LaLiga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 marca 2020, 21:51

Jak na razie finalizacja akcji na poziomie Juventusu czy Krzysia Piątka :facepalm: Straszna pipka z tego de Jonga, chłopak naoglądał się chyba za dużo Pjanicia.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 01 marca 2020, 22:02

Poza tym ten cały Vinicjusz absolutnie każdą decyzję podejmuje źle. Taki sobie ten mecz, mógłby Ramos już czerwoną dostać żeby było ciekawiej


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 marca 2020, 22:06

No proszę, w ucieczce przed wirusem Cristiano schronił się na Bernabeu :whistle:

Meh, cały weekend nic nie oglądałem, a tu taka lipa. Jedyne co mi się podobało ze strony Realu to indywidualne krycie podczas pressingu w pierwszej części spotkania. Ter Stegen stał sobie z piłką i nie miał do kogo podać, a próby długiego wykopu kończyły się stratą.

Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Braithwaite mógł zaliczyć wejście smoka, a zamiast tego Pikej pięknie oszukał swojego bramkarza. Ależ kocur z tego Valverde, co ma chłopak prowadzenie piłki przy nodze to poezja. Technicznie nakrywa czapką de Jonga i Arthura.

Zasłużona wygrana :bravo:
Ostatnio zmieniony 01 marca 2020, 22:53 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 01 marca 2020, 22:53

Serio ten ter Stegen jest przez wielu uważany za najlepszego na świecie czy tam już napiszmy jednego z 3 najlepszych? Dzisiaj dwie bramki z dość ostrego kąta. Samego meczu niestety nie oglądałem, więc nie wiem jak prezentował się przy innych akcjach.


Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 02 marca 2020, 06:54

Dobry jesteś. Oceniasz bramkarza po zobaczeniu dwóch goli Realu, w tym zauważ, ze pierwsza bramka padła po rykoszecie.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 marca 2020, 13:44

Krystiano w przerwie zawitał do szatni Realu i motywował królewskich do wygrania. Od razu po tym pojawiły się ploty, że chce wracać do Realu.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 marca 2020, 13:48

niech nam oddadzą 100mln i niech wraca ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 02 marca 2020, 13:56

Poprostu pisze:
02 marca 2020, 13:44
Krystiano w przerwie zawitał do szatni Realu i motywował królewskich do wygrania. Od razu po tym pojawiły się ploty, że chce wracać do Realu.
A kogoś to w ogóle dziwi? Mnie nie. Facet z pewnością zdaje sobie sprawę, że Juventus to nie miejsce dla niego. Taki zawodnik powinien nas wznieść na poziom wyżej a tymczasem drużyna zalicza zjazd licząc, że 35 latek sam wygra nam wszystko. Po części piłkarzy widać, że są już najedzeni i im się nie chce. Ja tylko czekam na moment aż De Ligt poprosi o odejście i nie zdziwię się jeśli nastąpi to po tym sezonie.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 marca 2020, 14:30

a mnie by zdziwiło, natomiast CR7 nie pasuje do nowej wizji Juve, nie pasuje do Sarriball czy Pepeball (którego większość by u nas chciała), nie wraca się a pressing zakłada tylko gdy trzeba gonić wynik, niby nie wygląda na swoje lata ale jednak co jakiś czas potrzebuje odpocząć i nie jedzie na jakiś mecz w ogóle jak jakaś primadonna, z nim nie jesteśmy drużyną a najlepsze Juve zawsze było drużyną także jeśli chce nam odciążyć budżet a przy okazji byłaby z niego kasa na transfery to na pewno sportowo na jego odejściu nie stracimy


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
pandecybel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2015
Posty: 148
Rejestracja: 17 kwietnia 2015

Nieprzeczytany post 02 marca 2020, 15:24

Umówmy się, sprowadzenie Ronaldo było wywaleniem kasy w błoto co już można podsumować po połowie jego kontraktu. Łącznie kosztował 200 mln euro jeśli liczyć jeszcze kwotę absurdalnie wysokiej pensji. To kwota za którą można spokojnie sprowadzić 3 zawodników z TOPu i w końcu zbudować pomoc i boki obrony na poziomie.
Poziomu zespołu ani trochę nie podniósł a wręcz obniżył ustawianiem całej taktyki pod niego. Można bez obaw napisać, że to wtopa transferowa.
Jeśli planowana jest jakaś rewolucja i wymiana trenera to Ronaldo powinien jako jeden z pierwszych pożegnać się z klubem.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 02 marca 2020, 16:16

