Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 11 maja 2021, 14:10

Przykre, bo faktycznie 10 lat posuchy, w końcu nieprzypadkowy sukces i zamiast się cieszyć i brać premie, trzeba ciąć wypłaty. <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 11 maja 2021, 14:16

Kamciu pisze:
11 maja 2021, 14:10
Michael_M pisze:
11 maja 2021, 12:42
No jak to się rozwinie w tą negatywną stronę to ja się nie dziwię piłkarzom. Wygrali ligę - są mistrzami, tu powinny być nagrody, a nie fundacja charytatywna. Kibice już niektórzy piszą, że jeden puchar na 10 lat, a i tak dostaną od tego rykoszetem. Gazety podają, że sprzedaż Lukaku jak i Conte...jest możliwa i może być jedynym ratunkiem. Jeśli to by doszło do skutku to Inter w TOP 4 to byłby bardzo dobry wynik.
Nie wiem jak to sie potoczy, ale nawet bez Lukaku nasza kadra wydaje sie byc najsilniejsza w Serie A (na ten moment). Oczywiscie to tylko papier...
Być może, ale weź pod uwagę to, że gra Interu opiera się w dużej mierze właśnie na Lukaku. Obecnie u Conte gracie prostym schematem z odgrywającym Belgiem, istnieje ryzyko, że bez niego ani Hakimi ani Lautator nie graliby tak dobrze jak teraz. Inna sprawa, że sprzedaż Lukaku byłaby pewnie równoznaczna z odejściem obrażonego Conte, więc wtedy jego schematy też można by wyrzucić do kosza. Tak czy inaczej, nie zazdroszczę, bo tak jak mówią przedmówcy, Inter w tej chwili powinien się wzmacniać przed LM, a nie modlić o to, by gwiazdy nie odeszły do Anglików.


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 11 maja 2021, 14:27

@vitoo

Pelna zgoda.


Twitter: @K_Kamciu
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 12 maja 2021, 12:51

Kamciu pisze:
11 maja 2021, 14:01
Zobaczymy jak to sie potoczy, w kazdym razie bardzo to przykre.
Bez urazy, ale mam nadzieję, że Inter wpadnie w poważne tarapaty finansowe i będzie zmuszony zrobić wielką wyprzedaż.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 12 maja 2021, 13:54

Bartosz Karawańczyk pisze:
12 maja 2021, 12:51
Kamciu pisze:
11 maja 2021, 14:01
Zobaczymy jak to sie potoczy, w kazdym razie bardzo to przykre.
Bez urazy, ale mam nadzieję, że Inter wpadnie w poważne tarapaty finansowe i będzie zmuszony zrobić wielką wyprzedaż.
Domyslam sie i w sumie moge powiedziec, ze vice versa :)

Dzis prasa nieco lagodniejsza w stosunku do Nerazzurrich. Plan jest taki, by najwazniejsi gracze wraz z Conte pozostali - czego sami zainteresowani chca, ale wszystko zalezy od tego, jakie ambicje na projekt ma Suning.


Twitter: @K_Kamciu
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2021, 14:06

Bartosz Karawańczyk pisze:
12 maja 2021, 12:51
Kamciu pisze:
11 maja 2021, 14:01
Zobaczymy jak to sie potoczy, w kazdym razie bardzo to przykre.
Bez urazy, ale mam nadzieję, że Inter wpadnie w poważne tarapaty finansowe i będzie zmuszony zrobić wielką wyprzedaż.
A ja takiej nadziei nie mam, klub potrzebuje silnej ligi żeby móc rosnąć, kiedy tort rośnie twój kawałek tortu też jest większy. Generalnie, totalnie w to nie wierze, że nagle Włoskie kluby i Serie A się ogarną i zaczną rozwijać swój produkt, za duży beton. Zresztą to pokazał COVID, że nawet nie zachciało im się bawić w sztuczne nagrania z trybun, co choć minimalnie uatrakcyjnia spotkania w TV.

Natomiast Serie A była potężna na początku lat 2000, nie dlatego że był jeden hegemon który żerował na innych, tylko dlatego że cały produkt był bardzo mocny. Było Juve, był Inter, był Milan, była Roma, było Lazio czy Parma a nawet Fiorentina. Potem nastał kryzys, infrastruktura zacofana, telewizje zaczęły pompować produkt piłki nożnej w TV - i mamy co mamy. Serie A już nie była i nie jest do dziś atrakcyjnym produktem - zresztą na chłodno zobaczcie, że po tym jak Canal+ zrezygnował z Serie A w Polsce 2012, to wcale tak szybko się Eleven na te mecze nie znalazło.

