Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 12 maja 2018, 23:00

MRN pisze:Komu dzisiaj będą grozić gwałtem fani tego klubiku, żonie Icara za te patelnie ? :prochno:
Może Twojej? :prochno: Widzę napinka jak przed meczem z Napoli na forum Milanu. Ładnie cię koledzy wyjaśnili ;)

Smutny tydzień dla klubów z Mediolanu. Skrinar chce zagrać z Interem w LM, Dalbert ekstra trenuje by dopiąć celu, Icardi miał zdobyć 100 przybliżającego do awansu, a kibice już liczyli hajsik, który wpadnie w ręce Ausilio.

Wyszło jak zawsze śmiechowo :smile: Oby klątwa Calciopoli ciągnęła się za nimi następne 50 lat.

Obrazek
Nagłówek w newsie meczowym: Crotone, błagamy... :D
Ostatnio zmieniony 12 maja 2018, 23:18 przez jackop, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2018, 23:03

Obrazek

Widziałem ten kosmiczny kurs na Sassuolo, ale nie zdecydowałem się postawić, bo pomyślałem, że Inter nie może tego schrzanić. Pluję sobie w brodę. Prącie mi w anus za przegapienie takiej okazji :angry:.


Obrazek
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 12 maja 2018, 23:05

dżejkop w żałobie ;/
jak to leciało? jakoś 1.15 za inter i coś ok. 20 za sassuolo?


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 12 maja 2018, 23:26

Inter1908Mediolan pisze:Pokory, to powinni się nauczyć kibice Juve, bo obrośliście w piórka, a tymczasem liga w tym roku stała się bardzo mocna. Jakim trzeba być "geniuszem" żeby porównywać Inter z poprzednich sezonów do obecnego Interu, w którym zrobiliśmy w końcu przemyślane transfery i mamy jednego z najlepszych szkoleniowców na ławce. Jak rozumiem kibiców Juve, to wygrywanie 1:0 Interu jest fartowne podczas gdy wygrywanie Juventusu 1:0, to pełna dominacja? Może mecz z Milanem zakończył się 3:2, ale to my zasłużyliśmy na wygraną w tamtym spotkaniu, więc nie mów tutaj o farcie. Może Roma obiła 3 razy słupek, ale poza strzałami z 25-30 metra, to nie mieli argumentów by przedrzeć się do naszego pola karnego co skrzętnie wykorzystaliśmy. Inter w tym sezonie jest mocny i wy musicie się z tym pogodzić. Nas nie prowadzi więcej amator De Boer czy Stramaccioni. Naszym szkoleniowcem jest Spalletti i to jest nasza siła. Ale sobie lekceważcie Inter, mi to nie przeszkadza, bo w maju, to ja będę miał satysfakcje, a wy się swoimi wpisami ośmieszycie.
Kto oglądał Inter, to zauważył jak świetnie przechodzimy z obrony do ataku, u nas nie ma wybijania piłki na oślep, jak w większości drużyn. Jestem bardzo ciekawy naszego spotkania z wami, bo nie uważam byśmy byli na straconej pozycji. Wy nie jesteście tacy mocni jak w chociażby w 2015, a my z kolei jesteśmy dużo mocniejsi.
Przy tej okazji ciekawe gdzie obecnie przebywa i co porabia autor powyższego posta :smile:


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2018, 23:38

Lucas87 pisze:jak to leciało? jakoś 1.15 za inter i coś ok. 20 za sassuolo?
Jak patrzyłem to było około 15 na Sassuolo, ale jakbyś dał Sassuolo i BTTS to już kompletny kosmos. Wiadomo, że końcówka sezonu to czas żniw dla największych cwaniaków w bukmacherce. Jeżeli wziąć pod uwagę fakt, że PSG przegrało dzisiaj na własnym stadionie do zera, to za dwójniaczek na (Sassuolo/BTTS) i (Rennes/win to nil) mogłeś zarobić na apartament w Warszawie. Tylko, że trzeba mieć jaja jak arbuzy, żeby postawić grubszy hajs na taką kumulację.


Obrazek
Tassano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2012
Posty: 141
Rejestracja: 15 lipca 2012

Nieprzeczytany post 13 maja 2018, 11:53

Jak widzę wpisy alessandro1977 to zastanawiam się czy tacy ludzie są bardziej fanami Juventusu czy antyfanami Interu. Rozumiem niechęć do rywala, rozumiem rywalizację i historię między nami, ale facet mający 40 lat i piszący takie rzeczy to :facepalm: Inni tutaj w normalny sposób wykpili wpadkę z Sassuolo, ale MRN, który po finale LM miał usunąć konto wpada i w żałosny sposób robi markę temu forum. Jak to się czyta to ma się wrażenie, że większą podnietę sprawia porażka Interu niż wygrana czy kolejne już dziś Scudetto Juventusu. :roll:

Co do samego meczu: ja liczę na wielkie emocje w ostatniej rundzie, bo czuję, że Crotone dziś coś odwali z Lazio. Szkoda, że wczoraj nie dałem na Sassuolo i Rennes, nie musiałbym jechać jutro w delegację. :prochno:


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 13 maja 2018, 14:26

A ja doceniam wpisy Alessandro, o interze, bo zawsze mi się humor poprawia ;] Ponadto oni są sami w sobie komiczni do kwadratu. Obecnie chcą tylko Florenziego za Cancelo, ale jeszcze ostatnio do tych Verattich, Sanchezów, zachciało im się Bale'a.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Pango1987

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2017
Posty: 36
Rejestracja: 03 maja 2017

