Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 08 lipca 2013, 15:10

Aha, koszulkami chcą zamieść pod dywan fakt, że nie mają środków na wartościowe wzmocnienia.
Za bardzo to nie widzę różnicy z ich poprzednimi strojami.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 08 lipca 2013, 15:10

Kimi pisze:
pablo1503 pisze: Damn! znów Inter ma ładne koszulki(nie mylić z barwami!)
To są "ładne koszulki"? :P
Toż to syf, zwłaszcza z tym komicznym zapięciem z przodu ;]
Może to zapięcie u góry odstrasza, ale pasy są mistrzowskie. Rok temu również mieli dość grube i wyglądało to naprawdę bardzo ładnie.


Obrazek
n00beq

Interista
Interista
Rejestracja: 25 lipca 2010
Posty: 29
Rejestracja: 25 lipca 2010

Nieprzeczytany post 08 lipca 2013, 16:18

Wolę z zapięciem niż z samym dekoltem :D
Obrazek

Koszulki Nerazzurrich ładne, ale cyców nie miażdżą. Były lepsze ale i gorsze, a zapięcie mi się podoba swoją drogą :)


Co do komicznych wzmocnień jak to określacie to bym przystopował. Inter robi wzmocnienia na które go stać. Jeżeli uda się sprowadzić Isle, Dragovića i Nainggolana to tragedii nie będzie. Jak na finanse Interu rzekłbym "obfite" okienko.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 08 lipca 2013, 16:40

Jezeli juz o dekoltach piszesz to czemu posiłkujesz sie przykładami innych klubów a nie swojego?! I to jeszcze przykładem sprzed 30 lat?

Wy tez w tamtym okresie biegaliscie w takich albo podobnych koszulkach wiec raczej "szydera" nie trafiona.

Obrazek

A co do wzmocnien to tyłka nie urywają ale jak na 9 druzyne poprzedniego sezonu nie wyglada to zle. Bardziej bym stał przy twierdzeniu, ze najwieksze wzmocnienie to trener a nie jakieś Belfodile.

A i jeszcze jedno. Mam nadzieje, ze nie bedzie zadnych rabatów za karte zawodniczą Isli :P


Obrazek
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 08 lipca 2013, 17:01

Faktycznie Belfodile dla 9 drużyny Serie A to jest spore wzmocnienie.
Kolesiowi pewnie żal żopę ściska, że w koszulce z napisem Ariston królowaliśmy w Europie :bravo:
Gdyby nie fakt, że chcemy jeszcze sprowadzić m. in Kolarova wówczas Isla dla Interu za minimum 15 dla pozostałych po 5 :C Mają szczęście.


n00beq

Interista
Interista
Rejestracja: 25 lipca 2010
Posty: 29
Rejestracja: 25 lipca 2010

Nieprzeczytany post 08 lipca 2013, 17:17

Lucas87 pisze:Faktycznie Belfodile dla 9 drużyny Serie A to jest spore wzmocnienie.
Kolesiowi pewnie żal żopę ściska, że w koszulce z napisem Ariston królowaliśmy w Europie :bravo:
Gdyby nie fakt, że chcemy jeszcze sprowadzić m. in Kolarova wówczas Isla dla Interu za minimum 15 dla pozostałych po 5 :C Mają szczęście.
Serio w tej koszulce panowaliście w europie? Trochę stara, pewnie wtedy był ostatni raz gdy byliście na tronie w europie :prochno:

Belfodil? Pewnie będzie zmiennikiem. Zobaczymy po sezonie, jak wypali to będę śmiał się ja, jak nie wypali - Wy.

