Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2017, 18:00

Czy ja Cie znieważam, inter pisze z małej litery bo mam czasami problem z shiftem i caps lockiem na klawie i czasem wbija mi małą :smile: . Rzadko, przeważnie w tym temacie.

No już nie płacz, wytrzyj łzy. Życzę Ci miejsca 5 na koniec sezonu. Oczywiście bez kontuzji :) . Wracaj znawco futbolu oglądać go i edukować niedzielnych kibiców jak ja.


Ciekawe czy ten Gagliardini dostawać będzie szanse w rewanżowej rundzie, czy skumpluje się z Gabigolem i zasiądzie przyspawany do ławki.


Obrazek
VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2017, 18:03

"czyli James to też top bo formę widział 3 sezony temu ostatnio, w Monaco"
"Zobacz. 1 Sezon W Realu Jamesa 46 występów 17bramek , 18 asyst - fajny sezon fajne liczby i grał w podstawie."
- Podobono ostatnio formę widział w Monaco a jak się okazuje jeszcze lepszy sezon rozegrał w Realu wiec znowu wychodzi że nie wiesz o czym piszesz

2 Sezon tylko już 32 mecze z czego połowa z ławki rezerwowych. Juz tylko 8 bramek i 10 asyst.

Według ciebie to mało ?
monaco według ciebie dobry sezon
m38 b10 a14 -minuty 2.898'

Real według ciebie słaby sezon
m32 b8 a10 -minuty 1.858'

Nie masz pojęcia o czym piszesz.

"Czy ja Cie znieważam, inter pisze z małej litery bo mam czasami problem z shiftem i caps lockiem na klawie i czasem wbija mi małą smile . Rzadko, przeważnie w tym temacie. "

"Veron był TOPEM w Lazio, później zjazd w MU przez 2 lata. Ty nie zakrzywiaj rzeczywistości. Crespo podobnie, w LAzio TOP, później ODZIWO zjazd formy w interze prochno sprzedaż do CFC, gdzie grał kupę i go wypożyczyli po roku rolling eyes "

Tak robisz to celowo szukać wiecej przykładów ? i nie tylko ty.


Forza Inter
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2017, 18:14

Oczywiście, że nie robią tego celowo ineristo. :smile:

Nie znam się ok, James 1800 minut przez sezon to poziom światowy TOP. w tym sezonie również gra na poziomie światowym TOP. Szkoda, że tylko z ławki i w pucharze króla oraz na słabsze zespołu w lidze i LM.( odświętnie zagra z kimś ważnym jak kontuzje ma Kroos albo Modrić. Takie rezerwowy na bogatoooo. Modric to o wiele lepszy piłkarz, Kroos również. I to dlatego oni sa tymi pierwszymi wyborami od 2 lat jeśli chodzi o pierwszy garnitur RM.

edit: już spokojny, zobacz tez mam kartkę, teraz możesz już spokojnie wracać do oglądania piłki nożnej i bycia ekspertem. I nie wyłap czerwa, bo będę czekał na Ciebie w maju, jak skomentujesz wasz awans do LE i plany zawojowania jej za rok :)


edit 2 : Obiecuję, nawet wrzucę Ci kilka fotek jak Buffon podnosi puchar, żeby nie było, że jestem niedzielnym kibicem, januszem i nie oglądam ceremonii :smile: Ty mi też wrzucisz jak świętują wasi piłkarze ? ale nie czekaj.... Miłego weekendu ;)
Ostatnio zmieniony 13 stycznia 2017, 18:25 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2017, 18:35

VVujek pisze:Ja mam 2 kartki co jest śmieszne,mam nadziej że do maja twoja wiedza na temat futbolu zostanie poszerzona,aby unikać takich wpadek jak dziś.
To nadal się żal i płacz na czacie miedzy swoimi. A nawiązując do tego co napisałeś - mam nadzieję, że Ciebie nie będzie do maja ( jestem pewien, że Cie nie będzie :smile: ) bo wystarczy, że jakiś fanboy interu się pojawi i dostałem kartkę. A tak długo byłem czysty. Życzę Tobie 10 miejsca na koniec sezonu i przykro mi, że tak Cię pokarało.


