Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 10:22

Amarillo pisze:Bardzo podoba mi się tłumaczenie interu po tej porażce. Wszystko przez karnego z kapelusza, który dostała Atalanta ! To nic, że piłkarze z Bergamo wbili im jeszcze 3 inne bramki, że inter wygrywał 3-2 po wykonanym rzucie karnym. Sędzia wypaczył wynik i to nie ich wina :prochno:
Nie wiem jak wyglądała pierwsza połowa, ale od początku drugiej śmierdziało, że Atalanta ich pokara. Nie wiem dlaczego, ale miałem wrażenie, że gdyby trzeba było strzelić jeszcze 2-3 bramki, to gracze Colantuono by tego dokonali.

Inna sprawa, że Strama jest kompletnym nieudacznikiem. Przez rok trenowania drużyny nie wypracował jej żadnego stylu gry, głupio i niepotrzebnie rotuje ustawieniem, kiedy wszystko zaczyna trybić. Ciężko by jednak kręcił bat z tego co ma w kadrze, jak to kiedyś ładnie ujął jeden z interistów - "rzeźbi na pastwisku" :prochno:


Amarillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2009
Posty: 356
Rejestracja: 08 listopada 2009

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 10:47

Vincitore pisze:Przez rok trenowania drużyny nie wypracował jej żadnego stylu gry
Stylu w jakim doprowadzają ludzi do śmiechu to Monty Python mógłby im pozazdrościć.

Trudno się jednak nie zgodzić, że inter doczekał się wreszcie trenera na miarę swojego klubu, ale Moraś na pewno coś wymyśli w trakcie mercato. Transfer Rocchiego był niezwykle udany, więc pora przypomnieć ludziom kolejne nazwiska. Z tego co wiem Rivaldo jeszcze gra, może to byłby lek na ich niedobory w ofensywie ?


Sapere Aude!
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 11:15

Hehe wczoraj bratu mówiłem, że Inter przegra ten mecz prawdopodobnie 3:2. Niewiele się pomyliłem ;)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 12:52

Ostatnia bramka strzelona przez Atalantę to jawna kpina ekipy Interu. Rozklepali ich w żółwim tempie, na stojąco, przy asyście połowy drużyny Nerazzurrich.

Na marginesie, ponoć Inter spogląda w stronę Aubameyanga


Obrazek
Amarillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2009
Posty: 356
Rejestracja: 08 listopada 2009

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 13:18

pumex pisze:Na marginesie, ponoć Inter spogląda w stronę Aubameyanga
Biorąc pod uwagę ogólną atrakcyjność klubu, kunszt taktyczny Stramy, przystojnego prezesa i zaradność Branci nie trzeba tłumaczyć, dlaczego spoglądać będą na niego co najwyżej zawieszając sobie jego plakat nad łóżkiem.

Piękniś ma to do siebie, że lubi kibicom narobić smaku na ciekawe nazwiska jak choćby Lucas czy nawet Paulinho, a ściągnąć im kogoś ekhm nieco słabszego. Wystarczy spojrzeć kto hasał całkiem niedawno u nich na testach, niejaki John Carew. Lovely!


Sapere Aude!
Zugzwang

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2012
Posty: 67
Rejestracja: 15 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 13:31

Moggi wprawdzie to już historia, ale fragment z FB:

Obrazek

Farsopoli nie pomogło Interowi wybić się na numer 1 we Włoszech, w 3 lata wrócili tam gdzie ich miejsce było od początku (na zawsze za placami innych).


risto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2005
Posty: 264
Rejestracja: 19 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 15:00

no i tak zostanie z tym Interem. Beda druzyna nieobliczalna ;) Teraz beda pokutowac za swoja przeszlosc.

