Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
ManInBlack87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2012
Posty: 109
Rejestracja: 19 września 2012

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 23:04

Te łachy zbierają po nas odpady.
Zezol i zdrajca Conte.
Ale fakt jest taki ze wyprzedzamy te łajzy o jakieś 3-4 lata.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2560
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 23:36

@kawek
Możemy się naśmiewać z Interu i ich porażek w ostatnich latach, ale Conte to chyba najlepszy trener jaki mógł im się trafić, bo Antek mimo wielu wad ma niesamowitą umiejętność "rzeźbienia w gównie", a delikatniej rzecz ujmując robienia czegoś z niczego, co udowodnił zarówno w Juve jak i Chelsea oraz reprezentacji Włoch. Akurat powiedzenie "łaska pańska na pstrym koniu jeździ" też może być trafione, bo przypomnij sobie co wypisywano tu o Liverpoolu chociażby w poprzedniej edycji LM (wypowiedzi typu oby na nich trafić w 1/8 bo są ciency, podrzędna drużyna, Porto ich zweryfikuje, City ich zniszczy, itp.). The Reds w ostatnich 10 edycjach CL kolejno odpadali w 1/4, zajęli 3 miejsce w grupie, 4 razy z rzędu nie dostali się, zajęli 3 miejsce w grupie za FC Basel, 2 razy z rzędu nie zakwalifikowali się, a nagle mają 2 finały rok po roku i znów stali się europejskim topem. Dobry trener, parę udanych transferów i np. dwóch czy trzech wychowanków, którzy wejdą na wyższy poziom może całkowicie odmienić oblicze drużyny, która z przeciętniaka może stać się potęgą, a prędzej zdetronizuję nas Inter czy nawet Milan niż Roma, Napoli czy Lazio.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 06:46

Ostatnimi czasy mecz z Interem nie rozgrzewały tak jak kiedyś , no to teraz się to zmieni. Duża szansa ,że Antonio ze swoim temperamentem wypali cos w naszą stronę , a nie daj panie wynik będzie nie po niego myśli :D Już się nie mogę doczekać jego przyjęcia na Allianz.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 07:01

Będzie na nas pluł i wyzywał od złodziei, buc przesiąknie tamtym klimatem.


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 08:21

MRN pisze:Będzie na nas pluł i wyzywał od złodziei, buc przesiąknie tamtym klimatem.
Uspokój się już, bo w nienawistnym nastawieniu zaczynasz przestać się odróżniać od interowców.

-
To nie lata, kiedy Beppe i Antek zaczynali swą przygodę z Juve, realia się trochę zmieniły i jeszcze trochę im zajmie dorównanie składem do nas, a jak się czyta ich targety po tym, jak Antek ich objął, to tym bardziej. Lukaku? Dżeko? Najpierw musi tamtą stajnię augiasza ogarnąć.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 08:43

Don Paolo pisze:znowu trolluje :cwaniak:
łudzenie się, że Morata jest w stanie strzelić więcej bramek od Mandzukicia
padłem :)
B@rt pisze:
Maly pisze:
B@rt pisze:to najemnik i tyle (...)już wielokrotnie pokazał, że wiernością wobec barw to on się w pracy nie zamierza kierować
jakieś przykłady?
Proszę:
1. Pocisk po Juve w 2007 roku po tym, jak sam spadł z Arezzo do Serie C.
2. Sposób, w jaki opuścił Juventus w 2014 roku.
3. Teraz pójdzie do Interu.

Po prostu uważam (...)
możesz sobie uważać co chcesz ale nie naginaj faktów pod swoją modłę

"pokazał" to czas przeszły więc twój punkt 3 się nie łapie

"wielokrotnie" to zgodnie z definicją "duża liczba czegoś", 3 a tym bardziej 2 to nie jest dużo, także drugi raz poproszę o te "wiele" o których piszesz ;]

a poza tym:
sposób w jaki opuścił Juventus to twoja subiektywna ocena, chciał odejść w maju, ostatecznie przekonali go na 2 miesiące dłużej, nie jego wina, lepiej że odszedł nie mając więcej energii na tę drużynę niż jeśli miałby siebie, zawodników i nas męczyć przez ten rok, jeśli tego ktoś jeszcze nie zrozumiał to niestety nic na to nie poradzę... skoro nie czuł, że może z nami osiągnąć coś więcej niż do tej pory to po co miał siedzieć? zrobił nam PRZYSŁUGĘ swoim odejściem i powinniśmy być mu wdzięczni a nie pluć na niego ;] jakby Allegri miał choć połowę jaj Conte nie zmarnowalibyśmy dwóch ostatnich lat bo odszedłby po Cardiff, w chwale a nie po sezonie przesiąkniętym jadem ze wszystkich stron

