Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 października 2019, 23:38

Alexis poważna kontuzja.
Wstępnie może wypaść do grudnia lub nawet końca roku


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 października 2019, 09:52

ballack13 pisze:
13 października 2019, 23:38
Alexis poważna kontuzja.
Wstępnie może wypaść do grudnia lub nawet końca roku
Nie widziałem żadnego meczu w jego wykonaniu w koszulce Interu, ale z tego co czytałem na jednym z forów Interistów to prezentował się dobrze, więc to dla nich duża strata.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2019, 09:56

Sanchez ostatecznie przeszedł zabieg. Do końca roku wypada na 100%. Później też różnie może być. Ponadto D'Ambrosio na kadrze złamał palec i też wypada z gry (2/3 tyg.?). Wczoraj na treningu kolejnej kontuzji mięśniowej doznał Sensi, który na pewno opuści 2 najbliższe mecze (Sassuolo i BVB).


Obrazek
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1703
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 20 października 2019, 14:50

Szkoda tego Sassuolo. Dali dwa frajerskie karne, które okazały się decydujące.
Pomoc Interu bez Sensiego nie istnieje.
Lukaku strzelił więc nie wypada się śmiać, ale gość rusza się gorzej jak Higuain po wizycie w maku.
Lazaro to nieporozumienie, jego wejście otworzyło autostradę, z której szybko skorzystali gospodarze.
De Zerbi próbuje grać 'fajny otwarty futbol', ale w tyłach ma mega burdel i kończy się jak widać.

Jednak Inter dowiózł 3pkt bez dwóch kluczowych graczy.
Nie jestem przekonany co do naszych wyników, gdyby z drużyny wyjąć Pjanica. Bo drugi kluczowy czyli Chiellini już pomału płynie na drugi brzeg do Barzagliego...


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 października 2019, 09:11

Czy tylko mnie się wydaje że Sensi i Barella powinni być u nas w miejsce Khediry i Matuidiego ???


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2559
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 października 2019, 16:57

@Sorek21
Może i powinni, a nawet mogli, bo ponoć dość mocno się nimi interesowaliśmy. Problem w tym, że Juve raczej nie stanowiło ciekawego kierunku dla młodych graczy, bo u nas nie mieliby zbyt dużych szans na regularne występy, czego przykładem są Rugani czy teraz Demiral. Przecież gdyby nie ta poważna kontuzja Kielona, to nawet De Ligt siedziałby na ławie i pewnie wystąpiłby w około 1/3 meczów, które zaliczył u nas do tej pory. Zresztą kupując Tonaliego pewnie też byłby podobny scenariusz, bo nikt mi nie powie, że Włoch wygryzłby ze składu tak prezentującego się Pjanica, a dla 4 spotkań w Coppa Italia i 5-6 w Serie A raczej nie ma sensu przenosić się z Brescii w momencie, gdy priorytetem dla niego powinna być regularna gra i rozwój, a nie kasa czy trofea.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 26 października 2019, 20:01

Kurka wodna, gdybyśmy mieli grajka z dwoma oczami zamiast Berny, mielibyśmy już 4 pkt przewagi nad najlepszym klubem wszechświata. ajajaj


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 października 2019, 20:10

Inter po 4 minutowej analizie VAR strzela na 2-2 ze spalonego.
https://www.juventuz.com/attachments/72 ... jpg.77655/ Obczajcie sobie jak VAR narysował linię.

