LaLiga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2012, 10:57

annihilator1988 pisze:Coś czuję, że po jutrzejszym meczu, ten filmik zostanie rozbudowany. Basquety Piquety i inne cudaki :/ Polecam 3min 48

a mi się zdaję , że ten filmik zostanie rozbudowany


Fino Alla Fine Forza Juventus!
Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2012, 13:39

Tak jako ciekawostka, kursy u buka na mecz:

Real Madryt- Fc Barcelona 2,70 3,40 2,45

Ciekaw jestem co wymyśli Żoze na ten mecz bo u Madryckich już zaczynają się pojawiać pierwsze przewidywane składy. Jeden z wariantów zakłada grę bez Benzemy w co nie wierzę, ale często przewija się też nazwisko Kaki, którego strasznie się boję. Niby mało gra, ale zawsze jak oglądam ich mecz to Kaka jest naprawdę groźny, szkoda że się marnuje. Istotną kwestią jest na pewno to, kto wystąpi w drugiej linii, czy będzie to duet np Alonso Lass czy znów zdecydują się na trio np. Pepe Lass Alonso. Chociaż z tego co wiem to chyba Pepe zostanie jednak w obronie bo mają jakieśtam braki kadrowe.

Co do Barcelony to akurat większych niewiadomych nie ma, jestem prawie pewien że będzie Pinto- Alves, Pique, Puyol, Abidal- Busquets, Xavi, Iniesta- Fabregas, Messi, Sanchez. Nie widze w sumie innych możliwości. Pedro, Villa i Afellay poza kadrą meczową, Cuenca to jeszcze nie ten poziom więc nie ma co cudować. W obronie niby jest Adriano albo Mascherano ale wątpię by Pep chciał zmieniać zwycięskie zestawienie z poprzedniego starcia.

Tradycyjnie też jak to z mocniejszym rywalem, będę pewnie cały oblany potem już w pierwszych paru minutach meczu, bo znowu będziemy pewnie potrzebować chwilę żeby się ogarnąć.

Jako że ostatnie starcia dostarczyły nam dużo emocji w postaci wielu bramek, więc uważam że i tym razem nie będzie inaczej i obstawiam wynik 2:2, czyli korzystny w kontekście rewanżu na Camp Nou.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2012, 17:24

Dtmiu pisze:Chociaż z tego co wiem to chyba Pepe zostanie jednak w obronie bo mają jakieśtam braki kadrowe.
Pepe zagra raczej na stoperze bo chyba ledwo wyleczył kontuzję na ten mecz a na defensywnym musiałby zapie...rniczać po całym boisku :D

Co do taktyki Realu to fragment konferencji Mourinho rozłożył mnie na łopatki.
- Nie zdradzę mojego składu. Nie znam go jeszcze, ale nawet gdybym znał, nie powiedziałbym wam. Możliwe, że będą trzy lub cztery zmiany. Jeśli na prawej zagra Ramos, skrytykują mnie, ponieważ jest lepszy na stoperze. Jeśli zagra Coentrão, skrytykują, że jest lewonożny. Jeśli zagra Lass, skrytykują mnie, dlatego że wobec nieobecności Khediry, musi grać w środku. Jeśli Pepe wystąpi na stoperze, powiedzą, że musi grać w środku pola. A jeśli wystąpi w drugiej linii, powiedzą, że jest lepszy na stoperze. Tak samo jeśli zagra Benzema, a nie zagra Higuaín, który strzelił gola z Mallorcą. Jeśli zagram trzema pomocnikami, skrytykują mnie, dlatego że powinienem atakować. Jeśli zagram ofensywnie, powiedzą, że powinienem zagęścić środek. Lepiej iść jutro do kina, a później zobaczyć wynik i dyskutować.
Ech, trochę w Serie A smutno bez niego :prochno:


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2012, 17:33

Ouh_yeah pisze:Ech, trochę w Serie A smutno bez niego :prochno:
A mi wcale nie jest smutno. Pamiętasz te teksty w stylu "Nie wiedziałem, że we Włoszech pole karne zaczyna się na 25 metrze" albo gest z kajdankami? Najzabawniejsze jest to, że w tamtym sezonie interowi ewidentnie sprzyjali sędziowie a ten jeszcze miał czelność sugerować, że jest pokrzywdzony :lol:

Tak a propos Barcelony to ogólnie jestem zdziwiony, że na skrzydle wystawiany jest Fabs a nie Iniesta, wszak Blada twarz wydaje się być szybszy i bardziej dynamiczny a Fabregas lepszy w długich podaniach i przeglądzie pola.


Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2012, 17:42

Na skrzydle jest wystawiany właśnie Iniesta a nie Fabs :wink:


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2012, 17:48

Fabregas huka bramki aż miło, dlatego też Guardiola może wystawia go z przodu.
Chociaż uważam, że Iniesta z Ceskiem będą pomagać Xaviemu opanować środek pola.

Na miejscu Mou zagrałbym chyba mimo wszystko 4-3-3 lub 4-3-1-2 z Kaką na trequartiście. Problem w tym, że chyba brakuje im jednego pivota.

Może takie coś, co myślicie/myślisz Dtmiu?

--------------benzema---------------
di maria/kaka*--------------------cr7

------coentrao--alonso--lass--------
marcelo--pepe----ramos---arbeloa

---------------casillas-----------------

* w przypadku di marii 4-3-3 a kaki 4-3-1-2.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2012, 17:58

Mietson pisze:Pamiętasz te teksty w stylu "Nie wiedziałem, że we Włoszech pole karne zaczyna się na 25 metrze" albo gest z kajdankami?
No ale przecież chodziło o to, żeby zewrzeć szyki w zespole. Inter kontra reszta świata. To się przydało potem przeciwko Barcy, kiedy faktycznie prawie wszyscy byli przeciwko nim. Facet ma łeb (i przy okazji fajnie się czyta jego barwne wypowiedzi). Obecnie w Serie A prawie same ciapy na stołkach trenerskich.
Dtmiu pisze:jestem prawie pewien że będzie Pinto- Alves, Pique, Puyol, Abidal- Busquets, Xavi, Iniesta- Fabregas, Messi, Sanchez.
Dtmiu pisze:Na skrzydle jest wystawiany właśnie Iniesta a nie Fabs :wink:
Troszkę się plączesz w zeznaniach Katalończyku :D


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2012, 18:10

Ouh_yeah pisze:
Mietson pisze:Pamiętasz te teksty w stylu "Nie wiedziałem, że we Włoszech pole karne zaczyna się na 25 metrze" albo gest z kajdankami?
No ale przecież chodziło o to, żeby zewrzeć szyki w zespole. Inter kontra reszta świata. To się przydało potem przeciwko Barcy, kiedy faktycznie prawie wszyscy byli przeciwko nim. Facet ma łeb (i przy okazji fajnie się czyta jego barwne wypowiedzi). Obecnie w Serie A prawie same ciapy na stołkach trenerskich
Ja się z tym zgadzam. Jego prowokacje i poza jaką przyjmuje przed kamerami jest częścią jego pracy co nie zmienia faktu, że denerwował mnie i dlatego cieszę się, że teraz drażni Dtmiu a nie mnie :)

A co do "ciap na stołkach" - Antek to niby taka popierdółka? :evil: Montella też nie jest byle pachołkiem.
Ouh_yeah pisze:
Dtmiu pisze:jestem prawie pewien że będzie Pinto- Alves, Pique, Puyol, Abidal- Busquets, Xavi, Iniesta- Fabregas, Messi, Sanchez.
Dtmiu pisze:Na skrzydle jest wystawiany właśnie Iniesta a nie Fabs :wink:
Troszkę się plączesz w zeznaniach Katalończyku :D
No właśnie :)


Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2012, 19:06

Mój błąd, ale wpisałem tak z przyzwyczajenia bo często jest tak że w składzie meczowym wygląda to podobnie jak napisałem a potem boisko i tak to weryfikuje. Bo tak szczerze mówiąc nie jestem pewien jaką zagramy tak naprawdę formacją więc trochę tego nie uporządkowałem :wink:

Stahoo- też mi sie wydaje że będzie coś w ten deseń, tak też pisali gdzies u Madryckich. Mieli też właśnie to ustawienie z Higuainem bez Benzemy, ale wątpię by wystawiono skłąd bez najlepszego napastnika.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2012, 19:35

Ouh_yeah pisze:Obecnie w Serie A prawie same ciapy na stołkach trenerskich.
Obrazek

Co do samego dzisiejszego meczu. Fajerwerków się nie spodziewam. Jeśli Real będzie skuteczny - wygra, jeśli nie - wygra Barcelona.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2012, 20:02

Kusi mnie zakład powyżej 9 rożnych w tym meczu.Płacą 1.72 za 10 lub 2.05 za 12 rożnych.Co o tym myślicie ? Warto zagrać za 100 zł ?


Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2012, 20:03

Z tego co pamiętam to ktoś z tego forum nieźle się przejechał na zakładzie na rożne ostatnio :prochno:


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2012, 21:02

Mietson pisze:A co do "ciap na stołkach" - Antek to niby taka popierdółka? :evil: Montella też nie jest byle pachołkiem.
Antek to jedyny, który przejawia jeszcze jakąś charyzmę i "chwytanie za mordy". Ale Montella jako trener to kompletny random :roll:


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2012, 21:10

Mietson pisze:
annihilator1988 pisze:Coś czuję, że po jutrzejszym meczu, ten filmik zostanie rozbudowany. Basquety Piquety i inne cudaki :/ Polecam 3min 48
Po pierwsze, po co odkurzasz filmik sprzed prawie roku? Wychodzisz na zazdrosnego hejtera. Po drugie, naucz się poprawnie pisać nazwiska piłkarzy.

Liczę na dobry mecz, dużo emocji sportowych i mało "tych drugich" :smile: Barcelona wygra.
Po pierwsze, nie przemawia za mnie zazdrość ale zniesmaczenie spowodowane przez usilne wysiłki sędziów w promowaniu wyników osiąganych, w LM, czy lidze, hiszpańskiej, przez "Dumę Katalonii". Po drugie, filmik ma już rok jednak nadal obrazuje tendencję, o której mówię. Po trzecie, może i popełniłem błąd przy nazwisku jednego z w/w piłkarzy Barcy. Niemniej, mówiąc "basquetsach" i "piquetach", mam na myśli przeciętnych piłkarzy, którzy uważani są "bogów" tylko dlatego, że grają w Barcelonie. Szczególnie pije tu do hiszpańskiego pomocnika.
Edit
Co do "przepychania" Barcy to uwierzę, że ta tendencja się zakończyła dopiero po obecnych rozgrywkach. Btw.Krikić też jest fajny :ok: Grał w Barcelonie, reprezentował Hiszpanie.
Ostatnio zmieniony 18 stycznia 2012, 21:51 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 3 razy.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2012, 21:21

Ouh_yeah pisze:
Mietson pisze:A co do "ciap na stołkach" - Antek to niby taka popierdółka? :evil: Montella też nie jest byle pachołkiem.
Antek to jedyny, który przejawia jeszcze jakąś charyzmę i "chwytanie za mordy". Ale Montella jako trener to kompletny random :roll:
Jednak tą Catanię ogarnia nieźle :)
No i ta wypowiedź była niezła:
Montella rzekł pisze:Was Maxi Lopez crying because it was his last game here? I think he was crying because he'll have to stay in Catania and fight for his place
No i o Allegrim słowa złego nie można powiedzieć skoro ogarnia szatnię pełną zarozumiałych cyganów i dzikich demonów :prochno:
annihilator1988 pisze:Po pierwsze, nie przemawia za mnie zazdrość ale zniesmaczenie spowodowane przez usilne wysiłki sędziów w promowaniu wyników osiąganych, w LM, czy lidze, hiszpańskiej, przez "Dumę Katalonii". Po drugie, filmik ma już rok jednak nadal obrazuje tendencję, o której mówię. Po trzecie, może i popełniłem błąd przy nazwisku jednego z w/w piłkarzy Barcy. Niemniej, mówiąc "basquetsach" i "piquetach", mam na myśli przeciętnych piłkarzy, którzy uważani są "bogów" tylko dlatego, że grają w Barcelonie. Szczególnie pije tu do hiszpańskiego pomocnika.
Przemawia przez Ciebie zażenowanie i dlatego odkopujesz filmik sprzed 8 miesięcy o którym wszystko już tutaj powiedziano - fajnie. I wbrew temu co piszesz, ta tendencja zdaje się być zakończona.

I co jest najśmieszniejsze, dalej nie umiesz napisać poprawnie nazwisk piłkarzy :lol: Więc specjalnie dla Ciebie:

Pique. P-I-Q-U-E
Busquets. B-U-S-Q-U-E-T-S

A co do przeciętności - no są tacy przeciętni, że nikt nie wpadł na to, żeby kupić lepszych. A w reprezentacji też stawia się na nich tylko dlatego, że są z Barcelony mimo, że są przeciętni.


ODPOWIEDZ