LaLiga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 09:53

Beckham w Realu!

Real Madryt złowił kolejną gwiazdę. Po kilku tygodniach gorących rozmów z kapitanem reprezentacji Anglii, Davidem Beckhamem, Real Madryt doszedł do porozumienia z zawodnikiem - pisze jeden z niemieckich dzienników.

Beckham przejdzie do "Królewskich" już latem za 36 milionów euro. Otrzyma kontrakt do 2007 roku. Za każdy rok pobytu w Madrycie zainkasuje 9 mln euro.

Działacze Realu liczą na to, że przyjście Beckhama, podwoi zasoby, które znajdują się kasie triumfatora ubiegłorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Oprócz tego, że Manchester otrzyma pieniądze za Beckhama od Realu, "Czerwone Diabły" uzyskają także dwóch zawodników "Królewskich". W grę wchodzą Morientes i Steve McManaman

Ciekawe kto bedzie nastepny ?
I Ciekawe jaka beda grali teraz taktyka ?


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 10:09

O w morde! Nawet niesłyszałem o tym , że już napewno przejdzie. Ale jaja. A jadnak się skusił na Real. Jeśli już tak to na jakiej pozycji zagra Figo :?: Czy wogóle zostanie wklubie? Hm... wiecej gwiazd już Realowi nietrzeba w następnym sezonie będą zmiatać wszystkich :cry: Oprócz nas :twisted: Już w tym się boję Realu jak oglądałem ich gre a naszą to bardzo obawiam sie tego półfinału :? Ale jak zwykle wierzę w JUVE i to , że to my zagramy w Finale LM :!:


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 11:45

Eeee, nie wierze to jakas sciema. Co teraz z Figo, i nie za bardzo moge znalesc potwierdzenie tych wspanialych informacji(po za Onetem skad jest wzieta ta). wiec narazie nie wierze


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 13:28

No ja tez za bardzo w to nie wieze, ale jesli to sie okaze prawda to bedzie dla mnie to juz totalna kompromitacja realu... boze ile mozna ? to juz nie jest futbol tylko konkurencja "kto wylozy wiecej kasy" ehhh... real madryt psuje europejski futbol.... szkoda gadac... ehhhhh.....


Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 15:42

plota a jeżeli prawda to ManU zrobiło niezły interes :)


Juve4ever

gg 3417094
cybul

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 19 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 16:09

widze ze lubicie tu dyskutowac na tym forum o MU :-D

no coz to jest kolejna bzdura jakiejs niemieckiej chcacej sie chyba wybic gazetki, ale pamietajmy, ze jak real kupowal figo czy ronaldo to tez do ostatniej chwili wszyscy mowili ze to niemozliwe :idea:


Obrazek
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 16:34

Hehe maja poczucie humoru :D !! Jezu plota jak nie wiem :) Real za duzo chce ...... poprostu. Tak jak mowicie kto da wiecej ... brak slow :lol:


Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 16:42

Dzisiaj sluchalem RMF FM i tam mowili ze sa narazie w trakcie kupowania Beckhama i ze cena za niego wyniosla by bodajze 58 mln euro.


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 16:49

A ja tylko czekam kiedy ten caly balon peknie z wielkim hukiem! Jak ja sie tego nie moge doczekac!!! Ah to bedzie piekna chwila. Real staczajacy sie w dol coraz bardziej bardziej bardziej! Ah piekne chwile nas czekaja! A juve oczywiscie zacznie ten spektakl juz za dwa tygodnie!


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
cybul

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 19 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 17:07

juz teraz wszyscy o tym mowia, radio, TVP, Polsat, TVN24 ale zwroccie uwage, ze wszyscy sie powoluja na informacje jednago dziennika i to niemieckiego :idea:


Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 17:10

aleszzz mnie razi ten zneczek MU powyżej..... :D :D (joke)


kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 18:44

W gazecie pisało jeszcze że mają zamiar kupić ronaldinho i ustawienie by wygladało następująco(omijam bramkarza i obrońców)
Pomoc w jednej lini - Zidane, Ronadlinho, Beckham
Wysunieci - Raul i Figo
Atak Ronaldo

Ciekawy pomysł. Mam nadzieje że to kolejna głupia plota :!:


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 18:52

Real kupuje co roku najbardziej "topowych"piłkarzy Swiata...Zalezy im nie tylko na tym,żeby piłkarz był dobry ale także medialny i niezwykle popularny.Chwali im sie to,że mimo tylu gwiazd w klubie nie dochodzi do kłutni a drużyna jest zgrana.Mysle jednak,że taka polityka transfeowa moze zgubić kieys "królewskich".


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
cybul

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 19 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 18:58

BIGGI pisze:aleszzz mnie razi ten zneczek MU powyżej..... :D :D (joke)
...i takie jest jego zadanie :wink:


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 19:10

No ja przed chwilą widziałem w telegazecie o tym transferze. Coć było , że 2razy się kontaktowali przedstawiciele klubów i wkońcu doszli do porozumienia. Beckham mialby zarabiać tyle samo co w MU. E tam niewierzę w te plotki! Racja Martin Real już sie będzie staczał na dno za 2 tygodnie w meczu z nami. Racja Biggi rzeczywiście ten znaczek MU na forum JUVENTUSU razi. Ale ja się niewtroncam , niejestem żadnym modernatorem lub administratorem, żeby mówić co mi niepasuje :!:


Obrazek
ODPOWIEDZ