Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2020, 16:12

trzymam kciuki żeby Inter zatrudnił Maksia nie tylko dlatego, że to byłaby realna szansa żeby za rok wypadli z LM ale też żeby ostatecznie rozwiązać kwestię czy Allegri to dobry trener czy tylko jechał na super składzie i braku konkurencji, wprost nie mogę się doczekać aż zatrudni go inny klub niż PSG i będzie można go zweryfikować raz na zawsze a tu można by upiec 2 pieczenie na jednym ogniu ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2020, 18:32

Dzieje się dokładnie to co przewidywałem przed sezonem, Conte to buc, którego powinni trzymać z dala od Turynu.
Ostatnio zmieniony 18 września 2020, 08:41 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Verse

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 sierpnia 2009
Posty: 200
Rejestracja: 31 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2020, 21:00

Maly pisze:
03 sierpnia 2020, 14:37
mogę powtórzyć to co pisałem miesiąc temu
Maly pisze:
11 lipca 2020, 00:05
jeśli go zwolnią to super bo nikogo lepszego nie znajdą a mają skład do 352 więc poza trenerem będą potrzebować jeszcze przebudować pół drużyny (no chyba, że zatrudnią Inzaghiego), jeśli zatrudnią Maksia to podwójne super bo wtedy o mistrzu mogą zapomnieć na kolejne lata a jak do tego wezmą Mandzukicia i będzie grał zamiast Lukaku to będę się chyba śmiał aż mi brzuch pęknie ;)
Allegri nie ugra z nimi 80 punktów więc jak mieliby nam z takim wynikiem odebrać mistrza? Ogólnie nie wierzę, że zwolnią Conte, ten gość to najlepsze co im się trafiło od 2010 roku i nic lepszego im się jeszcze długo nie trafi
Po raz kolejny zgadzam się z Tobą. Jak Conte odejdzie, to Inter będzie grał o 5-te miejsce. Wyprzedzi ich Juve, Atalanta, Napoli, Lazo, a z Milanem i Romą będą walczyć o 5-ta lokatę. Gdyby nie Antonio to pewnie tak by było. Antonio jest roszczeniowy, ale daje bardzo dużo zespołowi.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2020, 21:55

Chwila, moment... To Conte nie jest już Wodzem i Generałem wśród interistów? :D

Ja również nie mam nic przeciwko temu, żeby Allegri przeszedł do Interu. Co prawda w przeciwieństwie do kolegów, którzy wypowiedzieli się wyżej, nie ośmielę się rysować scenariuszy, ale faktycznie Inter mógłby zweryfikować Maksa. ;) A może jeszcze by ze sobą wziął jakiegoś De Sciglio czy innego Sandro.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2020, 17:16

CorSport posunęło się dalej: według raportów tego dziennika klub skompletował wszystkie materiały związane z Conte i jego wywiadami i teraz ocenia je razem z prawnikami. Według pierwszych ocen zgromadzonego materiału Inter mógłby zakończyć współpracę z Antonio Conte po jego ostatnich atakach na klub.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2020, 08:01

ale Marotta robi transfery:
Sanches za freeko,
Hakimi
Tonali

naprawdę szacun, jak Inter nie będzie miał problemów z trenerami to Marotta ich poprowadzi do mistrzostwa aby nie za rok.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2020, 08:16

Hakimi racja, szansa na topowego gracza na wahadle. Tonali zobaczymy.

A teraz hypowany Alexis Sanchez. W październiku 32 lata(rok młodszy od Higuaina), kontrakt na 3 lata, i to wysoki(mówi się o ok 7mln netto). Ciekawe jak długo będzie miał formę. Może Khedire by chcieli? ;)


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 23:17

Inter w polfinale LE.



Kolejne świetne mecze Barelli, który z niewiadomych powodów na tym forum jest/byl uznawany za niewypał transferowy. Gość jest tak naladowany, ma tyle energii w sobie, że z miejsca by zauroczyl kazdego fana Juventusu, gdyby jednak przywdziewał bialo-czarny trykot. BTW. Nowy trener Juventusu jest fanem Nicolo i 2 lata temu glosno domagał się go w reprezentacji.


Obrazek
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2020, 00:26

1.Jestesmy w polfinale badz co badz europejskich pucharow, trzeba to docenic. Dodatkowo wygrywamy z uznana marka majac caly mecz pod kontrola.

2. Wygrana oczywiscie zasluzona. Wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu gdyz tam powinno sie skonczyc o wiele korzystniejszym bilansem bramkowym dla Interu. Razi jednak nieskutecznosc.

