Ligue 1

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 15 lutego 2016, 11:44

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
meda11 pisze:Poczytajcie co zmalował w PSG Aurier. Arbuzini co Ty sądzisz? ;) Klub za takie coś powinien do końca kontraktu sadzać go najwyżej na trybunach i pozwalać indywidualne treningi. Żadnych rezerw, młodzieżówek, a tym bardziej sprzedaży/rozwiązania kontraktu. Stać ich na jego gnicie z dala od piłki.
:rotfl: Czytałem, niezły ubaw. Widać nie fajnie się dzieje tam.
No ale, szacunek! Dla niego za szczerość, powiedział to co myśli :ok: . W imię czego, skoro jest się osobą publiczną, nie można powiedzieć tego co się ma na końcu języka? Skoro tak powiedział, coś na rzeczy musi być. To jest oczywiście moje zdanie, nikt nie musi go podzielać. Jednak ja cenie szczerość, a nawet zbytnią dosadność - West Coast :C .
W przeciwieństwie do kurtuazji, której nienawidzę. :whistle:
Myślę że chciał się popisać przed swoimi fanami, a teraz przeprasza i twierdzi ze sfałszowali video. Nie myl odwagi z głupotą. Widząc jego sytuacje w klubie, raczej nie miał na co narzekać, długo dochodził do siebie po kontuzjach, a ten wyzywa trenera :ok: To niewdzięczność i głupota.

Nie powinni go wpuszczać na stadion w trosce o jego zdrowie. Po starciu ze Zlatanem nie wiele by z niego zostało.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 15 lutego 2016, 12:48

ForzaItanimulli3vujcm pisze:No ale, szacunek! Dla niego za szczerość, powiedział to co myśli :ok: . W imię czego, skoro jest się osobą publiczną, nie można powiedzieć tego co się ma na końcu języka? Skoro tak powiedział, coś na rzeczy musi być. To jest oczywiście moje zdanie, nikt nie musi go podzielać. Jednak ja cenie szczerość, a nawet zbytnią dosadność - West Coast :C .
W przeciwieństwie do kurtuazji, której nienawidzę. :whistle:
Poważnie? Ja rozumiem szczerość, ale nie w takiej formie, na forum publicznym. W dodatku pełnym obelg. Twarzą w twarz, w szatni, wewnątrz klubu - ok, niech dyskutują na wszelakie problemy. Według mnie zachował się, jak zwykły prostak i przez swoją głupotę zastopował sobie świetnie zapowiadającą się karierę.


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 15 lutego 2016, 13:21

I to jest okazja, które kocha Marotta :prochno:

Kapitalny prawy obrońca na lata, którego PSG puści zapewne po promocyjnej cenie. Nowemu pracodawcy pozostaje jedynie liczyć, że nie ma problemów z głową, a to jednorazowy wybryk, którego mocno pożałuje i spokornieje. I nie piszcie, że nie ma u nas w szatni miejsca dla kogoś takiego, jak Aurier, bo to pierwszy taki jego wyskok, przy którym to, co w City wyprawiał Tevez, mały pikuś.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 15 lutego 2016, 14:07

Crunny pisze: Kapitalny prawy obrońca na lata, którego PSG puści zapewne po promocyjnej cenie.
Pusci albo i nie pusci - jak napisal meda11, akurat ich stac na to, zeby dla przykladu zniszczyc (albo przynajmniej przystopowac) mu kariere.
Crunny pisze: Nowemu pracodawcy pozostaje jedynie liczyć, że nie ma problemów z głową
Ma. Potwierdzone info.
Crunny pisze: I nie piszcie, że nie ma u nas w szatni miejsca dla kogoś takiego, jak Aurier, bo to pierwszy taki jego wyskok, przy którym to, co w City wyprawiał Tevez, mały pikuś.
A co takiego Tevez robil w szatni? Bo jak dla mnie to wlasnie jego incydenty to maly pikus w porowananiu z wyczynem Auriera.

