Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 18 lutego 2012, 02:32

beuhehe Internazionale :P ... nas wykończyło Farsapoli, a te głąby sami popełniają harakiri ( 2 lata temu najlepsza druzyna globu), no, nic nie ginie w naturze :smile: jak to mówią - nastał spokój i harmonia jak za dawnych lat -


Obrazek
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 lutego 2012, 09:25

Serpente pisze:Mimo tych wszystkich porażek które tylko umacniają mnie jako kibica Interu wciąż wierzę i wierzyć będę dopóki będą szanse na awans do LM (no bo jeszcze są :prochno: ).
inter ma coraz mniejsze szanse na awans do LE a Ty wierzysz jeszcze w LM :shock: podziwiam hurraoptymizm, wcale się nie wyśmiewam, może i nie jestem do końca obiektywny ale moja opinia jest na pewno zdecydowanie bliższa prawdy :P


E.
Giovani pisze:chyba jeszcze nie wstałeś ;). Skoro sam mówisz, że nie jesteś obiektywny, a potem twierdzisz, że twoja opinia jest zdecydowanie bliżej prawdy to coś jest nie tak.
coś Ty, od 7.30 na nogach :P napisałem, że może i nie jestem do końca obiektywny i odniosłem się w ten sposób do tego, że Serpente też przecież nie jest, ale moja "prawda" jest zdecydowanie bliższa rzeczywistości od jego :wink:
Ostatnio zmieniony 18 lutego 2012, 09:47 przez mateo369, łącznie zmieniany 1 raz.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 lutego 2012, 09:39

mateo369 pisze:
Serpente pisze:Mimo tych wszystkich porażek które tylko umacniają mnie jako kibica Interu wciąż wierzę i wierzyć będę dopóki będą szanse na awans do LM (no bo jeszcze są :prochno: ).
inter ma coraz mniejsze szanse na awans do LE a Ty wierzysz jeszcze w LM :shock: podziwiam hurraoptymizm, wcale się nie wyśmiewam, może i nie jestem do końca obiektywny ale moja opinia jest na pewno zdecydowanie bliższa prawdy :P
chyba jeszcze nie wstałeś ;). Skoro sam mówisz, że nie jesteś obiektywny, a potem twierdzisz, że twoja opinia jest zdecydowanie bliżej prawdy to coś jest nie tak.


Słyszałem, że Bologna rozgromiła inter - :lol:


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 18 lutego 2012, 09:57

Inter bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Kiedy zatrudniono Ranieriego myślałem, że będą w stanie wywalczyć miejsce na podium. W tym przekonaniu zaczęła mnie utwierdzać ich seria zwycięstw, uwieńczona wygranymi z Milanem i Lazio. Jednak na szczęście chyba się pomyliłem. Wygląda na to, że po Gasperinim mamy kolejnego agenta w Mediolanie :D.


Obrazek
LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 18 lutego 2012, 10:25

annihilator1988 pisze:
dav3d pisze:
annihilator1988 pisze:W Mediolanie frustracja sięgnęła chyba szczytu. 0-4, 0-1, 0-3, przedwczesna eliminacja z CI. Za tydzień baty od OM, naprawdę, nie zazdroszczę
tego ostatniego nie byłbym taki pewien :whistle: z grupy wyszli z pierwszego miejsca ,mimo iż w lidze im się wiodło przeciętnie
Zgadza się, jednak ugrali to pierwsze miejsce w czasie, kiedy Claudio "dogaszał płomienie" tj. w końcowej fazie kryzysu. Teraz wszystko zaczęło się od nowa, a ostatni ligowy wynik (0-3), utwierdza w przekonaniu, że największą bolączką interu jest defensywa. Myślę, że byle jaka ofensywna akcja OM przyniesie bramkę dla francuskiego zespołu.
Ponadto wbrew pozorom grupa Interu w LM za mocna nie była, sytuację ułatwili też rywale "tasując się" i remisując przez co Interowi łatwiej było wyjść na prowadzenie. Marsylia jest w takiej sobie formie ale jak nic dziwnego się nie wydarzy wyeliminuje naszych "kolegów" z Mediolanu.
Żałuję tylko, że teraz z nimi nie gramy


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 lutego 2012, 10:42

Vimes pisze:Inter bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Kiedy zatrudniono Ranieriego myślałem, że będą w stanie wywalczyć miejsce na podium. W tym przekonaniu zaczęła mnie utwierdzać ich seria zwycięstw, uwieńczona wygranymi z Milanem i Lazio. Jednak na szczęście chyba się pomyliłem. Wygląda na to, że po Gasperinim mamy kolejnego agenta w Mediolanie :D.
Nie chcę być nudny, nie chcę się powtarzać, ale mówiłem, że wystarczą dwa niekorzystne rezultaty, żeby ekipa Ranieriego się posypała.

W ogóle to przegapiłem, że wczoraj były 2 mecze SerieA. Wchodzę na livescore'a, i co? ...szok, cyrk na kółkach. Bo co jak co, ale 0:3 u siebie z prawie że outsider'em to kaplica totalna :lol:

Właśnie oglądam highlights... Ranocchia! :lol:


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 18 lutego 2012, 11:18

Przegapiłem wczorajszy mecz. Jak grał Ramirez?


