Wszystko o SSC Napoli

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 18 października 2011, 21:36

Tez ogladam ten mecz ; ) I mowiac szczerze, to lepsze wrazenie robi jak na razie Bayern. Napoli pozostawia bardzo duzo miejsca w srodku, w momencie kiedy straci pilke. Musze zaznaczyc od razu, ze ogladam ten mecz od 20 minuty i nie widzialem samego poczatku.

Na pewno Niemcy sa dobrze zorganizowani, potrafia i groznie atakowac pozycyjnie i kontrowac, a Napoli troche wali glowa w mur. Oprocz tej sytuacji bramkowej nie przypominam sobie zadnej dobrej okazji na zdobycie gola dla niebieskich. Jednak trzeba im na pewno oddac to, ze walcza, biegaja, stosuja pressing - to im wychodzi, tak samo zreszta bylo w meczu z Parma. Gorzej jednak z konkretnymi szanse na zdobycie gola, poza tym, momentami naprawde dosc latwo ich skontrowac.

Hamsik znow niewidoczny, nie jest chyba Slowak w formie ; /


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 20 października 2011, 15:14

Dawno nie widziałem większej bzdury. Chłopak który to napisał bije Kebaba na głowę. :doh:


Obrazek
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 20 października 2011, 15:24

Juras_Senat pisze:Dawno nie widziałem większej bzdury. Chłopak który to napisał bije Kebaba na głowę. :doh:
"jedynie trzy gole w dziesięciu meczach martwi nie tylko fanów klubu z Neapolu"

na tym skończyłem czytać. Cavani strzelił 5 bramek w 8 meczach.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 20 października 2011, 15:34

Juras_Senat pisze:Dawno nie widziałem większej bzdury. Chłopak który to napisał bije Kebaba na głowę. :doh:
Jak nisko trzeba upaść żeby spłodzić taki szajs i podpisać się pod tym imieniem i nazwiskiem? Gdyby ten gość napisał coś w stylu " Włodarze Barcelony planują pozbyć się Messiego - Guardioli nie podoba się że Argentyńczyk w ostatnich ośmiu meczach nie trafił do siatki. W grę wchodzi bezgotówkowa wymiana za Amauriego, który zna się z Xavim i Villą z czasów ich wspólnej gry w Tottenhamie"
to byłby to ten sam poziom głupoty i ignorancji. Jednym słowem - dziennikarz sportowy niżej niż ten cały Sebastian Antonów upaść już nie może.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 20 października 2011, 17:16

Juras_Senat pisze:Dawno nie widziałem większej bzdury. Chłopak który to napisał bije Kebaba na głowę. :doh:
Ta strona nie ma dla mnie absolutnie żadnego autorytetu. Prowadzą ja chyba dzieci z podstawówki.

A może wymiana Cavani - Amauri się szykuje :whistle:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 20 października 2011, 17:44

Dobrze wiedzieć, że Amauri gra dalej w Parmie - ktoś wie, czy coś tam strzela może? :roll:


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 20 października 2011, 17:52

francois pisze:
Juras_Senat pisze:Dawno nie widziałem większej bzdury. Chłopak który to napisał bije Kebaba na głowę. :doh:
Ta strona nie ma dla mnie absolutnie żadnego autorytetu. Prowadzą ja chyba dzieci z podstawówki
Ja akurat uważam transfery.info za jeden z lepszych polskich serwisów o piłce. Ale ten news to faktycznie przypał.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2011, 21:47

Ze względu na zbliżające się spotkanie z Napoli oglądam ich dzisiejszy mecz z Udinese. Do przerwy niebiescy zasłużenie prowadzą 2:0 po golach Lavezziego i Maggio. Pierwsza bramka była tyleż ładna, co przypadkowa, przynajmiej tak mi się wydaje. Cavani źle sobie przyjął piłkę, która nieco mu odskoczyła, po czym kopnął ją w ciemno za siebie, a Lavezzi wpakował ją do bramki. Za to druga bramka, po rozegraniu rzutu wolnego wyglądała na wyćwiczoną. Warto dodać, że Napoli nie uznano jednego gola, ale nie wiem dlaczego, bo nawet nie pokazali powtórek. W Udinese wyraźnie widać brak Di Natale. Chociaż mieli dwie dobre okazje do zdobycia bramki. Przeszkodziła im w tym jednak obecność w bramce niejakiego Morgana De Sanctisa :wink:. Najpierw Floro Flores oddał znakomity strzał nożycami sprzed pola karnego, ale De Sanctis pofrunął we właściwy róg bramki i sięgnął piłkę. Potem był jeszcze soczysty strzał zza pola karnego Asamoaha, który bramkarz Napoli obronił leżąc już na ziemi chyba twarzą. W każdym bądź razie brawa dla De Sanctisa za te interwencje :bravo:.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 29 października 2011, 23:32

