Wszystko o SSC Napoli

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 18 września 2011, 22:11

Dziwi mnie ze nie ma jeszcze tematu o tym klubie.

Ogladam wlasnie mecz Napoli - Milan i blekitny klub bardzo dobrze radzi sobie z mistrzem Wloch. Wiem ze jest jeszcze wczesnie, dopiero druga kolejka, ale wcale by mnie nie zdziwilo gdyby Napoli zdobylo w tym sezonie scudetto. Mysle ze ta wlasnie druzyna bedzie jedna z najtrudniejszych przeszkod do pokonania w drodze do LM, w tym sezonie.

Ogolnie to zespol swietnie zorganizowany i jestem niemal pewien ze gdyby nasz zarzad, od powrotu z Serie B (przypominam : awansowalismy w tym samym roku, a oni wtedy byli w owiele gorszej sytuacjii od nas) tak samo budowal zespol bysmy juz mieli trzecia gwiazdke. Bardzo podziwiam organizacje druzyny tej druzyny, naprawde fantastycznie to wyglada. Oni to maja projekt!

Cavani bedzie w tym sezonie bardzo grozny i typuje go na krola strzelcow w Serie A.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 września 2011, 22:15

Jak się skończy 3-1 dla Napoli to stracimy lidera.

Ja się wcale nie dziwie że Milan przegrwa. W Neapolu jest zawsze piekielnie trudno, nie lubię tego miejsca. Jak nam się uda tamzremisować to będzie dobrze.

Uważam że taka będzie pierwsza trójka Serie A tego sezonu (niekoniecznie w tej kolejności).
1.Juve
2.Milan
3.Napoli


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 września 2011, 22:20

Napoli jest strasznie groźne. Wg. mnie rywalizacja o majstra będzie właśnie między Milanem i Neapolem.
Cavani. Tego gościa chciałemw Juve już sezon temu. Coś czuje, że w tym roku także dziabnie króla strzelców. A za rok pewno gdzieś powędruje do jakiego Realu czy Manchesteru...
Wojtek pisze: 1.Juve
2.Milan
3.Napoli
Taaa...


Piotrekmmz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2010
Posty: 199
Rejestracja: 14 lutego 2010

Nieprzeczytany post 18 września 2011, 22:27

Cavani? Toż to kibic Juve ! :lol:

http://www.solojuve.com/transfery/cavan ... _juve.php/

sry za linka z sj.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 18 września 2011, 22:28

Zgadzam się, Napoli to świetnie zorganizowany klub. Według mnie to najlepiej budowana włoska drużyna ostatnich lat. Myślę, iż to obecnie druga siła Serie A zaraz po Milanie (mimo iż prawdopodobnie dziś z nimi wygrają). Mają niezwykłe szczęście do transferów bądź też świetny scouting. Praktycznie wszyscy zawodnicy których sprowadzą sprawdzają się doskonale, dla przykładu Hamsik, Cavani, Lavezzi. Dodatkowy atut - kibice, ok 70tys fanów jednak robi wrażenie i ciężko jest wywieźć korzystny rezultat z Neapolu. Wielki atut, to także ich trener, przez niektórych na tym forum zwany Wodeckim, wg mnie chłop niedoceniany, a wykonujący wspaniałą robotę. W LM życzę im wszystkiego dobrego, w lidze niekoniecznie. Najlepiej jakby zajęli drugie miejsce, tuż za nami... Niestety to tylko moje pobożne życzenie - w tym sezonie nawet 3 miejsce byłoby dla nas sukcesem, aczkolwiek może nam nie dać awansu do LM, bo ciężko będzie przejść kwalifikacje będąc nierozstawionym.

2 POST:


I jeszcze cytat z wątku przytoczonego przez użytkownika Piotrekmmz, który rzucił mi się w oczy:
"Cavani to kolejny piłkarz do kolekcji drewnów 0 prędkości, a właśnie potrzebujemy kogoś z wielką prędkością bo na główki mamy kilku
Ale miło z jego strony że woli Juve od Interu" - ya-qb
Ostatnio zmieniony 18 września 2011, 22:40 przez dimebag11, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 września 2011, 22:57

Kubba pisze:Coś czuje, że w tym roku także dziabnie króla strzelców.
Co znaczy także? W zeszłym sezonie ten tytuł zdobył Di Natale.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
JuniorJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 maja 2006
Posty: 51
Rejestracja: 13 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 września 2011, 23:02

Ah, ten Cavani... w zeszłym sezonie nas zgnębił na San Paolo, teraz Milan. Prawdę mówiąc myślałem, że Napoli nie poradzi sobie z grą na dwa fronty, ale widać myliłem się. Zespół jest mądrze i konsekwentnie budowany. Na razie prezentuje się bez zarzutu. Zobaczymy jak będzie wyglądać w dalszej części sezonu.