3. Wyglada na to, ze Inter lapie forme. Powoli, delikatnie zaczyna to przypominac gre i dyspozycje z poczatku sezonu.

4. Defensywa Interu na medal. Poza ping-pongowym golem dla Aptekarzy oraz jedna grozna wrzutka rywal nie stworzyl zadnej groznej sytuacji. Zadnej. Owszem Bayer czesciej utrzymywal sie przy pilce, ale poza klepaniem w srodku i wzdluz linii bocznych byli bez argumentow wobec obroncow Interu. Bastoni gra kolejny konkret mecz, a Godin zaczyna (jak sam przyznaje w wywiadzie) ogarniac system Conte - co widac, bo bezsprzecznie gra pewnie. Do tego De Vrij i ta defensywa wyglada ostatnio swietnie. Mysle, ze to nie przypadek, ze taki gracz jak Skriniar siedzi na lawce.

5. Eriksen wyglada ostatnio super. Kolejny mecz wchodzi z lawki i pokazuje klase. Czyzby powoli sie odnajdywal? Dzis patrzylem na jego gre w tych 30 minutach i zagral chyba z 5 pilek otwierajacych szanse na gola. Dodatkowo wydaje mi sie, ze jest odwazniejszy i silniejszy pod wzgledem bronienia i walki o pilke. Widac w jego zagraniach "to cos". Mysle, a raczej oczekuje i jestem pewny, ze w najblizszym czasie zobaczymy caly jego kunszt - on bedzie motorem napedowym, nie widze innej opcji, sorry.

6. Gagliardini - nie jestem w stanie zrozumiec jak to mozliwe, ze ten gosc ciagle ma pierwszy plac nie dajac zupelnie nic. Jego kazdy kontakt z pilka to niebezpieczenstwo. Okey, czasem dobrze sie ustawi, czasem cos wygarnie wslizgiem, jednak moim zdaniem zaufanie Conte, ktorym go obdarzyl jest totalnie nieadekwatne do formy oraz umiejetnosci. Nie wiem, nie jestem trenerem, nie znam sie, ale cos mi tu nie gra kiedy widze 30 min gry Eriksena, a 60 min Roberto po czym zdaje sobie sprawe, iz w kolejnej batalii jako podstawowy prawdopodobnie wyjdzie znowu Wloch. Nawet patrzac na aspekt fizyczny to po wejsciu Dunczyka, Bayer wcale nie zdominowal nas jakos bardziej mimo, ze czasu mieli coraz mniej i gonili. Natomiast z Christianem dodatkowo otrzymujemy potezna jakosc i kolejne rozwiazania z przodu. Chcialbym to skumac, moze ktos pomoze?

7. Lukaku i Barella nie wykorzystali paru 100% sytuacji bramkowych, gdzie mogli zamknac to widowisko, jednak i tak zapisali na swoje konto po jednym trafieniu, a takze tytaniczna prace dla zespolu. Nicolo to przyszlosc Interu, ale trzeba obiektywnie ocenic, iz druga polowa w jego wykonaniu nieco gorsza.

8. Nerazzurri zagrali w tym spotkaniu wydawaloby sie teoretycznie 8/9 podstawowymi zawodnikami - sporo. Co wazne, mimo tego z lawki i tak weszli tacy pilkarze jak Sanchez, Eriksen i Skriniar, opcja byl jeszcze Sensi. Wyglada to juz bardzo przyjemnie.

9. Jesli utrzyma sie tendencja wzrostowa formy oraz nie przytrafia sie masowe kontuzje uwazam, ze jestesmy glownym faworytem do tytulu, chociaz United i Sevilla to trudni i wymagajacy rywale.

Mam pytanie, czy wedlug Was, kibice Juve, Inter ma szanse w tym roku zgarnac Puchar LE?


Twitter: @K_Kamciu
Verse

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 sierpnia 2009
Posty: 200
Rejestracja: 31 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2020, 00:37

Il Fenomeno pisze:
10 sierpnia 2020, 23:17
Inter w polfinale LE.