Ja rozumiem, chociaz nie pochwalam, jezeli jakis zawodnik w nerwach pokloci sie, czy nawet pobije z kolega z zespolu. Ma na pienku z trenerem i w ktoryms momencie odpyskuje mu przed kamerami? Powinien sie kontrolowac, ale pilkarze to tylko ludzie, mozna wybaczyc. Po przegranym meczu w szatni eksploduje i wygarnie od gory do dolu kolegom, ktorych uwaza za leserow? W tym konkretnym klubie jest juz spalony, ale mozliwe ze faktycznie caly zespol to towarzystwo wzajemnej adoracji, nie mozna go skreslac, w ambitniejszym otoczeniu moze sie jednak odnalezc. Zapytany przez dziennikarza o zdanie wypunktuje co mu sie w klubie nie podoba? Publiczne pranie brudow raczej nie jest najlepszym wyborem, ale moze faktycznie nie bylo innej mozliwosci, a facetowi na sercu lezy dobro zespolu?

Natomiast tego, co zrobil Aurier ogarnac, ani tym bardziej racjonalnie wytlumaczyc czy usprawiedliwic, nijak nie jestem w stanie, bo:

1. To nie byla spontaniczna reakcja pod wplywem emocji, tylko zaplanowana, jezeli moge to tak nazwac, konferencja.
2. Facet nie ma problemu z konkretna osoba, tylko generalnie ze wszystkimi dookola - zakladam ze w jego mniemaniu on jeden jest dobry, a wszyscy dookola zli.
3. Gosc nie potrafi wskazac co konkretnie mu nie pasuje, tylko rzuca prymitywnymi obelgami na poziomie gimbusa.
4. Po wszystkim nie potrafi tego wziac na klate, tylko podwija ogon i probuje sie wylgac w kretynski sposob.

W mojej opinii to rozkapryszony <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> bez jaj i charakteru (chociaz widze ze dla niektorych bohater :ok: ), a dla takich w Juventusie miejsca byc nie moze. Swoja droga to nie byl pierwszy jego wyskok, facet byl juz zawieszony za zwyzywanie sedziego.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 15 lutego 2016, 14:26

zahor pisze:
Crunny pisze: Kapitalny prawy obrońca na lata, którego PSG puści zapewne po promocyjnej cenie.
Pusci albo i nie pusci - jak napisal meda11, akurat ich stac na to, zeby dla przykladu zniszczyc (albo przynajmniej przystopowac) mu kariere.
Zapewne - niektórym trzeba wszystko pogrubiać, bo będą się czepiać, że napisałeś tak, jakby to było pewne, że PSG go puści.
zahor pisze:
Crunny pisze: I nie piszcie, że nie ma u nas w szatni miejsca dla kogoś takiego, jak Aurier, bo to pierwszy taki jego wyskok, przy którym to, co w City wyprawiał Tevez, mały pikuś.
A co takiego Tevez robil w szatni? Bo jak dla mnie to wlasnie jego incydenty to maly pikus w porowananiu z wyczynem Auriera.
Widzisz, dla mnie bardziej nieprofesjonalne jest odmówienie wejścia na boisko, gdy drużyna Cię potrzebuje niż nagranie filmiku, w którym udzielasz nieprzemyślanych, szczeniackich wypowiedzi. Tevez był też wówczas znacznie bardziej doświadczonym graczem i nie był to jego ostatni wybryk w City. Potem Mancini chciał dać mu jeszcze jedną szansę, ale Carlos bez niczyjej zgody uciekł do Argentyny i olewał wezwania do powrotu. Żeby znowu nie było, jak nie pogrubię, nie jestem hejterem Teveza - bardzo lubię tego piłkarza, ale uważam, że jego wybryki w City były poważniejsze niż Auriera w PSG.