Santana wylatuje z boiska w 43 min. a Catania ogrywa Napoli na własnym terenie 2-1. :D

Magiczna noc dla wszystkich juventini. Rzut oka na tabele... jesteśmy liderem :dance:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
risto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2005
Posty: 264
Rejestracja: 19 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 października 2011, 23:55

jeszcze niech Lazio i Udinese straci punkty i bedzie git :)


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 30 października 2011, 11:14

Catania na Stadio Angelo Massimino nie przegrała od dwunastu spotkań, dziesięć razy wygrywając i tylko dwa razy remisując. :whistle:
Jak tak teraz na to patrzę, to cieszę się, że my tam punkt wywalczyliśmy. :wink: Napoli nie potrafi ustabilizować formy.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 października 2011, 11:22

Juras_Senat pisze:Catania na Stadio Angelo Massimino nie przegrała od dwunastu spotkań, dziesięć razy wygrywając i tylko dwa razy remisując. :whistle:
Nie od wczoraj wiadomo, że Catania i Palermo to drużyny własnego boiska :wink:
Juras_Senat pisze:Napoli nie potrafi ustabilizować formy.
Myślę, że ma to związek z ich udziałem w LM, dużo spotkań na ich głowie. Ale chyba Ameryki nie odkryłem.
Ciekawy jestem, jak będzie wyglądała u nas i u Azzurrich sytuacja z zawieszeniami. W meczu z Interem posypało się sporo żółci, mam nadzieję, że nikt przez to nie zostanie odsunięty od gry na najbliższy mecz.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2011, 12:04

pumex pisze:Myślę, że ma to związek z ich udziałem w LM, dużo spotkań na ich głowie. Ale chyba Ameryki nie odkryłem.
Napoli próbowało oszczędzać siły na Bayern. Wczoraj w wyjściowej jedenastce zabrakło Hamsika, Maggio i Dzemailiego, którzy pojawili się na boisku dopiero w drugiej połowie, gdy niebiescy starali się odrobić straty.
pumex pisze:Ciekawy jestem, jak będzie wyglądała u nas i u Azzurrich sytuacja z zawieszeniami. W meczu z Interem posypało się sporo żółci, mam nadzieję, że nikt przez to nie zostanie odsunięty od gry na najbliższy mecz.
W Juve czterech zawodników ma po trzy żółte kartki, są to Pirlo, Pepe, Marchisio i Chiellini, ale z Napoli będą mogli zagrać. W Napoli trzy żółte ma tylko Lavezzi.


Obrazek
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 30 października 2011, 12:27

pumex pisze:
Juras_Senat pisze:Catania na Stadio Angelo Massimino nie przegrała od dwunastu spotkań, dziesięć razy wygrywając i tylko dwa razy remisując. :whistle:
Nie od wczoraj wiadomo, że Catania i Palermo to drużyny własnego boiska :wink:
Ta szczególnie Palermo dostające 0;7 od Udinese :smile: . Ale to fakt, z Palermo i Catanią jest ciężko na wyjazdach.

Co do Napoli... być może i zawalili parę meczy już w tym sezonie ale z nami będą na maxa zmotywowani.. tym bardziej że przegrali wczorajszy mecz.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 30 października 2011, 12:48

Simi pisze: Co do Napoli... być może i zawalili parę meczy już w tym sezonie ale z nami będą na maxa zmotywowani.. tym bardziej że przegrali wczorajszy mecz.
Zmotywowani będą niewątpliwie, ale z naszej strony determinacji zabraknąć również nie powinno. Jesteśmy w gazie. Zresztą nie zapominajmy, że Napoli będzie mieć w nogach spotkanie w LM, a tam oszczędzać się nie będą na pewno.

Problem Napoli polega nie na braku stabilizacji formy, a wąskiej ławce rezerwowych, na której ciężko o klasowych zawodników. Napoli w pucharach nie grało dawno i widać wyraźnie, że sobie nie radzi z walką na dwóch frontach. Czeka nas piekielnie ciężka przeprawa u śmieciarzy, ale 3 pkt nie są poza naszym zasięgiem.


ODPOWIEDZ