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
shnatyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2005
Posty: 125
Rejestracja: 24 lutego 2005

Nieprzeczytany post 18 lutego 2012, 14:04

Oglądałem 1 połowę, w której według mnie Inter ciut bardziej przeważał. Stworzył parę groźnych sytuacji ale świetnie spisywał się bramkarz Bologny, a ta bez szału, solidnie ale miała swojego "konia pociągowego" - Ramirez+Perez+Di Vaio.Ta trójka podrywała co jakiś czas swoich kolegów do ataku.
annihilator1988 pisze:Przegapiłem wczorajszy mecz. Jak grał Ramirez?
W 1 połowie, podobne się zaprezentował jak Giovinco przeciwko nam. Kreatywnie, miał parcie na bramkę przeciwnika.

Pozazdrościć Bologny Di Vaio. Dwie sytuacje w 1 połowie wykorzystał z zimną krwią. Gdyby na jego miejscu znalazł się Matri lub Boriello "podpalili" by się i piłka poszybowałaby na 5 piętro lub trafiła jakiegoś zawodnika.

Kibice Interu już płaczą, że to katastrofa... łączę się z nimi w bólu...
:C

Swoje przeżyliśmy, nadeszły lepsze dni, oby na zawsze.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 lutego 2012, 14:14

Moratti nic się nie nauczył...
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-w ... omosc.html
Wspaniała kandydatura. W sumie z czwórki Villas Boas, Hidding, Capello, Figo, to chyba najlepszym wyborem będzie postawienie na tego OSTATNIEGO. :|


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 18 lutego 2012, 14:38

Tak szczerze to szkoda trochę tego Interu. Klub z takimi tradycjami, historią i znakomitymi piłkarzami w składzie, a dostaje od największych ligowych ogórków, w dodatku przed własną publicznością, nie strzelając przy tym gola. Kto będzie ligę włoską reprezentował w przyszłym sezonie w LM? Jakoś do takiego Udinese zaufania nie mam, wyprzedadzą się przed sezonem i będzie kapa. A taki Inter jest gwarancją pewnej jakości.
Życzę im, żeby prędko się wygrzebali z tego kryzysu.






























:rotfl: :rotfl: :rotfl:


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 18 lutego 2012, 14:43

Donnie pisze: Kto będzie ligę włoską reprezentował w przyszłym sezonie w LM? Jakoś do takiego Udinese zaufania nie mam, wyprzedadzą się przed sezonem i będzie kapa. A taki Inter jest gwarancją pewnej jakości.
Życzę im, żeby prędko się wygrzebali z tego kryzysu.
Milan i Juventus (albo Juventus i Milan, jak kto woli) i jeszcze ktoś, kto zajmie trzecie miejsce. Jeżeli już ktoś awansuje do LM to jakość powinna się sama znaleźć, inaczej dana drużyna nie powinna grać w LM. Chcę przez to powiedzieć tylko tyle, że w LM grają ci, co na to zasłużyli. Trzymać Inter w LM tylko dlatego, że to Inter, to nieporozumienie.


DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 18 lutego 2012, 15:18

yanquez pisze:W sumie z czwórki Villas Boas, Hidding, Capello, Figo, to chyba najlepszym wyborem będzie postawienie na tego OSTATNIEGO. :|
Zwłaszcza że Boas żadnym nowym Mourinho nie jest i na razie tylko pokazuje że jest zwykłym wyhajpowanym przeciętniakiem który akurat trafił na świetną formę piłkarzy w Porto, Hiddink jest już w Anży a Capello sam powiedział że nie przejdzie do Interu. Weźcie się czasem zastanówcie co piszecie.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 lutego 2012, 15:49

Taka refleksja mnie naszła, zresztą nie pierwszy raz. Mianowicie, Ranieri jest esencją nieudacznika. Ciekawe, czy zdaje sobie z tego sprawę, a jeśli tak, to jak się z tym czuje :think: Chyba z każdego klubu, w jakim był, wywalili go (oprócz Parmy i Romy, gdzie jakby sam nie ustąpił i tak by go wywalili). Mało tego, za każdym razem, gdy miał szansę zdobyć jakieś cenniejsze trofeum, widział informację: "Mission Failed". Gość ma kawał kariery za sobą, masę zwolnień, parę nędznych pucharów na koncie, a przypomnijmy, że trenował takie zespoły jak: Valencia, Atletico, Chelsea, Juventus, Roma, Inter


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 lutego 2012, 16:43

Donnie prawie sie nabrałem, że Ty tak naprawdę :smile:
Dobrze, ze Moratti wyszedł przy 2-0 bo jeszcze by na zawał zszedł i ktoś ogarnięty przejąłby stery w interze.. bo ten widać w ogóle nie uczy się na błędach, co tu da zmiana trenera? Trzeba solidnie przepracować letnie okienko transferowe i to jest klucz do wyjścia z ich kryzysu. Teraz to nawet Mou by nic wielkiego nie osiągnął.
Przyjdzie Figo i co niby zrobi? :doh:
pumex pisze:Taka refleksja mnie naszła, zresztą nie pierwszy raz. Mianowicie, Ranieri jest esencją nieudacznika. Ciekawe, czy zdaje sobie z tego sprawę, a jeśli tak, to jak się z tym czuje
A mimo to, ciągle trenuje jakiś wielki klub :wink: Dziwne to jest.


#AllegriOut
sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 18 lutego 2012, 17:02

inter sie po gubił po odejściu mourinho nie trafione transfery i ten Ranieri nieudacznik


ODPOWIEDZ