LaLiga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Angelu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2007
Posty: 214
Rejestracja: 09 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2013, 10:28

Real Sociedad w ostatniej kolejce wyprzedził Valencie i to oni ostatecznie zagrają w el. LM. Bardzo się z tego cieszę, zasłużyli sobie moim zdaniem na to. Ciekawy zespół i będę bacznie obserwował ich poczynania w kolejnym sezonie


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2013, 10:37

Angelu pisze:Real Sociedad w ostatniej kolejce wyprzedził Valencie i to oni ostatecznie zagrają w el. LM. Bardzo się z tego cieszę, zasłużyli sobie moim zdaniem na to. Ciekawy zespół i będę bacznie obserwował ich poczynania w kolejnym sezonie
Tez im kibiciwalem i zyczylem zeby to jednak oni zagrali w kwalifikacjach LM. Dwumecz z Realem to byla piekna sprawa i 13 bramek :)
Tylko nie rozumiem czemu odchodzi od nich trener??.. :think:
Awansowal do LM i odchodzi..

edit: wyjasnilo sie "21 maja 2013 ogłosił, że nie przedłuży kontraktu z Realem Sociedad i po zakończeniu sezonu przeniesie się do Stade Rennais".


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2013, 15:49

@Paweljuve2006

Jeśli to prawda to dziwna decyzja Montaniera, zamiast rywalizować o Ligę Mistrzów odchodzi do przeciętnej francuskiej ekipy. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że Sociedad wyprzedzą Valencie wielkie gratulacje dla nich. Pamiętam ciężkie mecze Juventusu z tym rywalem jakieś 9 lat temu. Również dzisiaj nie byłby to wygodny przeciwnik.


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2013, 16:09

Trenerzy i zespół często się wypalają po sukcesie, może dlatego odchodzi. Taki mourinho zmienia klub jak rękawiczki ;d


rokfor

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2013, 15:24

Lucas87 pisze:@Paweljuve2006

Jeśli to prawda to dziwna decyzja Montaniera, zamiast rywalizować o Ligę Mistrzów odchodzi do przeciętnej francuskiej ekipy. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że Sociedad wyprzedzą Valencie wielkie gratulacje dla nich. Pamiętam ciężkie mecze Juventusu z tym rywalem jakieś 9 lat temu. Również dzisiaj nie byłby to wygodny przeciwnik.
W tym Rennes (gdzieś czytałem, ale nie potrafię podać źródła) podobno mają się pojawić jakieś spore pieniądze, więc może jakaś nowa "siła" w Ligue 1.
A co do Sociedad, w składzie mają min Griezmana czy Iñigo Martíneza, a to są zawodnicy o których stara się kilka bardzo mocnych ekip, więc jeśli uda im się zatrzymać trzon drużyny i dokupić kilku doświadczonych graczy to może być ciekawa drużyna w LM.


baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2013, 15:37

rokfor pisze:
Lucas87 pisze:@Paweljuve2006

Jeśli to prawda to dziwna decyzja Montaniera, zamiast rywalizować o Ligę Mistrzów odchodzi do przeciętnej francuskiej ekipy. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że Sociedad wyprzedzą Valencie wielkie gratulacje dla nich. Pamiętam ciężkie mecze Juventusu z tym rywalem jakieś 9 lat temu. Również dzisiaj nie byłby to wygodny przeciwnik.
W tym Rennes (gdzieś czytałem, ale nie potrafię podać źródła) podobno mają się pojawić jakieś spore pieniądze, więc może jakaś nowa "siła" w Ligue 1.
A co do Sociedad, w składzie mają min Griezmana czy Iñigo Martíneza, a to są zawodnicy o których stara się kilka bardzo mocnych ekip, więc jeśli uda im się zatrzymać trzon drużyny i dokupić kilku doświadczonych graczy to może być ciekawa drużyna w LM.
Ale te pieniądze to znowu od szejków bo już zaczyna mnie to znacznie irytować :/


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2013, 16:25

@rokfor

Nie dobijaj mnie. Kolejny Abramowicz, szejk czy może tym razem Chińczycy :?: Ten sport niedługo zejdzie całkowicie na psy, takie działanie powoli wypacza sens tej rywalizacji :/


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2013, 00:24

Widzieliscie jaka szopke Barca zrobila witając "króla" Neymara? :rotfl:



Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2013, 02:04

FelekJUVE pisze:Widzieliscie jaka szopke Barca zrobila witając "króla" Neymara? :rotfl:

Nie widze beki :think:
Barca i Real zawsze tak głośno witaly swoje "cracki". Bodajże na prezentacji Cristiano na SB przybylo ponad 60k ludzi.