Niestety, czy tego chcemy czy nie jeśli klub x ma funkcjonować w Europie w przyszłych latach to będzie musiał mieć gigantyczne zaplecze finansowe, niejako Superliga była pomysłem żeby zapewnić sobie właśnie taką stabilność finansową, i móc konkurować z szejkami, i drużynami z Premier League, które mają fundusze z praw TV (oczywiście cena tych praw nie bierze się z nikąd, bo to oczywiście atrakcyjniejszy futbol niż Serie A). Dysproporcja się będzie tylko powiększać w kolejnych latach. Już teraz kiedy słyszy się plotki, że Chelsea właściwie może rzucić na stół kase za Lukaku, pokazuje gdzie jest miejsce klubów Włoskich w szeregu. Czy jakikolwiek Włoski klub może teraz pójść do City/Liverpoolu i powiedzieć im dobra tu macie 80 dajcie tego Kante, czy macie stówke i dajcie tego Mane/Salaha - nie ma takiej opcji. Jeśli klub z Serie A chce wydać 100 to musi conajmniej za 80 sprzedać. City na każde swoje 100 wydane sprzedawało za zaledwie 20.
Przy Superlidze wszyscy podnosili argument, ze kluby nie zaproszone to będą tacy dostarczyciele graczy do klubów super ligi. No to teraz też mamy taką sytuacje, tylko że grono tych dostarczycieli będzie większe, a grono beneficjentów będzie nieco mniejsze natomiast rozciągnie się na kluby pokroju Leicester czy West Ham, które będą przyjeżdżać z walizeczką już nie do Sampdorii po Obianga, tylko główną bramą a My tego Kessiego poprosimy, tylko szybko bo za 2 godziny jeszcze zabieramy Bastoniego.


Dawniej Virus[Mauro].
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2021, 23:10

Skoro cytujecie mnie na wrogiej stronie więc mam okazję zadać wam pytanie - jak to jest wzorować się na złodziejach ? Jak to jest z tą myślą , że sami nie potraficie wygrywać więc trzeba wziąść kogoś kto potrafi czyli od nich ? Najpierw wyzywacie wszystkich związanych z Juve od najgorszych, złodzieje itp. Marotta kontakty z mafią, Conte ustawianie spotkań itd . Potem o tym zapominacie i najpierw jeden ląduje w Interze i zatrudnia drugiego co prowadzi do wygrania Scudetto. Kiedyś już tak było,normalnie kopiuj wklej. Nawet wyśmiewany pomysł ze zmianą logo musieli skopiować.

Obecny sezon to wielki sukces Interu. Upragnione Scudetto po wielu latach oraz kolejna kompromitacja w LM. Cały jeden puchar. Tymczasem Juve najgorszy sezon od lat, grając bez trenera zdobyło dwa trofea. Wiadomo że scudetto ważniejsze i cenniejsze ale matematyka i statystyki mówią 1< 2 .
Ta piękna tabelka też wiele mówi



Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 14:55

Jak dla mnie to trochę Panowie Was ponosi przy deprecjonowaniu sukcesu Interu w tym sezonie. A już w ogóle przy tej wyliczance, że zdobyliśmy więcej pucharów w tym sezonie. To tak jakbyście wygrali dwie „czwórki” w totka, ale twierdzili, że Wasza wygrana jest lepsza od tego, który trafił „szóstkę”, bo trafiliście dwa kupony, a on jeden.

