LaLiga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2004, 00:19

Ja nie twierdze ze jestes subiektywna, tylko czesto jest tak, ze swoj klub, ten ktoremu sie kibicuje jest i zawsze musi byc najlepszy. Nie wazni sa inni, tylko Juve (w tym przypadku). Innym moze spadac forma, ale Juve nie, bo Juve to moj klub! O to mi chodzi.

Pozdrawiam


Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2004, 00:27

kouba pisze:Innym moze spadac forma, ale Juve nie, bo Juve to moj klub!
nie tak bynajmniej nie twierdze!!!! :wink: czesto zdarza mi sie ostro skomentowac gre juventusu. wiadomo ze oni nie beda zawsze najlepsi:) takie zycie...
pozdrawiam rowniez :)


cierpik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2004
Posty: 76
Rejestracja: 10 lipca 2004

Nieprzeczytany post 31 października 2004, 00:29

i tak uwazam ze Juventinha ma racje i ma..racje :wink: i ja tez pozdrawiam was i jednak licze na ten final :-D


Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2004, 00:43

cierpik pisze:jednak licze na ten final :-D
ja licze na wygrany final, bo takiego jak z milanem w najblizszym czasie nie przewiduje 8)
a tak powaznie to jeszcze dluuuuuga droga.narazie 3x1-0 ,zobaczymy jak bedzie w tym tyg.
ps1 dzieki za przyznanie racji 8)
ps2 ciekawe czy milan po raz drugi wygra z barca
ps3 co sie tak wszyscy pozdrawiacie???? :D ale pozdrowienia od mnie tez 8)


cierpik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2004
Posty: 76
Rejestracja: 10 lipca 2004

Nieprzeczytany post 31 października 2004, 00:51

no to wiesz dlaczego tyle sie pozdrawiamy :wink: a to czy milan znowu wygra z barca jest ciekawe,ale znam jedno wazniejsze wydarzenie zblzajacej sie kolejki LM (znowu :wink: ;) juz nikogo nie pozdrawiam! :!: mialas racje :-D


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 06 listopada 2004, 18:33

Jak poinformowała jedna z agencji, David Beckham, gwiazdor Realu Madryt i reprezentacji Anglii, chce za dwa lata zakończyć sportową karierę!

Według agencji Beckham chce najpierw zostać w Niemczech mistrzem świata z reprezentacją Anglii, a następnie przeniesie się do Los Angeles, gdzie zamierza rozpocząć karierę aktorską!

"To prawda. Rozważamy przeprowadzkę do Los Angeles" - powiedziała żona Davida Beckhama, Victoria.

Piłkarza Realu do rozpoczęcia kariery aktora zainspirował Tom Criuse, który niedawno gościł w Madrycie i powiedział Beckhamowi, że ma wielki aktorski potencjał.

W końcu oznajmił, że chce razem z Beckhamem zagrać w trzeciej części "Mission Impossible".

Za dwa lata kapitanowi reprezentacji Anglii kończy się kontrakt z Realem Madryt i wówczas piłkarz chciałby zakończyć przygodę z piłką.

źródło: http://sport.onet.pl/1005473,wiadomosci.html

uuuuu no to Becks się nie spłąci Realowi w żadnym stopniu jeszcze te 2 lata pogra chociaż myslę że to plota do potęgi to jednak cośtam mnie sztyka że to prawda!

David Beckham = Tom Cruise :wink:


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 listopada 2004, 18:42

Szczerze mówiąc niewiem jakim to niby potencjałem aktorskim dysponuje Beckham..Tom Crius oprócz aktorstwa zajmuje sie produkcją i miał chyba na myśli popularność Anglika i co za tym idzie większą popularność samego filmu.Beckham to produkt,coś w rodzaju biegającej reklamówki, po ślubie z Victorią ten stan tylko się nasilił.Osobiście wątpie,żeby Beckham stał się dobrym aktorem,ale teraz liczy się sława,talent jest obecnie mniej istotny.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2004, 18:50

To jest jakas paranoja, Becks i aktorstwo, no coż z niecierpliwością czekam na efekty :D
A to, że odchodzi od piłki jest mi obojętne, teraz to jest twarz medialna a nie sportowa, jest cieniem samego siebie sprzed 5lat - wtedy go podziwiałem za grę...


hania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 338
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2004, 18:58

tak! jest! jak dla mnie to on moglby skonczyc karire juz dzisiaj a najlepiej to by bylo gdyby jej niegdy nie zaczynal i zamiast do szkolki manu mogl zapisac sie do szkolki aktorskiej alemysle ze bylaby dla niego zbyt trudna do ukonczenia.


