Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2022, 23:06

Inter dzis momentami troche na zaciagnietym recznym, ale kiedy trzeba bylo docisnac - robili to. Lazio mizerne, nawet w koncowce przy niekorzystnym wyniku nie potrafili zdominowac Nerazzurrich i konkretnie zagrozic bramce Handanovicia.

Bastoni to perelka, dzis mvp zdecydowanie.

Wazne, ze odpowiadamy Rossonerim i wracamy na fotel lidera. Ten mecz, przy dobrych rezultatach Milanu z ostatniego czasu byl mimo wszystko ciezki mentalnie. Sam zreszta czulem spore poddenerwowanie od paru dni, ktore poglebilo sie dzis po zwyciestwie zespolu Piolego.

...

W srode walka z Juve nie tylko o trofeum, ale takze o kolejny kopniak mentalny zarowno dla jednych jak i drugich. Zapowiada sie swietnie.

Mimo wszystko Inter bedzie faworytem i to prawdopodobnie zdecydowanym. Forma, jakosc sportowa, absencje (a raczej ich brak) oraz atut wlasnego boiska przemawiaja za druzyna Inzaghiego. Pragne kolejnego dzbana do gabloty, a ewentualne pokonanie Juventusu w pojedynczym starciu "o cos" byloby cudownym smaczkiem. Troche obawiam sie tych z pewnoscia podniesionych marale wsrod zespolu Starej Damy po pojedynku z Roma, natomiast Inter jest naprawde mocny i w tej chwili widac roznice.


Twitter: @K_Kamciu
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2022, 23:26

Kamciu pisze:
09 stycznia 2022, 23:06
Pragne kolejnego dzbana do gabloty
To wstawcie VVujka :prochno: :prochno: :prochno:


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2022, 13:14

Dla mnie ten mecz o Superpuchar już od wielu lat nie ma żadnego znaczenia. Równie dobrze możemy zagrać zespołem u-23, przynajmniej nikt z pierwszej drużyny nie złapie kontuzji na ważny mecz z Udinese.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2022, 13:28

Niby tak, ale utrzeć nosa internistom nawet w pucharze Wójta to zawsze satysfakcja i frajda :) Wiadome, że na obecny czas inter ma bardziej zgrany zespół. Odejście Lukaku i Hakimiego wyszło im na plus. Mnie bardziej śmieszy jakie to są pyszałki obecnie, mowa o polskich kibicach interu. 9 lat siedzieli w jaskini, nagle jacy to oni nie są mocarni. Podwędzili Marotte, podwędzili Conte i co najlepsze nawet paru piłkarzy tych co grali w Juve haha. Zrobili wszystko na wzór Juve, nawet stadion nowy budują miszczowie xD żal tylko Milanu, że będą go razem z nimi dzielić.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2022, 13:39

artur_89 pisze:
10 stycznia 2022, 13:28
Niby tak, ale utrzeć nosa internistom nawet w pucharze Wójta to zawsze satysfakcja i frajda :) Wiadome, że na obecny czas inter ma bardziej zgrany zespół. Odejście Lukaku i Hakimiego wyszło im na plus. Mnie bardziej śmieszy jakie to są pyszałki obecnie, mowa o polskich kibicach interu. 9 lat siedzieli w jaskini, nagle jacy to oni nie są mocarni. Podwędzili Marotte, podwędzili Conte i co najlepsze nawet paru piłkarzy tych co grali w Juve haha. Zrobili wszystko na wzór Juve, nawet stadion nowy budują miszczowie xD żal tylko Milanu, że będą go razem z nimi dzielić.
Zarzucasz im, że działają dobrze. Szkoda że to Inter próbuje działać według standardów Juventusu, a Juventus swoje standardy odrzucił kilka lat temu.


VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2022, 14:00

artur_89 pisze:
10 stycznia 2022, 13:28
Niby tak, ale utrzeć nosa internistom nawet w pucharze Wójta to zawsze satysfakcja i frajda :) Wiadome, że na obecny czas inter ma bardziej zgrany zespół. Odejście Lukaku i Hakimiego wyszło im na plus. Mnie bardziej śmieszy jakie to są pyszałki obecnie, mowa o polskich kibicach interu. 9 lat siedzieli w jaskini, nagle jacy to oni nie są mocarni. Podwędzili Marotte, podwędzili Conte i co najlepsze nawet paru piłkarzy tych co grali w Juve haha. Zrobili wszystko na wzór Juve, nawet stadion nowy budują miszczowie xD żal tylko Milanu, że będą go razem z nimi dzielić.