Navar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2009
Posty: 84
Rejestracja: 07 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2013, 08:58

Tak samo było jak do Realu przychodzili Benzema i Kaka o C. Ronaldo nie wspominając.


Juventus to nie tylko drużyna piłkarska, to styl życia.
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2013, 15:39

FelekJUVE pisze:Widzieliscie jaka szopke Barca zrobila witając "króla" Neymara? :rotfl:

Taki happening to akurat pozytywna sprawa. Tym bardziej, że Neymar ma właśnie przyciągać tych kibiców. Public Relations - mówi Ci to coś?

Aż przypomina mi się prezentacja Diego :D Wtedy były emocje :D


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2013, 17:46

Otwieram dzisiaj lodówkę a tam Neymar...

Perez "świetnie" zaczyna kolejną kadencję w Realu:
- nie może znaleźć trenera,
- Higuain zrobił mu 'kuku'
- Ronaldo odrzuca nowy kontrakt, obecny kończy mu się za 2 lata. 90 kilka mln € za 1 Mistrzostwo i 1 Puchar Króla. Gdyby odszedł za darmo to byłoby to frajerstwo milenium.
Alessio Secco pisze:Nie rozumiem. Czyżby ktoś przepłacił więcej ode mnie???
Obrazek


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Espaneta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2012
Posty: 137
Rejestracja: 24 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2013, 20:58

Oficjalnie: David Albelda odchodzi z Valencii!

Czyli stało się to czego obawiałem się mniej więcej od rundy rewanżowej, ostatni z tej wielkiej Valencii odchodzi, pewna epoka się kończy, Valencianismo płacze ;( Niegdyś wspaniały DM, ostoja klubu i reprezentacji Hiszpanii i jeden z najlepszych środkowych pomocników w historii LFR, owszem, młodzi kibice pewnie powiedzą "jak to? a gdzie Xavi, Iniesta, Xabi Alonso, co Ty tu wyskakujesz z jakimś Albeldą" ale dla mnie Valeron, Baraja i właśnie Albelda to taki tercet wspaniałych, wielkich piłkarzy aczkolwiek nie do końca spełnionych (a już na pewno zasługujących na o wiele więcej niż wygrali). Nie mam słów aby opisać to co czuję do Albeldy, wspaniały kapitan (nie wyobrażam sobie lepszego) 17 lat w barwach Valencii, po prostu - PODZIW i SZACUNEK!

Teraz wiem co czuli niedawno chociażby kibice United jak z klubem pożegnał się Alex Ferguson, to są takie osobistości że chemia i uczucia między nimi a tobą są po prostu nie do opisania a kiedy dociera do Ciebie fakt że nie zobaczysz ich więcej w swoim klubie przyprawia gorycz, złość, smutek a łzy same cisną się na usta.

Gracias el grande capitan - David Albelda sempre blanquinegro!




Chyba jego najpiękniejsza bramka w barwach VCF


"Dwa turbo-diesle Valencii" - ahh to były czasy:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2013, 22:01

Espaneta, po Twoim poście widać, ile Albelda znaczył w Valencii ;)

Swoją drogą - nie pamiętam u którego trenera, ale David miał już wylatywać z klubu, ale jednak został. Trochę niespełniony może czuć się w reprezentacji, z która nigdy nic nie wygrał, na dobrą sprawę nie był też nigdy jej kluczowym zawodnikiem.

Ciekawe czy jeszcze gdzieś pokopie? :think:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
daroo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2010
Posty: 358
Rejestracja: 10 marca 2010

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2013, 22:08

Espaneta pisze: Teraz wiem co czuli niedawno chociażby kibice United jak z klubem pożegnał się Alex Ferguson, to są takie osobistości że chemia i uczucia między nimi a tobą są po prostu nie do opisania a kiedy dociera do Ciebie fakt że nie zobaczysz ich więcej w swoim klubie przyprawia gorycz, złość, smutek a łzy same cisną się na usta.
Teraz wiesz co czuli kibice Juve (może nie wszyscy ale zdecydowana większość) przed rokiem, gdy z klubu odchodził Del Piero. Juventinim opisane przez Ciebie uczucia nie są obce.


ODPOWIEDZ