Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2019, 14:31

Nie wiem dlaczego skreślasz Inter?
Atalanta z City szans nie ma, ale o drugie miejsce powalczyć już moga.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2019, 16:12

Ehem pisze:Nie wiem dlaczego skreślasz Inter?
Atalanta z City szans nie ma, ale o drugie miejsce powalczyć już moga.
Czemu? Nauczony doświadczeniem. Włosi frajerzą na maksa w LM. Z resztą nie ma się co słownie przepychać. Dowiemy się wszystkiego kto miał rację po ostatniej kolejce grupowej.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2019, 16:47

Pluto pisze:Chyba nie na to liczyli. :-)
Obrazek
:D Dobre. Może Antek pokaże, że jednak potrafi coś w tej LM zdziałać.


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2019, 17:26

Atak na papierze wygląda bardzo dobrze, problem w tym, że Lukaku i Sanchez to mocno przeceniani napastnicy, a Icardi też miewa wahania formy. Ja Interu nie skreślam, Borussia też potrafi się niespodziewanie wyłożyć.


1902 Para Siempre

Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 04 września 2019, 10:20

Fajni kibice tego klubiku. Tacy nie za poważni.
https://www.theguardian.com/football/20 ... 1567584816


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 04 września 2019, 10:39

Osgiliath pisze:Fajni kibice tego klubiku. Tacy nie za poważni.
https://www.theguardian.com/football/20 ... 1567584816
Inter to nie klub, to stan umysłu. Ale co tam rasizm, najważniejsze że miszczowie nadchodzą :-) Jestem ciekaw kiedy stracą nadzieję? Jestem pesymistą, obstawiam dopiero przełom listopada i grudnia.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 września 2019, 10:44

bardzo poważni, prawdę powiedzieli i dokładnie to samo pisałem po akcji z Keanem (w temacie o Bonuccim)
Maly pisze:można obrażać białego jak Ronaldo cały mecz i nikt się nie zająknie w tym temacie jak to było chociażby z AM ale zabuczysz raz na murzyna i afera na kilka dni

a tak na prawdę to nie jest żaden rasizm, rasizm to był jak KKK paliło krzyże na trawnikach przed domami czarnych, jak niewinny murzyn był bity na ulicy etc... a na stadionie po prostu zawodnik rywali (bo przecież są i murzyni w swojej drużynie i nikt na nich nie buczy) jest obrażany w najprostszy sposób jaki jest to możliwe więc murzyna nazywa się małpą, Bałkańczyków Cyganami itd., po co masz się głowić nad wymyślnymi inwektywami skoro można po prostu zabuczeć albo rzucić banana i i już rywalowi podnosi się ciśnienie? jakby "białas" kogokolwiek obrażało to wierz mi, że słyszałbyś "ty białasie" na niemal każdym meczu, jakby białych obrażało porównanie do słonia to na każdym stadionie słyszałbyś trąby itd.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
AmericanPsycho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 402
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2019, 11:37

Wyrwijmy się jeszcze czasem z kajdan obłudy poprawności politycznej, to możemy zrozumieć dobre intencje tego listu. Bo jego treść w zasadzie stawia tezę bynajmniej nie chybioną. Tylko czytelniku pamiętaj żadne media Cię do tej wolności myśli nie doprowadzą, to musi być samodzielne wyswobodzenie. Kibice oberwą, bo ruszyli pod prąd 'jedynej słusznej narracji o równości' która jest nam narzucana. Żałuję, że tak łatwo oddajemy kolejne, wkrótce ostatnie bastiony wolnego słowa - wolnych myśli. Niestety tym z równością na sztandarach gęsto nie o równość chodzi, a o uprzywilejowanie.