Trzeba po prostu przyznać, że Mediolańczykom ten sezon wyszedł najlepiej ze wszystkich drużyn i liczyć, że mistrzostwo wróci w prawowite ręce w następnym sezonie. 😉


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 19:38

Beton oficjalnie uciekł jak szczur z Interu.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 19:46

Poprostu pisze:
26 maja 2021, 19:38
Beton oficjalnie uciekł jak szczur z Interu.
Czas poszukać nowego pracodawcy, który da mu więcej niż 10 euro na rachunek w restauracji ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 19:51

Poprostu pisze:
26 maja 2021, 19:38
Beton oficjalnie uciekł jak szczur z Interu.
Nie przesadzaj. Inne wizje rozwoju klubu. Chińczyk zwija i sprzedaje dywany, Conte chciał czegoś innego.
W sumie mnie to cieszy. Inter wróci znowu do środka tabeli z taką wizja prowadzenia klubu to nic lepszego nie da się osiągnąć.
Conte to jednak fachowiec jest :hello:


mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 19:55

AdiZ pisze:
26 maja 2021, 19:51
Poprostu pisze:
26 maja 2021, 19:38
Beton oficjalnie uciekł jak szczur z Interu.
Nie przesadzaj. Inne wizje rozwoju klubu. Chińczyk zwija i sprzedaje dywany, Conte chciał czegoś innego.
W sumie mnie to cieszy. Inter wróci znowu do środka tabeli z taką wizja prowadzenia klubu to nic lepszego nie da się osiągnąć.
Conte to jednak fachowiec jest :hello:
+1.
Dodatkowo fajnie ze inter się sam zaorał :ok:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 20:01

AdiZ pisze:
26 maja 2021, 19:51
Poprostu pisze:
26 maja 2021, 19:38
Beton oficjalnie uciekł jak szczur z Interu.
Nie przesadzaj. Inne wizje rozwoju klubu. Chińczyk zwija i sprzedaje dywany, Conte chciał czegoś innego.
W sumie mnie to cieszy. Inter wróci znowu do środka tabeli z taką wizja prowadzenia klubu to nic lepszego nie da się osiągnąć.
Conte to jednak fachowiec jest :hello:
A ja to widzę tak, że po pierwszych problemach Antoś jak zwykle ucieka bo klub nie będzie mógł spełniać jego zachcianek. Vide Vidal czy inny stary przepłacony parch.


AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 20:12

Poprostu pisze:
26 maja 2021, 20:01
AdiZ pisze:
26 maja 2021, 19:51
Poprostu pisze:
26 maja 2021, 19:38
Beton oficjalnie uciekł jak szczur z Interu.
Nie przesadzaj. Inne wizje rozwoju klubu. Chińczyk zwija i sprzedaje dywany, Conte chciał czegoś innego.
W sumie mnie to cieszy. Inter wróci znowu do środka tabeli z taką wizja prowadzenia klubu to nic lepszego nie da się osiągnąć.
Conte to jednak fachowiec jest :hello:
A ja to widzę tak, że po pierwszych problemach Antoś jak zwykle ucieka bo klub nie będzie mógł spełniać jego zachcianek. Vide Vidal czy inny stary przepłacony parch.
Twój punkt widzenia. Chciałbym zboczyć jakby wyglądała drużyna po ułożeniu jej przez Conte + dokupienie jego zachcianek. Ciężko mi to zweryfikować bo okazji nie było. Oddać mu trzeba co Cesarskie ogarnął pięknie kolejnych przerywów i zrobił z nich mistrzów. Szacun.
Samo-destrukcja Interu :beer:


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 20:15

Poprostu pisze:
26 maja 2021, 20:01
AdiZ pisze:
26 maja 2021, 19:51
Poprostu pisze:
26 maja 2021, 19:38
Beton oficjalnie uciekł jak szczur z Interu.
Nie przesadzaj. Inne wizje rozwoju klubu. Chińczyk zwija i sprzedaje dywany, Conte chciał czegoś innego.
W sumie mnie to cieszy. Inter wróci znowu do środka tabeli z taką wizja prowadzenia klubu to nic lepszego nie da się osiągnąć.
Conte to jednak fachowiec jest :hello:
A ja to widzę tak, że po pierwszych problemach Antoś jak zwykle ucieka bo klub nie będzie mógł spełniać jego zachcianek. Vide Vidal czy inny stary przepłacony parch.
Tam to muszą odpalić kogoś za 80 baniek a nikt im. Nie da ot tak za Łukami czy Lautato takiej kasy wiedząc w jakiej są sytuacji. Swoją drogą moglibyśmy się tam zakręcić koło takiego Bastoniego, jego agent dość ostro ostatnio się wypowiadał że mieli dać mu kontrakt z podwyżka bo grał za dużo mniejsze hajs niż koledzy a zamiast kontraktu chcieli by gracze się zrzekli premii i obniżyli wydatki.


ODPOWIEDZ