LaLiga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
cybul

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 19 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2003, 00:26

Marek pisze:jedna wielka plota wywołana wielką chęcią skoczenia na stołek. prędzej do realu niz barcy ale tak szczerze mówiąc to nigdzie!!!!!!!!!on bedzie grał zawsze w MU
z dnia na dzien coraz bardziej mnie to wkurza, bo juz nie wiem co jest prawda a co wymyslem prasy :? ...slyszalem, ze w wyniku tych spekulacji akcje MU wzrosly o kilka %, moze ten tranfser to jest tylko gra pozorow, zeby zarobic na tej calej sprawie :?: :roll: :?


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2003, 12:20

Manchester United oficjalnie ogłosił, że została zaakceptowana oferta Barcelony w sprawie kupna Davida Beckhama. Transfer dojdzie do skutku, jeśli prezydentem Barcy zostanie Joan Laporta, który prowadzi negocjacje z Anglikami.

"Manchester United potwierdza, że klubowi działacze spotykali się z Joanem Laportą, czołowym kandydatem na prezydenta Barcelony. Te spotkania zaowocowały ofertą transferu dla Davida Beckhama" - podał angielski klub w wydanym dziś oświadczeniu.

"Oferta zależy od kilku czynników, z czego najważniejsze to, by pan Laporta został 15 czerwca wybrany prezydentem, a Barcelona doszła do porozumienia w sprawie indywidualnego kontraktu z Davidem Beckhamem."

"Jeśli te warunki zostaną spełnione - oferta będzie mogła zostać zaakceptowana."

Spekulacje na temat odejścia Beckhama z Manchesteru trwały od kilku miesięcy. Kapitan reprezentacji nie potwierdzał ani nie zaprzeczał kolejnym doniesieniom.

To newsik z PILKANOZNA.PL odejscie Beckhama staje sie coraz bardziej prawdopodobne


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2003, 15:10

Obrazek

Fajny fotomontazyk :D :D


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2003, 07:34

szkoda mi go jak przejdzie do barcy tam się poprostu zmarnuje


JESTEM OSZUSTEM
matiso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2003, 11:28

Wedlug mnie Barcelonie nie oplaca sie taki transfer, powinni kupic jakiegos szybkiego prawoskrzydlowego a nie wydawac tyle kasy za Beckhama.On mi bardziej pasuje do Realu.


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2003, 23:06

Nie wiem gdzie to umeiscic wiec umieszcze na glownym.... Moze ktos to gdzies przesunie jak bedzie mial pomysl gdzie...


David beckham ktory rozegral w MU 394 mecze i strzelil 85 goli przeszedl dzis za 35 mln Euro do Realu Madryt gdzie spedzi najblizsze 4 lata (wg kontraktu) transferem zawiedzeni sa wszyscy fani MU i sam Alex Fergusson, ktory nie wie jak do tego doszlo iz Beckham odszedl...


Tak wiec w nowym sezonie zobaczymy w barwach Realu Beckhama... koejna gwiazda i co oni z tymi gwaizdam ibeda robic? zmarnuja sie... taki Makelele stracil w tym momencie miejsce w skladzie i co zmarnuje sie jak nie odejdzie z Realu...

Zidane - Figo - Beckham --> kto jeszcze?? Nedveda nigdy nie oddamy!!

Zreszta co mnie to interesuje gra sie umiejetnosciami nie nazwiskiem tacy to niby silni byli w tym roku i polegli w Turynie 3:1 !! Wielki mi Real nafaszerowany gwiazdami... co oni przez to chca pokazac? kupe chyba!! coraz bardziej ich nienaiwdze i to ich glupei myslenie ze beda mieli gwiazdy to beda lepsi i popularniejszi mam ich w d*** myla sie i to ostro!!

MU stracil Beckhama ale zyskal Ronaldinho... a Juve i tak najlepszy bo ma Buffona Nedveda i Alexa!!

Ehhh co za swiat co za ludzie...


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2003, 23:14

Zgadzam się z Tobą w 100%.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2003, 23:45

Co racja to racja.PRAWDA W 100%
Ale..................
niezrozumcie mnie źle ale po porażce w Turynie 1-3 wszyscy mówicie że ten skład nic im nie daje i nie umią grac.Nienawidze realu jednak obiektywnym okiem to ostatnie lata należą do nich :evil:
Te wszystkie opinie co do realu nabierą dopiero prawdziwego oblicza gdy real w następnych sezonach nic w lidze mistrzów nie pokarze,bo w hiszpanii niestety raczej to oni będą świetowac.


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2003, 23:51

REAL zyskal beckhama..ale czy to ne Figo wtedy opusci Real??obaj sa typowymi..ale to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>*** typowymi prawymi pomocnikami..wedlug mnie Figo odejdzie gdzie z realu jesli Beckham bedzie gral w 1 skladzie a on bedzie grzal lawe to pojdzie sobie..w kazdym razie bardzo na tym nie skorzystaja chyba...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2003, 23:56

No nic dziwnego, Real juz przyzwyczaił do tego ze skupuje pseudo-gwiazdeczki. A co do Figo to czytałem że ma odejśc do Interu :shock:


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2003, 06:58

A czy to ma jakieś znaczenie za rok Juve i tak rozwali Real


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2003, 08:48

No i mamy kolejnego lalala w Realu ... nie dawno slyszalem ze oni maja kryzys finansowy ... eh ...


miloo7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 185
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2003, 11:20

Żal mi kibiców MU oraz trenera Fergusona . Real posiada juz większośc najlepszych graczy świata . Niedługo będą chcieli Nedveda , del piera .


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2003, 11:34

miloo7 pisze:Żal mi kibiców MU oraz trenera Fergusona . Real posiada juz większośc najlepszych graczy świata . Niedługo będą chcieli Nedveda , del piera .
No i co z tego że mają więkrzość najleprzych piłkarzy świata ale to im nic nie da bu Juve jest najbardziej zgraną drużyną świata a to jest ważniejsze.
A pozatym mogą chcieć Del Piera i Nedveda a pewnie już chcą ale ich nie dostaną bo oni nie chcą odchodzić z Juve mieli wiele ofert ale je odżucili te tez odrzucą jeżeli oczywiści je dostaną.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2003, 12:23

Ee to juz jest śmieszne. Kolejna gwiazda , która zdradziała swój klub na rzecz Realu, 0 sumienia! Ciekawe jak czują sie kibiece MU, tak jak my po odejściu Zidane wtedy. Ahhh to juz jest śmieszne co sie z ta piką dzieje. Tylko Real i Real bo ma gwiazdy :evil: NO COMENTSS!


Obrazek
ODPOWIEDZ