Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 11:44

Tak na logikę Juve musi mieć zaklepanego kogoś lepszego niż Conte skoro dopuślili do sytuacji że obejmie on Inter.

Liga będzie ciekawsza.


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 12:21

2 postacie z takim wybujałym ego jak Conte i Icardi to za dużo żeby inter to pomieścił, więc pewnie pożegnają swojego ex-capitano


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 12:45

Aleexxx pisze:Ale wy wiecie że Allegri trenował Milan ( nie przestaje być legenda Juve)
Ancelotti trenował Juventus, Milan i teraz Napoli (a nie przestaje być legenda Milanu)
Lippi byl trenerem Juve, Interu i Napoli (nie przestaje być legenda Juve)
Capello byl Milan Juve i zdaje się Roma (nie przestal być betonem i co by nie mówić legenda Milanu u nas będzie kojarzył się z relegacja)
Trapattoni Milan Juve Inter i do tego Viola (chyba dalej go uważacie za legendę)


To conte nie może ? Czy cos to zmienia? Gość chce zarobić, my szukamy kogoś innego. Piszecie tylko w ten sposób bo się boicie, że gość jest na tyle dobry, że może nam coś odebrać, ale nie zapominajcie że do tanga trzeba mieć też zawodników mimo wszystko.

Wyleciał z Juve, wyleciał z Chelsea to i wyleci z Interu. Pewnie zrobi z nich wicemistrzów, może i mistrzów, ale cóż. Dla nas najważniejsza jest Liga mistrzów i powinna być.

Dalej ktoś pisał, że był kapitanem w Juve.
Pirlo nie raz nie dwa grał jako kapitan Milanu, co nie czyni go złym gościem.

Davids miał epizod w interze

Allegri jako piłkarz miał epizod w Napoli

Nedved grał dla Lazio.

Ja nie wiem jak możecie w ogóle mówić o lojalności w świecie piłki nożnej, kiedy w piłce już są takie pieniądze, że nie da się nikogo powstrzymać przed zmianą klubu.
Nawet Buffon pozwolił ośmieszyć się w pewien sposób za petrodolary

Czy Del Piero który kończył kariere w lidze indyjskiej...


Ludzie to są miliony euro rocznie, jak można mówić o lojalności? Dla kogo klub jest ważniejszy niż przyszłosć dziecka, albo rodzina? No proszę Was.

Conte nie miał fizycznie ciekawszych propozycji, a nie może się bardzo cofać do tyłu, przecież nie wróci do kierowania Bari, bo jacyś kibice z polski będą smutni, że trenuje inter.


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 12:45

[edit]
dubel.
Ostatnio zmieniony 30 maja 2019, 12:45 przez Aleexxx, łącznie zmieniany 1 raz.


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 12:45

A to szmaciarz z tego naszego byłego kapitana. Oby się plackowatości nabawił w tym zgniłym klubie.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 12:51

Aleexxx...jest różnica pomiędzy przed farsopolli i po.


Obrazek
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 13:00

Jakoś nikt nie obraża Asamoaha, że przeszedł i to za darmo do interu, a incydentalnie był kapitanem u nas.

Zresztą dalej nie wiem co to za różnica. To różnica dla Ciebie czy ogółu społeczeństwa, a jak ktoś wierzy w winę Juventusu (przeciez oficjalnie nic nie ugraliśmy narazie, to co ma zrobić). Oczywiście ja myślę, że inter był umoczony jeszcze bardziej, ale cóż zrobić, sprawiedliwości nie ma. Szczególnie w takim kraju jak Włochy (nie wiem czy miałeś okazje pracować z Włochami, społeczeństwo gorzej skorumpowane od naszego)

Zreszta dalej nie wiem co to ma do rzeczy. Rodzina jest najważniejsza, ważniejsza niż jakikolwiek klub. Jakbym miał dostawać tyle ile Conte ma otrzymywać to zrobiłbym to samo. Z myślą, że moje dzieci miałby łatwiejszy start.


