Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2014, 23:09

Po tym co się dzieje w Mediolanie, szykują się duże zmiany w INterze. Oprócz Zanettiego i Milito, powrót do Argentyny, z INteru odejdą również Cambiasso i Walter Samuel, ciekawy czy podobnie jak o Lucio powalczymy np. o Samuela, który co prawda ma juz 36 lat, ale jeszcze niedawno był skała.
TOhir wypowiedział się, że w przyszłym tygodniu ma spotkac sie w Londynie z inwestorami i agentami, niektórych piłkarzy, wiec wygląda na to, że w przyszłym sezonie moze być jeszcze bardziej zacięta walka o Scudetto.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 10 maja 2014, 23:30

Robaku pisze:Po tym co się dzieje w Mediolanie, szykują się duże zmiany w INterze. Oprócz Zanettiego i Milito, powrót do Argentyny, z INteru odejdą również Cambiasso
Bodajże wczoraj czytałem, że Cambiasso jest bardzo blisko przedłużenia swojej umowy.
Robaku pisze:Walter Samuel, ciekawy czy podobnie jak o Lucio powalczymy np. o Samuela, który co prawda ma juz 36 lat, ale jeszcze niedawno był skała.
Co prawda Argentyńczyk po powrocie z kontuzji rozgrywa nadzwyczajnie dobry sezon, ale mimo wszystko mamnadzieje, że nikt u Nas w sztabie nie wpadnie na ten pomysł.


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2014, 23:33

pablo1503 pisze:
Robaku pisze:Po tym co się dzieje w Mediolanie, szykują się duże zmiany w INterze. Oprócz Zanettiego i Milito, powrót do Argentyny, z INteru odejdą również Cambiasso
Bodajże wczoraj czytałem, że Cambiasso jest bardzo blisko przedłużenia swojej umowy.
Robaku pisze:Walter Samuel, ciekawy czy podobnie jak o Lucio powalczymy np. o Samuela, który co prawda ma juz 36 lat, ale jeszcze niedawno był skała.
Co prawda Argentyńczyk po powrocie z kontuzji rozgrywa nadzwyczajnie dobry sezon, ale mimo wszystko mamnadzieje, że nikt u Nas w sztabie nie wpadnie na ten pomysł.
Lubimy Interowskich stoperów :lol:
Wnoszę po zachowaniu Zanettiego, który zaprosił rodziny ww. piłkarzy na murawę i wyglądało to jako pożegnanie. No zobaczymy czym się to skończy. Na pewno Inter czeka przebudowa, która może dla nich być małym odrodzeniem.


orzeu

Interista
Interista
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 120
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 11:10

tak się żegna mistrza
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 11:34

Zanetti zasłużył na takie pożegnanie - jedna z największych legend we włoskiej piłce, między innymi obok Maldiniego, Del Piero.. Szkoda, że naszego Alexa nie pożegnano w tak spektakularny sposób.. :(


Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 11:40

No nie pożegnano go wcale. Dostał owację od całego stadionu, odebrał puchar za scudetto, potem przejechał z nim przez prawie cały Turyn, gdzie kibice bardziej go żegnali niż świętowali mistrzostwo. gdyby dać mu wybór: odejść jako mistrz, przejechawszy z pucharem miasto, a odejść na 5 miejscu jak Zanetti, to pewnie wybrał by opcję nr 1.
Zanetti skończył karierę, teraz pozostał tylko Totti.

EDIT:

orzeu Alex został pożegnany podczas ostatniego meczu na naszym stadionie. to normalna praktyka w takim przypadku. dlatego też Zanettiego pożegnaliście wczoraj, a nie podczas ostatniej kolejki :P
Ostatnio zmieniony 11 maja 2014, 11:54 przez Nedved1983, łącznie zmieniany 1 raz.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 11:48

A Gigi? Chyba jego odejścia będzie dla mnie największym przeżyciem. Mocniejszym niż Alexa.


orzeu

Interista
Interista
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 120
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 11:52

Nedved1983 pisze:No nie pożegnano go wcale. Dostał owację od całego stadionu, odebrał puchar za scudetto, potem przejechał z nim przez prawie cały Turyn, gdzie kibice bardziej go żegnali niż świętowali mistrzostwo. gdyby dać mu wybór: odejść jako mistrz, przejechawszy z pucharem miasto, a odejść na 5 miejscu jak Zanetti, to pewnie wybrał by opcję nr 1.
Zanetti skończył karierę, teraz pozostał tylko Totti.
Del Piero odszedł po przegranym finale Pucharu Włoch no nie? http://www.sport.pl/sport/1,65025,11764 ... obylo.html
Wczoraj to wyglądało tak, jakby cały Inter grał dla Zanettiego, najlepsza połówka meczu w tym sezonie w 1 połowie.

Nie chcę tu się wdawać w jakieś dyskusje, ale sądzę że właśnie Del Piero wolałby opcję 2, tzn. zostać w Juve do końca swojej kariery. Należało mu się to, tak jak i innym wielkim z Serie A.

Teraz został tylko Totti.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 12:06

Nie chcę być złośliwy ale Zanetti chyba powiedział kiedyś, że odejdzie jak Inter będzie miał okrągłe 20 tytułów na koncie i ta wypowiedź padła jakoś po tym najlepszym sezonie. Myślał pewnie chłop, że w przeciągu 2-3 lat się spełni :)

Tak czy inaczej, znakomity piłkarz, wzór profesjonalisty. Bardzo go szanuję.
orzeu pisze:Nie chcę tu się wdawać w jakieś dyskusje, ale sądzę że właśnie Del Piero wolałby opcję 2, tzn. zostać w Juve do końca swojej kariery. Należało mu się to, tak jak i innym wielkim z Serie A.
A ja nie jestem tego pewien. Del Piero może i chciał zostać ale to byłoby przykre (dla wszystkich) kiedy ostatnie lata w karierze spędziłby w roli dalekiego rezerwowego. Drużyna jednak musi iść do przodu. Z Zanettim sprawa była o tyle inna, że on do samego końca wiele wnosił do gry (może poza tym ostatnim sezonem, naznaczonym kontuzjami w którym jednak wciąż był ważniejszym piłkarzem niż Alex w swoim ostatnim sezonie w barwach Juve).


