Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2015, 22:57

Tak, tyle, że zobacz, inter w każdym meczu ma z górki, a to babol obrońcy, albo 3 babole w jednym meczu, albo babol bramkarza, to nam nie ułatwi zadania.


Obrazek
Slepy_fan

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2008
Posty: 121
Rejestracja: 14 września 2008

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2015, 22:58

Futbol to niestety w dużej mierze gra szczegółów a co za tym idzie w sumie przypadków, ale pisanie o szczęściu akurat przy zgwałceniu 0:4 na wyjeździe drugiej drużyny jest zwyczajnym ośmieszaniem się. Więc umysłowe tuzy pokroju Cabriniego powinny się zwyczajnie zastanowić, zanim przeleją przez klawiaturę morze idiotyzmów, serio :lol:

Inter punktuje, jak miał robić to w zwyczaju w latach apogeum drużyny Manciniego przed erą Mourinho. Wszystko się wydaje mniejszą, póki co dużo gorszą kopią - rotacje, zmiany ustawień, stawianie na uniwersalnych piłkarzy, opieranie rozgrywania piłki na cały zespół, czy nawet dobór piłkarzy pod formacje. Na chwilę obecną gramy chyba lepiej niż mówi to nasz potencjał - brakuje tylko porządnego Box-to Boxa, który scaliłby w kolektyw chaos między liniami (Kondogbia..)

Zauważmy jednak, że z zespołów (Milan, Juventus, Roma, Napoli, Fiorentina, Lazio) tylko z Napoli Inter grał na wyjeździe w tej rundzie, więc kalendarz na wiosnę wypada morderczo.


Dizzee

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 stycznia 2015
Posty: 157
Rejestracja: 29 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2015, 23:00

Chyba czas zacząć poważnie mówić o Scudetto. Jeśli za tydzień Inter wygra z Lazio, to wyrówna rekord punktowy na półmetku sezonu z ery Mourinho.

Mam pytanie do osób z dłuższym stażem, bo patrząc na zdjęcie profilowe tego Pana i treść jego postów, wręcz muszę je zadać. Czy Cabrini_idol jest upośledzony umysłowo? Czasami mam wrażenie, że dyskutuję z osobą o lekkim upośledzeniu umysłowym, dawniej fachowo zwaną <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Uprzedzając moderatorów, to nie jest żaden "hejt" czy ubliżanie, po prostu chciałbym wiedzieć, czy mam do czynienia z osobą zdrową.


Javier Pastore, 42 miliony- #przepłacony
Eric Lamela, 30 milionów- 2 tragiczne sezonu w średniaku Premiership #niewypał
Juan Iturbe, 25 milionów-katastrofalny sezon w AS Roma #niewypał
Paolo Dybala, 40 milionów- TBA
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2015, 23:07

Slepy_fan pisze: Inter punktuje, jak miał robić to w zwyczaju w latach apogeum drużyny Manciniego przed erą Mourinho.
Apogeum :rotfl: apogeum postCalciapoli i waszych ,,mistrzostw'' z czego jeden przy stoliku.
Dizzee pisze: Mam pytanie do osób z dłuższym stażem, bo patrząc na zdjęcie profilowe tego Pana i treść jego postów, wręcz muszę je zadać. Czy Cabrini_idol jest upośledzony umysłowo? Czasami mam wrażenie, że dyskutuję z osobą o lekkim upośledzeniu umysłowym, dawniej fachowo zwaną <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Uprzedzając moderatorów, to nie jest żaden "hejt" czy ubliżanie, po prostu chciałbym wiedzieć, czy mam do czynienia z osobą zdrową.

Nie nie jestem zdrowy. Teraz już wiesz. ,,kibice'' się zbiegli jak inter zaczął punktować, gdzie byłeś kibicu drużyny szczekaczy i złodziei jak leżeliście ostatnie 4 sezony w połowie tabeli ? Pewnie miałeś łzy w oczach jak zdobywaliście LM kilka lat temu. Sukces zbudowany na degradacji Juve i osłabieniu Serie A. Tfuuu...Daje sobie siana dzisiaj, nie będę się kopał na forum swojej drużyny z kibicem interu.
Ostatnio zmieniony 12 grudnia 2015, 23:09 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2015, 23:17

Slepy_fan pisze:Zauważmy jednak, że z zespołów (Milan, Juventus, Roma, Napoli, Fiorentina, Lazio) tylko z Napoli Inter grał na wyjeździe w tej rundzie, więc kalendarz na wiosnę wypada morderczo.
Podobny problem tyczyc sie bedzie takze neapolitanczykow. My podejmiemy u siebie Rome, Inter, Napoli, Lazio, czyli procz Fiorentiny wszystkie teoretycznie najbardziej wymagajace zespoly (Lazio do tej grupy zaliczam ze wzgledu na potencjal, bo obecnie zespol ten, co wszyscy obserwujemy, gra piach). Taki kalendarz moze miec rzecz jasna wplyw na losy rozgrywek. Czy tak bedzie, okaze sie dopiero wiosna.

