Wszystko o SSC Napoli

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 października 2019, 19:35

kasacja zly temat


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 listopada 2019, 10:34

Kibel w Neapolu trwa w najlepsze i atmosfera jest podobno coraz gorsza. Bunt, solidarność Carletto z zawodnikami i prawdopodobnie Carletto poleci. Ubywa nam chyba konkurent w Serie A bo tym, którzy dymią a stanowią jednocześnie o sile drużyny kończą się kontrakty.
Po meczu z Salsburgiem, syn ADL wszedł do szatni i straszył, że jeżeli zawodnicy nie pojadą na karne zgrupowanie i się będą buntować to dostana kary finansowe. Piłkarze odrzekli mu aby przekazał ojcu, że na żadne zgrupowanie nie pojadą i niech sobie wsadzi pieniądze w dupę. Wsiedli do prywatnych samochodów zamiast do podstawionego już autokaru i rozjechali się do domów. Carletto nie wziął udziału po meczu w obowiązkowej konferencji prasowej za co Napoli zostanie ukarane. Sam Ancelotti ma już chyba wyrąbane na Napoli.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 listopada 2019, 10:48

Ważne, że Milik przedłuży :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 07 listopada 2019, 11:28

Niestety, głównym problemem Napoli jest obecnie ichni prezes, który ewidentnie stracił kontakt z rzeczywistością, coś na wzór Maradony, który siedzi na tronie przy linii bocznej i myśli, że trenuje.

W ogóle, biorąc pod uwagę jak regularnie Napoli gra w LM w ostatnich latach, ich rozwój jest słaby. Kadrowo wcale nie są mocniejsi (przeciwnie) od tego co prezentowali 6-7 lat temu, z Mazzarim na ławce. Pod względem wyceny drużyny oraz przychodów non stop kręcą się w okolicach tego samego miejsca.

Słabizna.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 listopada 2019, 15:32

odnośnie rozwoju to trochę prawda, poziom zawodników raczej nie rośnie drastycznie ale za to mają szerszą kadrę niż lata temu, coś za coś

natomiast ich problemem jest trener z myślą taktyczną sprzed dekady, póki leciał samograj po Sarrim to walczyli z nami o fotel lidera ale im dalej w poprzedni sezon tym gorzej i teraz jest tylko kontynuacja, identyczna historia była w Bayernie już nie mówiąc o tym, że Carlo miał zawsze problem z wygrywaniem mistrzostwa kraju i tego już raczej na stare lata nie poprawi o ile będzie miał jeszcze gdzieś szanse by choćby myśleć o zdobyciu jakiegoś

całą sytuację jeśli chodzi o bunt opisali na FB Święcicki i Kapica


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 listopada 2019, 16:07

No ciekawe...a to nie ty wychwalałeś Ancelottiego razem z Makiavelem na starym forum ?


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 listopada 2019, 18:06

Wątpliwe ;) chyba że w czasach przed Conte kiedy to i Mourinho chciałem w Juve ale czas leci a niektorzy stoją w miejscu


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 listopada 2019, 18:09

To nie było przed Conte tylko już za czasów Maxa. To wiem na pewno tylko nie pamiętam czy to Ty wtórowałeś Makiavelowi ale to tak na 90% :D
Nie mam jak sprawdzić bo nie wiem czy te informacje jeszcze są a poza tym w kopanie też nie będę się bawił bo są inni wybitni specjaliści od tego na forum :)


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 listopada 2019, 13:21

nie wiem w czym problem
1. search.php?keywords=carlo&terms=all&aut ... mit=Szukaj
2. search.php?keywords=ancelotti&terms=all ... mit=Szukaj
chyba, że zakładasz, że nagle przez te kilka miesięcy bez historii forum miałem inne zdanie :)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 listopada 2019, 16:16

Nie chce mi się wertować tego co pod linkami podobnie jak nie chciało mi się kopać i w tym widziałem problem, co w ogóle de facto problemem nie jest. Jeżeli nie Ty wychwalałeś Carletto to ok, zwracam honor i przepraszam bo to dla mnie nie problem.


Obrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 10 listopada 2019, 18:06

Mówiąc krótko, dotychczasowe błogosławieństwo Napoli, staje się przekleństwem. Bo jakim by pajacem De Laurentis nie był, to mam do niego szacunek jak tą drużynę podniósł z dna niższych lig, aż do walki o najwyższe cele we Włoszech. No ale dla nich ostatnie lata to jest maksimum możliwości, sufit którego nie przebiją. Niestety duma południowców nie pozwala im tego dostrzec. Lepiej gadać bzdury o bogatych wyzyskiwaczach z północy. Co sezon zresztą jakieś kryminalne akcje w "mieście śmieci", a to zakoszą na ulicy zegarek Cavaniemu czy Milikowi, a to włamią się do czyjegoś domu ( teraz do domu Allana ), że nie wspomnę o pseudokibicach rzucających torebkami z moczem czy dewastującymi toalety na stadionach rywali. To wszystko od lat idzie w świat i potem się jeden z drugim troglodyta dziwi, dlaczego nikt nie szanuje ich ukochanego klubu, piłkarze nie walą tam drzwiami i oknami, a ci już tam grający wcale nie chcą umierać za klub.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2019, 08:09

Ancelotti wyleciał, Gattuso następcą ? W ogóle to zdziwiłem się, że taki trener zgodził się na Napoli. Co prawda nie cenię go jako szkoleniowca w ogóle ale z takim CV mógł trafić do dobrego klubu a nie do prowincjonalnego Napoli.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2019, 08:26

gdzie mógł trafić po tym jak w niesławie odszedł z Bayernu? do tego mając marne 4 mistrzostwa krajowe w dorobku? dali mu kasę to poszedł... on już w klubie z większymi ambicjami nie zagości bo się każdy na nim poznał i podobnie będzie z Allegrim

zobacz, że Mourinho z dużo lepszym CV złapał się Tottenhamu, na który przed przygodą z MU nawet by nie spojrzał, Carlo już jest raczej po drugiej stronie, nawet jeśli jakimś cudem weźmie Arsenal lub MU to furory tam nie zrobi a na nic lepszego nie ma co liczyć, wszędzie już był i chyba tylko w Milanie mogą za nim tęsknić


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2019, 09:19

Nie wiem, na tamtą chwilę może nie, nie pamiętam czy stracił pracę w okienku czy w trakcie sezonu ale jednak C.V. swoje ma i to wartościowe. Z tego co pamiętam miał jeszcze chyba płaconą pensję przez Bayern ? Mourinho ma lepsze C.V. ale jest zakładnikiem nieudanej przygody z MU - całkowita klapa, konflikty z zawodnikami, marny styl gry i bardzo wysoka gaża odstraszyły potencjalnych zainteresowanych. Popatrz na Maxa, był jaki był ale to wielki trener o uznanym nazwisku i nie pcha się nigdzie na siłę bo pieniądze ma. Przyjdzie pora, że podejmie pracę w bardzo dobrym klubie i jestem przekonany, że nie będzie to klub pokroju Napoli. Możesz się śmiać ironizując jakie miał oferty ale tego do końca nie wiemy ? O niektórych rzeczach media nie wiedzą, równie dobrze już ma zaklepane stanowisko ale z nowym sezonem i my tego nie możemy wiedzieć.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2019, 11:02

Carlo poleciał na jesieni (za styl a nie wyniki), nie wiem czy miał kontrakt płacony dłużej niż do końca sezonu, jeśli miał to pewnie poszedł na ugodę ale na pewno Napoli nic by za trenera nie zapłaciło z ich polityką... serio, on już był wszędzie, Anglicy nie zwalniali trenerów lub go nie chcieli więc co mu pozostało? Chiny albo Napoli

a z Allegrim zobaczymy z czasem ;) na moje to nikt go nie chce bo nikt nie chce grać gównopiłki na dłuższą metę, ani zawodnicy, ani kibice ani prezesi klubów liczący kasę

Gatusso w Napoli będzie jak Jose w Totkach - obstawiam, że żadnego na początku sezonu 2021/22 już nie będzie w tych klubach a już na pewno go nie ukończą, ugaszą pożar ale na dłuższą metę to się znów nie uda... mimo, że Mourinho zarzekał się, że przemyślał wszystko przez ostatni rok i zmienił swoje podejście do piłki no ale czas pokaże


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