Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 15 marca 2022, 08:47

My w tym sezonie celujemy w 4 miejsce, oni z kolei już mieli tytuł zaklepany we wrześniu. Taka jest różnica.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 marca 2022, 09:35

Viking pisze:
15 marca 2022, 08:41
Ciekawe czy też tak ochoczo będziecie go zaczepiac jak bańka pryśnie i Inter będzie nie tylko przed nami, ale i z tytułem.
Ale mylisz fakty, nikt tego nie neguje i nie nastawia się, że będziemy przed podklubem. Chodzi o to, że my jesteśmy faworyzowani, mamy karne z czapy a sędziowie nam sprzyjają - tak twierdzi cały czas ten cep, który wejdzie kiedy tylko na nasza korzyść pojawi się błąd.. Tutaj ewidentnie była konsultacja VAR, wystarczyło podejść do monitora, tylko sędzia VAR nie widział tam ewidentnego karnego. Poza tym, jak już pisałem - inter roztrwonił całą przewagę i teraz z powodu presji i paniki będą mieli ciężary w każdym meczu, morale im nie służą. My swoje osiągnęliśmy (chyba nikt już nie myśli, że wypadniemy poza top 4), presja nie będzie nam ciążyć a to może ułatwić nam zadanie i nie mam tu absolutnie myśli o scudetto.

Co do tego skandalicznego błędu, zaczyna to wszystko wpełzać pod dywan bo chodzi o inter. Gdyby taka "pomyłka" jak to nazywasz była na nasza korzyść w takim momencie to byłoby farsopolli 2 a temat nie schodziłaby z czołówek tygodniami.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 15 marca 2022, 10:11

Szczerze mówiąc to po ostatnich kolejkach Interu ciężko w nich upatrywać kandydata do scudetto, owszem mają sporo tych punktów potencjalnie 1 pkt mniej od Milanu i aż 6 pkt więcej od naszych, ale ostatnie ich ale ostatnie ich tygodnie to bardzo słaba forma. Owszem mieli dość ciężki terminarz, ale w sumie to Juventus miał podobny a może nawet cięższy, a mamy 22/30 pkt podczas gdy Inter ma 13/27 pkt. Także absolutnie nie obronili się w tych ostatnich kolejkach. Jest szansa i to spora ich ograć, ale do tego trzeba nieco odwagi i woli zwycięstwa, a tego naszemu specowi na ławce może braknąć, gdyż 1 pkt dla niego będzie bardzo ważny w kontekście 4 miejsca Nie mniej przy odrobinie "szaleństwa" naszego amanta na ławce i podejścia w stylu, ze liczą się tylko 3 pkt możemy łyknąć Inter w ligowej tabeli. Tylko trzeba tego chcieć.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 marca 2022, 12:24

Massa podobno powiedział, że nastąpił jednoczesny kontakt obrońcy w nogę i piłkę.... :D



Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2022, 01:32

pitrek pisze:
14 marca 2022, 12:54
Jak zwykle głośni tylko po naszych stratach punktów, zwykłe jawne złodziejstwo wczoraj nic więcej, do jaskini z pajacami.
Ja akurat przy meczu z Torino wypowiadalem sie bodaj na stronie Milanu, ze to jawny przekret z tym brakiem karnego dla Torino po faulu na Belottim i dalej to podtrzymuje. Nie uwiera mnie to w zaden sposob.

Inter spadl z forma drastycznie i widac to bardziej niz ewidentnie, co mnie jako fana Nerazzurrich po prostu boli. Z wydawaloby sie pewnego Scudetto i ogolnej masturbacji nad Inzaghim zrobilo sie odrobine smierdzaco i niepewnie. Aktualnie Mistrzostwo jest oddalone, natomiast wiara umiera ostatnia. Nadal uwazam, ze mamy najsilnijszy zespol i z problemami, bo z problemami, ale jeszcze to wyciagniemy - choc tez dopuszczam mysl o ewentualnej ogromnej porazce jaka byloby brak obrony tytulu po tak dobrej pierwszej rundzie. To bylby wstyd.
pitrek pisze:
14 marca 2022, 12:54
Tam kolego pamiętasz o zakładzie? Bo powoli się zbliżamy ;)
No pamietam, pamietam ;)
Natomiast mam dla Ciebie i usera @DonPatch (ten sam zaklad) mala propozycje. Aktualnie Inter ma +4/5 lub 7 (mecz zalegly) pkt. przewagi oraz wypada lepiej w bezposrednim starciu, co determinuje Juve do uzyskania 1go oczka wiecej na koniec kampanii by przeskoczyc Mistrza Wloch. Zostalo 7 kolejek, przy dosc zblizonej trudnosci terminarza. Mozemy wiec zakonczyc zaklad teraz i rozliczymy sie po 400 lub czekamy do konca wedle ustalonych zasad. Co Wy na to?

@Adrian27th
Dla Ciebie podobna oferta apropo zakladu na bramki Vlahovicia. Serb musialby strzelic 8 bramek w pozostalych 7miu kolejkach. Rozliczamy po 450 teraz, czy czekamy?