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 września 2011, 23:05

wojczech7 pisze:
Kubba pisze:Coś czuje, że w tym roku także dziabnie króla strzelców.
Co znaczy także? W zeszłym sezonie ten tytuł zdobył Di Natale.
Ano tak. Mój błąd :doh: Przecież nie zagrał jakoś w ostatnim czy dwóch ostatnich meczach i stracił szansę...

Dziś ładnie Napoli pojechało po Milanie. Szkoda, że 3 golami bo straciliśmy lidera...


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 18 września 2011, 23:10

Przed rozpoczęciem tego sezonu byłem przekonany(dalej żyje w tym przekonaniu), że w tym sezonie najtrudniej będzie wywieźć korzystny rezultat z Neapolu. Napoli u siebie jest niezwykle groźne i skuteczne, a dodatkowo mają atut tzw. 12 zawodnika w postaci kibiców. Moim zdaniem są obok Milanu głównymi kandydatami na majstra, ale jak będzie czas pokaże.

Dziś zagrali świetny mecz przeciwko Milanowi. Zagrali z wielkim zaangażowaniem, dodatkowo mają świetnego Cavaniego, który ładuje bramki jak z automatu i jest obecnie najlepszym napastnikiem SerieA.


Obrazek
cerb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 307
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 18 września 2011, 23:30

Ja bym sie obawial Neapolu ale tylko na przekroju calego sezonu i wywalczeniu miejsca na podium w SerieA ..

Pojedynczy mecz Juve nie wiele zmieni - nawet jak przegramy ..

Mozna by wyliczac zespoly procz Neapolu z ktorymi na papierze juz bedzie problem..
Milan, Inter, Roma, Lazio, Palermo, Udinese..


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 18 września 2011, 23:34

Wojtek pisze: Uważam że taka będzie pierwsza trójka Serie A tego sezonu (niekoniecznie w tej kolejności).
1.Juve
2.Milan
3.Napoli
Nic cie ostatnie 2 sezony nie nauczyły? :shock:

Zeby sie nie okazało przypadkiem ze to jednak ynter z Milanem beda bily sie o Scudetto a my z Cagliari i Parmą o LE.(odpukac w niemalowane)

A na serio juz odnoszac sie do dzisiejszego meczu. Piekielnie mocni sa jak narazie, trzeba im to przyznac i jezeli utrzymaja ta swoja gre z dzis to nie zdziwie sie jak to własnie "smieciarze" zostaną Campioni D'Italia.

Lepsze to niz Milan czy ynter.


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 września 2011, 23:41

Od początku mówię, że Napoli to obok Milanu główny kandydat do scudetto. Rossoneri zaczeli nieco słabiej, ale i tak jestem pewien, że niedługo zobaczymy ich na górze tabeli.
Wydaje mi się, że te dwie drużyny mają pewne pierwsze i drugie miejsce w tabeli, no chyba że Juve nas zaskoczy :wink:
A jeszcze co do Napoli to te trio Hamsik Lavezzi Cavani to klasa światowa, mogą jeszcze prowadzić ten zespół do zwycięstw przez długie lata.


#AllegriOut
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 19 września 2011, 00:14

Obecnie Napoli jest poza zasięgiem Juve i całej reszty. O ich sile będzie można nieco dokładniej i więcej powiedzieć w momencie gdy jeden z ich motorów napędowych jak Cavani, Lavezzi czy Hamsik złapie kontuzje.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 września 2011, 00:47

napoli jest bardzo mocne, kto wie czy to nie bedzie ich sezon


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 19 września 2011, 10:31

Castiel pisze:Obecnie Napoli jest poza zasięgiem Juve i całej reszty. O ich sile będzie można nieco dokładniej i więcej powiedzieć w momencie gdy jeden z ich motorów napędowych jak Cavani, Lavezzi czy Hamsik złapie kontuzje.
Napoli to już niekoniecznie tylko ten tercet ofensywny. Mają fajny środek pola z Gargano, Inlerem i Dzemalim, do tego Maggio. Świetna drużyna.
Cavani wszystkie wczorajsze bramki strzelił jakby od niechcenia, widać, że przychodzi mu to nadzwyczaj łatwo. O ile dobrze pamiętam, z nami na San Paolo Urugwajczyk również trzasną hattricka


Obrazek
ODPOWIEDZ