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 12:13

Totti nie dorasta do pięt Zanettiemu, Alexowi czy Maldiniemu. Owszem, Francesco piłkarzem jest genialnym, nadal czaruje swoimi umiejętnościami i pod tym względem jest to na pewno wzór do naśladowania. Żaden jednak z niego mistrz, bo mistrza rozlicza się też z tego jak się zachowuje na boisku i poza nim. Totti juz nie raz udowadniał, że do tych piłkarzy, których wcześniej wymieniłem dużo mu brakuje. Potwierdzenie tej tezy:

Można byłoby też dodać jego faul na Pirlo z poprzedniego sezonu oraz faul na Balotellim w finale CI.


Obrazek
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 12:46

Marian. pisze:Totti nie dorasta do pięt Zanettiemu, Alexowi czy Maldiniemu. Owszem, Francesco piłkarzem jest genialnym, nadal czaruje swoimi umiejętnościami i pod tym względem jest to na pewno wzór do naśladowania. Żaden jednak z niego mistrz, bo mistrza rozlicza się też z tego jak się zachowuje na boisku i poza nim. Totti juz nie raz udowadniał, że do tych piłkarzy, których wcześniej wymieniłem dużo mu brakuje. Potwierdzenie tej tezy:

Można byłoby też dodać jego faul na Pirlo z poprzedniego sezonu oraz faul na Balotellim w finale CI.
W pełni się z Tobą zgadzam :ok: Choć nie mogę zobaczyć tego filmiku bo
Ten film nie jest dostępny w Twoim kraju, ponieważ może zawierać muzykę, co do której nie uzgodniliśmy warunków korzystania z organizacją GEMA.
to domyślam się co w nim może się znajdować :wink:

Totti to nie jest ten sam level co Alex,Zanetti czy Maldini.Psychola na równi z dżentelmenami nie powinno się stawiać.

Fajnie pożegnali Javiera,naprawdę fajnie i choć to inter to... :bravo:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 12:54

Nedved1983 pisze:No nie pożegnano go wcale. Dostał owację od całego stadionu, odebrał puchar za scudetto, potem przejechał z nim przez prawie cały Turyn, gdzie kibice bardziej go żegnali niż świętowali mistrzostwo. gdyby dać mu wybór: odejść jako mistrz, przejechawszy z pucharem miasto, a odejść na 5 miejscu jak Zanetti, to pewnie wybrał by opcję nr 1.
Zanetti skończył karierę, teraz pozostał tylko Totti.
Co nie zmienia faktu, że nie został pożegnany z taką pompą jak Zanetti. Krótka runda wokół murawy, owacje na stojąco. Nie przytaczaj sytuacji z objazdem Turynu, bo to było po prostu związane ze zdobyciem mistrzostwa (pierwszego od długiego czasu i nie stwierdziłbym, że kibice w większym stopniu żegnali wtedy Alexa..). W przypadku interu przygotowano okolicznościowe koszulki dla całej drużyny, czego w Juve nie było. Mów sobie co chcesz, Alex powinien zostać pożegnany inaczej (biorąc pod uwagę fakt, że był naszym kapitanem i grał u nas niemal 20 lat), o Trezeguet nawet nie wspominając.


Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 13:03

Z perspektywy osoby, która była wtedy w Turynie, i przeszła za autokarem praktycznie całą trasę, stwierdziłem, że był żegnany w takim samym stopniu jak świętowanie scudetto ( śpiewy na jego cześć były równie częste jak te świętujące scudetto), do tego pozostali zawodnicy specjalnie przez większość czasu zeszli z widoku, dając Alexowi się pożegnać z kibicami.
oczywiście klub mógł zrobić jak z pożegnaniem Nedveda ( tylko czy był na to czas pomiędzy meczem a ceremonią wręczenia medali i pucharu?).
Alex odszedł w wielkim stylu: z pucharem, jako kapitan, świętując z dziesiątkami tysięcy kibiców na mieście. Czegoś takiego nie dostali Maldini, Nedved czy Zanetti.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 13:07

Nedved1983 pisze: oczywiście klub mógł zrobić jak z pożegnaniem Nedveda ( tylko czy był na to czas pomiędzy meczem a ceremonią wręczenia medali i pucharu?).
Alex odszedł w wielkim stylu: z pucharem, jako kapitan, świętując z dziesiątkami tysięcy kibiców na mieście. Czegoś takiego nie dostali Maldini, Nedved czy Zanetti.
O to mi właśnie chodzi. Klub powinien zrobić możliwie jak najwięcej dla tego człowieka, a mam po prostu wrażanie, że nie zostało zrobione wystarczająco dużo. To jednak subiektywna opinia.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 maja 2014, 08:37

1. Prawdopodobnie nowa domowa koszulka Interu na przyszły sezon. Nike trochę pojechało u nich po bandzie

Obrazek

2. Natrafiłem dziś na info, że ponoć blisko Interu jest nijaki Caner Erkin, lewy obrońca Fenerbahce, który wpakował w tym sezonie 14 asyst :shock: Ale nic więcej o tym typie nie wiem, bo pierwszy raz o nim słyszę


Obrazek
ODPOWIEDZ