Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2024, 22:18

MRN pisze:
06 czerwca 2024, 17:20
Na temat merdaczy :

Gasperini :
Jak dogonić inter ? To bardzo proste. Istnieje wiele sposobów. Pierwszy jaki przychodzi mi do głowy to zadłużenie się na ponad miliard euro poprzez zawieranie niesamowitych kontraktów, niesprzedawanie najlepszych zawodników i kupowanie nowych.

Comisso :
We włoskiej prasie piszą, że jestem mafiozo, ale cisza na temat długów wewnętrznych i problemów interu, cisza na temat Zhanga ściganego w Chinach. Jak to możliwe, że zagraniczna prasa pisze prawdę na temat interu a tutaj jest cisza, jak to możliwe, że na temat nieczystych zadrywek interu nigdy nie napiszą ?

Luca Campedelli :
Piłka nożna żyje z długów, ale tylko Chievo je spłaca. Spójrzmy na Barcelonę i inter...
Chievo w 2022 roku musiało zbankrutować, mimo że miało tylko 2% tego długu, który obecnie ma inter.

Cieszy to, że coraz więcej osób zwraca uwagę na to jak chroniony przez mafię włoską figc jest merdoland.
Zhang nie jest już prezydentem Interu, a całe Suning właścicielem. O co więc chodzi? Długi Zhanga były długami Zhanga. Nie spłacił pożyczki na rzecz klubu, stracił klub. Proste. Zadłużenie klubu natomiast maleje z każdym rokiem, a księgi wyglądają coraz lepiej, głównie dzięki polityce Marotty&Ausilo. Oaktree wygląda z kolei na poważnego gracza, który chce uporządkować wszystko oraz zachować ciągłość sportową, celem zwiększenia wartości Interu. Pierwsze decyzje zapowiadają wszystko w naprawdę solidnym świetle.

W obecnych czasach większość klubów jest zadłużonych po uszy i staje się to dość powszechnym zjawiskiem. Więc ochłoń. Boli Cię obecna sytuacja, w której to Juve jest bez większego podjazdu i ja to rozumiem - bo sam tego doświadczałem w drugą stronę. Natomiast zarzuty wobec Interu, które ciągle wypisujesz są śmieszne i żałosne w obliczu tego w jakim świetle w ostatnim czasie znalazł się Juventus i generalnie jego cała historia (jednak mocno splamiona, zgodzisz się…). Hipokryzja level top.

Pazza Inter
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziekował: 4 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2024, 22:32

Kamciu pisze:
06 czerwca 2024, 22:18

W obecnych czasach większość klubów jest zadłużonych po uszy i staje się to dość powszechnym zjawiskiem. Więc ochłoń. Boli Cię obecna sytuacja, w której to Juve jest bez większego podjazdu i ja to rozumiem - bo sam tego doświadczałem w drugą stronę. Natomiast zarzuty wobec Interu, które ciągle wypisujesz są śmieszne i żałosne w obliczu tego w jakim świetle w ostatnim czasie znalazł się Juventus i generalnie jego cała historia (jednak mocno splamiona, zgodzisz się…). Hipokryzja level top.
Splamiona czym??? Tym, że po czasie wyszło, że Inter bardziej winny w Farsopoli niż inne kluby, tylko "się przedawniło"??? Farsa z plusvalenzą? Jedynie paru idiotów chciało źle zaksięgować wypłaty pracownikom (piłkarzom) co oczywiście podlega karze finansowej, i słusznie. Tylko o hipokryzji masz rację, ale to musisz spojrzeć w lustro.

"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2024, 23:12

1. Nic takiego nie wyszło.

2.Taka farsa , że zarząd Juve się ewakuował.

Forza Inter
VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika

Nieprzeczytany post 09 lipca 2024, 12:24

Calcio Finanza: urząd ds konkurencji i rynku podjął decyzję o niewszczynaniu dochodzenia ws przejęcia przez oaktree wyłącznej kontroli na d Interem i spółkami zależnymi, ponieważ operacja ta nie zakłóca skutenczej konkurencji w sposób istotnyu oraz nie prowadzi do powstania/wzmocnieniapozycji dominującej

Forza Inter
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziekował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Nieprzeczytany post 09 lipca 2024, 12:33

No jasne, że nie. Nie spodziewalibyśmy się innego rozstrzygnięcia. ;)

VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika

Nieprzeczytany post 09 lipca 2024, 12:39

No wy byście chcieli,żeby Inter zamianę właściciela dostał serieB :)

Forza Inter
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziekował: 2 razy

Nieprzeczytany post 09 lipca 2024, 12:47

Nie.
Ja to bym chciał żeby Internazionale odpowiedziało w końcu za wszystkie swoje przekręty, a najmocniej za rozkręcenie calciopoli.
Kara? Oddanie tego co zabrali przy zielonym stoliku, rekompensata gotówkowa poszkodowanym. Rozwiązanie tego ścieku na wieki wieków amen.

PS. nie udzielaj się tu, nie obrzydzaj mi dodatkowo Juventusu obecnością wrzodu interowskiego.

