Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
trayor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2007
Posty: 181
Rejestracja: 28 lipca 2007

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 22:55

Piękny gol Maicona, pierwszy raz cieszyłem się ze zwycięstwa Interu ;) Zasłużone zwycięstwo nad Milanem. Ten mecz wytrącił Allegriemu wszystkie wymówki.


Dzięcioł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 292
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 22:57

Serpente pisze:Graty za scudetto.
Dzięki :) Swoją drogą ciekawe czy Wesley S. i Douglas M. odejdą z Interu. Podobno obaj byli na wylocie, w tym meczu w mojej ocenie zwłaszcza Holender zagrał naprawdę dobrze, a bramka Maicona jest wisienką na torcie dzisiejszego wieczoru. No i ciekawe kogo Moratti wymyśli na treneiro Interu. Liczę, że podejście nerraazzuri do LE będzie poważne i życzę im końcowego zwycięstwa w tych rozgrywkach (włoski klub i zawsze to ptk do rankingu UEFA). Piękny wieczór, piękny reklama calcio.


Żywot studenta prawa, żywotem lirycznym jest...
artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 23:00

Oglądałem oba mecze jednocześnie :)
Musze przyznać że Inter- Milan przebił moim zdaniem pompowane na lewo i prawo Gran Derbi. Gratki dla Interu za dobry mecz. Co jak co ale byli lepsi od Milanu, a ta bramka Maicona :D


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 23:00

Chyba już wiemy który klub z Mediolanu jest teraz największym wrogiem...a tak przy okazji...ma ktoś linka do skrótu derbów?


Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 23:03

Castiel pisze:Chyba już wiemy który klub z Mediolanu jest teraz największym wrogiem...a tak przy okazji...ma ktoś linka do skrótu derbów?
http://fbhl.pl/inter-mediolan-42-ac-milan-06-05-2012/ :wink:


Anesil

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 sierpnia 2011
Posty: 3
Rejestracja: 02 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 23:16

nigdy nie sadzilem, ze bede dziekowc interowi, ale w małym stopniu dzieki nim mamy mistrza!


Bianconero92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 września 2007
Posty: 251
Rejestracja: 07 września 2007

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 23:17

Dwa plusy dla interu dziś.. Oprawa - powaliła mnie na kolana ! Naprawdę coś pięknego. Poza tym wynik. Nie spodziewałem się tego naprawdę. Jednak zagrali pod nas. A tyle było spekulacji :)

Wracam cieszyć się ! :**

Ajj wciąż mam łzy w oczach !!


Welcome to my world,
the world of JUVENTUS !
cerb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 307
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 23:17

Dzis dziekujemy Interowi!!

Ktozby pomyslal ze doczekamy czasów kiedy kibice Juve będą wdzięczni tym "Niebieskim"


Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 23:26

no już bez przesady . Mistrza mamy dzięki Conte , ciężkiej pracy , zaangażowaniu , wybieganym kilometrom i sztabowi medycznemu .
inter ułatwił nam zadanie o tyle , że mamy mniej nerwów - nie gramy w ostatniej kolejce z nożem na gardle .
Ale to że w jakimś tam stopniu dzięki interowi mamy mistrza to już niesmaczne - mamy tytuł tak samo dzięki ACM - bo nie potrafili dziś wygrać (z tym interem któremu Parma wbiła 4 dni temu 3 bramki).
Forza

@ cerb wygląda to tak , jakby bez interu Juve nie miało szans na mistrza , a fakty są zgoła inne.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 23:37

To bylo naprawde dziwaczne uczucie cieszyc sie po koncowym gwizdku razem z graczami Interu w TV. Powinnismy jakis zbiorowy pozew przeciw c+ wytoczyc za wyrzadzone szkody moralne :twisted:.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 11:52

Gotti pisze:Od II połowy oglądałem mecz Interu, bo widziałem, że będzie warto.
Tak genialnego widowiska nie widziałem od baaardzo dawna.
wybrane jedno zdanie, by podkreślić jakimi frajerami mogą być niektórzy "kibice" Juventusu.

