Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 marca 2021, 13:31

Dlatego walczyli w sądzie z Interem Miami, żeby nikt nie mylił ;)
Dla mnie to nowe logo jest dość kuriozalne - nie jest logotypem jak nasze, nie jest herbem w poprzednim stylu, takie nie wiadomo w sumie co. Elegancji w tym nie ma by naszywać takie coś na czymś innymi niż dres więc po co i dla kogo ta zmiana? Wydaje mi się, że już to pisałem w momencie zmiany naszego loga gdy były głosy, że za nami pójdzie cały świat - nie, nie pójdzie bo się nie da. J jest jedyne w swoim rodzaju, MU, RM czy CFC wyglądałyby komicznie jako logo i tak właśnie jest teraz z IM.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 30 marca 2021, 16:26

Są ponoć jakieś problemy na linii Suning i BC Partners. Nie mogą się dogadać, a Suning musi znaleźć 200 mln do maja. Nie wiem czy to prawda i o co dokładnie tam chodzi. Pewnie w związku z tym odżyły ostatnio plotki o najbardziej wartościowych zawodnikach Interu.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 marca 2021, 16:32

Dzisiaj podobno inter ma dopiero uregulować zobowiązania wobec zawodników za styczeń o ile czegoś nie przekręciłem.


Obrazek
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 30 marca 2021, 18:01

Michael_M pisze:
30 marca 2021, 16:26
Są ponoć jakieś problemy na linii Suning i BC Partners. Nie mogą się dogadać, a Suning musi znaleźć 200 mln do maja. Nie wiem czy to prawda i o co dokładnie tam chodzi. Pewnie w związku z tym odżyły ostatnio plotki o najbardziej wartościowych zawodnikach Interu.
I bardzo dobrze, ze nie moga sie dogadac. Chodzi o wycene klubu. Po drugie, aktualnie w narracji sa informacje jakoby Suning chcialo pozostac glownym udzialowcem Interu, a teraz staraja sie o pozyczke od funduszu Fortress by na spokojnie spelnic wszystkie zobowiazania do czerwca. Dodatkowo mowi sie coraz czesciej o tym, ze Arabski Fundusz PIF chce wejsc w posiadanie mniejszosciowego pakietu klubu (oby).

Generalnie aktualnie splacane sa zobowiazania wzgledem zawodnikow oraz innych klubow, a co pokaze przyszlosc zobaczymy, jednak wyglada to coraz bardziej optymistycznie w porownaniu do tego co pisalo sie jeszcze 1/2 miesiace temu.


Twitter: @K_Kamciu
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 30 marca 2021, 18:02

MRN pisze:
30 marca 2021, 16:32
Dzisiaj podobno inter ma dopiero uregulować zobowiązania wobec zawodników za styczeń o ile czegoś nie przekręciłem.
Zgadza sie.


Twitter: @K_Kamciu
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2021, 21:39

No fajnie, ze mamy Scudetto na wyciagniecie reki, fajnie, ze wygrywamy do przerwy, ale slaba gra w tej pierwszej polowie Interu. Podejrzewam, ze gramy na przetrzymanie Bologny, az sie wypsztykaja, do 55/60 minuty, a przy tym staramy sie zadawac bolesne ciosy. Natomiast ta gra jest mocno szarpana, bez blysku, bez ruchu - troche taki stojanow poki co.

Licze ze wejdzie dzis Sensi.


Twitter: @K_Kamciu
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2021, 21:41

Im szybciej zrozumiesz, że Conte ma <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> jak gracie tym lepiej. Dla niego się liczy tylko scudetto i nie ważne jak je osiągnie.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2021, 22:43

4 mecz z rzędu przepchniety przez Inter jedna bramka. Ale właśnie tak się wygrywa mistrzostwo. Po prostu to sezon Interu, a nam idzie pechowo, ani trener, ani piłkarze, ani sędziowie w dodatku Covid i kontuzje.


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2021, 22:45

Bardzo slaby mecz w wykonaniu Nerazzurrich. Bez polotu kompletnie. Oczywiscie najwazniejsze 3 punkty z racji nastepnych strat Milanu i Juve oraz tego, ze powroty z reprezentacji to przewaznie dziwne mecze.