Za dużo przypisujesz Juve , to nie są standardy Juve to są standardy dobrze prowadzonego klubu więc nie dodawaj sobie zbytnio. Po za tym widać ból dupy. Śmieszy cię , że Inter się rozwija , ściąga najlepszych fachowców i chcę budować stadion ? No naprawdę bardzo śmieszne i dziwne.

Takie wpisy jak twoje są śmieszne.Chcesz wygrywać ściągaj najlepszych fachowców. Chcesz więcej zarabiać buduj stadion. Nie martw się o Milan, od lat dzielimy stadion, a wizja wspolnego pokazuję że oba kluby dobrze się dogadują.


Forza Inter
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2022, 14:38

Śmieszy mnie, że nadupcaliście na Marotte i Conte jak byli w Juve a teraz ich wychwalacie pod niebiosa. Śmieszy mnie, że siedziałeś całe 9 lat na dupie i nagle odżyłeś . :hi: i syfisz na forum Juve, jakbyś swojego nie miał.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2022, 15:42

A że Wy jeszcze dyskutujecie z tym dzbanem, którym gardzą nawet na jego rodzimej stronce ? Tam nim gardzą więc przychodzi tutaj aby się dowartościować. Ja wywaliłem na tego pazia ignora. Kiedy Conte i Marotta byli w Juve to były pojazdy po nich, teraz są królami :

"W Interze nie ma miejsca dla ludzi związanych z tą sprawą! Może i jest doskonałym dyrektorem, ale uważam, że to mogłoby nam zaszkodzić. Marotta wiedział co się święci, więc niby wcześniej deklarował zakończenie współpracy z juve. Teraz szuka ciepłej posadki i mam nadzieję, że w Interze jej nie znajdzie. To mogłoby nam zaszkodzić."

"Sprawa być może zostanie wyjaśniona, a być może prawda nigdy nie ujrzy światła dziennego, ale niestety osoby na stałe związane z Juventusem w przeszłości gwarantują lekko mówiąc... niepewną atmosferę. I nie jest to nasze uprzedzenie jako kibiców Interu - są to fakty. Jestem w stanie uwierzyć, że Pan Marotta to doskonały fachowiec, ale jak patrzę na jego twarz to czuję niepokój. Życzyłbym sobie, aby nie dołączył do Interu."

"Również uważam, że ten człowiek niesie ze sobą więcej ryzyka niż korzyści, tym bardziej, że klub na reputację swoją pracuje od lat, a przekreślić ją może w jeden sezon. To człowiek juventusu, szemranych interesów i potęgi stojącej na granicy prawa."

"mam nadzieję, że wobec takich niejasności nie będziemy wprowadzać do klubu takiej osoby, więcej szkód niż korzyści"

"Żadnej ku..y z Judę nie chce widzieć w Interze.Jude to stara ku..a Jude je...e jest Judę trzeba po.....od bo Judentus od tego jest!!!!!!!!"

"Żadnej :cenzor: z Judentusu nie chce widzieć w moim ukochanym Interze"

"Kibice w Mediolanie powinni stanowczo na to zareagować. Niech mafijna turyńska merda trzyma się z dala od Interu. "

"Chińska mafia zlikwidowała tego kibica i rzuciła podejrzenia na Marottę by wyrwać go z juve,tak to widze"

"Mafijne powiązania? Z takich związków nie wychodzi się ot tak. Za duże ryzyko. NIE."


