Wszystko o SSC Napoli

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2019, 14:59

wszystko pięknie ale czy wg ciebie wydali 50mln na rezerwowego? jeśli nie to za kogo będzie grał? Insigne czy Milika/Mertensa? nie wydaje mi się by było ich stać na takie szaleństwo... miał przyjść Pepe na prawą i to bym rozumiał ale z Lozano coś mi tu nie gra, nie wiem czy to nie wieszczy właśnie jakiegoś odejścia


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2019, 15:15

Przede wszystkim jak już wspomniałem - kompletnie nie znam Lozano. Będę dopiero się "uczył" tego gracza, gdy ruszy liga, stąd nie umiem odpowiedzieć za kogo mógłby grać, bo nie wiem nawet czy gra po lewej/po prawej/w środku.

Nie wiem też jak będzie grało Napoli, sparingach Carlo wałkował 4-4-2, np mecz z Liverpoolem - skrzyła Insigne, Verdi, atak Milik, Mertens. BTW. Callejon w tym spotkaniu w roli środkowego pomocnika.


Za lekko ponad tydzień, będziemy mądrzejsi, ale szczerze nie sądzę, że ktoś ważny odejdzie.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2019, 15:43

YT i whoscored podają, że gra na lewej, transfermarkt dodaje, że może i na środku... jeśli grali 442 i taki jest plan to może i ma to sens bo w tym systemie da się upchać Insigne, Milika i Lozano w jednym składzie ale to chyba tylko w takim przypadku


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2019, 15:50

Carlo już w zeszłym sezonie często grywał 442.


wieczorek00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 kwietnia 2018
Posty: 200
Rejestracja: 04 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2019, 16:51

Lozano ostatnimi czasy gra na obu skrzydłach, a właściwie ostatnio nawet częściej na prawej stronie i moim zdaniem jest naturalnym zastępca Callejona, który ostatnio zaczyna wyglądać coraz gorzej na boisku. Tak poza tym Lozano to uniwersalny gracz i na pewno Carlo znajdzie miejsce na niego w Napoli.

Ogólnie niezłe Mercato jak na Napoli. Wzmocnienie obrony w postaci Manolasa, odmłodzenie ofensywy dzięki Lozano i Elmasowi który niby jest wielkim talentem także pewnie znowu powalczą z nami o scudetto.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2019, 20:55

Czy ktoś widzi jaki kuriozalny karny dostała Viola ?

Przecież tam nie było chwili na ruch ręką... Zero intencji ze strony Zielińskiego.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2019, 21:03

@Sila spokoju a widziałeś jakich karnych dzisiaj Schalke nie dostało za ewidentne ręki? Narazie to komedia z tymi nowymi przepisami. Tak samo jak z tym murem przy wolnych. Karny zdecydowanie Violi się nie należał w tej sytuacji.


Fed2012

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 stycznia 2013
Posty: 58
Rejestracja: 19 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2019, 21:10

Przecież zmieniły się przepisy. Teraz każda ręka w polu karnym zwiększająca powierzchnię ciała jest dyktowana, intencjonalny czy nie, nieistotne. Słuszna jedenastka. Czyżby po 2 kolejkach w Neapolu już -6?


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2019, 21:25

A to nie wiedziałem o tym nowym przepisie. Patologia w takim razie :co?:



Hahaha co za karny. Mertens powinien dostać żółtko za symulkę, a tu brama :facepalm: Gdzie jest VAR ?


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2019, 21:31

@Fed2012 to zobacz mecz Schalke - Bayern i powiedz jak te nowe przepisy maja się do rzeczywistości na boisku? Szczególnie wolny dla Schalke gdzie w murze Bayernu Perisic ewidentnie dotyka ręką piłki.

Co do meczu Viola - Napoli to dla mnie piłkarski poker sędziowski. Jaki karny dla Napoli? Mertens poslizgnal się na Kępie trawy :facepalm:


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2019, 21:31

Gdzie jest VAR?

Przecież to jest jakaś kpina. Mertens wywraca się o nogi bogu ducha winnego, leżącego piłkarza Violi i <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> - karny. I teraz najlepsze - zero VAR-u, żadnej weryfikacji.

Nie komentuję tego z uwagi na korzyść Napoli, po prostu to jest jakieś kuriozum. Użycie VAR-u zmierza do jakichś absurdów, jak ten teraz, czy ten z udziałem Ronaldo.

Litości :facepalm:


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2019, 21:32

Gdzie te dwa klauny z Eleven? Też siedzą z nosami w tv ale są tak zajęci odstawianiem swojego kabaretu, że wydarzenia na boisku mają drugorzędne znaczenie.
Co za dzbany. &#128580; :facepalm:
Ostatnio zmieniony 24 sierpnia 2019, 21:32 przez Pluto, łącznie zmieniany 1 raz.


calma calma
playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2019, 21:32

Kompletnie nie rozumiem karnego dla Napoli :shock:


Fed2012

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 stycznia 2013
Posty: 58
Rejestracja: 19 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2019, 21:40

Paulo pisze:@Fed2012 to zobacz mecz Schalke - Bayern i powiedz jak te nowe przepisy maja się do rzeczywistości na boisku? Szczególnie wolny dla Schalke gdzie w murze Bayernu Perisic ewidentnie dotyka ręką piłki.

Co do meczu Viola - Napoli to dla mnie piłkarski poker sędziowski. Jaki karny dla Napoli? Mertens poslizgnal się na Kępie trawy :facepalm:
Nie interesuje mnie Bundesliga i tamtejsi sędziowie, nie oglądałem. Przepisy są jasne, jakiekolwiek zagranie ręką, przypadkowe, intencjonalne, które zwiększa powierzchnię ciała skutkują rzutem wolnym dla rywala. Wprowadzono to aby rozwiać wątpliwości co do tego czy jedne zagranie ręką może być odgwizdane, a inne nie. Może nie ogarneli jeszcze nowych przepisów. Stopniowo wszyscy będą tak sędziować. Karny dla Napoli moim zdaniem niesłuszny, Mertens sam się przewrócił.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2019, 21:44

Przecież przepisy na ten sezon mówią, że jeśli sobie ktoś nabije rękę albo dostanie w nią po przebitce z najbliższej odległości to karnego nie ma.


calma calma
ODPOWIEDZ