Mimo wszystko cieszę się i uważam, że:
Icardi, Belfodil, Campagnaro, Laxalt, Botta, Andreolli to dobre wzmocnienia/uzupełnienia składu. No i być może wspomniany Isla, Nainggolan oraz Dragović. Inter pozbywa się jeszcze Silvestre oraz Schelotto, pozbył się też drogiego w utrzymaniu Stankovića. Na wypożyczenie pójdą Benassi i Bardi, a może jeszcze Duncan z Mbaye.
Trzeba pozbyć się jeszcze Jonathana, Marigi, obniżyć kontrakt Cambiasso i jak dla mnie mercato piękne, a wasze opinie będzie można weryfikować za rok. :ok:


Scenariusze są różne, może być tak że Belfodil zostanie najgorszym transferem a Tevez zostanie królem strzelców a może być i tak, że Tevez za pół roku zechce wracać do Argentyny a Belfodil odpali... Wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane za rok.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 08 lipca 2013, 17:32

@n00beq

1) Zgodnie z tym co podaje ciocia wikipedia - sponsor ARISTON był na koszulkach Juventusu w latach 1981-1989. Wiem, że chociażby w finale z Liverpoolem grano bez napisów na koszulkach więc robisz wielkie oczy :shock:

2) To nie był ostatni raz gdy byliśmy na tronie w Europie, baaa od wygranej w 1996 roku długi czas byliśmy faworytem do wygranych w L.M to, że przegrywaliśmy w finałach to inna bajka. Jednak na Twoim miejscu miarkowałbym się z podobnymi uwagami, każdy wie, że gdyby nie Calciopoli Twój klubik dalej czekałby na wygraną w Serie A od 1989 :rotfl: :rotfl:

3) Sprzedaliście Cassano (najbardziej kreatywnego zawodnika pod odejściu Sneijdera i Eto'o) więc chyba dobrze nie jest. Isla to zawodnik niechciany u nas więc :ok:
Ostatnio zmieniony 08 lipca 2013, 20:38 przez Lucas87, łącznie zmieniany 1 raz.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 08 lipca 2013, 17:33

n00beq pisze:Serio w tej koszulce panowaliście w europie? Trochę stara, pewnie wtedy był ostatni raz gdy byliście na tronie w europie :prochno:
Serio chcesz iść tą drogą? W obliczu miejsca, jakie zajął Twój klub w zeszłym roku?
n00beq pisze:Scenariusze są różne, może być tak że Belfodil zostanie najgorszym transferem a Tevez zostanie królem strzelców a może być i tak, że Tevez za pół roku zechce wracać do Argentyny a Belfodil odpali... Wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane za rok.
Tevez płakał za Argentyną, bo tam były jego dzieci. Wygląda na to, że z małżonką się pogodził i cała rodzina będzie mieszkać w Turynie, więc raczej tęsknota mu nie grozi. Zresztą - szanse na to, że Carlitos będzie miażdżył są większe, aniżeli fakt, że będzie to robił Belfodil, więc nie pisz tego w sposób, jakby to były 2 możliwe scenariusze z równym prawdopodobieństwem realizacji.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 lipca 2013, 17:35

n00beq pisze:Mimo wszystko cieszę się i uważam, że:
Icardi, Belfodil, Campagnaro, Laxalt, Botta, Andreolli to dobre wzmocnienia/uzupełnienia składu. No i być może wspomniany Isla, Nainggolan oraz Dragović.
Wielkie nazwiska. Podejrzewam, że większość Interistów o wielu z nich przed poprzednim sezonem (albo przed tym okienkiem) w ogóle nie słyszało, ale co tam.
n00beq pisze:Inter pozbywa się jeszcze Silvestre oraz Schelotto, pozbył się też drogiego w utrzymaniu Stankovića. Na wypożyczenie pójdą Benassi i Bardi, a może jeszcze Duncan z Mbaye.
Pozbycie się Cassano to też ruch, który warto odnotować. Stary, rewelacja! Śmialiśmy się z Milanu i Pazziniego, a tak naprawdę to właśnie Milan wyszedł na tych wszystkim zdecydowanie lepiej.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 08 lipca 2013, 17:52

szczypek pisze: Pozbycie się Cassano to też ruch, który warto odnotować. Stary, rewelacja! Śmialiśmy się z Milanu i Pazziniego, a tak naprawdę to właśnie Milan wyszedł na tych wszystkim zdecydowanie lepiej.
Samo pozbycie się Cassano to jedno, ale w tej sytuacji czkawką odbije się oddanie Coutinho do Liverpoolu. Mój brat do tej pory nie może przeboleć tego transferu, a ja mu się nie dziwię - w Anglii w 13 meczach zaliczył 3 gole i 7 (!!!) asyst. W takim momencie byłby naturalnym następcą Cassano jako ten zawodnik, który w okolicach linii pola karnego potrafi kluczowym podaniem otworzyć Milito (czy komu tam) drogę do bramki. Jeszcze inna sprawa to sprzedanie Sneijdera - dobra passa pod jego nieobecność, przerwanie serii Juventusu i już się tam w Mediolanie poczuli, doszli do wniosku że Holender jest im niepotrzebny, dadzą radę bez niego. No i dali.

