Wszystko o SSC Napoli

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 17:09

Conceicao ale był trenerem Napoli 24 godziny 🤣🤣🤣
Beka z tego śmiesznego klubu.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 17:14

MRN pisze:
25 maja 2021, 17:09
Conceicao ale był trenerem Napoli 24 godziny 🤣🤣🤣
Beka z tego śmiesznego klubu.
Ja to od dawna nie mogę zrozumieć jak poważny piłkarz/trener może chce iść do tek prowincjonalnej drużyny.


playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 18:32

Aurelio De Laurentiis

- Conceicao? On nie będzie nowym trenerem Napoli. To jest całkowicie fałszywe. Nigdy z nim się nie kontaktowałem.
- Nowy menedżer Napoli został już znaleziony i ogłosimy go w ciągu tygodnia.

https://www.meczyki.pl/newsy/aurelio-de ... i/166550-n


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 18:44

Conceicao wg mnie w ogóle nie pasował do Napoli zdziwiło mnie to nazwisko wymieniane w kontekście SSCN. Jeszcze bardziej nie wierzę w Allegriego tam ale trzymam kciuki ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 18:50

Ten klub to organizacyjny burdel, nie rozumiem w ogóle jak ktoś taki jak DL może być właścicielem klubu Serie A. Przez tego typa wieczny chaos panuje we włoskim futbolu.


Obrazek
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 19:18

MRN pisze:
25 maja 2021, 18:50
Ten klub to organizacyjny burdel, nie rozumiem w ogóle jak ktoś taki jak DL może być właścicielem klubu Serie A. Przez tego typa wieczny chaos panuje we włoskim futbolu.
No już nie zwalajmy wszystkiego zła calcio na DL ;)

Po prostu wyciągnął Napoli z szamba i doprowadził do naprawdę wysokiego poziomu. Dalej brakło nie tyle pieniędzy, co samej mentalności, głównie samego prezesa, by to pociągnąć wyżej, i to bicie się o top 4 to jest max co Napoli w najbliższym czasie może ugrać.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 19:24

Zgodzę się z Tobą ale te cyrki to już poniżej pewnego poziomu, nie wiem jak mam to skomentować, chyba nie potrafię na tego gościa niczego pozytywnego napisać. Ale może i dobrze, nikt tego klubu nie będzie traktował poważnie o ile już teraz ktoś w ogóle traktuje poważnie ten klub.


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 20:39

Stawiam, że nowym trenerem Napoli zostanie Christophe Galtier po tym jak potwierdził swoje odejście z Lille po zdobyciu mistrzostwa.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 20:46

Bardzo interesująco wyglądają roszady na ławkach trenerskich w Serie A. O ile my nie zostaniemy, jak ostatni frajerzy z brodatym amatorem u steru, tylko zgarniemy np. Zidane'a, Napoli zatrudni Galtiera, Inzaghi i Conte jednak dogadają się ze swoimi obecnymi pracodawcami, a łączony z Sampdorią i Sassuolo Marco Giampaolo wciąż pozostanie na bezrobociu, to można śmiało stwierdzić że tak mocną obsadę trenerską liga włoska miała chyba jeszcze w ubiegłym stuleciu.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 29 maja 2021, 00:07

Padło na Spalettiego.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
PanWu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 kwietnia 2018
Posty: 110
Rejestracja: 18 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 29 maja 2021, 01:00

Napoli to frajerzy. Mogli się dogadać z De Zerbi, który by tam pasował idealnie, to wybrali leśnego dziada. Props!


Forza Juve!
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 29 maja 2021, 10:27

PanWu pisze:
29 maja 2021, 01:00
Napoli to frajerzy. Mogli się dogadać z De Zerbi, który by tam pasował idealnie, to wybrali leśnego dziada. Props!
Pytanie brzmi ile dostał De Zerbi na Ukrainie i czy Napoli było w stanie to wyrównać. Nie znam liczb, ale obstawiałbym raczej wielkość comiesięcznego przelewu, a nie ciekawość projektu zdecydowała, że De Zerbi przeniósł się do Doniecka.

Spaletti to dobry wybór na możliwości Neapolitańczyków.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 maja 2021, 11:31

Może i Spaletti to niezły wybór ale zamiana Gattuso na Spalettiego to już słaba zamiana. Właściwie co ten ruch oznacza dla kibiców? Jakie cele są przed nowym trenerem? Zakładam, że awans do LM to wszystko o czym mogą marzyć ale czy Spaletti tu coś gwarantuje? Gość bez ambicji by coś objąć bo ciągle miał kontrakt z Interem i darmowe wakacje? Obstawiam, że w nowym sezonie nie powtórzą swojego dorobku punktowego i będą za Romą.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 29 maja 2021, 11:55

Maly pisze:
29 maja 2021, 11:31
Zakładam, że awans do LM to wszystko o czym mogą marzyć ale czy Spaletti tu coś gwarantuje?
Jak widać Gattuso też żadnym gwarantem nie był. :prochno:


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 29 maja 2021, 12:41

Antichrist pisze:
29 maja 2021, 10:27
Spaletti to dobry wybór na możliwości Neapolitańczyków.
A moim zdaniem to właśnie kiepski wybór, bo Spaletti to jeden z najbardziej nijakich trenerów na włoskim podwórku. W żadnym z klubów, w których pracował, nie gwarantował czegoś ekstra - może poza sezonem 16/17, kiedy zajął z Romą drugą lokatę w Serie A. Może odnoszę błędne wrażenie, ale wydaje mi się, że on najczęściej wyciągał z drużyny takie minimum, na które było stać jego zawodników. Niby wyniki osiągał niezłe, ale akurat adekwatne do poziomu sportowego drużyny. Nie wróżę Napoli specjalnych sukcesów z nim, raczej przewiduję, że będą się bić o szóstą lokatę z Lazio.

Generalnie trochę współczuję fanom Napoli, bo w ostatnich latach wydawało się, że są na dobrej drodze do zbudowania silnej pozycji w Serie A - zwłaszcza w obliczu kryzysów klubów z Mediolanu. Co roku sprzedawano co prawda istotnych graczy, jak Pipita czy Jorginho, ale z drugiej strony chyba nie zawsze środki ze sprzedaży zostały trafnie wykorzystane. Do tego ciągłe zawirowania na ławce trenerskiej. Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że Napoli może w najbliższym czasie stać się drugą siłą Serie A, a teraz popadają w stagnację - i to na poziomie 4-5 miejsca.

A ktoś dokładniej się orientuje, o co poszło De Laurentiisowi z Gattuso, a potem z Conceicao?


ODPOWIEDZ