Conte jest burakiem i dlatego piszesz te rzeczy powyżej, bo innym łatwiej wybaczyć, ale to nie zmienia faktu, że jest dalej naszą legenda i bedzie.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 13:09

Sorek21 pisze:Tak na logikę Juve musi mieć zaklepanego kogoś lepszego niż Conte skoro dopuślili do sytuacji że obejmie on Inter.
Również tak myślę. Gdyby Conte był naszym najlepszym wyborem to pewnie trafiłby do nas.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 13:30

Aleexxx pisze:Jakoś nikt nie obraża Asamoaha, że przeszedł i to za darmo do interu, a incydentalnie był kapitanem u nas.

Zresztą dalej nie wiem co to za różnica. To różnica dla Ciebie czy ogółu społeczeństwa, a jak ktoś wierzy w winę Juventusu (przeciez oficjalnie nic nie ugraliśmy narazie, to co ma zrobić). Oczywiście ja myślę, że inter był umoczony jeszcze bardziej, ale cóż zrobić, sprawiedliwości nie ma. Szczególnie w takim kraju jak Włochy (nie wiem czy miałeś okazje pracować z Włochami, społeczeństwo gorzej skorumpowane od naszego)

Zreszta dalej nie wiem co to ma do rzeczy. Rodzina jest najważniejsza, ważniejsza niż jakikolwiek klub. Jakbym miał dostawać tyle ile Conte ma otrzymywać to zrobiłbym to samo. Z myślą, że moje dzieci miałby łatwiejszy start.


Conte jest burakiem i dlatego piszesz te rzeczy powyżej, bo innym łatwiej wybaczyć, ale to nie zmienia faktu, że jest dalej naszą legenda i bedzie.
Legendą pozostanie, bo historii nie da się wymazać (chociaż iNTEROWI się udało z naszymi mistrzowskimi tytułami), ale szacunek straci bezpowrotnie.


Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 14:07

Aleexxx pisze:... Z myślą, że moje dzieci miałby łatwiejszy start...
Ale przecież On nie miał takiego dylematu. Jego dzieci i tak będą milionerami i tak i o jakim łatwiejszym starcie mówimy ?

Nie idąc do interu i tak dostałby robotę za kilka mln euro. Może nie za 11 czy 12 jak ma to miejsce tutaj i może dopiero w następnym sezonie ale myślę, że na start jego dzieci nie będzie to miało wpływu.

To czy ktoś sprzedaje swoje ideały w pracy za euro czy złotówki to już zależy od podejścia. Twoje jakie jest już wiemy, ale nie dziw się, że ktoś inny może myśleć inaczej.


Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 14:07

dubel


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 14:20

Nie oszukujmy się, dla wielu osób tutaj Conte był spalony już dawno i pójście do Interu niewiele w tej materii zmieni. Gdyby chciał, mógłby sobie spokojnie pozwolić na kierowanie się sentymentami, natomiast w jego przypadku bym na to nie liczył - to najemnik i tyle. Nie piszę tego w pejoratywnym znaczeniu, po prostu już wielokrotnie pokazał, że wiernością wobec barw to on się w pracy nie zamierza kierować.
Inna sprawa - nic nie wskazuje na to, że my go chcieliśmy, a przecież chodziły nawet słuchy, że czekał na ofertę od nas.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 14:35

Conte w Interze to dla nas bardzo zła wiadomość. Z tamtych zawodników to będzie w stanie wykrzesać więcej. Na stoperze Skriniar i Godin ::/: + De Vrij...kogoś mu na bank jeszcze ściągną, a przed chwilą przeczytałem, że Icardi jest do odpalenia. Widać Antoś robi to samo co u nas - porządki w szatni po tym jak na dzień dobry wykopał Melo i innych.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 15:38

Tarnos15 pisze:To czy ktoś sprzedaje swoje ideały w pracy za euro czy złotówki to już zależy od podejścia. Twoje jakie jest już wiemy, ale nie dziw się, że ktoś inny może myśleć inaczej.
Jakie ideały? Ludzie, to tylko piłka nożna.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 maja 2019, 16:36

Del
Ostatnio zmieniony 30 maja 2019, 21:41 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
ODPOWIEDZ