Nieprzeczytany post 25 maja 2018, 19:52

Lucas87 pisze:A ja doceniam wpisy Alessandro, o interze, bo zawsze mi się humor poprawia ;] Ponadto oni są sami w sobie komiczni do kwadratu. Obecnie chcą tylko Florenziego za Cancelo, ale jeszcze ostatnio do tych Verattich, Sanchezów, zachciało im się Bale'a.
Nie ma co ukrywać allesandro1977vel. MRN to prawdziwy ultras Juventusu, który z pewnością obija mocno każdego kogo spotka w barwach Interu. Ponoć tez jezdzi na każdy mecz Juve (ponoć) i aspiruje do miana gniazdowego na młynie stadionu Juve. Tak oddanego kibica jeszcze nie widziałem wśród polaków, również go podziwiam.


pozdro allesandro1977 i złodziej pieniędzy kabryni_idol
Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 25 maja 2018, 20:06

O, widze, ze jestesmy swiadkami renesansu kibicow nadchodzacych od kilku lat mistrzow na naszym forum.

Jak tam, anusy po ostatnich derbach Wloch juz zagojone czy nadal boli?


Make friends for life or make hardcore enemies!
IL_Serpente

Interista
Interista
Rejestracja: 26 maja 2018
Posty: 21
Rejestracja: 26 maja 2018

Nieprzeczytany post 26 maja 2018, 17:27

To niesamowite jaka propaganda panuje w srodowisku Juventusu. Zostal zalozony temat o Iaquncie I jego przeszlosci mafijnej no to od razu zostal usuniety przez administratora. Nikt tu nawet o tym nie wspomnial a to przeciez wasza byla gwiazda.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 26 maja 2018, 17:47

Iaquinta był naszą gwiazdą trzymajcie mnie :rotfl: :rotfl: :rotfl: ja go juz nawet nie pamiętam :prochno:

A pro po gwiazd. Christian Vieri. Dalej Wami gardzi :D ?


Obrazek
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2018, 17:59

IL_Serpente pisze:To niesamowite jaka propaganda panuje w srodowisku Juventusu. Zostal zalozony temat o Iaquncie I jego przeszlosci mafijnej no to od razu zostal usuniety przez administratora. Nikt tu nawet o tym nie wspomnial a to przeciez wasza byla gwiazda.
De Vrija już powitaliście ;)?


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 30 maja 2018, 00:55

IL_Serpente pisze:Jakos Liverpool zagral 2gi rok w LM z zawodnikami bez doswiadczenia I do finalu doszedl. Skoro Juve jest Lata swietlne to dlaczego nie potrafi pokazac tego w bezposrednim meczu?
L'pool miał za sterami Kloppa, a w Interze macie betona Spala. Wystarczy zobaczyć jak grała jego Roma w ostatnich sezonach w LM, zwłaszcza z Realem czy Barceloną + odpadka w eliminacjach. Żółtodziub Di Francesco, który potrafi ustawić zespół ofensywnie, o wiele lepiej sobie poradził, bo ma świeższe spojrzenie na futbol. Jakby postawić tam Spala, to Roma już w tunelu odpadłaby w rewanżu z Barcą, a tymczasem wyszli mocno zmotywowani i widać było od pierwszych minut, że wierzą i grają bez kompleksów.
Zresztą Klopp miał Mane i Salaha, piłkarzy o wiele bardziej kreatywnych niż taki Icardi ( jedyny piłkarz ofensywny Interu ze ścisłego topu - od razu uprzedzam, kot w worku Rafinha takim na razie nie jest, musi jeszcze dużo udowodnić po kontuzjach ).
Na koniec, L'pool grał na obu frontach w tym sezonie, a Inter grając na jednym psim swędem zakwalifikował się do LM, głównie dzięki indolencji rywali, którzy sami się borykali z problemami.
Pieniędzy na to bym może nie stawiał, bo futbol pokazywał już nie takie niespodzianki, ale na jakiekolwiek większe szanse Interu to bym się nie nastawiał. Przy pechowym losowaniu mogą nawet nie wyjść z grupy, a przy graniu na wszystkich frontach niekoniecznie muszą zająć 4 miejsce w nowym sezonie Serie A.

Co tu dużo mówić, po bardzo długiej ciszy, Interistom urosły różki po ograniu Lazio. Zazwyczaj krytykuje tych, którzy hejtują bezmyślnie Inter, bez żadnego argumentu ( w czym ten kloaczny dół jakim jest polskie forum Interu przoduje - oczywiście w stosunku do Juventusu ). Jednak jedno muszę przyznać, wasza coroczna pewność siebie i przecenianie swoich możliwości jest zabawne. Rok w rok to samo, wasze miraże na początku sezonu, duża obecność tutaj, przychodzi dłuższy kryzys, pół roku ciszy, nowy sezon, nowe pierdoły...


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 30 maja 2018, 02:58

Widzę oczyma duszy, jak za 50 lat Inter w końcu wygrywa Scudetto, a pangi i inne serpentyny zalewają JP tekstami w stylu "a nie mówiłem?!?!?", "nie docenialiście nas!!!!!" itp. Wiem, że to forum każdy może się wypowiadać, ale nigdy nie zrozumiem sensu zaglądania na fora nielubianych drużyn.

Co do Interu, to 4 miejsce gwarantuje już fazę grupową LM bez eliminacji?


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 30 maja 2018, 07:45

DonPatch pisze:Co do Interu, to 4 miejsce gwarantuje już fazę grupową LM bez eliminacji?
Tak


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
ODPOWIEDZ