Obrazek
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2017, 18:57

I po co się przepychacie z Interistami? Może i im się uda naściągać gwiazd może i nie. Już tam była podpałka w ich szeregach jak przychodził Thohir. Miały być gwiazdy, trofea a było sporo przepłaconych piłkarzy i brak sukcesów sportowych. Teraz znowu jest podpałka bo przyszli Chińczycy a równie dobrze może skończyć się tak samo. To już od kilku lat nie jest nasz rywal w niczym także po co sobie podnosić ciśnienie? Wstrzymajcie się do czasu aż znowu zaczną o coś grać :whistle:


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2017, 19:04

Kartki rozdane. Jeśli jeszcze ktoś będzie tutaj wypisywać coś o kompromitacji, próbować zgadywać wiek innych użytkowników, miernie trollować czy pisać cokolwiek niezwiązanego ze sprawami wokół Interu - prewencyjnie dostanie bana na 5 dni, żeby sobie ochłonąć.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2017, 19:11

Cabrini_idol pisze:Ballack ? On dopiero w 2006 dołączył. Zobacz jakie transfery robiła CFC w pierwszych 2 sezonach gdy przyszedł Abra. Przypomnę Ci, że Roman kupił CFC w 2003r. Damien Duff , Hernán Crespo, Adrian Mutu, Joe Cole, Juan Sebastián Verón to nie były TOPY wówczas...
Trochę bezsensowny ten nasz spór - Ty wyraźnie wiesz swoje, a ja swoje. No niestety nie dam sobie wmówić, że wówczas Crespo czy Veron to były jakieś drugoplanowe nazwiska.
Cabrini_idol pisze:Dopiero po 2 latach gdy dostali się wreszcie do LM i przyszedł Jose zaczęli sprowadzać wieksze gwiazdy.
Skoro nie trafia do Ciebie argumentacja na podstawie Chelsea, to prześledź, w jakim tempie od odkręcenia kurka z pieniędzmi głośne nazwiska zaczęły sprowadzać PSG czy City. Możesz nawet zerknąć na kluby z chińskiej ligi - skoro tam za kasą powędrowały dość znane persony i niekoniecznie dorabiające do emerytury, to nie widzę powodu, dla którego przykładowy Inter nie mógłby być niezłym wabikiem na piłkarzy. Oczywiście pod warunkiem, że Suning zechce się bawić w futbol na całego.


Na koniec apel - dyskutujmy bez napinania się jeden na drugiego, bez wyrzucania oponentów na inne fora, bez zagrywek poniżej pasa. Pokoje i tematy takie jak ten mają charakter otwarty i są utworzone również po to, by zaglądali tu kibice innych klubów i mają być traktowani z szacunkiem, o ile sami przybywają tu w celach wymiany poglądów, a nie prowokacji.


Obrazek
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2017, 22:11

Wchodząc wczoraj w ten temat widzialem ożywienie w związku z tym iż pojawił się fan miszczow wchodzę dzisiaj a tu czat na całego :)
Nie wydaje mi się żeby Gagliardini zbawil pomoc interu wróżę mu raczej sporadyczna grę choć raczej nie aż tak sporadyczne jak brazylijski znawca Gabigol :smile:
My bierzemy za ten sam hajs Caldare i Orsoliniego a oni Gagliardiniego, oni muszą przepłacać kwoty transferów i pensje bo kto chce grać co roku w LE chyba tylko taki masochista Handanovic :)
FORZA INDA!!


VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2017, 07:31

Z tego co wyczytałem to Atalanta chciała taka samą kwotę za Gagliardiniego od innych klubów Milan/Juve.

Przepłacanie
-Nie wiem czy ktoś z was zauważył ale rynek się zmienił .Napoli kupuje kogoś takiego jak Pavoletti za 18 baniek wiec cana za mistrza europy J.Mario wydaje się być odpowiednia.Nie patrzcie na Barbose to był kaprys/prezent Sunning.