:allegri: na śmietnik
VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika

Nieprzeczytany post 09 lipca 2024, 12:54

Hahahaha niezłe urojenia z tym , że Inter zrobił jakieś przekręty. Inter odpowiedzialny za działania Juve podczas Calciopoli ? Hahaha ty tak serio? Inter ma płacić za przekręty Juve ? Opamiętaj się człowieku.

Forza Inter
Distant Dreamer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika

Nieprzeczytany post 09 lipca 2024, 13:36

VVujek pisze:
09 lipca 2024, 12:54
Hahahaha niezłe urojenia z tym , że Inter zrobił jakieś przekręty. Inter odpowiedzialny za działania Juve podczas Calciopoli ? Hahaha ty tak serio? Inter ma płacić za przekręty Juve ? Opamiętaj się człowieku.
Przekręty Juve to przekręty Juve i dodatkowo za nie zapłaciliśmy srogo , a przekręty interu to przekręty interu, za które nigdy nie zapłacili.
Współczuję ci, jeśli twierdzisz, że interek nic nie robił podczas calciopoli.

Btw :prochno:

VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika

Nieprzeczytany post 09 lipca 2024, 16:35

Distant Dreamer pisze:
09 lipca 2024, 13:36
VVujek pisze:
09 lipca 2024, 12:54
Przekręty Juve to przekręty Juve i dodatkowo za nie zapłaciliśmy srogo , a przekręty interu to przekręty interu, za które nigdy nie zapłacili.
Współczuję ci, jeśli twierdzisz, że interek nic nie robił podczas calciopoli.

Btw :prochno:
Co zrobił Inter , rozumiem że masz jakieś niepodważalne dowody ? Zawsze mnie śmieszy pisanie specjalnie Inter z małej litery by podkreślić, że nie lubi się tego klubu, takie dziecinne.

Forza Inter
Marcin890124

Juventino
Juventino
Podziekował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 14 razy

Nieprzeczytany post 09 lipca 2024, 20:55

Hej Wujek jak jesteś taki mądry to mi powiedz dlaczego Inter po wielu latach zapaści aby wreszcie osiągnąć jakiś sukces, nie mając swojego pomysłu po prostu skopiował to co zrobili w Juve czyli zatrudlił najpierw Marotte a potem Conte. Jak to jest że najpierw wyzywaliscie ,, zeza z Juventusu " że jest mafiozo, kręcona była afera o kontakty z mafią, handel biletami itd a jak teraz jest u was to jest cacy.

VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika

Nieprzeczytany post 09 lipca 2024, 23:23

Jak to nie mając swojego pomysłu? Ściągnięcie najlepszych fachowców to chyba najlepsze co może zrobić klub ?

W Juve też grali zawodnicy z Interu , zapomniało się ?
Motta to były zawodnik historycznego Interu Mourinho,a teraz trener Juve.

Przez kogo była kręcona afera , prze ze mnie? Czy kogo... Śmieszą mnie takie gadki.

Forza Inter
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika

Nieprzeczytany post 10 lipca 2024, 06:56

@Vvujek

Problem w tym, że według niektórych tutejszych speców Inter jest zawsze bardziej umoczony niż Juve. Szkoda, że to turynczykow karaja i na nich spada kurtyna wstydu, która idzie w świat. Taki mały szczegół. Ja np. jak słyszę Juventus, na myśl narzucają mi się 3 mysli - afery, Buffon i Del Piero, 9 scudetti z rzędu. Kolejność nieprzypadkowa. Zaryzykuję tezę, że większość szarakow z tego świata ma podobnie - to smutne dla tak wielkiego klubu.

A co do @MRN, to gość ewidentnie nie trzyma mentalu . Najbardziej mnie śmieszą te jego wklejanki przepisów/zarzutow/apeli/manifestow/tlumaczen/prognoz/domyslow/apelacji/wywiadow/plotek itd. Spędza na wyszukiwaniu tych pierdow kupę czasu i wrzuca je tu manifestując swoje zaangażowanie i wzburzenie (zazwyczaj spowodowane przez Inter) chcąc uwiarygodnić narrację opartą na bólu dupy. Finalnie oczywiście nic się nie sprawdza. Fenomen.

Pazza Inter
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Otrzymał podziękowanie: 82 razy

Nieprzeczytany post 10 lipca 2024, 08:09

Kamciu pisze:
10 lipca 2024, 06:56
A co do @MRN, to gość ewidentnie nie trzyma mentalu . Najbardziej mnie śmieszą te jego wklejanki
No to wyjazd do siebie po co przyłazisz tutaj i ciągniesz za sobą ten smród. Do interu czuję nienawiść i będzie tak zawsze a co do bólu dupy - nie mam z tym problemu bo ból dupy tyczy się merdolandu, musieli z powodu niego kombinować aby cokolwiek wygrać - teraz i w przeszłości. Dla mnie inter zawsze będzie niepotrzebnym śmieciem. A wklejanki nadal będę uprawiał ale paruje rów, że ktoś to drąży, co ? Są tacy na tym świecie, którzy będą temat drążyć i świat dobrze wie co za mendy z tego interu, dojrza kiedys tez to Włochy po odejściu tarczy interu - Graviny.

Obrazek
VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika

Nieprzeczytany post 10 lipca 2024, 08:57

Nie mam bólu dupy część 9542366... Xd

Forza Inter
ODPOWIEDZ