Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 13:48

Vimes pisze:
Ouh_yeah pisze:Lypsky ma rację. Przegrali bo mieli strasznego pecha, a niektórzy tutaj już wieszczą że się drużyna rozsypuje.
Pojutrze grają z Palermo, które na wyjazdach ma bilans 0-3-7, więc pewnie sobie odbiją tę porażkę z Lecce.
To ze Palermo ma taki a nie inny bilans nic nie znaczy. Domowy bilans Lecce przed ostatnim meczem byl rownie imponujacy. 0-2-7 :prochno:


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2012, 14:09

it doesn't matter pisze:To ze Palermo ma taki a nie inny bilans nic nie znaczy. Domowy bilans Lecce przed ostatnim meczem byl rownie imponujacy. 0-2-7 :prochno:
Moim zdaniem, to równie prawdopodobne jak to, że po rzucie moneta stanie na kancie. Drugi raz z rzędu...

Inter wypożyczył Coutinho do Espanyolu: "Espanyol capture Coutinho on loan".


Obrazek
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 16:14

goal.com twierdzi, że transfer Guarina do Interu już jest oficjalny.

Ciekawe, czy będziemy żałować wypuszczenia go z łapek :think:


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 17:43

same nazwisko nie gra i nie znaczy ze beda mieli drugie, trzecie czy nawet pierwsze miejsce... moze bedzie niewypalem... ale jesli naprawde bedzie gral pierwsze skrzypce w Interze to prawdopodobnie bedzie czego zalowac...


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 17:47

SKAr7 pisze:goal.com twierdzi, że transfer Guarina do Interu już jest oficjalny.

Ciekawe, czy będziemy żałować wypuszczenia go z łapek :think:
Oby nie. Byłem napalony na ten transfer jak Arab na kurs pilotażu. Niby dostaliśmy Caceresa, ale jednak niedosyt pozostaje :(


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 17:57

deszczowy pisze: Oby nie. Byłem napalony na ten transfer jak Arab na kurs pilotażu. Niby dostaliśmy Caceresa, ale jednak niedosyt pozostaje :(
A ja myślę, że dobrze się stało. Caceres był bardziej potrzebny. Porto nie chciało zejść z ceny więc wybraliśmy Urusa. Poza tym to najemnik o wątpliwych umiejętnościach i potencjale - według opinii kibiców Porto.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 18:01

Castiel pisze:A ja myślę, że dobrze się stało. Caceres był bardziej potrzebny. Porto nie chciało zejść z ceny więc wybraliśmy Urusa. Poza tym to najemnik o wątpliwych umiejętnościach i potencjale - według opinii kibiców Porto.
"Najemnik"? Masz coś na poparcie tego określenia czy tak napisałeś bo poszedł do interu?

Bardzo dobrze się stało, że odpuściliśmy Guarina. Może i niezły grajek będzie z niego ale równie dobrze może dalej być średniakiem bo w gruncie rzeczy taki był w Porto.

Zastanawia mnie wypożyczenie Muntara do Milanu? :think:


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 18:05

Mietson pisze: "Najemnik"? Masz coś na poparcie tego określenia czy tak napisałeś bo poszedł do interu?
Sam sobie odpowiedziałeś. Kolejność wydarzeń na to wskazuje. W wywiadach...Juve...Juve...Juve. Z Juve nie wyszło więc trzeba czymś posklejać złamane serce i odejść do największego wroga? :think:
Życzę zawodnikowi jak najlepiej choć podejrzewam, że wielkiej kariery tam nie zrobi.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 18:10

Castiel pisze:Kolejność wydarzeń na to wskazuje. W wywiadach...Juve...Juve...Juve. Z Juve nie wyszło więc trzeba czymś posklejać złamane serce i odejść do największego wroga? :think:
I to świadczy o tym, że jest najemnikiem? Sorry ale to bardzo dziecinne rozumowanie. Gość jak dowiedział się, że jest zainteresowanie ze strony Juve to wiadomo, że się cieszył i komplementował Juve. A, że Porto dogadało się z interem to nic dziwnego, że tam poszedł i nie ma w tym nic najemnego. Zresztą, co miał zrobić jak Juventus z niego zrezygnował? Pozostać wiernym fanem i nie przechodzić do interu? :lol: Tylko <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> by tak się zachował.

Najemnikiem to jest ibra albo Figo, obecnie się nadużywa tego określenia.


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 18:18

Aha czyli przeszedł do Interu mimo, że był dogadany z Juve żeby zrobić im na złość i udowodnić im, że się mylili nie wybierając jego? To jest dopiero dziecinne. Co do najemnika...może i masz rację. Nadużyte słowo, ale jakie jest odpowiednie? Mi to bardziej wygląda na jeden wielki foch ze strony Guarina bo gadając ciągle o jednym klubie w przypadku negocjacji nie odchodzisz do największego wroga żeby coś komuś udowodnić. Ibra i Figo odchodzili dla pieniędzy, a czy Guarin rzeczywiście dostał dużo więcej niż miał w Porto i więcej niż oferowało mu Juve?