W związku z powyższym mi to wygląda tak, że między wysuniętymi napastnikami, a de facto przecinakami pokroju Guarina jest za duża luka i będę bardzo zdziwiony, jeżeli Kovacić albo ktoś z nowo przybyłych będzie stanie ją zapełnić.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 08 lipca 2013, 17:57

n00beq pisze: Belfodil? Pewnie będzie zmiennikiem.
Zmiennikiem? Niby kogo? Palacio czy połamanego Milito? Nie róbmy jaj, chyba że chcecie powtórzyć sukces z poprzedniego sezonu.
n00beq pisze: Icardi, Belfodil, Campagnaro, Laxalt, Botta, Andreolli to dobre wzmocnienia/uzupełnienia składu.
Tu się zgodzę, to mogą być dobre uzupełnienia składu. Ale najpierw trzeba mieć co uzupełniać. Inter jest w czarnej dupie i powinien pójść na jakość, a nie ilość, gracze, którzy mogą odpalić, ale nie muszą powinni być jedynie planem B.


#AllegriOut
n00beq

Interista
Interista
Rejestracja: 25 lipca 2010
Posty: 29
Rejestracja: 25 lipca 2010

Nieprzeczytany post 08 lipca 2013, 20:05

Lucas87 pisze:@n00beq


To nie był ostatni raz gdy byliśmy na tronie w Europie, baaa od wygranej w 1996 roku długi czas byliśmy faworytem do wygranych w L.M to, że przegrywaliśmy w finałach to inna bajka.
No tak, wygrywać a być drugim to faktycznie inna bajka.
Lucas87 pisze:@n00beq

Jednak na Twoim miejscu miarkowałbym się z podobnymi uwagami, każdy wie, że gdyby nie Calciopoli Twój klubik dalej czekałby na wygraną w Serie A od 1989 :rotfl: :rotfl:
Każdy również wie, że macie 29 mistrzostw a nie 31 i wszyscy kibice (nie tylko włoskich klubów) z was beke cisną :prochno: A różnica między nami mianowicie jest taka, że to iż macie 29 to fakt, a to co by było gdyby jest ... gdybaniem!
Lucas87 pisze:@n00beq
Sprzedaliście Cassano (najbardziej kreatywnego zawodnika pod odejściu Sneijdera i Eto'o) więc chyba dobrze nie jest. Isla to zawodnik niechciany u nas więc :ok:
Cassano odszedł ponieważ... jest wiele wersji i nikt nie wie dokładnie która jest prawdziwa. Jedna mówi że nie znajdował się w planach Mazzariego, druga, że w Interze był skończony po kłótni ze Stramaccionim. A zresztą co to za różnica, Cassano to geniusz, ale w tamtym sezonie wytrzymywał tempo do 65 minuty... to co by było w tym sezonie.
Isla? Chciany czy nie chciany jakoś mi to nie robi różnicy. Nam jest potrzebny i już. A nawet lepiej, że niechciany. Gdyby był chciany to by był droższy albo nie na sprzedaż.
wojczech7 pisze: Zresztą - szanse na to, że Carlitos będzie miażdżył są większe, aniżeli fakt, że będzie to robił Belfodil, więc nie pisz tego w sposób, jakby to były 2 możliwe scenariusze z równym prawdopodobieństwem realizacji.
Tutaj zgadzam się całkowicie. To samo myślałem pisząc tą teorie, tylko po prostu nie ująłem tego w komentarzu.
zahor pisze: Coutinho do Liverpoolu. Mój brat do tej pory nie może przeboleć tego transferu, a ja mu się nie dziwię - w Anglii w 13 meczach zaliczył 3 gole i 7 (!!!) asyst. W takim momencie byłby naturalnym następcą Cassano jako ten zawodnik, który w okolicach linii pola karnego potrafi kluczowym podaniem otworzyć Milito (czy komu tam) drogę do bramki. Jeszcze inna sprawa to sprzedanie Sneijdera - dobra passa pod jego nieobecność, przerwanie serii Juventusu i już się tam w Mediolanie poczuli, doszli do wniosku że Holender jest im niepotrzebny, dadzą radę bez niego. No i dali.
.
A na co było trzymać Coutinho, który w Interze grał mało a jak już grał to grał słabo? Nie każdy zawodnik będzie błyszczał w każdym klubie. A poza tym to już zamknięty rozdział bo za pieniądze z Coutinho przyszedł Kovaćić który spisuje się rewelacyjnie, więc wymiana wyszła i Interowi i Liverpoolowi i samemu coutinho na dobre.
jarmel pisze: Belfodil(przypominam) Zmiennikiem? Niby kogo? Palacio czy połamanego Milito? Nie róbmy jaj, chyba że chcecie powtórzyć sukces z poprzedniego sezonu.
Planowany atak to dwójka napastników, którą tworzyć będzie Palacio z Icardim. Trzeci w hierarchii jest Milito a dopiero czwarty wydaje się być Belfodil. Ale to okaże się jak wystartuje sezon.




