LaLiga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2003, 14:20

Makelele to juz nie pilkarz Realu. wiec maja 4 przedstawicieli, my 3 wiec nie jest najgorzej. Ale nie ukrywam ze nie podoba mi sie zbytnio ta 11. Carlos minionego roku wcale nie mial takiego wybitnego uwazam ze bardziej znalesc tam powinien sie Puyol


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2003, 14:23

Tak jak juveluck, nie mam pojecia kto to jest ten caly Eldo. Czy to Polak? Zresztą mniejsza z tym wazne, że nie kocha Realu. Mimo wszystko nadal nie lubie hip hopu 8). No moze Peja..( jak Paolo Rossi na Hiszpanskich stadionach, oponentow pokonam :D ).


Dyzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 52
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2003, 14:35

ludzie co to wybieraja chyba sa odmiennej orientacji!!! Beckhama dali chyba za ladne oczy bo chyba nie za gre!!! chociaz nowatorsko wykonuje rzuty karne - strzelajac 5 metrow nad poprzeczka:))))
moim zdaniem Real po prostu oplaca tych co wybieraja zeby promowac swoich zawodnikow i sprzedawac wiecej koszulek i innych pamiatek!
jeszcze takie pytanko gdzie jest van Nisterloov???? przeciez to jest obecnie najlepszy napastnik!!! tylko Henry moze z nim konkurowac a oni daja Baecona


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2003, 14:44

Jakby nie było tam nikogo z Juventusu to miałbym coś przeciw piątce z Madrytu ale że również 3 piłkarzy Juve to może być...
szczególnie cieszy mnie to że jest wyróżniony Thuram :D


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2003, 14:46

Zamiast Carlosa powinien tam być Zambrotta. Jeszcze Del Piero za Ronaldo :wink: i wtedy mogłbym sie zgodzić. A po za tym to co to za dziennik, pierwszy raz o nim słyszę.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2003, 14:55

Dyzio pisze: moim zdaniem Real po prostu oplaca tych co wybieraja zeby promowac swoich zawodnikow i sprzedawac wiecej koszulek i innych pamiatek!
A moim zdaniem ty jestes zalosny. Te wasze dziecinne teorie spiskowe. Tak jest jak mowicie Real oplaca wszytskich dziennikarzy, dzialaczy, smieciarzy, ogrodnikow, lekarzy, ginekologow i kogo tam jeszce sie da. Po raz kolejny wychodze z alepem o myslenie przed pisaniem posta.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2003, 14:56

Albo nie umiem czytac albo nie ma tam Raula

P.S. Jak nie Alex to Treze albo Sheva powinni być za F.C.Świstaka


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
zawo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 września 2003
Posty: 15
Rejestracja: 06 września 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2003, 14:58

jeden mądry... prawdę mówiąc nigdy go nie słuchałem bo nigdy nei lubiałem takiej muzy ale juz go lubię za ta jego wypowiedź !!!!!!!


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2003, 15:31

Ta wypowiedż szczerze mówiąc nie podobała mi sie.No fakt, Real jest naszpikowany gwiazdami, ale za to grają ładną zgraną piłkę.Nic do nich nie mam pod tym względem.!


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2003, 15:35

Real poprostu dobrze gra, umiem sie na ten temat wypowiedzieć i sie tego nie wstydze.

Juventus też dobrze gra, lecz to widocznie za mało na ten klub.


zagroo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 301
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2003, 15:36

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Lepiej mu wychodzi wysmiewanie sie z realu niż rymowanie 8)
Fajnie powiedział, ale czy jego zdanie coś zmieni? Nie. A rymować to on raczej niepotrafi, tylko piosenka ,,Te słowa'' jako tako mu się udała :wink:
widać ze sie nie znasz na hip hopie...pewnie słyszałes dwie trzy słabsze piosenki i gadasz ze nie umie rymować to tak samo jak by juve przegrało dwa trzy mecze i kazdy by gadał ze jest słabe..eldo i jego grammatik to legenda polskiego hip hopu a jego najnowsza płyta jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i ty pewnie jej nie slyszałeś


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2003, 15:39

KowalFromStolica pisze: :D Ja się ośmieszam?? HA HA!! Kto strzelił samobója w swoim pierwszym meczu dla Realu(BECKHAM!!) i to on się ośmiesza.I mówicie że Becks ma technikę... wolne żarty pół... trzy czwarte polskiej ligi ma lepszą technikę.Ferguson się na tym poznał to i wyj.... tą cio... .Nawet jeśli przyczyną mego sondu jest nienawiść do Beckhama to i tak jest w nim wiele prawdy :D
Stary ty nie wiesz chyba co to jest talent do różnych rzeczy.

On ma talent do wolnych i do długich krod\sów przez całe boisko, no i pewnie jeszcze maseinnych talentów, ale, których używa w życiu codziennym.


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2003, 15:43

Bosh, bez przesady, brakuje mi tam TACHIEGO, ZAMBRO i DAVIDSA, bo moim zdaniem wszyscy mieli świetny sezon, czego nie mozna powiedziec o carlosie i bechamie.


El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2003, 15:57

Peja48 pisze:Niby dlaczego akurat jego a Finał LM nie był ważniejszy ???? albo Nagroda France Fotball :twisted:
A co? wyobrazasz sobie ze final CL lub rozdanie nagrod FF ktore zdarzaja sie co roku moga zostac wybrane wydarzeniem roku?? :lol: :lol: :lol:
A transfer takiego geniusza jak Beckham nie zdarza sie codziennie.


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2003, 16:02

za Ronaldo powinien być...Szewczenko. pokopane te jedenastki. Real słabo grał w ostanim roku ( w porównaniu do wcześniejszego )a nadal są w najlepszych rankingach


ODPOWIEDZ