Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 06 lipca 2012, 19:25

MarcineR pisze:
Szikit pisze:@MarcineR naprawdę liczysz, że takie tuzy jak Guarin i Alvarez, czy młody Coutinho zapewnią Wam trzecie miejsce? Albo inaczej... Czy taki skład naprawdę wystarczy do bycia pewnym pierwszej trójki?
To już Napoli powinno być bardziej pewne tego miejsca.
Nie napisałem, że jestem pewny 3 miejsca. Mówię tylko, że nie jest tak źle jak twierdzisz. A jeśli kilka mądrych transferów jeszcze Inter przeprowadzi to może poważnie myśleć o walce o podium.
Z tym się zgodzę. Kilka (3-4) dobre transfery mogą pozwolić Wam zająć miejsce w pierwszej trójce. Ale jeśli ich nie dokonacie, na 99% zostaniecie znowu na miejscu poza trójką, może nawet koło 6-8 miejsca.
Fakt, nigdzie tak nie napisałeś. To Kolega wyżej (też Interista) tak napisał. I temu się dziwię najbardziej, bo bez poważnych wzmocnień nie będziecie stanowili realnego zagrożenia, lepsze kadry ma już Lazio czy Napoli.


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 06 lipca 2012, 20:12

n00beq pisze:Jak można Sneijdera nie zaliczać jako pomocnika? Poza tym Zanetti to boczny obrońca a nie pomocnik, Poli spisywał się bardzo dobrze, Guarin grał tylko w końcówce sezonu ale również dobrze mu szło. Niewiadomą to jest Cambiasso, bo od przyjścia Stramy zaczął się spisywać bardzo dobrze. Do tego jest Coutinho,
No i w tej 'obiecującej' końcówce, zaliczyliście porażki z Parmą i Lazio no i remisik z Fiorentiną :oops: Skoro było tak dobrze, to czemu było tak źle?(To sie tyczy dłuższego okresu nie ostatnich spotkań.)
Nadal nie zmienie swojego zdania, Interowi potrzebny jest mały cud, żeby zająć 3-cie miejsce (przy założeniu jedynie kosmetycznych transferów).
Oprócz Sneijdera nie macie w kadrze ŻADNEGO zawodnika, który prezentowal by poziom na tyle wysoki aby grać np w podstawowej '11' Juventusu. Tak więc, z g**na bata nie ukręcisz, troche to smutne, ale bez klasowych wzmocnień (bądź 'małego cudu' jak to wyżej określiłem) Inter nie powinien byc żadnym zagrożeniem dla zespołów z czołówki.
Napoli nawet przy utracie Argentyńczyka wygląda niebo mocniej i solidniej.
MarcineR pisze:Mówię tylko, że nie jest tak źle jak twierdzisz.
Szczerze to jestem w podziwie dla Waszego optymizmu :prochno:
Bo z mojej perspektywy to to wygląda źle, a wręcz fatalnie gdy sie spojrzy na to, że Inter niedawno sięgał po LM.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 lipca 2012, 20:19

Z ciekawości zerknąłem jak szanse poszczególnych zespołów na mistrzostwo oceniają bukmacherzy. Bwin na chwilę obecną przedstawił takie kursy:

1. Juventus 2,30
2. Milan 3,20
3. Inter 5,00
4. Napoli 15,00
5. Roma 18,00

Trochę mnie dziwi tak duża różnica kursów pomiędzy Interem i Napoli. Jeżeli De Laurentiis nie sprzeda Cavaniego i Hamsika oraz zrealizuje zapowiadane wzmocnienia to moim zdaniem to właśnie jego drużyna będzie głównym kandydatem do trzeciego miejsca na podium. Inter w ogóle mnie nie przekonuje i na razie kompletnie nie wierzę w ich kwalifikację do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie. Nie z takim składem. Chyba, że Stramaccioni okaże się geniuszem.


Obrazek
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 07 lipca 2012, 14:28

Inter w tym sezonie nie sądzę, aby był w stanie wczołgać się na 3 miejsce, 4-7 to jest najbardziej realne. Tym bardziej, że Inter już nie mało wcale wydał w tym okienku ponad 30mln a wzmocnieniem , które coś może nieść to tylko Silvestre, a nadal brakuje napastnika, pomocnika do pierwszego składu i obrońcy.

To raczej projekt na więcej niż 1 rok, gdyż pozbywają się pensji i może sukcesywnie będą wzmacniać skład. Ale nie sądzę aby w tym okienku wydali jeszcze więcej niż 15mln. Szczególnie jak sprzedaży nie będzie.

Chociaż na tą chwilę to Juve, Milan, Napoli a nawet Lazio mają lepsze składy. A też oprócz Milanu planują wzmocnienia.


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2012, 14:37

Cóż, cała nadzieja Interistów musi spoczywać w Stramaccionim. Ciekaw jestem czy ma charyzmę i autorytet. Branca pracuje w Interze z dekadę jak nic i chyba tylko gdy Mou mu mówił co ma robić dawał sobie radę, ściągając stosunkowo mało klopsów (co nie znaczy, że w ogóle. Quaresma...)

Gdy wszyscy zachowują się w tym klubie dziwacznie i nieprofesjonalnie, chyba w Andrei cała nadzieja.

