Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 31 października 2020, 18:47

Conte będąc u nas wymyślił sobie to granie 3-5-2. Było to w 2012 roku. Obecnie mamy 2020 a on dalej gra dokładnie to samo. Wystawia 5 obrońców , 3 defensywnych pomocników oraz duet napastników. W dalszym ciągu nie działa to w Europie. Inter ma nawet niezłą kadrę ale trenerowi za 12mln brakuje elastyczności.Nasi już dawno się na nim poznali dlatego dziś nie pracuje u nas tylko tam.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 października 2020, 20:02

a Gasperini wymyślił sobie 352 w 2010, mamy 2020 i działa w Europie, chyba nie o ustawienie tu chodzi ;] w zasadzie nie wiadomo o co bo przykładowo przecież nie przez 352 roztrwonili rok temu przewagę z BVB jaką mieli po pierwszej połowie

zresztą 3 defensywnych pomocników? co ty gadasz? czy Vidal był defensywnym pomocnikiem? u Maksa grywał nawet za napastnikami, razem z Marchisio i Pogbą strzelali po 10 goli na sezon, tego raczej nie robią defensywni pomocnicy


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2020, 17:36

https://www.reuters.com/article/uk-socc ... KKBN27G0S9: jak Beppe pierdzieli coraz więcej farmazonów po dołączeniu do Miszczuf, tak tutaj muszę się z nim zgodzić. Rozgrywanie towarzyskich spotkań reprezentacji w tych warunkach to czysty idiotyzm. Trzeba ograniczyć liczbę wyjazdów na kadrę do minimum.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2020, 00:41

Forumowi fani Hakimiego łączmy się, w tej kolejce nasze święto :) Gol na 2-0 to czyste combo Pirlo - Lichsteiner z najlepszych lat.



Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2020, 10:09

Czy może być lepsza wiadomość, niż kolejna kompromitacja Interu? Nie, chyba to najlepsze info w grudniu :) Wielki Antonie, którego ja się obawiałem w Interze nie zrobił kompletnie nic. Jest niesamowitym betonem, którego mit runął. Być może jego 3 lata w Juve to najlepsze co miał w karierze. Generalnie, forum Interu to poziom szamba, tak jak SerieA.pl, ale wszedłem i czytałem komentarze. Jest ciekawie. Polecam każdemu lekturę, bo jak to się mówi: made my day.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2020, 11:03

Mnie te ich wyczyny bardzo cieszą a Conte w pomeczowych wypowiedziach dokonał samozaorania :laugh:


Obrazek
piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2020, 12:05

Mnie jakoś nie cieszy odpadnięcie Interu z pucharów. Po pierwsze traci na tym całe serie A, a po drugie będą jeszcze trudniejsi do pokonania w lidze. Ok, tort zostanie podzielony na trzy drużyny, a nie cztery, więc kasy wpłynie więcej.

Conte wyniki w lidze buduje w oparciu o wolę walki i gryzienie trawy. W pucharach to jednak za mało, ponieważ tam wszyscy gryzą trawę. Wygrywa więc ten kto dokłada coś więcej i ten kto nawet nie będąc w optymalnej formie fizycznej osiąga dobre wyniki.
Grajac jeden mecz w tygodniu, można grać na maksa, ale jeśli tych meczów jest więcej, trzeba użyć inteligencji i owej kultury gry. To nam dał Allegri w swoim czasie, a czego nie był w stanie dać Conte. Facet ma swoje ograniczenia, ale trzeba mu oddać, że na pewnym etapie budowania drużyny, bywa niezastąpiony.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2020, 13:08

Zgodnie z przewidywaniami: Atalanta gra dalej, Inter out.
Conte to dobry trener, ale już cały świat zna jego ograniczenia. Na pewnym poziomie nie da się wygrywać samą motywacją. Zresztą tłukąc non-stop to samo, motywacja powoli przechodzi we frustrację.
Maly w innym temacie pisze:Capello to często nie miał planu A jak był w Juve więc o czym on mówi? ;) ogólnie jego wypowiedzi ostatnio to mam wrażenie zrzędzenie starego człowieka, który kontakt z poważną piłką ostatni raz miał X lat temu a na domiar złego był to kontakt nieudany
No spoko, ale kogo obchodzi co tam Capello 15 lat temu?
Jedyna na świecie taktyka z żelaza i betonu nie ma prawa bytu w pucharach. Potwierdzone w Juve, potwierdzone w poprzednim sezonie, potwierdzone w bieżącym sezonie.
Kiedy ktoś mówi o tym, spotyka się z ostracyzmem.
Maly pisze:pytanie na prawdę było bez sensu, czyste trollowanie
No i co z tego? Się upiekło zakalca i teraz trzeba go zjeść. Antek nie dostarcza wyników, rozrywki, ani odpowiedniej medialnej prezencji. Przypominam, że Allegri poleciał po pyskówce w Sky, mimo że deklarował chęć pozostania.
Między innymi dzięki mediom piłka generuje takie obroty, jakie generuje. Conte powinien zejść na ziemię i nie strugać boga piłki, bo zwyczajnie nie ma podstaw. Jego upadła wizja nie jest ważniejsza niż 12 milionów pana Chińczyka.

