LaLiga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 maja 2015, 20:32

juvemaroko pisze:Messi jest w mega formie to on zapewni dzis tytul Barcelonie.
Bedzie ciezko go zatrzymac 6 ego czerwca.
No jeśli nasi będą tak samo myśleć i robić pod siebie na sam jego widok to właśnie tak będzie. Widziałem tylko pierwszą połowę i Barca nic nadzwyczajnego nie grała. Nasi muszą po prostu wierzyć w ten sukces od samego początku.


Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 17 maja 2015, 20:42

Prokson pisze:nom
takie porównanie - dość znamienne - bramek Ronaldo i Messiego z tego sezonu

Stworzone przez kibica Barcy :-D


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 17 maja 2015, 20:43

Jak obrona Atletico dała mu tak wjechać sobie na luzie to nic dziwnego, że bramkę strzelił.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 17 maja 2015, 20:43

Barcelona wygra to spotkanie nie wlaczajac 3 ego biegu. Mecz sie toczyl z predkosc maratonu.


Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 17 maja 2015, 20:59

Shadow Marshall pisze:Jak obrona Atletico dała mu tak wjechać sobie na luzie to nic dziwnego, że bramkę strzelił.
Co tydzień słyszę to samo, tu Messiemu dała wjechać obrona Bayernu, tu PSG, tu Atletico, do bani ci obrońcy :D

Ze zwycięstwa jestem bardzo zadowolony, to na pewno najlepszy sezon Barcy od 2010/2011. Jeśli udałoby się wygrać jeszcze finał LM, to dla mnie będzie to lepszy sezon od słynnego 2008/2009 i sześciu pucharów - bez kontrowersji, rywale w LM pozbawiani złudzeń już w pierwszych meczach, a do tego niesamowicie elastycznie grająca drużyna. Po drodze jest jeszcze puchar króla, ale to jednak nie to. Czekamy na Berlin!


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 17 maja 2015, 21:08

Dtmiu pisze:
Shadow Marshall pisze:Jak obrona Atletico dała mu tak wjechać sobie na luzie to nic dziwnego, że bramkę strzelił.
Co tydzień słyszę to samo, tu Messiemu dała wjechać obrona Bayernu, tu PSG, tu Atletico, do bani ci obrońcy :D
Obejrzyj jeszcze raz tą bramkę, a potem przyznaj mi racje. Dziękuje :) Napastnik wchodzi na 11m a obrońcy stoją jak kołki. To się musiało tak skończyć.


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 17 maja 2015, 21:13

Shadow Marshall pisze:
Dtmiu pisze:
Shadow Marshall pisze:Jak obrona Atletico dała mu tak wjechać sobie na luzie to nic dziwnego, że bramkę strzelił.
Co tydzień słyszę to samo, tu Messiemu dała wjechać obrona Bayernu, tu PSG, tu Atletico, do bani ci obrońcy :D
Obejrzyj jeszcze raz tą bramkę, a potem przyznaj mi racje. Dziękuje :) Napastnik wchodzi na 11m a obrońcy stoją jak kołki. To się musiało tak skończyć.
Przecież każdy stracony gol to błąd defensywy. Dlatego często bawią mnie teksty jak oni mogli go tak zostawić i utorować drogę do bramki. Ale jakimś cudem każda drużyna traci bramki więc każda defensywa popełnia błędy i trzeba je wykorzystać. Sytuacja Messiego wcale nie była taka prosta, bo oprócz tego wejścia trzeba było jeszcze oddać niełatwy strzał. Zresztą mniejsza z tym. Dzisiaj Barcelona przypieczętowała majstra i jestem niezmiernie szczęśliwy. Do dwóch finałów jeszcze trochę czasu więc będzie czas na dyskusje.


Zone93

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 maja 2015
Posty: 4
Rejestracja: 12 maja 2015

Nieprzeczytany post 17 maja 2015, 21:48

Shadow Marshall pisze:
Dtmiu pisze:
Shadow Marshall pisze:Jak obrona Atletico dała mu tak wjechać sobie na luzie to nic dziwnego, że bramkę strzelił.
Co tydzień słyszę to samo, tu Messiemu dała wjechać obrona Bayernu, tu PSG, tu Atletico, do bani ci obrońcy :D
Obejrzyj jeszcze raz tą bramkę, a potem przyznaj mi racje. Dziękuje :) Napastnik wchodzi na 11m a obrońcy stoją jak kołki. To się musiało tak skończyć.
Messi to najlepszy piłkarz świata, prawdopodobnie najlepszy w historii, to obrońcy przy nim wyglądają jak amatorzy, nawet Ci najlepsi obrońcy.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 maja 2015, 22:01

Zone93 pisze:Messi to najlepszy piłkarz świata, prawdopodobnie najlepszy w historii, to obrońcy przy nim wyglądają jak amatorzy, nawet Ci najlepsi obrońcy.
Noooooo, ja bym oddał finał walkowerem, bo sam Messi może naszym amatorom wrzucić piątkę, ba! siódemkę.

#bekaztypa


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 25 maja 2015, 20:53

http://www.fcbarca.com/63760-wystep-bar ... n=mainpage
No nie powiem kilka stwierdzeń w tym tekście mnie trochę zdziwiło, szczególnie fragm. o tym,że środek obrony to nie jest nominalna pozycja Andrei. :smile: Widzę,że u nich i redaktorzy zbyt ogarnięci nie są :prochno:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 maja 2015, 21:26

Real zwolnił Ancelottiego :whistle: Moim zdaniem to zła decyzja,ale to ich sprawa ;) Fajnie jakby Carletto wrócił do Milanu ;)


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 25 maja 2015, 22:18

Wojtek pisze:Real zwolnił Ancelottiego :whistle: Moim zdaniem to zła decyzja,ale to ich sprawa ;) Fajnie jakby Carletto wrócił do Milanu ;)
Chyba narazie Ancelotti pujdzie na operacje I przez jakis czas nie bedzie prowadzic zadna druzyna.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 25 maja 2015, 22:57

Dokładnie, media twierdzą, że Carlo zrobi sobie teraz rok przerwy, ma przejść operację w Kanadzie, wczoraj czytałem też coś o tym, że wydaje córę za mąż :D Nie przeszkadza mu to w zjedzeniu kolacji z Gallianim, o czym donosi Di Marzio, ale to pewnie raczej kurtuazja.

Najlepiej, jakby objął reprezentację Włoch po Euro 2016 ;)


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 25 maja 2015, 23:57

bendzamin pisze:Najlepiej, jakby objął reprezentację Włoch po Euro 2016 ;)
Pomyślałem o tym samym.


Goral101

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 lipca 2012
Posty: 34
Rejestracja: 19 lipca 2012

Nieprzeczytany post 26 maja 2015, 00:40

Pierwsza osoba w realu do wylotu powinien byc prezes . Praktycznie wyglada to tak ze zwolnił trenera drużyny ktora nie trafiła z forma w szczytowy okres sezonu . Był moment ze jechali z każdym chcieli . Rok temu puchar króla , liga mistrzów i klubowe mistrzostwa swiata .
Chyba był w kilku klubach ekstraklasy na szkoleniu . Nic tylko sie cieszyć ze mamy kogoś z głowa na karku w zarządzie gdzie liczy sie drużyna , a nie ilośc sprzedanych koszulek


ODPOWIEDZ