IL BELLO DEL CALCIO

Macie bowiem wiedzieć, że są dwa sposoby walczenia...

Wygraj wyjazd do Madrytu i potrenuj z Beckhamem. Moze go czegos nauczysz...
Lizard

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2004, 19:02

I dobrze, że odejdzie. Już teraz nie skupia się zbytnio na grze w piłkę, tylko na sprzedaży swojego wizerunku, co moim zdaniem nie prowadzi do niczego dobrego. Płakał za nim nie będę :-D


Mati21pi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 listopada 2003
Posty: 80
Rejestracja: 17 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2004, 19:09

i bardzo dobrze ze konczy moze najgorszy w pilke nie ejst ale lubi byc pepkiem swiata teraz wielki aktor sie znalazł:) zagra raz i koniec kariery


A najlepszym klubem jest Juventus Turyn:d
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2004, 19:21

Normalnie śmiech i paranoja!! Zamiast jak większość piłkarzy po skończonej karierze trenować młodych lub zajmować się innymi z piłką związanymi sprawami to on sobie pojedzie do USA i będzie aktorem. :shock: :wink: Zresztą jaki on jest stary żeby kariere kończyć!! Chce zarobić więcej pieniędzy bo w realu już duzo nie zarobi bo nadszedł zmierzch tego klubu mam nadzieje, więc ucieknie sobie z żoneczką i zrobią znowu kariere w innej branży. Wysnułem tu jakieś hipotezy ale jak przeczytałem ten temat to mnie zduło!! Beckham to nie jest piłkarz!! Koniec wypowiedzi!!


Obrazek
lukask1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 150
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2004, 19:25

to puzno to robi mial wogle nie grac w pilke tylko isc do fryzjera i zagrac w matrixie za chodzacego na wlosach... :evil: nie lubie go jakby mial grac w Juve to bym chyba umarl a teraz jeszcze chce grac w filmach kurde nie zobacze chyba mission imposible 3 8)


Obrazek
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2004, 19:32

Jak wiadomo nie od dzisiaj, Beckham jest chyba najbardziej kontrowersyjną postacią piłkarską od 1998 roku, kiedy to sfaulował Argentyńczyka i skończyly się jego Mistrzostwa Świata. Becks wie, że jest wielki i uwielbiany, nie skąpi kaski na żonę, nowe samochodzy, miliony (chyba już miliony) nowych spodni, koszul, kurteczke i innych modniarskich bajerów.

Według Horacego należy korzystać z życia, ale z umiarem, nie przesadzać, bo źle może się to dla nas skończyć. Beckham to najbardziej rozpoznawalny piłkarz na świecie, a w krajach Azjatyckich panuje na niego mania, podobnie jak na Bobiego Sappa (k1). Żeby się nie przeliczył ten Davidek i do piekła nie trafił za swoją dolę na ziemi 8)

Zresztą nie wiem dlaczego zrobili na onecie taką sensację, przecież wiadomo, że w 2006 roku kariery zakończy kolejna era wielkich piłkarzy, Ronaldo, Beckham, Del Piero, Henry, Raul - to tylko garstka wirtuozów, którzy za wszelką cenę będa chcieli w Niemczech wywalczyć coś ze swoimi reprezentacjami.

A co do aktorstwa - niech robi co chce, ale przypominam, że sam Pele kiedyś nazwał Beckhama, czymś w stylu malowanej lali, która niewiele ma wspólnego z postacią piłkarza. Mniej czy bardziej - zezwał go od gwiazdora scenowego, a nie piłkarza światowej klasy ;)

Czekamy na Mission Impossible 3 ;P


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
bartusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2004
Posty: 216
Rejestracja: 30 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 06 listopada 2004, 19:43

No i tak jak na forum w onecie piszą...
W pierwszej scenie będzie musiał strzelic karnego co bedzie dla nie go jak mission imposible..... :D
A tak na powaznie to mozna sie było tego spodziewać, on jest taki popularny i ma takie dochody z reklam, wizerunku etc. ze piłka nozna moze byc teraz tylko jego hobby...


ODPOWIEDZ