Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2020, 12:06

Gosens i Hakimi na wahadle to już był by mega upgrade dla nich.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2020, 19:25

No to Hakimi w interze i jest to pierwszy transfer, którego im zazdroszczę. Ciekawą ekipę budują przez co kolejny sezon będzie bardzo ciekawy. Gratuluję im z powodu tego transferu.


Obrazek
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2020, 19:40

Szkoda że z zespołów w Seria tylko Inter jest w stanie inwestować, wzmacniać się. Napoli? Roma? Za chwilę bez $ z LM mogą wypaść na stałe poza 4-ke. Milan? Lazio? bez jaj.

Inter od czasu przejęcia przez Chińczyków podąża inną drogą niż Juve, inwestuje duużo więcej niż zarabia. Kiedy Juve wydało więcej $? Jak zarabiało po 100mln z LM. Wtedy przychodził Dybala. Higuain? Jak Pogba był klepnięty. Bo tak to zawsze Marotta mówił że potrzeba LM na inwestycje. Początki odrodzenia ile kosztowały? Pogba+Vidal+Pirlo? Barza? Tevez?

Tak, Seria A musi się wzmacniać, szkoda że tylko gorsza część Mediolanu to robi.

Ja też bym widział Hakimiego u nas.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2020, 19:41

Chciało go pół Europy, a on wybrał Inter. Wydaje mi się, że kluczowa była taktyka Conte, bo czym innym Inter mógł przebić Juve, Bayern, PSG, Chelsea, Arsenal, Tottenham i United. Z tymi klubami łączyło się Hakimiego w okresie maj-czerwiec. Wszystkie grają 4-ką z tyłu. Zawodnik idealny do taktyki Conte.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2020, 19:42

Drugi po Lukaku piłkarz, którego chciałbym u nas. Dobrze zainwestowany hajs z Icardiego. Zobaczymy co pokaże w Serie A. Coraz więcej wskazuje też, że Barca jednak nie zdecyduje się na opłacenia klauzuli Lautaro. Marotta nie zamierza robić promocji i ułatwić transferu Katalończykom, więc nie rozmienią się na drobne jak my w przypadku oddania Pogby. Szkoda, że Marotta dopiero w Interze uczy się na błędach popełnionych w Juve.

Przynajmniej domówki mają kiepskie


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2020, 20:09

@Jackop
W Juve nigdy się nie "dokłada do interesu", Juventus musi sam opłacać transfery. W Inter zostało wpompowane dużo więcej $ co zresztą było widać po FFP.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2020, 20:25

Szkoda, że były to ciulowe transfery jak 90 mln za Grubego (Lukaku tańszy), 25 mln za Matuidiego/23 mln za Pjacę (Eriksen tańszy) czy 40 mln za Bernę (Hakimi w tej samej cenie)... Marotta u nas szastał hajsem jak idiota i marnotrawił budżet na potęgę. Jak na razie w Mediolanie lepiej gospodaruje pieniędzmi.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2020, 21:20

robił transfery pod Conte a nie pod Allegriego... zobacz, że nie wymieniłeś żadnego zawodnika z czasów Antka
Profesor pisze:
30 czerwca 2020, 19:40
Higuain? Jak Pogba był klepnięty.
ta... tylko całe forum piało z zachwytu jaką siłę pokazujemy transferem Igły bo stać nas bez sprzedaży Pogby ;) nieliczni tylko mówili jak to się skończy i obstawiam, że Martinez jest już w Barcelonie, być może dopiero w czerwcu 2021 ale wg mnie już doliczyli sobie za niego pieniądze
zobaczymy jak Hakimi poradzi sobie w dużo bardziej taktycznej lidze, jakoś tanio Real go sprzedał...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 lipca 2020, 16:08

United nie chce sobie robic konkurencji w LE więc od razu po zakończeniu sezonu w SA zabiera do siebie Sancheza. To samo dotyczy Smallinga z Romy.

A Real wstymal transfer Hakimiego i nic nie jest jeszcze przesądzone.
"Real Madryt wysłał kontrakt Hakimiego 2-3 razy z kilkoma błędnymi słowami. Prawnicy Interu bardzo uważnie monitorują sytuację i oczekują korekt z Madrytu."


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 02 lipca 2020, 12:47

Crunny pisze:
28 czerwca 2020, 00:24
A.Telles, Tonali i Hakimi to byłyby transfery wzmacniające 3 najsłabsze pozycje w Interze.

Martinez - Lukaku
A.Telles - Sensi - Eriksen - Tonali - Hakimi
Bastoni - de Vrij - Skriniar
Handanovic

Niesamowite, że uważasz środek pomocy jako jedną z 3 najsłabszych pozycji w Interze, w dodatku nie widzisz miejsca dla Brozovica czy Barelli, czyli dwóch najlepszych graczy środka pola Interu aktualnego sezonu.


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 02 lipca 2020, 12:58

Il Fenomeno pisze:
02 lipca 2020, 12:47
Crunny pisze:
28 czerwca 2020, 00:24
A.Telles, Tonali i Hakimi to byłyby transfery wzmacniające 3 najsłabsze pozycje w Interze.