Forza Inter
orzeu

Interista
Interista
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 120
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2017, 12:27

Nie wydaje mi się żeby Gagliardini zbawil pomoc interu wróżę mu raczej sporadyczna grę choć raczej nie aż tak sporadyczne
Gagliardini jest młody, jest Włochem (brak bariery językowej jak w przypadku Gabigola), zapłacono za niego dużą sumę, poza tym na chwilę obecną jest to najlepszy pomocnik w Serie A, a drugi najlepszy w ogóle piłkarz ligi (po Belottim) - według ocen meczowych La Gazetty.

Zbawić może nie zbawi, ale stawiam, że będzie podstawowym zawodnikiem.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2017, 12:52

Orzeł, nie odlatuj nam tutaj. Najlepszy pomocnik ligi zagrał aż osiem meczów w pierwszym składzie ;)


orzeu

Interista
Interista
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 120
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2017, 13:46

Ouh_yeah pisze:Orzeł, nie odlatuj nam tutaj. Najlepszy pomocnik ligi zagrał aż osiem meczów w pierwszym składzie ;)
czytaj dokładniej najlepszy *wg ocen meczowych

źródła:
http://sempreinter.com/2017/01/07/gagli ... yer-serie/
https://twitter.com/nonleggerlo


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2017, 14:55

orzeu pisze:Gagliardini jest młody, jest Włochem (brak bariery językowej jak w przypadku Gabigola), zapłacono za niego dużą sumę, poza tym na chwilę obecną jest to najlepszy pomocnik w Serie A, a drugi najlepszy w ogóle piłkarz ligi (po Belottim) - według ocen meczowych La Gazetty.

Zbawić może nie zbawi, ale stawiam, że będzie podstawowym zawodnikiem.
No właśnie ciekawe czy będzie miał to miejsce w podstawie? A na czym już się co poniektórzy negatywnie przekonali przychodząc do Interu (mając być jednocześnie dużym wzmocnieniem) z zapewnieniem, że będzie podstawa a było całkowicie inaczej. No a było takich piłkarzy sporo, ze tylko wspomnę tych z poprzedniego sezonu jak, Eder, Jovetić czy ten młody Gabigol. Także być może już dziś wieczorem dowiemy się jak ważna będzie rola młodego Włocha w zespole nerro-azzurich, ponoć wszędzie przewidywany jest jako piłkarz podstawowego składu na dzisiejszy mecz.

A czemu jestem taki ciekawy tego pierwszego składu dla Gagliardiniego? A to z tego, że jak to wedle niektórych to ponoć piłkarze tam ustalają wyjściowe jedenastki: http://nowinkitransferowe.pl/747/Serie- ... raja-sklad , także różnie może z tym być :)

Ciekawe czy i w tym przypadku nie będzie konfliktów interesów i nie będzie zajmował miejsca niektórych starszym piłkarzom i czy te zapowiedzi odnośnie gry w pierwszym składzie rzeczywiście okażą się prawdziwe. No, ale zobaczymy, czas pokaże.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2017, 14:55

Odnośnie Verrattiego, jako że ten znalazł się w orbicie zainteresowań Interu. Prezydent Pescary udzielił wywiadu Il Mattino, w którym poinformował, że swego czasu piłkarza chciało Napoli i do tego klubu sam działacz chciał go oddać, ale sam zawodnik odmówił, bo jest Juventino (stąd przeprowadzka za granicę, bo tylko Napoli i PSG złożyły oferty rzędu ok. 12 mln). Ostatnio agent zawodnika powiedział nawet, że jeśli Marco zdecyduje się na powrót do Italii, to w grę wchodzą 2 kierunki - były klub Pescara bądź Juve (wiadomo, co by wybrał).


VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2017, 15:13

Jeśli to prawdziwy kibic Juve to nie przejdzie do Interu.


Forza Inter
ODPOWIEDZ