Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 lipca 2022, 23:31

@MRN: nic ci nie będę nakreślał bo tu wielu podnieca się transferami zawodników po jednym dobrym sezonie za 50 czy 80mln i dawaniu im jednych z największych pensji w zespole ale ja po prostu do nich nie należę więc nie zamierzam ci przytakiwać, że Bremer to super deal. Za mało meczów widziałem z jego udziałem ale wiem jedno - rok temu nikt nie wiedział kim on jest, włącznie z selekcjonerem Brazylii. TM wyceniał go na 10mln i to tyle w temacie z mojej strony bo gość nie ma 20 lat tylko 25 a póki co poważną piłkę oglądał tylko w TV.

Marotty też nie zamierzam oceniać bo i po co? Jego wady i zalety chyba każdy zna i zostały tu nawet dość celnie podsumowane. Druga sprawa to jak także sami zauważyliście finansowo jest obecnie dość ograniczony ale prawdę mówiąc oferta Interu była dużo bliższa rzeczywistej aktualnej wartości Bremera niż nasza. My co też ktoś już tu pisał - przepłacamy, trochę wzorem Paraticiego, by zakontraktować "brakujące ogniwo" i wszystko fajnie jakbyśmy przepłacali za sprawdzonego zawodnika, TOPa lub ocierającego się o TOP a nie za zawodników z dobrymi występami tylko w minionych 12 miesiącach, którzy nigdy nie grali w europejskich pucharach.

Oczywiście Bremer może okazać się drugim van Dijkiem, który w wieku 25+ płynnie zmienił ligowego średniaka na klub walczący o mistrzostwo i LM stając się niemal z miejsca TOPem i chciałbym aby tak się stało ale jak patrzę na historię najlepszego obrońcy Seria A z 2020/21 to jakoś mam wątpliwości czy tak będzie. Dodatkowo jak ktoś zauważył na czacie - jak będzie flopem to stanie się niesprzedawalny z uwagi na wysoki kontrakt a prawdę mówiąc ma ku temu duże predyspozycje bo mogę się mylić ale taki rok jak on miał to pół roku przed transferem do nas miał niejaki Demiral i furory ponoć u nas nie zrobił.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 19 lipca 2022, 23:54

Ale chyba wiadomo, czemu Demirala furory nie zrobił. Najpierw betonowy Sarri mimo wtopy za wtopa De Ligta stawiał na Holendra, potem jak Demirala dostał szansę to niestety się połamał dość poważnie. Takze jak to się ma do Bremera? Też będzie czekał pół roku na szansę ? A jeżeli złapie uraz (tfu) jak Demiral to już zwykły przypadek. Także to porównanie kompletnie bezsensu bo realia początkowe będą zupełnie inne.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 lipca 2022, 00:26

Ale Demiral grał u nas 2 lata i pełny rok w Atalancie w podstawie a ostatecznie wychodzi na to, że nikt nie chce dać za niego 30 a ma pensje na poziomie 2.5mln... Nie wspominałbym o nim jakby Atalanta nie chciała go sprzedać albo już znalazłby się kupić jak za Romero ale tak nie jest. Polubiłem go ale widać jak rynek weryfikuje jego wartość a przecież nie był flopem ani u nas ani w Bergamo.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 20 lipca 2022, 01:07

Kamciu pisze:
13 lipca 2022, 08:46
Sky/Di Marzio/Pedulla: "Bremer jest zaklepany przez Inter, ktory nie chce dawac wiecej niz 30mln. za zawodnika, z uwagi na klauzule wykupu w styczniu za 15mln. Torino poki co prosi o 40mln., jednak jest przekonanie, iz Gleison trafi do Mediolanu, zwlaszcza, ze chce tylko Interu."
Kamciu pisze:
13 lipca 2022, 08:46
Pedulla: "Marotta nadal rozdaje karty jesli chodzi o transfer Dybali."
Posty, które źle się zestarzały... po tygodniu. :prochno: Bez spiny oczywiście, bawiłoby mnie to tak samo, gdyby w ten sposób wdupił Juventus. ;)