Przecież tu naprawdę nie o kolor skóry chodzi. Nikt by nie miał gładko przy tym karnym. Jakiego zachowania spodziewać się ze strony wkurzonego kibica? Jasne, że uderzy tam gdzie najbardziej boli i w najmniej wyszukany sposób. Co taki nakręcony kibic może wykrzyczeć obcej osobie? Może tyle ile widzi - Higuainowy, że na pewno ciągle jest głodny, Florenziemu, że jest za mały żeby go traktować poważnie, Ronaldo, że jest gejem, Zlatanowi, że ma wielki cygański nos, a Matuidiemu, że jest czarny. Może gdyby miał okazję poznać Romelu bliżej, to by mu zaserwował coś adekwatnego, że np. nie myje rąk przed obiadem, albo nie daje na tace, a tak w ogóle to zawsze miał dwie lewe ręce do plastyki i okropny gust muzyczny... To nie świadczy o rasizmie. Nie ma we Włoszech systemowego rasizmu i nikt nie wnioskuje żeby powrócił. To tylko przywary i stereotypy - prymitywne narzędzie kibica, w tej walce ze swoim dyskomfortem, wobec której jest bezsilny. To rozliczajmy się ze wszystkich. Bo obecnie reperkusje ma zagwarantowana tylko określona grupa ludzi.


Platon mawiał: Szlachetną rzeczą jest wybaczać, ale nigdy nie płać za spóźnioną pizzę.
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 05 września 2019, 00:53

Osgiliath pisze:Fajni kibice tego klubiku. Tacy nie za poważni.
https://www.theguardian.com/football/20 ... 1567584816
Hehe kolejne "oświadczenie" kibiców interu, nie ma co, w dostarczaniu rozrywki są regularni :D


Slepy_fan

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2008
Posty: 121
Rejestracja: 14 września 2008

Nieprzeczytany post 05 września 2019, 10:36

Rozrywki to ty dostarczasz sądząc, że ortodoksyjne grupy kibicowskie w Turynie ( jak zapewne w każdym mieście) są wolne od takich przekonań.
Zapomniałeś o incydentach w Madrycie?

I jeżeli stawiasz znak równości między klubem a grupką 300-500 osób z CN to dałeś dowód globalnego spojrzenia na sprawę :bravo:


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 05 września 2019, 11:13

Slepy_fan pisze:Rozrywki to ty dostarczasz sądząc, że ortodoksyjne grupy kibicowskie w Turynie ( jak zapewne w każdym mieście) są wolne od takich przekonań.
Zapomniałeś o incydentach w Madrycie?

I jeżeli stawiasz znak równości między klubem a grupką 300-500 osób z CN to dałeś dowód globalnego spojrzenia na sprawę :bravo:
Święta racja.


Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 24 września 2019, 12:11

Ostatnio miałem trochę mniej czasu na śledzenia serie A(ograniczyłem się Twittera i największych polskich dziennikarzy). Nie widziałem też jeszcze meczu Interu w tym sezonie. Wniosek z tych źródeł jest taki, że Inter ma naprawdę duże szanse pokonać Juve w tym sezonie. Jak wy to widzicie? Znów "mistrzowie nadchodzą" czy jednak w tym roku ten dystans jest faktycznie mniejszy i przy korzystnych wiatrach dla Nerazzurrich, mogą pokonać Juve?


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 września 2019, 12:45

Inter gra ciekawa piłkę, ale jada tez trochę na fuksie (dwa pierwsze mecze - mieli optyczną przewagę ale mogli być kilka razy skarceni). Niemniej - efekt nowej miotły działa.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 26 września 2019, 13:07

Wczoraj też wygrana nie była oczywista. Handanovic wykonuje tam znakomitą robotę.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 28 września 2019, 18:44

Jak mogliśmy mieć jedną łapę na Sensim i oddać takiego zawodnika? To może być nasza największa wtopa od czasów Verrattiego, choć tak naprawdę jego nigdy nie mieliśmy. Dobrze kojarzę, że dostaliśmy połówkę Sensiego za połówkę Liroli? Nie pamiętam, co się później stało z tą połówką. Był kiedyś taki news, ale teraz szukam i nie mogę znaleźć, więc chyba to w ogóle nie doszło do skutku.


ODPOWIEDZ