Dzis obroncy na plus, nawet Ranocchia, ale reszta srednio. Mam nadzieje, ze z Sassuolo zagramy duzo lepiej.


Twitter: @K_Kamciu
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2021, 11:37

Letnie okienka transferowe 2021 i 2022 będą okienkami okazji, bo gracze teraz chętniej zmieniają kluby za darmo + wiele klubów będzie chciało ratować finanse transferami. Mistrzem okazji był dla mnie zawsze Marotta, więc obawiam się, że Inter z każdym kolejnym sezonem będzie coraz mocniejszy. Już teraz jak ściągną dobrego bramkarza (np. Donnarumma) i kogoś na lewą (np. Gosens), to moim zdaniem na papierze będą silniejsi od nas.


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2021, 13:18

Crunny pisze:
09 kwietnia 2021, 11:37
Letnie okienka transferowe 2021 i 2022 będą okienkami okazji, bo gracze teraz chętniej zmieniają kluby za darmo + wiele klubów będzie chciało ratować finanse transferami. Mistrzem okazji był dla mnie zawsze Marotta, więc obawiam się, że Inter z każdym kolejnym sezonem będzie coraz mocniejszy. Już teraz jak ściągną dobrego bramkarza (np. Donnarumma) i kogoś na lewą (np. Gosens), to moim zdaniem na papierze będą silniejsi od nas.
To prawda, najblizsze okresy transferowe beda mialy raczej widoczna tendencje do szukania okazji, darmowych transferow, czy tez wymian w celu podreperowania ksiag finansowych. Mysle, ze we Wloszech powyzsze operacje beda zdecydowanie wiodly prym. Rowniez i ja upatruje ciekawej szansy podniesienia jakosci w Interze wlasnie tym sposobem (zwlaszcza gdy posiadamy Marotte), bo nie oszukujmy sie - milionow to my nie wydamy. Jednak z drugiej strony, czy te potencjalne miliony do wydania na tzw. "bomby transferowe" sa az tak potrzebne w dobie kryzysu i przy obecnej kadrze? Ano nie. Dlaczego? Bo obecnie potencjal ludzki Nerazzurrich wymaga raczej kosmetycznych zmian, uzupelnien niz gruntownej przebudowy, czy tez wzmocnien strikte na wielu pozycjach celem znacznego podniesienia jakosci.

Donnarumma oczywiscie bylby swietnym transferem pod aspektem sportowym, jednak jego pensja, agent oraz oczekiwania podpowiadaja mi, ze to nie wypali. Nie czas na takie inwestycje. Handanovic sezon pobroni jeszcze na odpowiednim poziomie, a za rok wlodarze Mediolanczykow pewnie skupia sie na Musso, moze Dragowskim. I taki ruch uwazam za bardzo okey.

Gosens to moj mokry sen. Uwazam, ze ten gosc jest w miare realnym celem transferowym, gdzie byly juz jakies wstepne plotki o zainteresowaniu Interu jego kandydatura na lewe wahadlo (aczkolwiek chetnych na jego uslugi pewnie bedzie wielu). Mysle, ze ten facet juz dawno jest w notatniku Beppe i Piero. Jesli zarzad postanowi nieco glebiej siegnac do kieszeni by zakontraktowac jednego drozszego gracza (ale bez przesady, bo ta cena tez nie bedzie z kosmosu), to moglby to byc wlasnie Robin. Niemiec realnie podniesie jakosc w zespole, bo pozycja, na ktora by przyszedl jest u nas poki co najslabiej obsadzona. Perisic to dobry gracz, ostatnio zalicza progres formy, ale wydaje sie, ze najlepsze lata ma juz za soba i pewnego poziomu jednak nie przeskoczy.

Bez spiny, ale bedac szczerym to uwazam, ze kadrowo juz na ten moment jestesmy silniejsi. Juz abstrahujac od aktualnej pozycji w tabeli Serie A (bo na to sklada sie wiele czynnikow) to spojrz na kregoslup naszej druzyny. Bastoni, de Vrij, Skriniar, Barella, Eriksen, Brozovic, Sensi (jesli troche uspokoi sie z tymi kontuzjami), Hakimi, Lautaro, Lukaku - oni wszyscy maja minimum te 4 lata (niektorzy zdecydowanie wiecej) gry na wysokim poziomie przed soba. Natomiast w Juve takich graczy z jakoscia, ktorzy stanowiliby o sile zespolu w perspektywie kilku lat do przodu jest zdecydowanie mniej - Szczesny, de Ligt, Demiral (casus Sensiego), Chiesa, Dybala (o ile zostanie, bo troche w jego przypadku "sie dzieje" obecnie).