A tak całkiem poważnie, rozumiem rozgoryczenie fanów Interu, bo po wielomiesięcznych negocjacjach Inter ma prawo czuć się wyrolowany, ale jednocześnie raczej zgadzam się z Malym - też mam wrażenie, że oferta mediolańczyków była bardziej racjonalna. No ale cóż, Cherubini dostał zadanie sprowadzenia Brazylijczyka za wszelką cenę i jak widać, wziął to sobie do serca.
Kamciu pisze:
19 lipca 2022, 19:29
18 lipca, moje urodziny i takie dwa strzaly na pysk. Nie ma co zakrzywiac rzeczywistosci - frajerstwo. :facepalm:
Frajerstwem będzie wzięcie Acerbiego jako alternatywę dla Bremera. Z boku wygląda to dla Interu kiepsko, zwłaszcza że negocjowali Brazylijczyka od dawna, a na finiszu zostali wyprzedzeni przez odwiecznego rywala, ale co niby mieli zrobić? Mają ograniczenia, których nie przeskoczą, a że Torino chciało zarobić jak najwięcej? Nie śledziłem co prawda tej telenoweli od początku, ale przecież to logiczne, że taka licytacja była Cairo na rękę, tak samo jak to, że Bremer wybierze ofertę prawie dwa razy korzystniejszą. Tak jak napisał któryś z tych dziennikarzy - po transferze De Ligta każdą ofertę Interu Juventus by przebijał aż do skutku...

Oczywiście, to, że Marotta naiwnie wierzy w "dżentelmeńskie umowy, jak napisał MRN, to inna kwestia... ale tak czy inaczej, moim zdaniem oferta Interu była bardziej adekwatna do poziomu 25-letniego gracza, który ma za sobą jeden świetny sezon i brak gier w pucharach czy w kadrze.

PS. Kamciu, wszystkiego najlepszego ;)


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 20 lipca 2022, 06:23

@vitoo

No coz, pelna zgoda. Rozgoryczenie niesamowite. Tylko pozostanie Skriniara sprawi, ze kibice nie wywioza Zhanga na taczkach. A tymi dzentelmenskimi umowami to mozna sie co najwyzej podetrzec. Wypadaloby, zeby Beppone w koncu zakupil sobie jednak papier... :dontknow:


Twitter: @K_Kamciu
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 20 lipca 2022, 08:38

Dwa poprzednie sezony Bremera też nie były słabe, a piszecie jakby kopał się po czole i nagle dostał olśnienia.
Tak sobie przeglądam, to Inter ma sporo perspektywicznych młodzieżowców. Jak widzicie (kibice Interu) przyszłość takich : Esposito, Satriano, Casadei, Salcedo, Agoume, Iliev ?


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2022, 16:18



hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 20 lipca 2022, 18:04

Marotta style. Dlatego się pozbyliśmy tej sknery. Ile to negocjacji upadło przez jego targowanie się o grosze...


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2022, 10:38

inter zimą ściągnął Gosensa "w promocji" i były ochy i achy interistów jak to Marotta wspaniale odpowiedział na ściągnięcie Vlahovicia przez Juve. Ale Atalanta znalazła frajera i podobnie jak kiedyś Juve na Costę i wcisnęła "w promocji" Gosensa, który ledwie się wyleczył i znowu się połamał prawdopodobnie. Może się okazać, że inter z pustym portfelem będzie musiał szukać dodatkowo jakiś półprodukt na skrzydło bo nie wiadomo co z tm Gosensem będzie. Akurat samego zawodnika mi żal bo lubię go ale teraz wychodzi jaki to deal zrobił inter. Brakuje jednak jakiegoś oficjalnego komunikatu na temat jego stanu zdrowia.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 lipca 2022, 02:09

https://fcinter.pl/news/problemy-ze-spo ... -pieniedzy
W zeszłym roku Inter podpisał czteroletnią umowę za 85 mln dolarów.
Zmieńcie sobie walutę na euro ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 30 lipca 2022, 08:21

Oj tam, co to za różnica w której walucie im nie płacą xd


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 lipca 2022, 10:42

Wcale nie dziwi mnie to, że nie chcą płacić podrzędnemu podklubowi...


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 lipca 2022, 11:37



https://cryptosaurus.tech/crypto-token- ... d-to-dust/

Podawał ktoś wcześniej info o lipnych Crypto/NFT promowanych przez piłkarzy Interu, bo ja właśnie się dowiedziałem :?:

Obrazek

Po oficjalnej stronie została domena do kupienia: http://footballstars.io/


Co do Beppe to na forum Milanu znalazłem takie cuś:





Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 lipca 2022, 21:41

Marotta took off 33yo Mkhytaryan from Roma and handed him 4.5m a year, which helped Roma get Dybala to hand him 4.5m + bonuses.
Bo może Dybala nigdy nie chciał do Interu jak już pisałem kilka razy a i on sam mówił kibicom?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2022, 22:18

Maly pisze:
31 lipca 2022, 21:41
Bo może Dybala nigdy nie chciał do Interu jak już pisałem kilka razy a i on sam mówił kibicom?
A czy to coś zmienia w zacytowanym stwierdzeniu?


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