Obrazek
unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2022, 16:38

inter merda.JPG
Wszedłem sobie na stronę Interu zobaczyć, jak bardzo JARAją się transferem Gosensa... a tam zdjęcia JARA :laugh: idealnie do siebie pasują :prochno: :prochno:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2022, 16:52

unbelievable87 pisze:
26 stycznia 2022, 16:38
inter merda.JPG

Wszedłem sobie na stronę Interu zobaczyć, jak bardzo JARAją się transferem Gosensa... a tam zdjęcia JARA :laugh: idealnie do siebie pasują :prochno: :prochno:
To jest reklama kontekstowa wydedukowana z danych, które sam dostarczyłeś trackerom.
Odkrywasz jak działa internet, ale w międzyczasie radzę wyedytować post :prochno: .


notquite.mytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2021
Posty: 151
Rejestracja: 17 lutego 2021

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2022, 16:58

Garreat pisze:
26 stycznia 2022, 16:52
unbelievable87 pisze:
26 stycznia 2022, 16:38
inter merda.JPG

Wszedłem sobie na stronę Interu zobaczyć, jak bardzo JARAją się transferem Gosensa... a tam zdjęcia JARA :laugh: idealnie do siebie pasują :prochno: :prochno:
To jest reklama kontekstowa wydedukowana z danych, które sam dostarczyłeś trackerom.
Odkrywasz jak działa internet, ale w międzyczasie radzę wyedytować post :prochno: .
:prochno:


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2022, 17:31

Gosens w Interze - Here We Go!

Malym znakiem zapytania jest kontuzja, ktorej jednak bliski jest zaleczenia. Facet natomiast bedzie mial czas, z pewnoscia bedzie wprowadzany bardzo ostroznie z uwagi na to, ze tak naprawde jest to wzmocnienie bardziej na kolejny juz sezon niz strikte na "tu i teraz" - Ivan daje rade. Dlatego tez moje obawy nie sa duze. Cieszy mnie ten transfer z trzech powodow. Po pierwsze, jest to kapitalny gracz, ktory bedzie wartoscia dodana do zespolu oraz niewatpliwie podniesie jakosc na lewym wahadle. Po drugie (chyba nawet wazniejsze), ten ruch udowadnia, ze jesli trzeba jakosciowego gracza to nie pieprzymy sie miesiac czasu po czym sciagamy alternatywe alternatywy tylko jest konkret (pod warunkiem rozsadnych warunkow). Po ostatnie (najwazniejsze), widac pewien schemat, plan i rozsadne podejscie do wzmocnien. Nalezy zabezpieczyc pozycje bramkarza? Onana za darmo. Lewa strona jest teoretycznie najslabiej obstawiona - mimo niespodziewanego rozkwitu Perisicia (ale tez jego prawdopodobnemu odejsciu latem)? Jest Gosens i to za 25mln, w tym juz bonusy. To mi sie podoba. :bravo:


Twitter: @K_Kamciu
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2022, 17:46

Kamciu ogladales PNA? bo chyba Onana tam grał i z tego co czytałem, że po tej przerwie wydaje sie dosc mocno elektryczny. Zapewne dojscie do jakotakiej formie,po tej zawieszce moze troche zajac
Gosens mega dawał radę na mE2020, jednak branie dwóch zawodników po takich problemach wydaje się być jednak większym ryzykiem niz 70 baniek za Vlaho


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2022, 18:30

Gosens za 5 miesięcy skończy 28 lat. My 2 lata temu zmieniliśmy strategię transferową i nie sprowadzamy już praktycznie graczy koło 30-tki. W dodatku w pierwszej kolejności patrzymy na Włochów. Dlatego taki Cambiaso wydaje się bardzo prawdopodobnym wzmocnieniem, a Gosens był raczej poza obszarem naszego zainteresowania. Do Interu i jego taktyki pasuje jednak idealnie.

Juve
Średnia wieku: 27,2 i systematycznie ją obniżamy
Procent obcokrajowców: 56% i systematycznie go obniżamy

Inter
Średnia wieku: 29,2
Procent obcokrajowców: 64%

Jeszcze 2 lata temu mieliśmy śr. wieku na poziomie Interu i większy procent obcokrajowców.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2022, 20:27

Dla interu to bardzo dobry transfer, idealnie skrojony pod styl ich gry. My nie interesowaliśmy się bo mamy inne priorytety. Wyrażaliśmy nim zainteresowanie ostatnio 3,5 roku temu. Gosens to bardzo dobry grajek.


Obrazek
ODPOWIEDZ