Tak po prawdzie to w najblizsze mercato wypadaloby sensownie wzmocnic jedynie lewe wahadlo (Gosens marzeniem) aby pierwszy garnitur byl jeszcze lepszy. Poza tym kosmetyka typu 1 dobry, uznany srodkowy obronca, ktory w razie co bylby do rotacji (Ranocchia i Kolarov najprawdopodobniej odejda - i super, nie ten kaliber), moze jakis dobry, mlody talencik do pomocy w razie odejscia Gagliardiniego/Vecino oraz ewentualnie inny, nowy 4ty napastnik, ktory moglby zastapic Lukaku - to w przypadku odejscia Pinamontiego. No i nowy bramkarz, ale z tym jeszcze rok mozemy poczekac. Poza tym skupic sie na pozegnaniu niechcianych gosci, gdzie moze troche grosza wpadnie lub chociaz zaoszczedzi sie na ich pensjach i tyle.

1. (3-5-2):
Lautaro - Lukaku
? - Eriksen - Brozovic - Barella - Hakimi
Bastoni - de Vrij - Skriniar
Handanovic

2. (3-5-2):
Sanchez - ?/Pinamonti
Perisic - Sensi - ?/Gagliardini - Vidal - Darmian
?/Darmian - ? - D'Ambrosio
Radu


Twitter: @K_Kamciu
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 19:02

Wstyd mi za Inter od kilku kolejek. Dzisiejsze spotkanie bylo tak bardzo zle, slabe, ze odechciewalo sie ogladac te zenade. Szkoda, ze po ktoryms juz komplecie punktow w ostatnim czasie znowu trzeba nawijac frazesy, ze liczy sie tylko wynik i inne tego typu pierdy. Oczywiscie 3 oczka to sprawa najwyzszej wagi, ale do cholery, jak mozna zjechac poziomem sportowym, a przede wszystkim zaangazowaniem do takiego minimum? Tych chlopakow stac na super gre, co pokazali w spotkaniach z Juve, Milanem czy Lazio. Nie wiem wiec czy to kwestia zajechania (czym?), dekoncentracji czy po prostu oni maja to w dupie... Moze to ta wloska mentalnosc kaze im sciagac noge z gazu? Lubie gre taktyczna i swego rodzaju szachy - moze to nie popularne, ale wole efektywnosc za wszelka cene niz efektownosc. Natomiast dzisiejsze starcie moim zdaniem nie mialo nic wspolnego z taktyka - to bylo po prostu spotkanie na stojaka, pelne bledow, irytacji oraz braku zaangazowania. Dramat. W ostatnim czasie prawie kazdy gracz Interu spadl z forma - Lukaku, Barella, Brozovic wiada prym. Jedynie Darmiana nalezy pochwalic i obroncow, którzy trzymaja poziom.

Dzis zwyciestwo Nerazzurrich nie bylo zasluzone i trzeba to sobie powiedziec otwarcie. Fajnie ze doczlapalismy do tej wiktorii, jednak remis bylby sprawiedliwy, zwlaszcza, ze bramka dla Hellasu byla zdobyta prawidlowo. Nie wiem jak mozna bylo jej nie uznac? Handanovic 3ci mecz z rzedu z babolem, ktory obnaza jego inteligencje i poczucie pewnosci siebie. Musimy go zamienic, koniecznie, bo owszem nadal miewa swietne momenty i wyciaga niesamowite pilki, ale coraz czesciej tracimy przez niego punkty (lub prawie tracimy) - za duze ryzyko, mimo wszystko. Musso bylby swietnym ruchem. Facet pokazuje, ze to juz jest ten czas - na wiekszy klub.

Do konca sezonu nie spodziewam sie juz fajerwerkow ze strony Interu. Scudetto na 99,99% zdobedziemy, ale mam obawy przed najblizsza LM. Chociaz z drugiej strony na te rozgrywki prawdopodobnie bedzie o wiele wieksza mobilizacja niz przy aktualnych bataliach ze Spezia czy Hellas przy niemal pewnym Mistrzostwie - wierze w to.