:cooler:


Twitter: @K_Kamciu
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2022, 08:40

Na ropę potrzebujesz, że nie chcesz poczekać półtora miesiąca? ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2022, 08:54

Maly pisze:
05 kwietnia 2022, 08:40
Na ropę potrzebujesz, że nie chcesz poczekać półtora miesiąca? ;)
Jezdze na benzynke ;)

Po prostu widze, ze Inter jest aktualnie slaby, wiec podchodze do tematu ostroznie. Zawsze warto zminimalizowac ryzyko jesli w glowie pojawiaja sie male watpliwosci.


Twitter: @K_Kamciu
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2022, 09:05

To chyba powinieneś przed tym meczem złożyć taką propozycję :)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2022, 09:21

Kamciu pisze:
05 kwietnia 2022, 01:32
]

@Adrian27th
Dla Ciebie podobna oferta apropo zakladu na bramki Vlahovicia. Serb musialby strzelic 8 bramek w pozostalych 7miu kolejkach. Rozliczamy po 450 teraz, czy czekamy?

:cooler:
Serio myślisz ze te 50 zł zrobi mi różnice i odbiorę sobie zabawę?;-)


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2022, 09:27

Maly pisze:
05 kwietnia 2022, 09:05
To chyba powinieneś przed tym meczem złożyć taką propozycję :)
Fakt, jest sens w tym co piszesz. Natomiast przed tym meczem ani @pitrek, ani @DonPatch nie poszliby w to i jestem o tym przekonany. Teraz szanse na zaakceptowanie przez nich mojej propozycji oceniam na nieco bardziej realne.

Poza tym to @pitrek wywolal wilka z lasu.


Twitter: @K_Kamciu
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2022, 16:03

To przekłamanie, jestem pewien, że vvujas wkrótce wszystko wyjaśni. Na stronie interu na pewno rozebrali wszystko na czynniki pierwsze i inter jest czysty a jakiekolwiek wątpliwości to zwykłe oszczerstwa. Chcesz wiarygodne info to tylko od niego.


Obrazek
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2022, 20:15

MRN pisze:
13 kwietnia 2022, 16:03
To przekłamanie, jestem pewien, że vvujas wkrótce wszystko wyjaśni. Na stronie interu na pewno rozebrali wszystko na czynniki pierwsze i inter jest czysty a jakiekolwiek wątpliwości to zwykłe oszczerstwa. Chcesz wiarygodne info to tylko od niego.
Dokładnie. I to jeszcze nie jakieś gównoploty tylko źródło z pierwszej ręki. Nie info typu jak z liceum, że kolega kolegi zna typa który zna typa który tam pracuje o nie...tam na polskiej stronie Interu jest jeden typ który kupuje bułki w tej samej piekarni co Marotta, a legendarny status na tej stronie ma tylko jedna osoba która była przy ostatniej spowiedzi Facchettiego. W ogóle te rozmowy Facchettiego to się przedawniły, ale to pikuś bo przed śmiercią powiedział spowiednikowi i świadkowi (legendarny kibic Interu) że to w ogóle nie on na tych rozmowach tylko to echo Moggiego więc wyrok musiał być jednogłośny. FORZA CZYSTY INTER.


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 06 maja 2022, 23:59

DonPatch pisze:
12 sierpnia 2021, 11:47
Kamciu pisze:
12 sierpnia 2021, 11:29
DonPatch pisze:
12 sierpnia 2021, 11:10
W sensie o flotę? Ile proponujesz?
500?
Rozliczenie max do 5 dni po osiagnieciu matematycznej przewagi, ktora nie jest juz mozliwa do zredukowania jednego z zespolow nad drugim.
Ok :hello:
Przyjmuję zakład
Jeszcze dla formalności - zakład o to, kto będzie wyżej?
Bo ja napisałem, że Juve mistrzem. Co w sytuacji, jak nie będzie, ale będzie nad Interem?
Dzis, kiedy Inter wygrywajac z Empoli zapewnil sobie matematyczna przewage, zapewniajaca finisz Nerazzurrich nad Juventusem zaklad z poczatku sezonu dobiegl konca.

Brawo dla usera @DonPatch za automatyczne wywiazanie sie z przegranego zakladu i uregulowanie sprawy. Szacunek za honorowa postawe! :bravo:

Takze user @pitrek prawdopodobnie wywiaze sie z umowy, poniewaz juz przed poczatkiem dzisiejszej kolejki, sam napisal do mnie PW, celem rozliczenia sie - mam nadzieje, ze finalnie do tego dojdzie (choc nie przewiduje problemow, zwlaszcza, ze pierwszy wyszedl z inicjatywa).

@Adrian27th
Z kolei nam do konca pierwszego zakladu pozostaly dwie kolejki. By zaklad byl wygrany przez Ciebie, Vlahovic musialby w tych 2ch starciach strzelic 6 bramek, jesli dobrze licze. Czekamy.


Twitter: @K_Kamciu
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2022, 20:05

Gratuluje Kamciu, cytując klasyka - ładnie "ogoliłeś frajerów".


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