LaLiga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 05 lutego 2013, 22:35

Junakson pisze:
juvemaroko pisze:zas Merengue nie zagraja w finale Copa del Rey.
Serio? :( Dzięki za info, odpuszczę sobie rewanż w takim razie.
jackop pisze:Szczególnie tym faulem na Messim, po którym powinien wylecieć z czerwoną kartką
To masz na myśli? :lol:
Wybac ale z tym co pokazuje ostatnio Real, to nawet jesli kilku pilkarze Barcy beda bez formy to bedzie wam ciezko wywalczyc awans z Camp No.
W pierwszym spotkanie Real mial swoja szansa ale nie zostalo dobrze eksploatowany.


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 08 lutego 2013, 12:07

Trochę zmienię temat. Dziś na onecie pojawił się ciekawy artykuł o pewnym lekarzu z Hiszpanii, którego profesją okazał się być doping w sporcie. Facet przez lata praktycznie działał bezkarnie, gdyż działał od lat 70-tych, a proces w sądzie wytoczono mu dopiero w tym roku.
Na końcu tego artykułu można poczytać o jego działalności. Co ciekawe, pojawiają się także nazwy hiszpańskich klubów, a o pomoc starać się miała także FC Barcelona.
Najciekawszym jednak fragmentem z punktu widzenia fana futbolu jest fragment:
Jeszcze poważniejsze podejrzenia kierowane są zaś pod adresem piłkarzy Realu Madryt i Barcelony, z którymi ponoć Fuentes okresowo współpracował. Hiszpan nie kryje zresztą, że gdyby przyszło mu ujawnić, komu z futbolistów swego kraju podawał doping, reprezentacja Hiszpanii zostałaby pozbawiona tytułów mistrza świata i mistrza Europy.!

Co myślicie?


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 lutego 2013, 12:40

Myślę, że gruba plotka mająca na celu podbicie popularności jakieś gazety.

Na zasadzie: przychodzi 20stka do Faktu i mówi: Spałam z Borucem. Opowiem wam za 3000zł.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 08 lutego 2013, 21:08

blackadder pisze:Trochę zmienię temat. Dziś na onecie pojawił się ciekawy artykuł o pewnym lekarzu z Hiszpanii, którego profesją okazał się być doping w sporcie. Facet przez lata praktycznie działał bezkarnie, gdyż działał od lat 70-tych, a proces w sądzie wytoczono mu dopiero w tym roku.
Na końcu tego artykułu można poczytać o jego działalności. Co ciekawe, pojawiają się także nazwy hiszpańskich klubów, a o pomoc starać się miała także FC Barcelona.
Najciekawszym jednak fragmentem z punktu widzenia fana futbolu jest fragment:
Jeszcze poważniejsze podejrzenia kierowane są zaś pod adresem piłkarzy Realu Madryt i Barcelony, z którymi ponoć Fuentes okresowo współpracował. Hiszpan nie kryje zresztą, że gdyby przyszło mu ujawnić, komu z futbolistów swego kraju podawał doping, reprezentacja Hiszpanii zostałaby pozbawiona tytułów mistrza świata i mistrza Europy.!

Co myślicie?

To nie ten lekarz ktore opowiadal ze Rafa Nadal tez z nim wspolpracowal?


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 08 lutego 2013, 21:45

Ten sam. :prochno:


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 26 lutego 2013, 21:54

Niezły mecz, ale nic więcej.
Schemat ten co zawsze. Barcelona się utrzymuje przy piłce, a Real stwarza okazje. Minus dla sędziego za niepodyktowanie karnego dla Katalończyków.
PS. Alba mnie irytują. Najpierw wymachuje łapami do bogu ducha winnego sędziego(za co zresztą powinien dostać kartkę), a potem chyba pozazdrościł swojemu sobowtórowi(Affleckowi) Oscara i sam postanowił pobawić się w teatr. :prochno:
Ostatnio zmieniony 26 lutego 2013, 21:57 przez pablo1503, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 lutego 2013, 21:54

Ogladam polfinal PK. Real jest zespołem lepszym. Tak sobie mysle ze era Barcelony, przynajmniej tej Barcelony ,,nie z tej ziemi'' minela. Nigdy nie lubiałem obydwu zespołow, ale od jakiegos czasu czuje pewna sympatei do Realu, nie mam pojecia dlaczego, moze z tego wzgledu ze mnie bardziej rajcuje szybka pilka bez zbednego klepania ala Barca.

AAaaa... wlasnie zapomnialem dodac iz era moze i sie konczy ale aktorstwo zawodnikow Barcy dalej na wysokim poziomie :smile:, Fabreagas juz dawno powinien byc nominowany do Oscara, no i Alba duzo nabral doswiadczenia :prochno: , ciekawe co mu Ramos powiedzial na koniec... pewnie cos w stylu ,, wstan chlopie bo nawet twoi kibice sie smieja''.


Obrazek
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 lutego 2013, 21:57

Ciekawa pierwsza polowa. Barcelona probuje narzucic swoja gra ale Real dobrze sie ustawia.
Niestety to co pokazal Alba moze byc przedsmakiem co zobaczymy w drugiej polowie czyli jak nie idzie wymuszania czerwona kartka, rzut kary badz rzut wolny tuz przed ple karny rywala.


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 26 lutego 2013, 22:06

Dawno nie widziałem tak sfrustrowanej Barcelony. Widać, że jakiś kryzys odczuwają.


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 26 lutego 2013, 22:08

Że niby miał być faul na Pedro? Z dwóch powodów go nie było:
1 Stracił kontrole nad piłką - nie miał szansy do niej dojść bo sobie ją wywalił do boku.

2 Przewracać się zaczął przed kontaktem z Ramosem.

edit. Za te machanie rękami powinna być z automatu żółta, to by się oduczyli.

edit2. Znowu Pedro chciał wymusić, niesamowicie chciał się wkręcić Fabio C. pod pachę ;-)
Ostatnio zmieniony 26 lutego 2013, 22:26 przez Kucharius1, łącznie zmieniany 1 raz.


Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 26 lutego 2013, 22:24

Krystna dobila Barce i chyba juz nie dadza rady sie podniesc i w sumie dobrze, nie lubie tego smiesznego klubiku.


Obrazek
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 lutego 2013, 22:54

Wielki spotkanie pilkarze Mourinho. Barcelona niczego wielkiego nie pokazala, nawet swoich 1000 jak w pilki recznej.
Napewno ten wynik zmobilizuje pilkarze Realu zeby powalczyc o awansu w Manchesterze.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 26 lutego 2013, 22:55

No no... Kto by się spodziewał, że Barca straci na swoim stadionie 3 bramki.
Brawa dla Realu, albo raczej dla Mourinho, który kapitalnie przygotował swoich podopiecznych :bravo:


Obrazek
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 26 lutego 2013, 23:00

Pepe i Essien :ok: , nieźle się uśmiałem. Byłem za Realem więc cieszę się ,że zasłużenie wygrali.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 26 lutego 2013, 23:00

Czyżby kryzysik w drużynie millenium?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
ODPOWIEDZ