LaLiga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 19:16

e tam..ja nie mówie ze mi to przeszkadza..napisałem w nawiasie JOKE czy zeby brać to z przymruzeniem oka...nie bądzmy tacy poważni..... :D


cybul

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 19 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 19:23

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: Racja Biggi rzeczywiście ten znaczek MU na forum JUVENTUSU razi. Ale ja się niewtroncam , niejestem żadnym modernatorem lub administratorem, żeby mówić co mi niepasuje :!:
hmm na szczescie nim nie jestes, bo gdyby ktos usunal ten emblemat to by nie swiadczylo dobrze o osobie, ktora by to zrobila :wink: :idea:


BIGGI pisze:e tam..ja nie mówie ze mi to przeszkadza..napisałem w nawiasie JOKE czy zeby brać to z przymruzeniem oka...nie bądzmy tacy poważni.....
8)


Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 19:28

poza tym....jakos mi sie nie moze załadować ten obrazek MU. raz na 5 prób mi sie pojawia.


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 20:38

BIGGI pisze:poza tym....jakos mi sie nie moze załadować ten obrazek MU. raz na 5 prób mi sie pojawia.
Mi tak samo :D :D a nawet jak sie pojawia to jakos zdzierze jego obecnosc :D :D


cybul

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 19 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 21:00

hmm u mnie sie zawsze pojawia, czy to nie jakas prowokacja :?: :P


Obrazek
MeHoweck

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 11 kwietnia 2003
Posty: 557
Rejestracja: 11 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 23:32

[quote="Mee_too"]Beckham w Realu!

Real Madryt złowił kolejną gwiazdę. Po kilku tygodniach gorących rozmów z kapitanem reprezentacji Anglii, Davidem Beckhamem, Real Madryt doszedł do porozumienia z zawodnikiem - pisze jeden z niemieckich dzienników.

Beckham przejdzie do "Królewskich" już latem za 36 milionów euro. Otrzyma kontrakt do 2007 roku. Za każdy rok pobytu w Madrycie zainkasuje 9 mln euro.
quote]

Słyszałem dzisiaj w RMF FM, ze Dejwid miałby przejsc za 60 mln euro. Pozatym podobno obie ekipy zaprzeczały pogłoskom o negocjacjach, a podobno Sir Ferguson specjalnie ukrywał Dejwida na ławce, zeby Ci z Realu go nie wyrwali... Zakrecone to, ale to przeciez Real i MU....


kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 23:34

Mi sie jeszcze ani raz ten obrazek nie pokazał i już sie zaczynałem zastanawiać czy wam przypadkiem nie chodzi o Che Guevare :wink:


cybul

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 19 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2003, 01:19

poprawilem obrazek, teraz powinien chodzic bez zarzutu 8) :D


Obrazek
Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2003, 14:22

Kto zastąpi Beckhama?

Angielskie gazety prześcigają się w spekulacjach na temat tego, kto zastąpi w barwach Manchesteru United Davida Beckhama. Gwiazdor klubu z Old Trafford w przyszłym sezonie będzie grał w Realu Madryt.

Real ma zapłacić za Beckhama 36 milionów funtów. Ta suma pozwoliłaby Alexowi Fergusonowi przebudować skład „Czerwonych Diabłów”.

“Guardian” twierdzi, że głównym celem transferowym Fergusona będzie Czech Pavel Nedved. Juventus Turyn ma za niego żądać 20 mln funtów.Z kolei „The Independent” uważa, że idealnym zastępcą Beckhama byłby – nazywany „nowym Figo” – Portugalczyk Ricardo Queresma, który gra obecnie w Sportingu Lizbona.

Faworytami „The Mirror” są Duńczyk Dennis Rommedahl z PSV Eindhoven i Ronaldinho z PSG.

Pieniądze uzyskane z transferu Beckhama mogłyby także posłużyć wzmocnieniu linii ataku Manchesteru.

„The Sun” chciałby widzieć na Old Trafford holenderski napad i dlatego uważa, że najlepszym partnerem Ruuda van Nistelrooya byłby Patrick Kluivert z Barcelony.

Dziennikarze „Daily Star” stawiają z kolei na młodego napastnika West Ham, Jermaina Defoe.

TYLKO 20 ???? Chyba 50 !!!