Poza tym nikt oprócz Ciebie, nie pisze tu o Aurierze w kontekście bohatera :facepalm:
zahor pisze:Natomiast tego, co zrobil Aurier ogarnac, ani tym bardziej racjonalnie wytlumaczyc czy usprawiedliwic, nijak nie jestem w stanie, bo:

1. To nie byla spontaniczna reakcja pod wplywem emocji, tylko zaplanowana, jezeli moge to tak nazwac, konferencja.
Z tego co czytałem na polskiej stronie PSG, był to streaming live poprzez Periscope'a. Pytania zadawali na żywo fani. Raczej nie było to przemyślane, a sam Aurier od razu wyraził głęboką skruchę i przeprosił wszystkich, szczególnie trenera (nie słyszałem, żeby Tevez przepraszał Manciniego). Aurier chciał być zabawny i kontrowersyjny, ale wyszło mu tylko to drugie.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 15 lutego 2016, 14:43

Crunny pisze:niektórym trzeba wszystko pogrubiać, bo będą się czepiać, że napisałeś tak, jakby to było pewne, że PSG go puści.
Napisales to tak, jakby bylo bardzo prawdopodobne ze tak sie stanie. Moim natomiast zdaniem spore sa szanse na to, ze Aurier w oficjalnym meczu wystapi niepredko.
Crunny pisze: Widzisz, dla mnie bardziej nieprofesjonalne jest odmówienie wejścia na boisko, gdy drużyna Cię potrzebuje niż nagranie filmiku, w którym udzielasz nieprzemyślanych, szczeniackich wypowiedzi.
To zapytam inaczej - gdybys byl profesjonalnym pilkarzem, z kim wolalbys dzielic szatnie? Z Tevezem, ktory miewa te swoje muchy w nosie, czy z gosciem, ktorym ni z gruchy ni z pietruchy dopiero co pojechal po Tobie (i reszcie zespolu) w wywiadzie w mozliwie najbardziej zalosny sposob? Z Tevezem ktos tam mogl sie jednak badz co badz solidaryzowac, ktos mogl uwazac ze faktycznie Mancini zachowywal sie w stosunku do niego nie fair (ze reakcja Argentynczyka byla niewlasciwa to juz inna sprawa). Aurier na empatie ze strony kogokolwiek w klubie raczej nie ma co liczyc.
Crunny pisze: Poza tym nikt oprócz Ciebie, nie pisze tu o Aurierze w kontekście bohatera :facepalm:
ForzaItanimulli3vujcm zdazyl mu juz pogratulowac, chociaz to mnie akurat malo dziwi.
Crunny pisze: Z tego co czytałem na polskiej stronie PSG, był to streaming live poprzez Periscope'a. Pytania zadawali na żywo fani. Raczej nie było to przemyślane
No ja wlasnie o tym od samego poczatku - problem jest taki, ze ten facet nie potrafi myslec. Na pytanie "co sadzisz o trenerze" mozna odpowiedziec na miliard sposobow: lepiej, gorzej, mniej lub bardziej dyplomatycznie, ale nikt w miare rozgarniety nie wpadlby na pomysl zeby powiedziec to co Aurier.
Crunny pisze:sam Aurier od razu wyraził głęboką skruchę i przeprosił wszystkich
Z tego co ja czytalem probowal sie wylgac twierdzac, ze ktos to nagranie sfalszowal.


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 15 lutego 2016, 16:39

Crunny pisze: Z tego co czytałem na polskiej stronie PSG, był to streaming live poprzez Periscope'a. Pytania zadawali na żywo fani. Raczej nie było to przemyślane, a sam Aurier od razu wyraził głęboką skruchę i przeprosił wszystkich, szczególnie trenera (nie słyszałem, żeby Tevez przepraszał Manciniego). Aurier chciał być zabawny i kontrowersyjny, ale wyszło mu tylko to drugie.
Ominął Cię moment w którym zawodnik twierdził że film jest sfabrykowany. Dopiero następnego dnia przepraszał.

Dla mnie zawodnik jest spalony. W wielkich klubach wyciek informacji z szatni i atmosfera to sprawy o które się bardzo dba. Aurier niedawno zwyzywał sędziego od "brudnego skur...", teraz opowiadał taki rzeczy o kolegach z ekipy.

Ktoś taki nie pasuje ani do naszego wizerunku, ani nie zostałby zaakceptowany przez takich profesjonalistów, skoro już z Vidalem mieli poważny problem.