Pisanie o Scudetto w polowie sezonu? Bylbym ostrozny, wiele juz w pilce widzialem.


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2015, 23:23

CavAllano pisze:
Slepy_fan pisze:Zauważmy jednak, że z zespołów (Milan, Juventus, Roma, Napoli, Fiorentina, Lazio) tylko z Napoli Inter grał na wyjeździe w tej rundzie, więc kalendarz na wiosnę wypada morderczo.
Podobny problem tyczyc sie bedzie takze neapolitanczykow. My podejmiemy u siebie Rome, Inter, Napoli, Lazio, czyli procz Fiorentiny wszystkie teoretycznie najbardziej wymagajace zespoly
Ja do tej grupy zaliczyłbym jeszcze Sassuolo, z którym w tej rundzie graliśmy na wyjeździe, a które pokazało, że u siebie potrafi być niebezpieczne (przegraliśmy ten mecz 1:0)


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2015, 23:33

I znowu botoks się pojawił po zwycięstwie pseudo klubiku... :smile:
Ten drugi, ślepy już dawno powinien stąd wylecieć ale nasze mody są bardziej wyrozumiałe dla obcych trolli jak dla swoich, których na lewo i prawo kartkują...


Obrazek
pelson

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2015
Posty: 17
Rejestracja: 12 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 00:08

Cabrini_idol pisze:
Slepy_fan pisze: Inter punktuje, jak miał robić to w zwyczaju w latach apogeum drużyny Manciniego przed erą Mourinho.
Apogeum :rotfl: apogeum postCalciapoli i waszych ,,mistrzostw'' z czego jeden przy stoliku.
Dizzee pisze: Mam pytanie do osób z dłuższym stażem, bo patrząc na zdjęcie profilowe tego Pana i treść jego postów, wręcz muszę je zadać. Czy Cabrini_idol jest upośledzony umysłowo? Czasami mam wrażenie, że dyskutuję z osobą o lekkim upośledzeniu umysłowym, dawniej fachowo zwaną <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Uprzedzając moderatorów, to nie jest żaden "hejt" czy ubliżanie, po prostu chciałbym wiedzieć, czy mam do czynienia z osobą zdrową.

Nie nie jestem zdrowy. Teraz już wiesz. ,,kibice'' się zbiegli jak inter zaczął punktować, gdzie byłeś kibicu drużyny szczekaczy i złodziei jak leżeliście ostatnie 4 sezony w połowie tabeli ? Pewnie miałeś łzy w oczach jak zdobywaliście LM kilka lat temu. Sukces zbudowany na degradacji Juve i osłabieniu Serie A. Tfuuu...Daje sobie siana dzisiaj, nie będę się kopał na forum swojej drużyny z kibicem interu.

Nie chciałbym tutaj być sprawcą pewnego zamieszania, ale chcę Ci coś wytłumaczyć, bo kompletna nienawiść przysłania Ci jakąkolwiek możliwość logicznego myślenia i widać, że tifosim Juve jesteś co najwyżej niedzielnym odpalając sobie do czipsów streama.

Daruj sobie proszę Cię wkońcu nazywać Inter złodziejami, bo nic Inter wam z rąk nie wyrwał i większość ludzi nie ma problemu z tym, żeby przyznać, że piłkarsko w sezonie 05/06 Juve było na szczycie zasłużenie.
W Mediolanie mało osób się odnosi do tego sezonu, a gloryfikacja tego okresu to okoliczność rzadka.
Jedynie w rywalizacji z Milanem i stosunkach derbowych dodano sobie punkcik do ilości Scudetto, zapewne w celu dowartościowania się i pokazaniu - mamy tyle co Wy :)
Widać kolego, że informacje czerpiesz tylko z polskojęzycznych serwisów i pogląd jaki na temat calciopoli mają przede wszystkim włosi jest Ci kompletnie nieznajomy.
O okres postcalciopoli nie będę z Tobą się przekomarzał, bo wpływ Interu na to co się stało z Juve jest taki sam co Twój.

Pozdrawiam fanów Calcio :cwaniak:


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 00:18

Cabrini i widzisz coś narobił? Następny imigrant na JuvePoland. Jak tak dalej będziesz robił to Luker wstanie z grobu, a tego, uwierz mi, byśmy nie chcieli.

Jak miesiąc temu mówiłem, że nadchodzą mistrzowie, to się śmialiście. Ten ich news był proroczy, po prostu nie trafili wtedy z sezonem.