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2003, 14:32

Jakoś mi sie w głowie nie mieści, że MU da sobie odebrać Beckhama, no chyba, że faktycznie nie zgadzają sie z Sir. Fergusonem, jeśli do tego dojdzie to pewnie do MU trafi Ronaldinho(?)
zresztą to narazie wszystko ploty. Choć z drugiej strony ciekawi mnie, jaką gwiazdeczkę w tym roku złowi Real :o


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2003, 14:46

cybul pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: Racja Biggi rzeczywiście ten znaczek MU na forum JUVENTUSU razi. Ale ja się niewtroncam , niejestem żadnym modernatorem lub administratorem, żeby mówić co mi niepasuje :!:
hmm na szczescie nim nie jestes, bo gdyby ktos usunal ten emblemat to by nie swiadczylo dobrze o osobie, ktora by to zrobila :wink: :idea:


BIGGI pisze:e tam..ja nie mówie ze mi to przeszkadza..napisałem w nawiasie JOKE czy zeby brać to z przymruzeniem oka...nie bądzmy tacy poważni.....
8)
Spoko. Nie mialem na mysli broń boże czegoś złego! Wielki szacunek dla ManUtd jako klub. Niemiałem na celu Cię sprowokować :wink: Ale wiesz . że na tym forum przeważają fani JUVENTUSU :wink: Pozdrowienia :wink:


Obrazek
cybul

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 19 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2003, 17:35

Mee_too pisze:Kto zastąpi Beckhama?

Angielskie gazety prześcigają się w spekulacjach na temat tego, kto zastąpi w barwach Manchesteru United Davida Beckhama. Gwiazdor klubu z Old Trafford w przyszłym sezonie będzie grał w Realu Madryt.

Real ma zapłacić za Beckhama 36 milionów funtów. Ta suma pozwoliłaby Alexowi Fergusonowi przebudować skład „Czerwonych Diabłów”.

“Guardian” twierdzi, że głównym celem transferowym Fergusona będzie Czech Pavel Nedved. Juventus Turyn ma za niego żądać 20 mln funtów.Z kolei „The Independent” uważa, że idealnym zastępcą Beckhama byłby – nazywany „nowym Figo” – Portugalczyk Ricardo Queresma, który gra obecnie w Sportingu Lizbona.

Faworytami „The Mirror” są Duńczyk Dennis Rommedahl z PSV Eindhoven i Ronaldinho z PSG.

Pieniądze uzyskane z transferu Beckhama mogłyby także posłużyć wzmocnieniu linii ataku Manchesteru.

„The Sun” chciałby widzieć na Old Trafford holenderski napad i dlatego uważa, że najlepszym partnerem Ruuda van Nistelrooya byłby Patrick Kluivert z Barcelony.

Dziennikarze „Daily Star” stawiają z kolei na młodego napastnika West Ham, Jermaina Defoe.

TYLKO 20 ???? Chyba 50 !!!
bla bla bla....


jenda gazetka podchwycila temat to teraz wszystkie o tym pisza, a skoro wszyscy pisza... kazda inna gazeta nie moze pominac tego jakze poczytnego tematu, bo przeciez kazdy kupujacy teraz gazete sportowa chce przeczytac, czy beckham odchodzi?? czy jednak nie??.
Z kazdego pierdniecia beckhama robia znak, ze na pewno odejdzie. ja nie uwierze do chwili kiedy zzobacze to na wlasne oczy.

troche pomotalem sie, ale jestem na tzw. k**wie :evil:


Obrazek
cybul

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 19 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2003, 17:42

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: Spoko. Nie mialem na mysli broń boże czegoś złego! Wielki szacunek dla ManUtd jako klub.
no to mi sie podoba 8)
Niemiałem na celu Cię sprowokować :wink:
mnie nie jest latwo sprowokowac :wink:
Ale wiesz . że na tym forum przeważają fani JUVENTUSU :wink:
no nie dziwie sie, ze tu przewazaja kibice Juve :-D , w koncu to podobno wasze forum :wink: , byloby zle gdyby nie przewazali :P

Pozdrowienia :wink:
chyba uzdrowienia :lol: , bo mnie kaszel meczy :wink:


Obrazek
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2003, 02:30

Na oficjalnej stronce Realu zaprzeczono pogłoskom o zainteresowaniu królewskich Beckhamem.
cybul możesz być spokojny :P


cybul

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 19 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2003, 02:36

Medi pisze:Na oficjalnej stronce Realu zaprzeczono pogłoskom o zainteresowaniu królewskich Beckhamem.
cybul możesz być spokojny :P
:D


Obrazek
ODPOWIEDZ