Twitter: @K_Kamciu
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 19:36

Dziś to w ogóle był skandal na boisku co sędzia zrobił. To, że scudetto interu zasłużone to nie podlega dyskusji ale te zbrodnie jak dziś to niepotrzebne.


Obrazek
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 21:02

Kamciu pisze:
25 kwietnia 2021, 19:02
Wstyd mi za Inter od kilku kolejek. Dzisiejsze spotkanie bylo tak bardzo zle, slabe, ze odechciewalo sie ogladac te zenade. Szkoda, ze po ktoryms juz komplecie punktow w ostatnim czasie znowu trzeba nawijac frazesy, ze liczy sie tylko wynik i inne tego typu pierdy. Oczywiscie 3 oczka to sprawa najwyzszej wagi, ale do cholery, jak mozna zjechac poziomem sportowym, a przede wszystkim zaangazowaniem do takiego minimum? Tych chlopakow stac na super gre, co pokazali w spotkaniach z Juve, Milanem czy Lazio. Nie wiem wiec czy to kwestia zajechania (czym?), dekoncentracji czy po prostu oni maja to w <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>... Moze to ta wloska mentalnosc kaze im sciagac noge z gazu? Lubie gre taktyczna i swego rodzaju szachy - moze to nie popularne, ale wole efektywnosc za wszelka cene niz efektownosc. Natomiast dzisiejsze starcie moim zdaniem nie mialo nic wspolnego z taktyka - to bylo po prostu spotkanie na stojaka, pelne bledow, irytacji oraz braku zaangazowania. Dramat. W ostatnim czasie prawie kazdy gracz Interu spadl z forma - Lukaku, Barella, Brozovic wiada prym. Jedynie Darmiana nalezy pochwalic i obroncow, którzy trzymaja poziom.

Dzis zwyciestwo Nerazzurrich nie bylo zasluzone i trzeba to sobie powiedziec otwarcie. Fajnie ze doczlapalismy do tej wiktorii, jednak remis bylby sprawiedliwy, zwlaszcza, ze bramka dla Hellasu byla zdobyta prawidlowo. Nie wiem jak mozna bylo jej nie uznac? Handanovic 3ci mecz z rzedu z babolem, ktory obnaza jego inteligencje i poczucie pewnosci siebie. Musimy go zamienic, koniecznie, bo owszem nadal miewa swietne momenty i wyciaga niesamowite pilki, ale coraz czesciej tracimy przez niego punkty (lub prawie tracimy) - za duze ryzyko, mimo wszystko. Musso bylby swietnym ruchem. Facet pokazuje, ze to juz jest ten czas - na wiekszy klub.

Do konca sezonu nie spodziewam sie juz fajerwerkow ze strony Interu. Scudetto na 99,99% zdobedziemy, ale mam obawy przed najblizsza LM. Chociaz z drugiej strony na te rozgrywki prawdopodobnie bedzie o wiele wieksza mobilizacja niz przy aktualnych bataliach ze Spezia czy Hellas przy niemal pewnym Mistrzostwie - wierze w to.
Jak Ty się tu odnajdujesz na forum? Kiedyś czytałem trochę fora Interu, ale tam jest totalny odjazd świadomości. Poziom gorszy, niż gra Juve. Pewnie tam robisz za jakiegoś szarlatana ;P


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 21:10

W sumie to mam kumpla, który jest kibicem interu i to jest dobry kumpel. On jest tam na forum zarejestrowany ale nie bierze udziału w dyskusjach dzbanów bo jak mówi jest za stary na ten syf, który tam panuje. W każdym razie przesyła mi cytaty z tamtego forum. Jak Juve mają za coś ukarać to przyklaskują bo judy be. Ale jak chcą ukarać 3 kluby, włącznie z nimi to już wyzwiska. Jak miała być SL i inter miał w niej być to Agnelli super typ, teraz to kawał szui, kłamcy i szumowiny. Sam dziwię się, że @Kamciu tu dyskutuje na poziomie bo biorąc na pod uwagę jego "kumpli" z forum interu to dwa światy.


Obrazek
ODPOWIEDZ