Ja rozumiem mieć w komórce i livescore odpalać żeby upewnić się wyniku, ale oglądać Inter-Milan? :shock: oglądac dwa mecze jednocześnie? :shock: chyba gdzieś popełniono błąd w matriksie, nie ogarniam.

inter nie ma szans na LM, najwięcej ma neistety udinese, które znowu rozpsrzeda swoje gwiazdy i "nabije" Włochom kolejne 0 pkt w rankingu UEFA


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 12:04

Gotti pisze:Od II połowy oglądałem mecz Interu, bo widziałem, że będzie warto.
Tak genialnego widowiska nie widziałem od baaardzo dawna.
Mecz wyśmienity dla fanów piłki nożnej.
Jak Interu nienawidzimy tak dziś trzeba im pogratulować, że wygrali zarówno z Milanem, jak i sędzią. Ten Stramacioni wydaje się mieć potencjał na dobrego szkoleniowca, bo tego zmotywowania Interu inaczej nie jestem w stanie wytłumaczyć.
Takie mecze rządzą sie swoimi prawami i trener nie ma tu nic do tego.
Pan Zambrotta pisze:Ja rozumiem mieć w komórce i livescore odpalać żeby upewnić się wyniku, ale oglądać Inter-Milan? oglądac dwa mecze jednocześnie? chyba gdzieś popełniono błąd w matriksie, nie ogarniam.
Ja ogladalem dwa mecze jednoczesnie jak bylo LM i co? Jest to jeden z nielicznych dowodow, ze facet tez potrafi robic kilka rzeczy jednoczesniej jak kobieta :lol:
I juz ci mowilem skonczyl bys jechac ludzi na jeden dzien zw. ze scudetto, tylko zaczal fapac. Chce tu wchodzic i sie cieszyc z wygranej interu i naszej a nie czytać żale. KOCHAJMY SIE LUDZIE! :smile:





KLIK ==>www
Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 12:08

Z meczu na słowa pochwały zasłużyła oprawa i bramka Maicona. Dziwne uczucie cieszyć się w jakimś stopniu po bramkach interu ale to wszystko w jednym celu :) !30!


"Wyobraź sobie worek, w worku bilon, worek ze trzy metry i wazy ze sto kilo. Wyobraź sobie worek, w worku banknoty, a teraz spójrz na tych co sprzedali się za pięć złotych"
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 12:08

Jeśli o Inter chodzi to lekko irytujące jest to, że oni mówią, że my im coś zawdzięczamy. Sami wygraliśmy to Scudetto, w tych 81 punkach (i mistrzostwie) zasługa Interu jest taka, że dwa razy dali się puknąć. Wygrali wczoraj swój mecz, ale nie zrobili tego dla nas, oni to zrobili, aby zachować szansę na LM. Przyczynili się do tego, że już wczoraj mogliśmy świętować mistrzostwo, bo odebrali punkty Milanowi, ale to nie jest powód dla którego miałbym słać jakieś podziękowania.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 12:21

cerb pisze:Dzis dziekujemy Interowi!!

Ktozby pomyslal ze doczekamy czasów kiedy kibice Juve będą wdzięczni tym "Niebieskim"
Za co wy dziękujecie?? Nie ogarniam sprawy od kilku kolejek mieliśmy pierwsze miejsce patrzyliśmy tylko na siebie, wynik w Mediolanie przyśpieszył cała sprawę, ale od razu kłaniać się im, TO ONI POWINNI NAM
pan Zambrotta pisze:
Gotti pisze:Od II połowy oglądałem mecz Interu, bo widziałem, że będzie warto.
Tak genialnego widowiska nie widziałem od baaardzo dawna.
wybrane jedno zdanie, by podkreślić jakimi frajerami mogą być niektórzy "kibice" Juventusu.

Ja rozumiem mieć w komórce i livescore odpalać żeby upewnić się wyniku, ale oglądać Inter-Milan? :shock: oglądac dwa mecze jednocześnie? :shock: chyba gdzieś popełniono błąd w matriksie, nie ogarniam.
Rzadko, bo rzadko, ale tu się z Tobą zgodzę. Jak wczoraj można było oglądać wczoraj derby. Nasłuchiwać czy zobaczyć wynik świętujemy już czy za tydzień pełna zgoda, ale oglądać w takim momencie derby i przyznawać się do Juve to taka lekka zdrada

FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
ODPOWIEDZ