no i punkt 1 - pocisk po Juve? jako były kapitan powiedział prawdę, przegraliśmy u siebie z jakimiś ogórkami bo nam się nie chciało grać, czemu się dziwić, że powiedział że do tamtej drużyny nie ma szacunku? jego Juventus grał do końca a nie rozdawał punkty byle komu bo już nie musi wygrywać, tamten mecz przyniósł nam wstyd i tyle, nie zgadzasz się z tym? twoje zdanie, pewnie dla ciebie końcowe 7 meczów Maksa to też nie wstyd dla Juve bo już mieliśmy mistrza ale musisz zrozumieć, że są tacy którym jest wstyd, że drużyna przestała grać, że im się nie chciało ;]
przypominam wypowiedź Conte bo ta z podpisu MRN jest oczywiście kłamliwa
Bardzo szanuje kibiców "Starej Damy", do zespołu szacunek mam jednak niewielki. Trudno to sobie wyobrazić, że taki zespół jak Spezia, który przegrał pięć ostatnich spotkań jedzie do Turynu i ogrywa Juventus. Uważam, że wczoraj ten klub został zhańbiony.
http://www.juvepoland.com/news.php?id=8110
Conte nie powiedział nic innego niż myślało dziesiątki, setki czy tysiące kibiców Juve, wkleję ci kilka z tematu meczowego i kilka wypowiedzi
http://www.forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=15787
kubaalex90 pisze:ale wstyd, przegrac z zespołem broniącym sie przed spadkiem
MaHeR pisze:Ja rozumiem, że koniec sezonu, że mamy awans, że wszyscy są już od dawna myślami w Serie A...ale żeby przegrywać na własnym stadionie z takimi drużynami...? ;Q Moim zdaniem wstyd...
Dragon pisze:
MaHeR pisze:Moim zdaniem wstyd...
Ja się zgadzam, takiemu klubowi jak Juventus to poprostu nie przystoi :roll: Ostatnie 2 kolejki w naszym wykonaniu były poprostu żenujące, myślałem, że w ostatnim meczu sezonu zagramy dla kibiców a nie....Spezi, dziękuję niebiosom, że wyjazd na mecz się nie odbył, bo obejrzeć coś takiego na żywo, nie należaloby do milych wrażeń i późniejszych wspomnień
też mi przykro, że pozwoliliśmy mu iść do Interu a on sam się na to zdecydował ale to nie znaczy, że już można na niego pluć... zresztą jaki on miał wybór? nikt inny z możliwościami walki o mistrza go nie chciał a wypaść na 2 lata z obiegu to strzał w kolano, tak samo jak pójście byle gdzie by cieszyć się z 4 miejsca w lidze (a Roma nie ma póki co większych ambicji), to mu chwały nie przyniesie i nie da szans na trenowanie lepszych klubów w przyszłości


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 15:06



WhySoSerious?

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 129
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 15:20

i pomyśleć, że napisali to dorośli ludzie, z pełnymi prawami wyborczymi, i którzy się - o zgrozo - rozmnażają. Fajny klimat w tym Mediolanie, tfu! niebieskiej jego części :shock:


WhySoSerious?

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 129
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 15:20

del
Ostatnio zmieniony 31 maja 2019, 15:21 przez WhySoSerious?, łącznie zmieniany 1 raz.


WhySoSerious?

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 129
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 15:20

del


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1034
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 15:31

Jako kibic Juventusu czytając te ich wypociny, omal nie zakrztusiłem się kartoflem.
Niech sobie żyją tą triplettą '10 jeszcze długie długie lata, bo nic nie wygrają, przez kolejne długie długie lata.


Mam nadzieję, że będziemy ich lać przy każdej możliwej okazji, czy to finał LM, czy puchar Sołtysa.


Fed2012

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 stycznia 2013
Posty: 58
Rejestracja: 19 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 15:42

Trochę zawiewa ten ich apel hipokryzją. O ile dobrze pamiętam to sąd uznał, iż Inter brał udział w procederze calciopolli w takim samym stopniu jak Juventus, Milan i reszta klubów, a nie można ich ukarać bo przedawnienie. Wiele w tym buty, arogancji, wyniosłości i kompleksów, ale to ich problem. Nie ma się co taplać w błocie, trzeba robić swoje, klub niech kroczy w obecnym kierunku a wszystko będzie dobrze. Juventus odpokutował Calciopoli bardziej niż zasłużył i się podniósł, ale jak widać niektórym to bardzo przeszkadza. Jeżeli chcą pielęgnować swoje frustracje to proszę bardzo, przez kolejne lata mogą nic nie osiągnąć.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 15:43

@Maly

1. Zgoda, słowo "wielokrotnie" było tutaj nieodpowiednie, powinienem raczej napisać, że po raz kolejny pokazuje.
2. Faktycznie, jest to moja subiektywna opinia na temat jego odejścia. Podobnie jak Twoja, tylko że odmienna. Ty to nazywasz przysługą, ja uważam, że jako profesjonalista powinien wprost określić się dwa miesiące wcześniej, a nie urządzać sobie jakieś okresy na próbę, bo to była strata czasu dla klubu.
3. Swoją wypowiedzią w 2007 pokazał przede wszystkim, że szuka winnych swojego spadku z Arezzo nie tam gdzie trzeba, a nie żaden autorytet byłego Juventino. I skoro już zarzucasz mi naginanie faktów pod moją modłę, to nie próbuj proszę mówić mi, jaka jest moja ocena ostatnich meczów pod wodzą Allegriego 😉
4. Ten ostatni akapit zaczynający się od "Też mi przykro..." to również do mnie? Bo jeśli tak, to absolutnie niepotrzebnie. Ja ani nigdzie na niego nie pluję, ani nie mam do niego żadnych pretensji, jak już wcześniej wspomniałem.


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2019, 13:37

Piękne słowa hipokrytów o hipokryzji.
Kolejny level samozaorania został osiągnięty.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2019, 17:16

Dżeko praktycznie już w interze, który robi to co my kiedyś - sprowadza wiekowych zawodników, którzy pozwolą im się odbić. Transfer dobry ale w Romie Edin nie miał już żadnej motywacji. A rozbiór Romy trwa w najlepsze, nieźle im ten amator z Sevilli rozwalił drużynę.
No i Kolarova chcą im podebrać :prochno:


Obrazek
ODPOWIEDZ