LaLiga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2019, 23:02

Ale Messi ich wyjaśnił, facet jest niesamowity i fenomenalny. Trzyma równy poziom i jest nie do zatrzymania. Atleti frajerskie, znowu przewaga i znowu nic, życzę im aby jeszcze odpadli z LM.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2019, 01:41

W przerwie naszego meczu pisałem, że różnicę na boisku zrobił "Messi", a dzisiaj pokarał ich oryginał :prochno: Mimo to MVP zgarnia u mnie Ter Stegen. Zapomniałem napisać o tej interwencji z pierwszej połowy, gdzie dostał dziurę, ale jakimś cudem udało mu się wybić piłkę spod siebie :nod: Do tego znakomity refleks przy główce Moraty.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2019, 13:50

MRN pisze:
01 grudnia 2019, 23:02
Ale Messi ich wyjaśnił, facet jest niesamowity i fenomenalny. Trzyma równy poziom i jest nie do zatrzymania.
on takiego gola strzelił więcej razy niż swojego firmowego Robben, aż ciężko mi uwierzyć, że to jeszcze wpada i to tak często


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2019, 17:45

I to strzela dokładnie tak jak chce i tam gdzie chce i żaden bramkarz tego nie wyłapie. Ronaldo jest wielki ale ten to kosmita bo inaczej jego fenomenu nie da się wyjaśnić. Najbardziej w nim podoba mi się jego umiejętność trzymania piłki przy nodze nawet przy szybkim biegu, niesamowite.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2019, 18:18

on strzela zawsze z tego samego miejsca, jeśli ma piłkę dograną pół metra dalej to ta po strzale o pół metra mija słupek, w 100% wyćwiczone a nie żaden geniusz w tej kwestii bo to nie jest tak, że mu 100% wpada tylko właśnie z tego co zauważyłem zależy od położenia piłki względem słupka

co do dryblingu to masz rację, szczególnie propsy za wczorajszy rajd gdzie był faulowany 2 razy i się utrzymał na nogach


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2019, 23:17

Jakbyście byli karłami wyhodowanymi na hormonie wzrostu to też byście mieli 'kosmiczne' ruchy xD


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2019, 15:47

Po nieciekawym początku Zidane chyba ostatecznie ustabilizował formę Realu. Od czasu porażki z Mallorcą w październiku jeszcze nie przegrali, zaliczając po jednym potknięciu w lidze (Betis) i LM (PSG). Poza tym 7 zwycięstw. Zobaczymy czy Barca odpowie przedłużeniem serii do 5 wygranych z rzędu.

Zaległy Klasyk coraz bliżej i można zacierać ręce :snack:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
harcownia

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2017
Posty: 137
Rejestracja: 17 maja 2017

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2019, 23:47

Barcelona i Real idą łeb w łeb, może to dobrze, że ich mecz został przełożony - sezon dłużej będzie trzymał w napięciu.

Po dzisiejszym widowisku w Rzymie fajnie czasami zobaczyć, jakie bramki mają okazje oglądać kibice innych drużyn, co jedna to ładniejsza.

Messi i Suarez :?:



jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2019, 18:43

Barca rezerwami ogrywa Inter żeby 4 dni później w pełnym składzie zremisować z Sociedad :think:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2019, 22:53

Ale jaja. Ostatni różny, Courtois strzela głową, bramkarz broni, ale dobija Benzema. Sędzia równie dobrze mógł to skończyć.

1:1 last minute


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2019, 18:54

Jakby ktoś chciał oglądać - El Clasico w Eleven Sports 1 (studio od 16:00) oraz Canal+ (studio od 18:30). :-)


1902 Para Siempre

Obrazek
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2019, 18:55

San Holo pisze:
17 grudnia 2019, 18:54
Jakby ktoś chciał oglądać - El Clasico w Eleven Sports 1 (studio od 16:00) oraz Canal+ (studio od 18:30). :-)
I o czym oni chcą gadać przez 4 godziny? :O


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2019, 19:31

Vanquish pisze:
17 grudnia 2019, 18:55
San Holo pisze:
17 grudnia 2019, 18:54
Jakby ktoś chciał oglądać - El Clasico w Eleven Sports 1 (studio od 16:00) oraz Canal+ (studio od 18:30). :-)
I o czym oni chcą gadać przez 4 godziny? :O
Nie mam pojęcia :think: Zresztą ja na Eleven nie oglądam, zawsze albo streamy albo Canal+. Zdecydowanie wolę studio i komentarze od ekspertów z C+, na El Clasico wyznaczyli chyba Wolskiego i Ćwiąkałę, świetny duet.


1902 Para Siempre

Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2019, 22:00

Jak to mówią, z dużej chmury mały deszcz. W pierwszej połowie było całkiem nieźle. Wysokie tempo (zwłaszcza w Realu piłka fajnie krążyła), akcje z obu stron i jakieś sytuacje bramkowe. Po przerwie znajome kibicom Juventusu męczenie buły. Alba i Bale zmarnowali po 100tce i skończyło się bezbramkowym remisem.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2019, 22:06

Real dzisiaj zdecydowanie lepszy, niestety zabrakło jakości z przodu i w sumie trochę szczęścia, bo sytuacji było co niemiara. Środek pola kompletnie zdominowaliśmy, Kroos/Fede/Casemiro to absolutny monolit, który grając razem jest podstawą tego zespołu. Obrona zadziwiająco solidnie, choć Barca dużo okazji nie miała - trzy czy cztery razy błysnęła (setka Alby), ale z niewidocznym Messim nie mogli zbyt wiele zdziałać. Ramos z interwencją na miarę utrzymania remisu w pierwszej połowie, wybił piłkę z linii bramkowej i generalnie dobrze dowodził dziś defensywą. Courtois bez zarzutów, nie miał za dużo do roboty, Ter Stegen dwoił się i troił i to głównie dzięki niemu Barca utrzymała remis, bo świetnie z dystansu uderzali choćby Casemiro czy dwa razy Valverde.

Można było to wygrać, szkoda straconej szansy, bo nawet jesli przed meczem miałem duże obawy, to po pierwszej połowie apetyty na zwycięstwo zdecydowanie wzrosły, bo ta Barca była spokojnie do puknięcia. Remis to dobry rezultat, punkt na Camp Nou jest cenny, ale rozczarowujący patrząc na grę przez 90 minut. Brakowało rasowego napastnika, który wykończyłby przynajmniej jedną z tych wielu sytuacji, które były kreowane przez drugą linię.

Sędzia standardowo do bani, brak karnego za faul na Varanie z pierwszej połowy to jawna kpina i kto wie - być może to pozbawiło nas zwycięstwa?

Niemniej ten mecz na żadne pytania chyba nie odpowiedział, zwłaszcza w kontekście dalszej walki o mistrzostwo Hiszpanii. Zaraz połowa sezonu za nami, w na szczycie status quo.


1902 Para Siempre

Obrazek
ODPOWIEDZ