Pewnie beda sie jedynie bronili tym ze "my zdobylismy potrojna korone". Tak to prawda, jedyny wielki wyczyn i teraz beda lata klepania biedy na polce z pucharami. Ich polityka transferowa jest tak tragiczna ze mogliby sie rownac z nasza polska pilka. Guarin z frustracji obnizyl swoja forme do poziomu calego Interu. Dla ich zdrowia lepiej bylo by zeby sie nie zalapali do LE bo chyba nie mysla juz o LM. Pamietam jak pisali ze jak dojdzie nam LM to daleko nie dojdziemy(Scudetto, wyjscie z grupy LM) bo bedziemy zmeczeni sezonem. Owszem widac zmeczenie ale radzimy sobie lepiej niz nie jeden by zakladal. 9pkt przewagi w lidze i cwiercwinal LM z super Bayernem.

Ciesze sie ze sie stoczyli i szkoda ze juz nie chodze do technikum bo chetnie bym sie posmial z kumpla ktory kibicowal Interowi tak jak bylo to kilkanascie lat temu :P A niestety teraz nikogo takiego osobicie nie znam ;)


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 15:31

risto pisze: Ciesze sie ze sie stoczyli i szkoda ze juz nie chodze do technikum bo chetnie bym sie posmial z kumpla ktory kibicowal Interowi tak jak bylo to kilkanascie lat temu :P A niestety teraz nikogo takiego osobicie nie znam ;)
Nic dziwnego, kibice interu spoza Włoch wymierają, przecież to trzeba być masochistą :D


#AllegriOut
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 15:43

Ale sobie urządziliście głupią dyskusję. "inter zawsze był za plecami innych", "mało kto im już kibicuję" itd.

Dwa lata temu to my kompromitowaliśmy się i nic nie zapowiadało, że będzie lepiej. W żadnym temacie nie ma tak nieobiektywnych wypowiedzi jak tutaj.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 16:04

Bo w niektorych sprawach obiektywnosc schodzi na drugi plan :wink:


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 16:09

Polecam oglądać to: ,
słuchając jednocześnie tego:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 16:25

Pasuje jak ulał :prochno:

Mam cichą nadzieję tylko, że do LE sie dostaną, szkoda marnować ich potencjał europejski :smile: .


Obrazek
Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 16:37

Alfa i Omega, poprawiłeś mi humor w poniedziałek :)
Cassano kontuzjowany, ich jedynym " napastnikiem" Rocchi :D


risto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2005
Posty: 264
Rejestracja: 19 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 16:43

ewerthon pisze: Dwa lata temu to my kompromitowaliśmy się i nic nie zapowiadało, że będzie lepiej. W żadnym temacie nie ma tak nieobiektywnych wypowiedzi jak tutaj.
Ale dwa lata temu Inter byl przed nami i mial o wiele lepsza sytuacje i kadre. Nie mowiac o tym jak w dupe dostalismy siedzac rok w serie B. To my mielismy miec progres formy i wynikow. Odbudowa JUVE.
Inter po potrojnej koronie spadl na psy a my w tym samym czasie osiagnelismy to o czym oni teraz marzą. Wyobrazasz sobie teraz sytuacje ze po dwoch sezonach mistrzowskich spadamy na 4-7miejsce i jestesmy posmiewiskiem? Ciezko o taki wyczyn wg mnie. To oni byli na TOPie, to oni mieli lepszych zawodnikow, to oni reputacja mogli sprowadzic kazdego do siebie. Mieli wielka szanse i ja zwykle zmarnowali w szmaciarski sposob. Tak jak oni mieli latwo wygrac lige jak my kiblowalismy to nie bedzie juz w historii serie A.

A czy nie zapowiadalo sie ze bedzie lepiej? Ja ciagle wierzylem, tak samo jak spadalismy do serie B!


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 17:19

ewerthon pisze:Ale sobie urządziliście głupią dyskusję. "inter zawsze był za plecami innych", "mało kto im już kibicuję" itd.

Dwa lata temu to my kompromitowaliśmy się i nic nie zapowiadało, że będzie lepiej. W żadnym temacie nie ma tak nieobiektywnych wypowiedzi jak tutaj.
No i? To znaczy, że nie mogę ich po prostu wyśmiać? Mogę, bo mam do tego podstawy i bardzo cieszą mnie poczynania tego klubu.


#AllegriOut
ODPOWIEDZ