Udinese to masakryczne leszcze w tym sezonie. Szkoda, że my trafiliśmy na nich wtedy, gdy sami dawaliśmy na lewo i prawo.


Marian50

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2006
Posty: 179
Rejestracja: 24 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 01:30

Boshe co te Udine odwaliło......Pierwsze 20 minut dobre a potem....masakra...Ten Inter to naprawde ma szczęście w tym sezonie....


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 01:44

Dizzee pisze:Chyba czas zacząć poważnie mówić o Scudetto. Jeśli za tydzień Inter wygra z Lazio, to wyrówna rekord punktowy na półmetku sezonu z ery Mourinho.

Mam pytanie do osób z dłuższym stażem, bo patrząc na zdjęcie profilowe tego Pana i treść jego postów, wręcz muszę je zadać. Czy Cabrini_idol jest upośledzony umysłowo? Czasami mam wrażenie, że dyskutuję z osobą o lekkim upośledzeniu umysłowym, dawniej fachowo zwaną <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Uprzedzając moderatorów, to nie jest żaden "hejt" czy ubliżanie, po prostu chciałbym wiedzieć, czy mam do czynienia z osobą zdrową.
Patrząc na Twój podpis oraz slogany "nadchodzą mistrzowie", chcesz naprawdę, ale to naprawdę wiedzieć kogo uważamy za cytuję "osobę o lekkim upośledzeniu umysłowym"?


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 02:18

Kurde bele, Panowie, ale będzie z Was beka jeśli na koniec sezonu Inter nie zdobędzie tytułu. Nie mówię nawet, że ma go wywalczyć Juventus, są przecież jeszcze inne kluby i ten sezon może mieć zaskakujące rozstrzygnięcie.


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 02:25

Adrian27th pisze:
Dizzee pisze:Chyba czas zacząć poważnie mówić o Scudetto. Jeśli za tydzień Inter wygra z Lazio, to wyrówna rekord punktowy na półmetku sezonu z ery Mourinho.

Mam pytanie do osób z dłuższym stażem, bo patrząc na zdjęcie profilowe tego Pana i treść jego postów, wręcz muszę je zadać. Czy Cabrini_idol jest upośledzony umysłowo? Czasami mam wrażenie, że dyskutuję z osobą o lekkim upośledzeniu umysłowym, dawniej fachowo zwaną <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Uprzedzając moderatorów, to nie jest żaden "hejt" czy ubliżanie, po prostu chciałbym wiedzieć, czy mam do czynienia z osobą zdrową.
Patrząc na Twój podpis oraz slogany "nadchodzą mistrzowie", chcesz naprawdę, ale to naprawdę wiedzieć kogo uważamy za cytuję "osobę o lekkim upośledzeniu umysłowym"?
Mimo, że to interista, to smialo postawilbym na goscia z wlasna facjata w avatarze ;]


Z Interem przewiduje walke ala Scudetto 2012, gdzieś tak od lutego/marca bedziemy szli leb w leb, a na finiszu weźmiemy co nasze :)


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 08:37

Ich kibicowska szczujnia, dostosowała się poziomem do autentycznej tradycji klubu, więc oglądamy rezultaty na forum. Ps. Oby spadli poza pierwszą 3-kę. ;]


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 08:48

pelson pisze: O okres postcalciopoli nie będę z Tobą się przekomarzał, bo wpływ Interu na to co się stało z Juve jest taki sam co Twój.
Cała rzecz w tym, że zdecydowanie miał. Sprawa zaczęła się od nielegalnych zapisów rozmów, które wypłynęły za sprawą Morattiego i jego znajomości u operatora telekomunikacyjnego. A skończyła się ich stronniczą oceną przez ziomków Morattiego, którzy wszystkie rozmowy Interu "przypadkowo" pominęli a w tych Juventusu doszukali się (wbrew późniejszym ocenom niezawisłego sądu) ustawienia rozgrywek.
Tym samym po wyeliminowaniu dwóch najsilniejszych ekip w kraju zapewnili klubowi Morattiego pierwsze po blisko dwudziestu latach mistrzostwo i zeby bylo jeszcze smieszniej nazwali je "scudetto sprawiedliwych", stfu. No i zapewnili klubowi pozycje hegemona na najblizsze lata. Warto jeszcze przypomniec, ze Juventus mial wtedy najwyzsze na kontynencie kontrakty sponsorskie i szesciu zawodnikow najlepszej jedenastki zakonczonego mundialu. Trzeba te rzeczy powtarzac jak mantre zeby nikt nigdy nie zapomnial jak to naprawde bylo.

Co do obecnego sezonu to scenariusz jest prosty, kiedy interisci uwierza w scudetto, spadna z pudla. :ahsisi:


ODPOWIEDZ