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 18:28

Castiel pisze:Aha czyli przeszedł do Interu mimo, że był dogadany z Juve żeby zrobić im na złość i udowodnić im, że się mylili nie wybierając jego? To jest dopiero dziecinne. Co do najemnika...może i masz rację. Nadużyte słowo, ale jakie jest odpowiednie? Mi to bardziej wygląda na jeden wielki foch ze strony Guarina bo gadając ciągle o jednym klubie w przypadku negocjacji nie odchodzisz do największego wroga żeby coś komuś udowodnić. Ibra i Figo odchodzili dla pieniędzy, a czy Guarin rzeczywiście dostał dużo więcej niż miał w Porto i więcej niż oferowało mu Juve?
NIE BYŁ DOGADANY Z JUVE! Juventus go nie chciał, a w każdym razie nie na takich warunkach jakie stawiało Porto. Albo z niego zrezygnowali bo wybrali Caceresa a wiadomo, że nie można było mieć obydwu. I na bank nie było tak, że wybrał inter na złość Juve. Pewnie od nich dostał najlepszą ofertę i nic dziwnego, że tam poszedł. I nie mów już, że on tak gadał ciągle o Juve - każdy piłkarz tak mówi kiedy są rozmowy z klubem takiego kalibru. Przesadnej wazeliny z jego strony nie było.


LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 18:32

Castiel pisze:Aha czyli przeszedł do Interu mimo, że był dogadany z Juve żeby zrobić im na złość i udowodnić im, że się mylili nie wybierając jego? To jest dopiero dziecinne. Co do najemnika...może i masz rację. Nadużyte słowo, ale jakie jest odpowiednie? Mi to bardziej wygląda na jeden wielki foch ze strony Guarina bo gadając ciągle o jednym klubie w przypadku negocjacji nie odchodzisz do największego wroga żeby coś komuś udowodnić. Ibra i Figo odchodzili dla pieniędzy, a czy Guarin rzeczywiście dostał dużo więcej niż miał w Porto i więcej niż oferowało mu Juve?
Nie na złość, poprostu chłopak chciał grać, ja się mu tam nie dziwię, zgadzam się z Mietsonem, że zwyczajnie Guarin poszedł tam gdzie go chciano i obiecano występy, których niestety w Porto zapewnionych nie miał. Juventus wybrał Caceresa, a umówmy się Inter średniakiem też nie jest, wiec logicznie wybrał porządny klub z dobrą pensją i szansą pokazania się. Nigdy nie deklarował kibicowania ani miłości do Juve, jedynie co powiedział to, że odchodząc z Porto zawita chetnie w Turynie.

E: Mietson uprzedziłeś mnie.


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 18:42

Czyli ta bajka o psychicznym pozbieraniu się to też bujda...
Jak dla mnie to on może iść gdziekolwiek. Caceres był bardziej potrzebny. Czym jak czym, ale Interem to on sobie psychiki nie wyleczy.


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 18:54

Moze mi ktos pomóc, i powiedziec, w jakim ustawieniu gra Inter obecnie? Ranieri zawsze forsował 4-4-2, ale w dobie grania 4-3-3, gdize praktycznie wszyscy poza starym Fergusonem grają takąż właśnie taktyką moze i on zmienil ustawienie. No więc? (po prostu chce przeanalizowac jak będą grali gdy dojdzie do nich Palombo i Guarin ;) )

Castiel pisze:Czym jak czym, ale Interem to on sobie psychiki nie wyleczy.
:smile: :smile:
10/10 !


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2012, 19:15

Dobry Mudżyn pisze:Moze mi ktos pomóc, i powiedziec, w jakim ustawieniu gra Inter obecnie? Ranieri zawsze forsował 4-4-2, ale w dobie grania 4-3-3, gdize praktycznie wszyscy poza starym Fergusonem grają takąż właśnie taktyką moze i on zmienil ustawienie. No więc? (po prostu chce przeanalizowac jak będą grali gdy dojdzie do nich Palombo i Guarin ;) )
Ranieri podczas kontuzji Sneijdera, jak to określiłeś, forsował klasyczne 4-4-2, na bokach pomocy stawiając np na Zanettiego i Alvareza. Tyle, że Ricky nie był mocno przypisany do swojej pozycji i spełniał w pewnym sensie rolę wolnego elektronu, często robiąc dużo miejsca Nagatomo włączającego się z lewej obrony.
Teraz do gry wraca Sneijder i wydaje się, że pod niego Ranieri wróci do 4-3-1-2. Tak też zagrali w poprzednim meczu. Mimo, że odszedł Motta i Muntari, to pozyskano kolejnych dwóch zawodników do środka pola, których charakterystyka zdecydowanie pasuje do takiej taktyki. Do tego jeszcze jeszcze Zanetti, Cambiasso, Stanković czy Poli oraz Obi (nie brałem pod uwagę aktualnych ewentualnych urazów). Tak pewnie będą obecnie grali.


ODPOWIEDZ