Tevez to jednak osoba który nigdy nie miała problemów z innymi zawodnikami. No i czasy się zmieniły, obecny Juventus już nie musi ryzykować. W pełni popieram zahora. :ok:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2016, 16:12

Odkurzam temat :dance: Przedostatnia kolejka i dopiero pierwsza sytuacja, gdzie terminarz nie koliduje z ciekawszymi wydarzeniami piłkarskimi lub innymi weekendowymi planami. W końcu będę mógł obejrzeć na żywo spotkanie Ligue1 :prochno:

O 21 na Stade Gerland zmierzą się ekipy Lyonu i Monaco. Oba zespoły zgromadziły taką samą liczbę punktów i sąsiadują ze sobą w tabeli. Gra toczyć się będzie o zajęcie drugiego miejsca, gwarantującego bezpośredni udział w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

Przewidywane składy:

Lyon: (4-3-3): Lopes - Jallet, Yanga-Mbiwa, Umtiti, Morel - Ferri, Gonalons, Darder - Ghezzal, Lacazette, Cornet

Monaco: (4-2-3-1): Subasić - Jemerson, Wallace, Carvalho, Raggi - Moutinho, Bakayoko - Dirar, Silva, Costa - Love

Nie zagrają:

Lyon: Fofana, Tolisso, Malbranque (kontuzje)

Monaco: Coentrao, Pasalić, A. Toure (kontuzje), Fabinho (kartki) :sad:

Dla zainteresowanych, transmisja na żywo na kanale Eleven.

Edit: Poprawię sam siebie. Od stycznia 2016 Lyon występuje na nowym, własnym obiekcie Parc Olympique Lyonnais. Będzie to też jedna z aren najbliższych Mistrzostw Europy. Czego to się człowiek nie dowie słuchając Trenera Białasa :prochno:

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 04 czerwca 2016, 01:12 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2016, 21:25

Moutinho nie zdążył się wykurować. Pozostaje podglądanie Lacazetta i Bernardo Silvy. 2-0 po 8 minutach, od 23 Monaco gra w 10tkę po 2 żółtych kartach w odstępie 2 minut dla Laciny. Koniec emocji w tym spotkaniu :snackgy:
Ostatnio zmieniony 07 maja 2016, 21:42 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 maja 2016, 21:39

Aktualnie 4-0 a powinno już być 4-1 po złym wybiciu bramkarza.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2016, 21:42

No i jest 4-1 ;)

LaCaZeeee...
Obrazek


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2016, 01:10

Właściciel PSG, szejk Nasser Al-Khelaif zapowiada wielkie zmiany. Pierwszy na wylocie nie Aurier, a trener Paryżan Laurent Blanc. Następcą Simeone, alternatywą Emery.

Niezły prezent za zdobycie 4 mistrzostwa z rzędu :smile:

http://www.sport.pl/pilka/1,65082,20181 ... -etap.html
http://psgfc.pl/news/show/psg-negocjuje ... oleniowcem


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2016, 16:39

jackop pisze: Niezły prezent za zdobycie 4 mistrzostwa z rzędu :smile:
Mistrzostwo z PSG pewnie każdy z nas by zdobył, jaka tam jest konkurencja dla klubu z taką kadrą? :) Natomiast w CL już tak miło to nie wygląda biorąc pod uwagę ich gigantyczne możliwości finansowe i nie dziwię się, że poszukują zmian.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2016, 18:06

Effe pisze:
jackop pisze: Niezły prezent za zdobycie 4 mistrzostwa z rzędu :smile:
Mistrzostwo z PSG pewnie każdy z nas by zdobył, jaka tam jest konkurencja dla klubu z taką kadrą? :) Natomiast w CL już tak miło to nie wygląda biorąc pod uwagę ich gigantyczne możliwości finansowe i nie dziwię się, że poszukują zmian.
Simeone jest mało prawdopodobny. Obstawiam, że skończy się na Pellegrinim, no chyba że wybór padnie z pośród trenerów którzy obecnie przygotowują się z reprezentacjami na Euro - taki Deschamps na pewno byłby łakomym kąskiem.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2016, 21:22

Łatwo zdobyty hattrick Lacazette i zwycięstwo Lyonu 3-0 na inaugurację L1. Druga bramka po asyście bramkarza OL :D


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