@Maly
Można polemizować czy Ronaldo nie pasuje do nowej wizji Juve. Ja bym powiedział, że Cristiano jest nieodzownym elementem układanki, gdy podczas meczu wszystko funkcjonuje jak należy i każda formacja nie schodzi poniżej określonego poziomu (dotyczy to w głównej mierze naszej drugiej linii). Jeśli coś idzie źle, to niestety CR7 nie jest cudotwórcą i nic nie poradzi na marność naszej pomocy i nie ma się co dziwić, że w przerwie spotkania przeciwko Lyonowi narzekał w pogawędce z Dybalą na brak wsparcia ze strony naszego środka pola. Doskonale to było również widać chociażby w ubiegłej edycji LM, gdy na wyjeździe z Atletico dostaliśmy 2:0, by potem w rewanżu niczym walec zmiażdżyć ekipę z Madrytu i mimo tego, że głównym aktorem spektaklu był Ronaldo, to bez wątpienia nasz awans to zasługa doskonałej gry całego zespołu (włączając w to chociażby Emre Cana, Spinazzolę czy Bernardeschiego). Ja się zaczynam zastanawiać co jest główną przyczyną tego, że Juventus od paru lat potrafi rozegrać w tracie trwania całego sezonu tylko dwa czy trzy (w porywach do czterech) spotkań na mistrzowskim poziomie (typu 3:0 z Barceloną, 3:1 z Realem na wyjeździe), parę przyzwoitych meczów, a reszta to katorga dla kibiców wyglądająca jakby nasi zawodnicy wychodzili na boisko za karę.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 marca 2020, 17:35

Tak tylko przypominam, że to nie temat o Ronaldo czy transferach ;)

Mecz Juventus - Real w młodzieżowej LM przełożony o tydzień: https://www.realmadryt.pl/news/94507-me ... przelozony

Chyba kogoś dupa piecze: https://www.realmadryt.pl/news/94498-pi ... d-pamietam
Piqué: W pierwszej połowie to był najgorszy Real Madryt odkąd pamiętam


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 04 marca 2020, 15:06

prezes3c pisze:
01 marca 2020, 22:02
Poza tym ten cały Vinicjusz absolutnie każdą decyzję podejmuje źle.
Nawet nie wiesz jak to frustruje tydzień w tydzień :-) Chcąc nie chcąc - Vini jest obecnie naszym najlepszym skrzydłowym, alternatyw nie ma zbyt wiele, a sam Zidane wydaje się ufać mu całkowicie, co ma odzwierciedlenie w minutach na boisku. Bramka w El Clasico nieco fartowna, ale bardzo podoba mi się jego zaangażowanie - widać, że bardzo mu zależy na dobrych występach, stara się, dużo biega (czasem mało inteligentnie), ma w sobie brazylijską technikę i smykałkę do dryblingu, ale za często jest mocno przyklejony do swojej strony boiska, podejmuje sporo niezbyt logicznych decyzji (gdy prosiło się o prostopadłe podanie - wchodzi w próbę dryblingu, która kończy się stratą piłki i rzutem z autu dla rywali :| ) i przede wszystkim - to jego największy mankament - brakuje mu wykończenia. Winicjusz na strzelenie gola potrzebuje piętnastu okazji, brak umiejętności strzelania bramek regularnie rzutuje na problemy w ofensywie. Pod tym względem progres jest najmniej zauważalny, ale moim zdaniem on również nastąpi - Vini ma dopiero 19 lat, dwa sezony z piłką na najwyższym poziomie za sobą, ogromne doświadczenie (jak na swój wiek) oraz strzeloną bramkę w meczu z Barceloną :D Mało który zawodnik może pochwalić się takimi osiągnięciami w wieku 19 lat.

jackop pisze:
01 marca 2020, 22:06
Meh, cały weekend nic nie oglądałem, a tu taka lipa.
Ej, nie było aż tak źle. "Lipa" o była chyba tylko ze strony Barcelony, Real zagrał na co najmniej umiarkowanie udanym poziomie. Pierwsza połowa mogła rozczarować, ale druga była już zdecydowanie lepsza, zwłaszcza, jak po bramce Viniciusa zawodnicy poczuli krew i - dzięki Bogu - nie cofnęli się, próbując grać na utrzymanie wyniku. Bramka Mariano, który debiutował tymi dwoma minutami w La Lidze w tym sezonie to piękna historia.
Zasłużona wygrana :bravo:
Dzięki! :hello:


1902 Para Siempre

Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 marca 2020, 19:05

San Holo pisze:
04 marca 2020, 15:06
Ej, nie było aż tak źle.
To akurat napisałem w trakcie przerwy ;) Drugie 45 min. oglądało się już lepiej.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 marca 2020, 15:48

W Hiszpanii też zawiesili rozgrywki.


Obrazek
ODPOWIEDZ