Mój Boże, co za presja, co za szansa na kompromitację :prochno:


el Pirlo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2012
Posty: 98
Rejestracja: 07 lipca 2012

Nieprzeczytany post 07 lipca 2012, 17:37

Cała ta sytuacja Interu, przypomina to co działo się w Turynie dwa lata temu. Odejście zasłużonych, niekoniecznie potrzebnie no i czystki w składzie. Jeśli Strammacioni to ogarnie, może być ciekawie. Trzeba wziąć pod uwagę, że był on trenerem młodzieżówki, a Inter ma sporo talentów. Te Mudingayie mogą być odpowiednikami Krasicia i Elii :)


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 lipca 2012, 20:24

Ciekawa wypowiedź Stramaccioniego, która chyba dużo mówi o jego pozycji w klubie: "Sneijder is fundamental from a technical and tactical point of view, but I can’t say that he is not for sale. That would be an abuse of my power. I would only ask the President to think carefully should an important offer arrive", czyli prezes daje i prezes zabiera według swojego "widzimisię". W sumie trudno było się czego innego spodziewać po trenerze jeszcze bez wyrobionej marki. Jednak jakoś ciężko mi sobie wyobrazić Conte czy Capello występujących w roli pokornego baranka wobec szefa.


Obrazek
ironfan6

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lutego 2008
Posty: 29
Rejestracja: 11 lutego 2008

Nieprzeczytany post 07 lipca 2012, 20:25

A mi się wydaje że nie można tak skreślać Interu. Przypomne wam ze my nie zrobiliśmy jakichś wielkich transferów przed tym sezonem. W końcu dostaliśmy trenera z głową na karku. Inter też mi się wydaje że ma trenera, który dopasowuje taktykę do zawodników a nie odwrotnie. A skład nie jest taki zły. My nie mamy napastnika klasy Milito. Palacio też jest po sezonie lepszym niż nasi napastnicy. Guarin jest w zasadzie wzmocnieniem dopiero na ten sezon. Bazując na naszym przykładzie nie można nikogo skreślać. Na nas nikt nie stawiał przed poprzednim sezonem.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 lipca 2012, 11:27

ironfan6 pisze:A mi się wydaje że nie można tak skreślać Interu.
Tutaj nie chodzi o skreślanie Interu tylko realistyczną ocenę szans. W obecnej sytuacji kadrowej obu drużyn to Napoli wydaje się mocniejszym kandydatem do zajęcia miejsca na podium niż Inter. Chociaż rzecz jasna do końca mercato zostało jeszcze sporo czasu, więc wszystko może się zmienić.


Obrazek
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 08 lipca 2012, 11:34

Moratti ponoc chce Krasicia:P http://fcinter.pl/news/16365-cds-inter- ... -krasiciem

Jak daja 10 mln jak dla mnie moze isc;p


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 08 lipca 2012, 12:09

Ja tam mimo wszystko za bardzo lubię Milosa by zdzierżyć go w koszulce Interu. Wiem, że raczej prochu w Juventusie już nie wymyśli i jeżeli z tymi 10 patolami to prawda to jest absolutna promocja, no ale jakiś taki sentyment mam do tego piłkarza za jego pierwsze pół roku w Juventusie. :prochno:


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 lipca 2012, 12:15

Vincitore pisze:Ja tam mimo wszystko za bardzo lubię Milosa by zdzierżyć go w koszulce Interu
On chyba sam nie chciałby ubierać tej koszulki bo przecież chłopak tak bardzo chciał do Juventusu i tak uwielbia ten klub... :think: Krasic jest w porządku, nie wyszło mu ale początek miał mocny. Życzę mu jak najlepiej.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 08 lipca 2012, 12:17

FelekJUVE pisze:Moratti ponoc chce Krasicia:P http://fcinter.pl/news/16365-cds-inter- ... -krasiciem

Jak daja 10 mln jak dla mnie moze isc;p
i komentarzyk "puknijcie sie w łeb... po co nam jakies odrzuty z tej pseudo druzyny jaką jest Juventus" Obrazek

Chlopak zapomina ze ten odrzut w merdach robilby za najlepszego skrzydłowego Obrazek

EDIT:

A o co chodzi w tym fragmencie "Juventus na pewno nie robiłby problemów Interowi odwidzięczając się za nie blokowanie transakcji Lucio." W jaki sposob oni niby chcieli nam zablokować Lucio? Ze niby mamy dziękować interowi ze nie zapłacił Lucio tych 14.000.000 euro, zeby tylko sie nie przenosił do ktoregoś z klubów we Wloszech?


Obrazek
UndeaD

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2005
Posty: 13
Rejestracja: 10 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 lipca 2012, 14:32

Z tym ich trenerem będzie u nas jak z Ferrarą. Moim zdaniem nie da się przebudować składu, w którym pierwsze skrzypce grali emeryci w jeden sezon. W następnym roku widzę inter koło miejsca 6, niezależnie od transferów, jakie przeprowadzą.


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 08 lipca 2012, 14:38

it doesn't matter pisze:
A o co chodzi w tym fragmencie "Juventus na pewno nie robiłby problemów Interowi odwidzięczając się za nie blokowanie transakcji Lucio." W jaki sposob oni niby chcieli nam zablokować Lucio? Ze niby mamy dziękować interowi ze nie zapłacił Lucio tych 14.000.000 euro, zeby tylko sie nie przenosił do ktoregoś z klubów we Wloszech?
Chyba chodzi o to ,że nie komentowali zbętnie tego transferu :think: bo i naczej tego nie mogę sobie wytłumaczyć. Nic wiecej zrobić chyba nie mogli ? :think:


ODPOWIEDZ