Martinez - Lukaku
A.Telles - Sensi - Eriksen - Tonali - Hakimi
Bastoni - de Vrij - Skriniar
Handanovic

Niesamowite, że uważasz środek pomocy jako jedną z 3 najsłabszych pozycji w Interze, w dodatku nie widzisz miejsca dla Brozovica czy Barelli, czyli dwóch najlepszych graczy środka pola Interu aktualnego sezonu.
Na ten moment wspomniana przez Ciebie 2-ka jest faktycznie lepsza, bo Sensi jest co chwilę kontuzjowany :prochno:

Sensi sprzed kontuzji, Brozovic i Barella to dla mnie na ten moment bardzo zbliżony poziom - bez znaczenia, kto będzie grał. Brozovic z tej trójki jest chyba najczęściej łączony z opuszczaniem Interu.


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 02 lipca 2020, 16:44

Hakimi sprzedany, 40+5 mln euro, kontrakt do 2025 roku, 5 milionów euro pensji. Nie wiadomo, czy Real zachował sobie prawo pierwokupu, media w Hiszpanii nie są zgodne w tej kwestii.

Moim zdaniem świetny deal Interu i słaby ruch Florentino. Nie spodziewałem się puszczenia drugiego najlepszego młodego prawego obrońcy na świecie za tak promocyjną cenę, zwłaszcza, że Hakimi ma za sobą naprawdę fenomenalny sezon w Borussii. No cóż, oby Real miał w kontrakcie prawo pierwokupu, bo na razie zostajemy z bardzo średnim w tym sezonie Carvajalem, który niby ma "dopiero" 28 lat, co jak na obrońcę jest optymalnym wiekiem, ale minimum dwójka zawodników na każdej pozycji to jest absolutna konieczność, jeśli chcemy zachować drużynę konkurencyjną. Na dziś dzień Carvajal nie ma na swojej pozycji zmiennika czy rywala o miejsce w składzie i to zdecydowanie widać, po kolejnych słabych dośrodkowaniach i przechodzonych meczach.
Wygląda na to, że w przyszłym sezonie pozostaje nam Dani w podstawie i niespełna 25-letni Odriozola w rezerwie, który ten sezon może spisać na straty i w kolejnym będzie jedną wielką niewiadomą.

Sam transfer Hakimiego wygląda na taki z gatunku wymuszonych przez zawodnika, może to i lepiej, skoro 21-latek chciał stawiać warunki finansowe Realowi i domagać się pewnego placu gry, to nie wróży zbyt dobrze na przyszłość kolejnym klubom Marokańczyka. Istnieje jeszcze ewentualność pod tytułem: Real na gwałt potrzebował pieniędzy do klubowego budżetu, co jak dla mnie jest mocno wątpliwe, ale nie można tego wykluczyć. Choć moim zdaniem taki transfer nawet w post-epidemicznych realiach to powinien być 60-70 milionów minimum.


1902 Para Siempre

Obrazek
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 02 lipca 2020, 19:28

Crunny pisze:
02 lipca 2020, 12:58
Na ten moment wspomniana przez Ciebie 2-ka jest faktycznie lepsza, bo Sensi jest co chwilę kontuzjowany :prochno:

Sensi sprzed kontuzji, Brozovic i Barella to dla mnie na ten moment bardzo zbliżony poziom - bez znaczenia, kto będzie grał. Brozovic z tej trójki jest chyba najczęściej łączony z opuszczaniem Interu.
Czepiam się tego, że uważasz środek pomocy Interu jako jedną z 3 najsłabiej obsadzonych pozycji, co uważam za głupotę, bo środek mają obsadzony bardzo mocno. Najsłabiej obsadzone mają wahadła - pełna zgoda i tu należy wzmocnić drużynę (już jeden bok jest) i środek obrony. De Vrij to zdecydowanie filar, Srkiniar nie jest już tak mocny jak w poprzednich sezonach, zdarzały mu się błędy i bramki na jego konto - ale uznajmy, że to rok przejściowy na adaptację do trójki z tyłu i będzie już tylko lepiej. Natomiast Godin to zawód i na pewno odejdzie. Bastoni daje nadzieje na przyszłość, cieszy mnie (jako fana reprezentacji Italii), że miał tyle okazji do gry, ale to jednak nie jest jeszcze ten poziom. Zdarzają mu się mniejsze czy (niestety) większe błędy.

Nie ma tematu odejścia Brozovicia. To kluczowa postać środka pola.

Ja zakochałem się w tym co pokazywał Sensi przez pierwsze 1,5 miesiąca sezonu - wg mnie był najlepszym graczem ligi w tym czasie, niestety kontuzje. Wrócił pod koniec grudnia i zaliczył 5 bezbarwnych meczów ligowych. Po przyjściu Eriksena, Stefano będzie miał ciężej o skład. Wg mnie będzie grał na zmianę z Duńczykiem, okazyjnie z nim. Conte zmienił lekko środek pola pod Christiana, teraz gra wyżej, przez co oby 2 pozostali pomocnicy są lekko cofnięci. Brozović i Barella czują się w takiej roli dobrze, Sensiego już tam nie widzę.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 lipca 2020, 19:32

Ja to się zastanawiam, czy Inter w ogóle wykupi Sensiego (jeśli sprowadzą Tonaliego), bo chyba nie ma tam obowiązku a opcja.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 lipca 2020, 19:47

Wcześniej się pisało, że Inter ciągle zastanawia się nad wykupem. Później Sensi znowu doznał kontuzji co miało przekreślić definitywnie transfer.


ODPOWIEDZ