PS:Za każdym razem gdy się tu pojawiam wywołuję burzę, hehe muszę tu wpadać częściej. Aaa i szczypek ty psie bez honoru, co tu robisz? Jaka była umowa :prochno: :rotfl: Typowy juvek :dance:

PS2: Dlaczego u was nie da się usuwać komentarzy wrrrr! Niechcący napisałem ten wyżej gdy sklejałem ten wielki. Proszę moderatorów o jego usunięcie.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 08 lipca 2013, 20:23

Kocham odwiedzac ta czesc forum, zawsze mozna sie posmiac z tych bardzo smiesznych przepychanek.

Dzieki Panowie za usmiech na twarzy po tym ciezkim dniu.


btw nie smiejcie sie z gorszej czesci mediolanu, bo w nastepnym sezonie beda juz walczyc o LE 8)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 08 lipca 2013, 21:36

n00beq pisze: A na co było trzymać Coutinho, który w Interze grał mało a jak już grał to grał słabo? Nie każdy zawodnik będzie błyszczał w każdym klubie.
Być może skoro Coutinho najpierw pokazał się z dobrej strony w Hiszpanii, a potem w Liverpoolu, to problemem nie był on, a wuefista, który nie potrafił wykorzystać jego potencjału.
n00beq pisze: A poza tym to już zamknięty rozdział bo za pieniądze z Coutinho przyszedł Kovaćić który spisuje się rewelacyjnie, więc wymiana wyszła i Interowi i Liverpoolowi i samemu coutinho na dobre.
Nie spodziewałem się, żeby kibice Interu od swoich zawodników wymagali tyle, ile my od graczy Juventusu, ale mimo wszystko nie przypuszczałem że playmaker, który w 29 meczach zalicza DWIE asysty zostanie opisany jako rewelacyjnie spisujący się.


baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 08 lipca 2013, 21:39

Sila Spokoju pisze:Kocham odwiedzac ta czesc forum, zawsze mozna sie posmiac z tych bardzo smiesznych przepychanek.

Dzieki Panowie za usmiech na twarzy po tym ciezkim dniu.


btw nie smiejcie sie z gorszej czesci mediolanu, bo w nastepnym sezonie beda juz walczyc o LE 8)
Dołączam się do kolegi, dzięki Panowie też jestem styrany po dzisiejszym dniu i fajnie się to czyta i z niektórych wpisów można bardzo mocno się uśmiać :D A dodam coś od siebie, z takim wzmocnieniami inter na prawdę będzie walczył o LE. Jedynie boję się tego, że Isla zrobi nam na złość i odzyska formę...


ODPOWIEDZ