LaLiga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 14:48

No proszę, jednak Atletico odwiozło mistrzostwo. W pewnym momencie sezonu mieli sporą przewagę (bodajże 9 punktów i zaległy mecz?) i myślałem, że już nikt ich nie dogoni, a tu proszę - walka była do samego końca, do ostatniej kolejki. Swoją drogą, myślałem, że od ich ostatniego mistrzostwa minęło mniej niż 7 lat.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2021, 14:22

My tu narzekamy, że Allegri wrócił a kibice Realu przeżywają dramat bo Ancelotti do nich wraca :prochno:


Obrazek
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2021, 14:36

MRN pisze:
01 czerwca 2021, 14:22
My tu narzekamy, że Allegri wrócił a kibice Realu przeżywają dramat bo Ancelotti do nich wraca :prochno:
Czyli Real wolał wypalonego Ancelottiego od budowniczego samograjów Conte. Ciekawe… 😁


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2021, 14:50

Conte jest na wakacjach, nie był podobno brany pod uwagę w Realu a przynajmniej tak twierdzi Romano. Trochę dziwne, że taki twórca samograjów wygrzewa się gdzieś zamiast wisieć na rozgrzanym do czerwoności telefonie. Epizody w Juve, Chelsea oraz interze powinny powodować umawianie się do niego na audiencję jak do Papieża :prochno:


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2021, 15:05

Ponoć Allegri za miękki, Conte za twardy a Carlo w sam raz.

Edit:
@down: komentowałem twój post o Carlo, nie wiedziałem, że nic już nie mogę napisać o pogłosach.
Ostatnio zmieniony 01 czerwca 2021, 16:01 przez Maly, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2021, 15:07

Wiedziałem, że @Maly się pojawi aby dyplomatycznie wyjaśnić niekorzystny dla siebie i swojego Bożka stan rzeczy Obrazek

Allegri nie miał klubu bo był/jest gównianym trenerem i nikt go nie chciał, teraz okazuje się, że jest za miękki bo idąc Twoim tokiem rozumowania na Conte też musielibyśmy przykleić łatkę gównianego trenera skoro nikt go nie chce. Okazało się jednak, że Conte jest za twardy...no ciekawe.
Teoretycznie Conte może jeszcze objąć PSG ale to podklub więc żadne osiągnięcie choć czuję coś, że w PSG wyląduje Zidnae bo już widzę jak Conte próbuje ustawić Neymara w swoim cudownym 3-5-2 :prochno:
Nie abym był zwolennikiem Maxa ale teraz okazuje się jakie niesprawiedliwe głupoty wypisywałeś na jego temat.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2021, 20:36

A co w tym było niesprawiedliwego skoro sam Allegri powiedział, że nie miał od nikogo oferty poza Realem w 2018 roku?
Jak Conte będzie 2 lata bez klubu to będziesz mógł pisać te swoje dyrdymały ale póki wychodzisz na o wiele większego głupka niż mnie tu malują.

Ancelotti? Jakoś tego nie widzę. Ciągle mam wrażenie, że chłop skończył się kilka lat temu a Realowi już nie wystarczy by trener był dobrym tatusiem.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2021, 20:53

Maly pisze:
01 czerwca 2021, 20:36
A co w tym było niesprawiedliwego skoro sam Allegri powiedział, że nie miał od nikogo oferty poza Realem w 2018 roku?
Jak Conte będzie 2 lata bez klubu to będziesz mógł pisać te swoje dyrdymały ale póki wychodzisz na o wiele większego głupka niż mnie tu malują.

Ancelotti? Jakoś tego nie widzę. Ciągle mam wrażenie, że chłop skończył się kilka lat temu a Realowi już nie wystarczy by trener był dobrym tatusiem.
A co to za różnica czy rok czy dwa?

Carlo w Realu pewnie weźmie pod skrzydła Raula. Analogiczna sytuacja co z Zidanem. Do tego Real nie ma kasy na grube nazwiska więc Carlo nie będzie marudził.

Perez nigdy nie zatrudni Conte bo nie będzie się z nim użerał.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2021, 21:30

Maly pisze:
01 czerwca 2021, 20:36
...póki wychodzisz na o wiele większego głupka niż mnie tu malują.
No i wyczerpały się Tobie argumenty bo zaczynasz już ubliżać, do tej pory próbowałeś twierdzić, że masz argumenty ale nikt ich nie widział. Odpuściłbyś w pewnym momencie z tym Allegrim i Conte ale musiałeś dać wyraz swojemu uwielbieniu i nienawiści przez co tak się zaplątałeś, że to za co wyszydzałeś Maxa idealnie pasuje do Conte w tej chwili. Max przynajmniej miał ofertę z Realu w 2018 i obecnie zanim podjął Juve. Real woli wziąć do siebie zaliczającego zjazd Carletto niż cudownego Conte a dla mnie jest to idealne podsumowanie tego gościa - jako trenera oraz człowieka.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2021, 00:05

Niestety nie wiesz tego, że teraz też miał ofertę. Skoro wylądował w Juve to można się domyślać, że jej nie miał. Wszystko to plotki dziennikarskie i tyle. Tu też jest różnica między nami - ja nie brnę w to, że Conte miał ofertę z Realu ani nawet w to, że chcieli go. Napisałem w sobotę, że pewnie wyląduje w Realu bo taka wtedy była narracja. Ty zaś dalej piszesz o jakiś ofertach dla Allegriego, o których słyszeli i mówili tylko dziennikarze już w momencie gdy jest długo po fakcie a plotka się nie zmaterializowała (a w przypadku ofert sprzed marca o plotkach, którym sam Allegri zaprzeczył).

ps. nie sądzę bym ci ubliżył, nie to było moim zamiarem - napisałem jak to wg mnie wygląda dla postronnego czytelnika. Jeśli poczułeś się urażony to sorry.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2021, 15:55

Jak wypompowywano kasę z klubu: https://www.fcbarca.com/100170-goalcom- ... lonie.html

Aguero musi kochać Barcelonę, bo zszedł z 23 mln do 6 mln brutto + bonusy: https://www.fcbarca.com/100157-mundo-de ... rutto.html
Agüero otrzymał lepsze finansowo propozycje, choćby z Juventusu, gdzie mocno skorzystałby na prawie podatkowym.
:?:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2021, 13:26

Kolejne nieciekawe pożegnanie legendy z Realem: https://www.realmadryt.pl/news/104576-s ... swoje-sily


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2021, 14:17

A co w tym nieciekawego? Że nie dali mu w wieku 35 lat kontraktu z kosmosu? Bardzo racjonalna decyzja, trzeba iść dalej.
Dochodząc za wszelką cenę do zdrowia po marcowej kontuzji, nadał priorytet reprezentacji, kiedy klub potrzebował go najbardziej. Po tamtych wydarzeniach znalazł się na cenzurowanym w oczach madridismo, starł się z selekcjonerem i doznał kolejnej kontuzji. Właśnie wtedy zaczął zdawać sobie sprawę, że nie jest nie do zastąpienia.
Sytuacja wypisz-wymaluj jak z Chiellinim.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2021, 14:35

Maly pisze:
17 czerwca 2021, 14:17
A co w tym nieciekawego?
To, że piłkarz i klub rozstają się w nie najlepszych stosunkach.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2021, 14:52

Kolejna legenda, która myśli, że jest większa niż klub. Tylko brać z nich przykład.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