LaLiga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 14 września 2019, 20:22

66tej. Faktycznie, livescore mnie oszukał ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 14 września 2019, 20:31

Uff. Wynik Atleti daje nadzieję w środę :D


Fed2012

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 stycznia 2013
Posty: 58
Rejestracja: 19 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 14 września 2019, 21:01

Alexinhio-10 pisze:Uff. Wynik Atleti daje nadzieję w środę :D
I jeszcze Oblak w 66 minucie został zmieniony, a Lemar w 46. Co z nimi? Ktoś wie?


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 14 września 2019, 21:10

Fed2012 pisze:
Alexinhio-10 pisze:Uff. Wynik Atleti daje nadzieję w środę :D
I jeszcze Oblak w 66 minucie został zmieniony, a Lemar w 46. Co z nimi? Ktoś wie?
Może kontuzje mięśniowe? :D W sumie Atleti, od paru lat przypomina mi trochę Juve. Defensywny styl, trener beton, zawsze przegrane finały...


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 września 2019, 21:49

Oblak coś z głowa - jakiś uraz typu wstrząśnienie. Nie chciał zejść z boiska, ale pod namowa kumpli uległ. Lemar chyba podobnie do naszego Berny grał i Siemone powiedział pass.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 września 2019, 18:22

To co się dzieje od początku tego sezonu to jakaś totalna abstrakcja. Wczoraj Barca wyglądała jak beniaminek przy obecnym liderze tabeli z Granady. Atletico i Valencia tracą po 2 pkt. z Celtą i Leganes. Do kompletu brakuje, by Sevilla pyknęła dziś Real :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 września 2019, 19:46

jackop pisze:
22 września 2019, 18:22
To co się dzieje od początku tego sezonu to jakaś totalna abstrakcja. Wczoraj Barca wyglądała jak beniaminek przy obecnym liderze tabeli z Granady. Atletico i Valencia tracą po 2 pkt. z Celtą i Leganes. Do kompletu brakuje, by Sevilla pyknęła dziś Real :prochno:
A to porażka Realu była by jakąś niespodzianką?


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 września 2019, 20:37

Dokładnie, niespodzianka będzie jak real dziś wygra :D


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 23 września 2019, 23:55

Niesamowite jest to, że grający taką kaszanę Real jest liderem tabeli La Liga i ma punkt przewagi nad Atleti i aż cztery nad Barceloną. Arcyważne będzie starcie z materacami, bo na razie gra Realu to jedna wielka sinusoida - potrafimy zebrać bęcki od rezerwowego PSG, a następnie pokonać na Pizjuan niewygodną Sevillę, zachowując pierwsze od miesięcy czyste konto. Nie zdziwię się, jeśli wtopimy w środę z Osasuną, a w weekend rozniesiemy Atleti.


1902 Para Siempre

Obrazek
miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 24 września 2019, 05:34

To tylko świadczy o słabości konkurencji . Rywal za między w przebudowie i pewnie minie trochę czasu zanim wskoczą na najwyższe obroty . W Barcelonie teraz widać ile Leo dla nich znaczy ! Jak kiedyś zakończy karierę czy odejdzie z klubu to kogo by nie kupili i tak nie zastąpią gracza takiego kalibru i zaliczą zjazd w dół. Zapowiada się fajny sezon w La liga , każdy wszędzie może przegrać.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 października 2019, 13:44

To się Real nacieszył prowadzeniem w lidze :prochno: Pół biedy potknąć się o poważnego przeciwnika (jak Atleti remisujące z Valencią), ale Mallorca miała przed tą kolejką 7pkt.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 listopada 2019, 17:33

Ale ta Barca jest słaba w defensywie :laugh: Levante wpuszcza ich na własną połowę, a po odbiorze robi z nimi co chce. Trzypasmowa autostrada, można wjeżdżać skrzydłami, można środkiem.

Fati i jakiś Perez wchodzą z ławki, Rakticić dostał wolne. De Jong na poziomie naszego De Ligta, ale królem żenady Pique.

Messi i długo, długo nic. Jeszcze mu (słusznie) zabrali bramkę :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 23 listopada 2019, 13:58

Barca znów w gazie :prochno: 0-1 do przerwy przeciwko czerwonej latarni z Leganes.

Na miejscu Bartomeu, ustawiłbym numer Pochettino na szybkie wybieranie, bo tu nie ma co czekać, tu trzeba dzwonić :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 23 listopada 2019, 23:53

Pocze już mówił, że nigdy Barcelony trenować nie będzie ze względu na swoją przeszłość z Espanyolem. Ja wiem, że wiele osób w futbolu rzuca słowa na wiatr i później lądują u największego wroga, ale on nie wygląda mi na takiego gościa. A tak czy srak EV jest do zwolnienia co najmniej od rewanżu na Anfield. Ja nie obejrzałem żadnego z ostatnich 5 meczów Barcelony, bo zawsze miałem coś ciekawszego do roboty. A kiedyś cały weekend ustawiałem pod mecz, mam nadzieję że jeszcze będzie mi to dane, ale raczej nie z tym trenerem.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2019, 21:11

Wreszcie można usiąść przed TV i obejrzeć mecz :) Atletico - Barca, jak na razie słupek uratował gości przed golem samobójczym. Obie drużyny ostatnio nie są w najlepszej formie, także zobaczymy kto lepiej sobie poradzi i czy Griezmann ukąsi.

E: Ekipa Simeone chyba oszczędzała siły na ten mecz, grając przeciwko nam na 2gim biegu. Dzisiaj gaz w podłodze. Wyglądają świetnie w pressingu, grają agresywnie, twardo, z pianą na pysku. Po 20 min. było 6-0 w sytuacjach bramkowych.

Barca z kolei poza przebłyskami: odbiór Messiego i strzał Rakiticia, różny Pique, nie prezentuje zbyt wiele. Klepanie dla klepania, zwłaszcza w poprzek, niewiele przyspieszenia, dużo strat piłki w środku pola. Dopiero w ostatnich 10 min. przycisnęli tak, że Atleti musiało dość mocno się cofnąć.

Szkoda, że bez bramek do przerwy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