Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2019, 10:57

jackop pisze:
kacek_ pisze:Ale nie deprecjonujmy teraz Belgijskiego Czołgu bo przeszedł na niebieską stronę mocy. Przed chwilą panował dość optymistyczny nastrój związany z możliwym przyjściem Lukaku do nas.
Sam byłem jego zwolennikiem, ale co innego mieć Romelu wśród piłkarzy Juve, a co innego dołączyć do środowiska Interu.

Dobrze, że zmienił klub i ligę bo w PL pokazał już wszystko. Zobaczymy jak mu pójdzie :)
Pokazał, jak przechodzić obok meczów z "Big 6".
Tu mu grozi zastój w ewentualnie 4 meczach w sezonie. ;)


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2019, 11:02

Tak, tylko ja piszę o całości jego kariery w Anglii, a nie ostatnim sezonie ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2019, 11:05

Nadal miał problemy w meczach z potentatami. IMO to jeden z najbardziej przehajpowanych napastników obecnie.
Mimo to uważam, że u Antka będzie hulał. Przy 352.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2019, 11:15

Na tej samej zasadzie można umniejszyć Cristiano, który w zeszłym sezonie tylko raz ukąsił z Interem właśnie :P Poza tym Lukaku część kariery spędził w Evertonie i WBA. A przehajpowany obecnie, to jest np. Wilfried Zaha :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2019, 11:43

https://www.football-italia.net/141840/ ... er-medical

niektórzy wydać w united zadowoleni, że odszedł.


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2019, 12:27

jackop pisze:Na tej samej zasadzie można umniejszyć Cristiano, który w zeszłym sezonie tylko raz ukąsił z Interem właśnie :P Poza tym Lukaku część kariery spędził w Evertonie i WBA. A przehajpowany obecnie, to jest np. Wilfried Zaha :whistle:
Można jeśli skupimy się wyłącznie na jednym sezonie, a ja mówię o całokształcie.

https://www.espn.co.uk/football/club/ma ... g-6-is-low

Nie ujmuje to zestawienie United, ale wiadomka, że sytuacji nie poprawił.
Co z tego, że w WBA i Evertonie? Przecież strzelał relatywnie dużo bramek, tylko zawodził z najlepszymi. Takie przeciwieństwo gorszego przecież Vardy'ego który polował na kluby z "Big 6".

Bukaku, to taki bully, meczy słabszych, ale jak mu się ktoś postawi, to po zawodach.

P.S. Mam problemy z "img" i "url", nic nie mogę prawilnie podlinkować, to przez https?
Osgiliath pisze:https://www.football-italia.net/141840/ ... er-medical

niektórzy wydać w united zadowoleni, że odszedł.
Na fp i grupach raczej wszyscy zadowoleni.


Obrazek
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2019, 21:33

To co, Icardi na wylocie?

Przyznam, że atak Icardi - Lukaku to byłaby miazga, ale chyba jest to nierealne :(


1902 Para Siempre

Obrazek
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2019, 07:49

http://www.sport.pl/pilka/7,65083,25081 ... SMT_Link_1


Odkładam swoje "uczucie" do miszczowskiego klubu na bok wyrazajac MOJE zdanie na temat tej druzyny a mianowicie uwazam iz moze nie jest ona slabsza niz rok temu ale moim zdaniem nie jest ona mocniejsza, wszedzie czytam zachwyty nad ich mercato (w zeszle oni sami dawali sobie ocene 10/10) gdzie przyszedl robiacy srednia furore w Sass Sensi, niezly prospekt jakim jest Barella ktory jednak nic kosmicznego nie pokazał, 33 letni Godni nie znajacy SA ktory w dodatku połamał się w pierwszym tygodniu przygotowan, malowany Austriak o ktorym nigdy nic nie słyszałem a w dodatku podzielił los kolegi z Urugwaju no i Lukaky ktiry pewnie pare bramek nawali. Odeszli belgijski Mongoł, za chwile Ivan, Keita Balde, Vrsalijko, za chwile Joła Mario i Icardi wiec pewnie jeszcze kogos sciagna.

Obrona De Vrij Skriniar Godin na ławie Miranda Ranochia D Ambrosio ( kazdy z 3 rezewowych jest lepszym parodiantem od poprzedniego)
Pomoc Brozovic Sensi Barella - Vecino Borja Gagliardni moze poza Barella na ławe zadnego nie chciałbym w Juventusie
Wahadła jakze wazne w 352 Kwadwo Politano Lazaro Candreva - komentarz zbedny
atak na chwile obecna Lukaku Lautaro - nic specjalnego

Pewnie bedzie jak zawsze, czyli pierwszy sezon wycisna maksa o ile zima znowui ich nie zaskoczy a za rok to samo co zawsze, moim zdaniem Napoli nadal bedzie wiekszym zagrozeniem, chyba ze ktos wytlumaczy mi sensownie ze bedzie nim jednak inter bo ja na chwile obecna nie widze nic WOW w tej smiesznawej druzynie


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2019, 08:33

kawek pisze:chyba ze ktos wytlumaczy mi sensownie ze bedzie nim jednak inter bo ja na chwile obecna nie widze nic WOW w tej smiesznawej druzynie
Conte.