Trener bardzo dobry, lub nawet wybitny do konsolidacji zespołu.
Jednocześnie bardzo słaby w pucharach. Widać to jemu brakuje zrozumienia futbolu, tego na najwyższym poziomie.

Mnie odpadnięcie Interu nie cieszy i w pewien sposób współczuję naszemu forumowemu koledze.
Ale trudno powstrzymać wszelką szyderę gdy rzeczywistość jest jak mem z nosaczem -- "niby człowiek wiedzioł, ale jednak się ludził".
Na koniec scenka humorystyczna:
Obrazek


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2020, 14:39

Garreat pisze:
10 grudnia 2020, 13:08
Jednocześnie bardzo słaby w pucharach. Widać to jemu brakuje zrozumienia futbolu, tego na najwyższym poziomie.
Trochę 'śmiechłem' :D Z całym szacunkiem, ale wystarczyło ograć Gladbach i Szachtar - to nie była wysoko zawieszona poprzeczka. Moim zdaniem wyższy poziom prezentuje się w Premier League, gdzie Conte zdobył mistrzostwo mając za rywali City i Liverpool.

Frajerstwo i tyle. Nawet większe niż United, bo Lipsk to jednak lepsza niemiecka ekipa.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2020, 13:44

Chcę przekazać wiadomość do fanów, że nie ułatwiają nam pracy rozkoszując się odpadnięciem z Ligi Mistrzów i nadziejami, że dokonamy samozniszczenia tego wszystkiego, co osiągnęliśmy przez ostatnie półtora roku. Widzę dużo negatywnego podejścia. Nie ułatwiamy życia tym, którzy chcą nas zniszczyć, ponieważ wiedzą, że nasza praca może zaowocować w przyszłości.

Przypuszczam, że ma na myśli Juventus ;)


Obrazek
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2020, 16:20

Wedlug pismakow Conte ma w planie na dzis nieco przeobrazic swoja taktyke w 3-4-3. Moim zdaniem jest to absolutnie zly moment do takiej zmiany. Po pierwsze dlatego, ze akurat teraz notujemy 6 wygranych z rzedu, tak wiec zmiana niekoniecznie jest tu optymalna. Po drugie, do palety dostepnych pomocnikow wrocil Sensi oraz wydawaloby sie, ze juz rowniez Vidal. Po kolejne, owszem, byloby to zagranie pod Perisicia, ale kosztem Lautaro, ktorego nie widze osobiscie jako tego, ktory bedzie smigal blizej bocznej linii. Idac dalej - nie jest dostepny Sanchez, ktory mialby racje bytu w takim ustawieniu. Dodatkowo Hakimiego nieco ograniczymy w ofensywie, czyli jego najwiekszym atucie. Rozumiem, ze intencja trenera (jesli to okaze sie prawda) jest maksymalne rozciagniecie rywala oraz zaskoczenie innymi zalozeniami, ale w tym momencie niema ku temu podstaw! Jesli chcial probowac takie rozwiazanie, to na to byl czas np. w meczu z Szachtarem, kiedy nie szlo lub Parma. Mam wrazenie, ze to moze byc gwozdz do trumny w tym meczu, jesli oczywiscie ten "szatanski plan" sie zisci. Chcialbym sie mylic...(w razie co).


Twitter: @K_Kamciu
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2020, 17:49

I sie sprawdzilo. 3-4-3 z Perisiciem oraz LuLa z przodu. Jestem bardzo ciekaw jak to wyjdzie, jednak mam zle przeczucie. Moim zdaniem to niezbyt odpowiedni moment na takie proby... zobaczymy.


Twitter: @K_Kamciu
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2020, 18:14

Wyluzuj chopie. Pocą Ci się pachy, a Conte wam w tym sezonie mistrza zrobi. Jeszcze go będziecie na rękach nosić.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2020, 20:19

Dragon pisze:
23 grudnia 2020, 18:14
Wyluzuj chopie. Pocą Ci się pachy, a Conte wam w tym sezonie mistrza zrobi. Jeszcze go będziecie na rękach nosić.
Dokladnie o to to.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2020, 20:27

Akurat Inter jest w komfortowej sytuacji, bo mogą się skoncentrować jedynie na Serie A (i ewentualnie max 4 spotkaniach w Coppa Italia, w której i tam mogą wystawiać mocno rezerwowy skład). Wielce prawdopodobne, że gdyby nie przerwanie rozgrywek w związku z pandemią, to już w zeszłym sezonie zdetronizowałoby nas Lazio po tym jak szybko odpadli z LE grali sobie tylko raz w tygodniu.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
ODPOWIEDZ