Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2019, 16:25

Poprostu pisze:
Shadow Marshall pisze:Tak stawiałem kogo Conte wywali i cała trójka Icardi, Perisic i Nainggolan już praktycznie poza klubem. To dobrze dla ligi, dobrze dla Interu, a niekoniecznie dobrze dla ... no może nie dla nas, ale dla klubów na obecnym poziomie Interu. Antek nie ma jakichś wybitnych piłkarzy, ale dzięki żelaznej dyscyplinie może tam osiągnąć jakiś sukces.
Conte przynajmniej ma zarząd który kupuje mu graczy pod jego taktykę. U nas sytuacja transferowa wygląda przekomicznie. A komentarz Sarriego po meczu to tylko dobitnie pokazuje.
Tylko czemu niektorzy dostrzegli tą tendencje dopiero po słowach Sarriego?


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2019, 16:30

wagner pisze:
Poprostu pisze:
Shadow Marshall pisze:Tak stawiałem kogo Conte wywali i cała trójka Icardi, Perisic i Nainggolan już praktycznie poza klubem. To dobrze dla ligi, dobrze dla Interu, a niekoniecznie dobrze dla ... no może nie dla nas, ale dla klubów na obecnym poziomie Interu. Antek nie ma jakichś wybitnych piłkarzy, ale dzięki żelaznej dyscyplinie może tam osiągnąć jakiś sukces.
Conte przynajmniej ma zarząd który kupuje mu graczy pod jego taktykę. U nas sytuacja transferowa wygląda przekomicznie. A komentarz Sarriego po meczu to tylko dobitnie pokazuje.
Tylko czemu niektorzy dostrzegli tą tendencje dopiero po słowach Sarriego?
Bo wreszcie ktoś to powiedział na głos ;)


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2019, 19:49

Tylko nie wierzę, że Sarri o tym wcześniej nie wiedział. Przecież jednym z głównych kryteriów wyboru na naszego kołcza jest potulność i usłużność względem zarządu. Tym bardziej bawiły pogłoski o Pepie, który tak jak Antek rzuciłby listę graczy, których chce tylko takich o 200 mln droższych.

Wróżę Interowi Conte dobry sezon, czy lepszy od naszego? Myślę, że wszystkiego możemy się spodziewać. Tak jak ktoś pisał, kadra nie powala ale z solidnych rzemieślników można skleić pakę na majstra.


Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2019, 20:53

Efekt nowej miotły i motywatora na pewno zadziała, ale nie porównywał bym interu teraz i Juve z pierwszego sezonu Conte. My skupiliśmy się na lidze, oni mają LM - faza grupowa + może 2 mecze z fazy pucharowej - to ich trochę uderzy. Ponadto Juve jest teraz sporo powyżej całej ligi.
Znając temperament Antonio, za rok czy dwa, może być tam ciekawie.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2019, 14:55

Martinez - Lukaku
Asamoah - Brozovic - Barella - Vecino- D'Ambrosio
Skriniar - Godin - De Vrij
Handanovic

Ten skład wyraźnie odstaje od naszego, nawet gdyby ściągnęli Milinković-Savica, to odstają bokami, środkiem pomocy i atakiem. Inter może być dla nas zagrożeniem głównie za sprawą Conte i rewolucją kadrową u nas (wymiana 4 piłkarzy podstawowego składu). No ale Milan też miał silniejszą kadrę w sezonie 2011/2012. Zgubiło ich to, że większość tych graczy była wypalona. Tam to raczej nie grozi, bo de Ligt, Danilo, Rabiot, Ramsey, D.Costa i C.Ronaldo mają coś do udowodnienia.


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2019, 15:15

Dla mnie Inter też wydaję się być naszym główny rywalem w walce o Scudetto.

Niestety ale pewnie jęzeli kiedyś stracimy mistrzostwo to będzie to na rzecz Interu. Ale odejdzie Conte i potem ten klubik wróci o walki o 4 miejsce.

Juve 37 mistrzostw na boisku
Inter 17 mistrzostw na boisku

Przepaść.


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2019, 22:11

Lukaku już strzela. Dobry mecz w jego wykonaniu. Tak gra dziewiątka. Tak gra środkowy napadzior. A my będziemy męczyć oczy głaskaniem łysiny przez Higuaina. :facepalm:


wieczorek00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 kwietnia 2018
Posty: 200
Rejestracja: 04 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2019, 22:20

Wiadomo mecz z przeciętnym Lecce ale Lukaku wygląda imponująco w tym meczu. Bierze grę na siebie, rozgrywa, potrafi objechać przeciwników. Może w tym sezonie zamieszać pod wodzą Conte on jaki i cały Inter, choć trzeba pamiętać że to tylko Lecce.

Edit. Co za mecz Interu, co bramka to ładniejsza, a Candreva to już w ogóle kosmos.


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2019, 22:39

Ma już Inter tego mistrza? A tak serio akurat bylem bardzo za wymiana Dybala-Lukaku.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2019, 22:42

Czyli jak co roku miszczowie nadchodzą, daję im czas standardowo do stycznia/lutego i zaczną się jaja :snack:


#AllegriOut
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2019, 22:43

Cóż, Lecce dostało na powitanie srogie lanie.

Ofc pierwszy mecz, więc wniosków nie ma co wyciągać poza faktem, że efekt motywacyjny Conte imo już działa, nie mniej po drodze będą mieli sporo bardziej wymagających przeciwników.

Lukaku jak napadzior, więc mam nadzieję, że Icardi koniec końców u nas wyląduje. Gdyby nie primadonna vel messi 2 mielibyśmy dobrego napadziora z United u nas.


MaHeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2006
Posty: 233
Rejestracja: 26 maja 2006

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2019, 22:43

Wiadomo, że Inter Conte w tym sezonie będzie groźny*, bo będzie żywiołowy. Pierwszy sezon Conte w nowej drużynie jest zawsze imponujący, ponieważ Antek potrafi świetnie motywować drużynę. Świetnie podbudowuje mentalnie i wyciska wszystko co najlepsze nawet ze średniaków :ok:
Prawda jest taka, że *Napoli będzie miało wreszcie godnego rywala w walce o drugiej miejsce :bravo:


"Juventus chce znów stać się królową Włoch i Europy i chcę się zmierzyć z tym wyzwaniem".
A. Pirlo
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2019, 06:29

Lecce przez pierwsze 20 minut cisnęło Inter, ale po pierwszej bramce sytuacja się odwróciła. Nie ma co wyrokować po pierwszym meczu gdzie będzie Inter na koniec sezonu, ale chyba każdy z nas spodziewał się, iż Conte wyciągnie z tych kopaczy maksimum i bez wątpienia będą walczyć o mistrza.

Antonio to jednak Antonio, potrafi z piłkarzy wyciągnąć 120% i zmotywować jak nikt inny.

Piękny gol Candrevy. Strzałów z dystansu brakowało Interowi w ubiegłym sezonie (z resztą nam również i mam nadzieję, że to się zmieni za Sarriego).


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2019, 08:22

Znając życie to my byśmy się z nimi męczyli na 1-0 w składzie z czarnym kurczakiem i wirtuozem MDS


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2019, 08:48

Sila Spokoju pisze:Antonio to jednak Antonio
tak pomyślałem, że jakby Inter z Conte w tym roku wygrali mistrza to chyba MRN podciąłby sobie żyły...

będzie trudny sezon, szczególnie że mamy trudny terminarz na początku gdy Sarriball jeszcze nie działa i trzeba grać to co wyuczone przez ostatnie 5 lat


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