Kolejne świetne mecze Barelli, który z niewiadomych powodów na tym forum jest/byl uznawany za niewypał transferowy. Gość jest tak naladowany, ma tyle energii w sobie, że z miejsca by zauroczyl kazdego fana Juventusu, gdyby jednak przywdziewał bialo-czarny trykot. BTW. Nowy trener Juventusu jest fanem Nicolo i 2 lata temu glosno domagał się go w reprezentacji.
I bardzo dobrze, bo Nicolo to powinien być pierwszy w kolejce włoski zawodnik, który powinien przyjść do Juve. Ma papiery na wielkie granie


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2020, 07:44

Interista94 pisze:
11 sierpnia 2020, 00:26
Mam pytanie, czy wedlug Was, kibice Juve, Inter ma szanse w tym roku zgarnac Puchar LE?
Oczywiście że ma szanse, szczerze to życzę zwyciężenia z MU w finale.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2020, 08:41

Dla mnie mimo wszystko największym błędem interu byłoby pozbycie się conte, pomimo jego utyskiwań i domniemanych kos z zarządem. Szczególnie w perspektywie następnego sezonu, gdzie my startujemy z nieopierzonym trenerem i z nie wiadomo jakimi zawodnikami.

Inter tymczasem pewnie konsekwentnie będzie budował zespół pod 3-5-2 a jak się nie osłabi sprzedażą Lautaro to w kolejnym sezonie będzie pierwszym kandydatem do scudetto.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2020, 10:38

Interista94 pisze:
11 sierpnia 2020, 00:26
1.Jestesmy w polfinale badz co badz europejskich pucharow, trzeba to docenic. Dodatkowo wygrywamy z uznana marka majac caly mecz pod kontrola.

2. Wygrana oczywiscie zasluzona. Wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu gdyz tam powinno sie skonczyc o wiele korzystniejszym bilansem bramkowym dla Interu. Razi jednak nieskutecznosc.

(...)

9. Jesli utrzyma sie tendencja wzrostowa formy oraz nie przytrafia sie masowe kontuzje uwazam, ze jestesmy glownym faworytem do tytulu, chociaz United i Sevilla to trudni i wymagajacy rywale.

Mam pytanie, czy wedlug Was, kibice Juve, Inter ma szanse w tym roku zgarnac Puchar LE?
Pewnie, że ma. Dodatkowo na jego korzyść przemawia to, że chyba jednak uniknął w półfinale najtrudniejszych rywali. Aczkolwiek sam finał będzie wyzwaniem. No i miałem wrażenie, że w końcówce Inter trochę już nie wyrabiał fizycznie (nie mam tu namyśli typowego grania na czas po faulach). Niemniej jednak jak najbardziej jest w stanie wygrać LE.

Ale co do tej pełnej kontroli przez cały wczorajszy mecz nie do końca się zgodzę. Momentami miałem takie flashbacki z czasów kiedy Conte prowadził Juventus i potrafił stworzyć sobie kilkanaście dobrych okazji w trakcie meczu i ostatecznie go nie wygrać z powodu fatalnej skuteczności (choćby pamiętne 1:1 z Nordsjaelland). Na pewno Inter był stroną przeważającą, ale gdyby zawodnicy Leverkusen w kilku sytuacjach zachowali chłodniejsze głowy i nie próbowali zakiwać się na śmierć (Diaby), mogli osiągnąć korzystny rezultat. Tak czy siak dobry mecz był.


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2020, 17:32

Sky na czele z Romano sa zdania, ze Inter z Tottenhamem pracuja nad wymiana Skriniara za Ndombele. Sam nie wiem co o tym myslec, wydawaloby sie ze Skriniar ma nieco wieksza wartosc rynkowa wiec z drobna doplata ze strony Spurs moze wygladaloby to calkiem okey. Jednak, czy mialoby to sens poza podreperowaniem spraw ekonomicznych? Wraz z wielce prawdopodobnym przyjsciem Tonalego oraz ciagle mozliwym powrocie Nainggolana w drugiej linii byloby bardzo ciasno. Z drugiej strony Francuz z forma z Lyonu to niezly dzik, gdyby sobie przypomnial co nieco to pomoc Nerazzurrich wygladalaby juz serio imponujaco - ale kto go wie... Ja bym nie ryzykowal, bo Skriniar powinien wrocic na swoje obroty predzej, czy pozniej (oby predzej), aczkolwiek trio Godin, Bastoni i De Vrij swietnie ogarniaja temat i na ten moment Milan jest lawkowiczem, zasluzenie. Boje sie, ze Conte moze sie uprzec i ta wymiana dojdzie do skutku, a wtedy na samym papierku ocenialbym ja tak na 60% do 40% z korzyscia dla Londynczykow. Oczywiscie gdyby nawet to sie urzeczywistnilo to koniecznym bedzie sciagniecie 4go ogarnietego defensora - pewnie bylby to Kumbulla, a wtedy cala ta operacja moglaby byc rozpatrywana nawet pozytywnie.


Twitter: @K_Kamciu
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2020, 17:49



Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