Całe szczęście wielkie płacze, że tracimy lidera jak zwykle okazały sie tylko paniką JP i Inter remisuje z Parmą 2-2.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 października 2019, 20:56

Skandaliczna decyzja i skandalicznie wyznaczona linia spalonego ale o tym właśnie niedawno pisałem w temacie o VARze

Tyle że nie ma się co dziwić bo było wiadome, że będą robić wszystko żeby walka o mistrza była ciekawa tak długo jak tylko się da


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 26 października 2019, 23:12

Generalnie po naszym remisie byłem przekonany, że interek wydłubie to zwycięstwo, nie mniej (fartownie) zremisował, więc dobre i to. Do tego maestro antonio znowu zaczyna robić gnój, więc pozostaje liczyć, że to się utrzyma na dłużej i wreszcie zaczną gubić punkty.

i VARze nie ma co nawet szerzej mówić, ale brak spalonego to tam chyba tylko ślepy widział.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 października 2019, 13:51

Poprostu pisze:
26 października 2019, 20:10
Inter po 4 minutowej analizie VAR strzela na 2-2 ze spalonego.
https://www.juventuz.com/attachments/72 ... jpg.77655/ Obczajcie sobie jak VAR narysował linię.

Całe szczęście wielkie płacze, że tracimy lidera jak zwykle okazały sie tylko paniką JP i Inter remisuje z Parmą 2-2.
Linia jest za daleko, ale nawet jeśli jest jak wyżej to przecież spalić można każdą częścią ciała którą można zdobyć gola, a tu głowa wyraźnie wystaje :D Tak samo jak nie uznali gola Ronaldo z Parmą, bo tam bark mu wystawał 0,1 cm :laugh2: Więc spalony ewidentny nawet przy tak narysowanej linii.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 października 2019, 08:25


tu akcja z oficjalnego kanału Serie A, wraz z atakiem na rywala w początkowej fazie

jakby ktoś miał tą akcję z innej kamery (bliżej bramki) to prośba o link


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2019, 19:58

Pięknie się Bologna obsrała :bravo: Orsolini i brak prądu, od początku akcji wiedziałem, że będzie karny. Inter na oparach kolejne 3 pkt. w meczu, który zazwyczaj pomaga wygrać mistrza. Co wyprawia Lukaku to nie wiem.... Myślałem, że to pionek a on wciąga ligę. Zawsze znajdzie się 2 cm. od spalonego a u nas na odwrót. Takiej 9tki nie mamy. U nas 5 piłek wzdłuż pola karnego i nikogo nie ma. Działa mi na nerwy ten Inter i sztuczny Conte. Lautaro też przechodzi samego siebie. Od pokemona do pana piłkarza. Oj napocimy się w tym roku mocno...

Jeszcze 1 zagadka. Jak to jest, że Inter grał we wtorek a Bologna w środę?


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 02 listopada 2019, 20:29

Dragon pisze:
02 listopada 2019, 19:58
Działa mi na nerwy ten Inter i sztuczny Conte.
Bo? Za dobrze punktują? ;)
Nie ma się co denerwować, było bardzo prawdopodobne, że po objęciu ich przez Conte i kilku naprawdę solidnych transferach będą najgroźniejszym przeciwnikiem od lat. Jedyne, co mnie zaskakuje to dobra dyspozycja strzelecka Lukaku, poza tym wszystko w Interze wygląda tak, jak wyobrażałem sobie to przed sezonem.


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2019, 20:36

Nieee. Ja też się po nich spodziewałem wiele, ale skłamałbym mówiąc, że idealnie wyliczyłem ich dorobek pkt. do tej kolejki. 11 spotkań, porażka z nami i remis z Parmą. Wszystko inne wygrane. Trafili idealnie z transferami, do tego Conte. Oni kupili 4 zawodników do 1 składu, my? 0. W środę z nowych grał Buffon, ale bramkarza nie ma co liczyć, dzisiaj jest de Ligt, który siedziałby dziś na ławce kosztem Giorgio, ogólnie miałby pewnie 5 meczów na koncie....

Nasza pomoc od 2 lat woła o pomoc, ale zamiast kupić topa to rzeźbimy darmowe transfery... Dzięki, że Pjanić wskoczył na światowy level i ciągnie grę. Bez niego? Widzieliśmy w środę...


Obrazek
ODPOWIEDZ