Przypomnij sobie nasz skład w momencie, w którym przejmował nas Antek. Parodystów i przeciętniaków nie brakowało. Nie mniej nowa miotła, nowe porządki, a przy tym dyscyplina i ogarnięcie.

Jeśli Conte nie zabetonuje się taktycznie, to choćby z tego względu będą groźni. Klubik ADL póki co też w mercato nie błyszczy, od lat nie robi szałowych transferów, więc kiedyś passa bycia drugim się skończy.

Poza tym nie widzę innego kandydata niż Inter do tego, by nas czelendżował do majstra. Milan? Imo o trzecie z Romą mogą powalczyć, ale jeśli faktycznie nie zagotują się w interze, to myślę, że z nimi będziemy się bić o scudetto.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2019, 10:12

kawek pisze:Joła Mario
Kto? Obrazek
kawek pisze:na ławie Miranda
Co najwyżej w Jiangsu Suning ;)

Jakby ktoś nie wiedział, to Miszczowie świętują zdobycie pierwszej tripletty za Conte :-)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2019, 11:05

Wypchnięcie Perisicia do Bayernu to jest spore wzmocnienie Interu. Do tego Conte odpalił imprezowicza Naingolana.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2019, 14:16

jackop pisze:Co najwyżej w Jiangsu Suning ;)
Faktycznie zapomnialem ze nie ma go juz. Czyli na ławie zostaje Bastoni i Ranochia ewentualnie Dambrosio ktorego nie widze w 3 z tyłu
Sorek21 pisze:Wypchnięcie Perisicia do Bayernu to jest spore wzmocnienie Interu. Do tego Conte odpalił imprezowicza Naingolana.
Wypchniecie Perisica i Naingolana w zamian za Sensiego i Lazaro, dla mnie na pewno nie jest wzmocnienie,. Ivan gral jak grał bo nie chciał byc juz czescia tego cyrku i obstawiam ze pokaze sie dobrze w NIemczech a imprezowicz z Mongolii gdyby nie jego kontuzje bylby czołowa postacia druzyny, i tak nie jeden mecz im wygrał
Moim zdaniem zamian in minus
Osgiliath pisze: Przypomnij sobie nasz skład w momencie, w którym przejmował nas Antek. Parodystów i przeciętniaków nie brakowało. Nie mniej nowa miotła, nowe porządki, a przy tym dyscyplina i ogarnięcie.
MIlan ktory byl zdecydowanym faworytem w pierwszym sezonie Conte u nas na pewno nie mial tak silnej druzyny jaka obecnie ma Sarri. Moim zdaniem tylko my sami mozemy przegrac mistrza, chociazby w zwiazku z ewentualnym poznym zgraniem druzyny metodami nowego trenera itp


sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2019, 15:46

Perisic naj bardziej przereklamowany skrzydłowy ostatnich lat a jak widze tytuł wielki transfer Bayernu hehhe zal mi lewego jak bedzie miał takiego 2 Grosickiego w zespole hehhe na 10 dośrodkowań 1 celne


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2019, 16:00

Tak stawiałem kogo Conte wywali i cała trójka Icardi, Perisic i Nainggolan już praktycznie poza klubem. To dobrze dla ligi, dobrze dla Interu, a niekoniecznie dobrze dla ... no może nie dla nas, ale dla klubów na obecnym poziomie Interu. Antek nie ma jakichś wybitnych piłkarzy, ale dzięki żelaznej dyscyplinie może tam osiągnąć jakiś sukces.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2019, 16:01

Shadow Marshall pisze:Tak stawiałem kogo Conte wywali i cała trójka Icardi, Perisic i Nainggolan już praktycznie poza klubem. To dobrze dla ligi, dobrze dla Interu, a niekoniecznie dobrze dla ... no może nie dla nas, ale dla klubów na obecnym poziomie Interu. Antek nie ma jakichś wybitnych piłkarzy, ale dzięki żelaznej dyscyplinie może tam osiągnąć jakiś sukces.
Conte przynajmniej ma zarząd który kupuje mu graczy pod jego taktykę. U nas sytuacja transferowa wygląda przekomicznie. A komentarz Sarriego po meczu to tylko dobitnie pokazuje.


ODPOWIEDZ