Wszystko o SSC Napoli

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2019, 17:57

no i udało się Ancelottiemu jednak załapać jeszcze do poważnej piłki ;) co prawda to taki sam deal jak Benitez w Newcastle (czyli ostatni przed emeryturą) ale co zarobi to jego :)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2019, 18:53

Ten cały Romero zupełnie nie wygląda na kogoś, kto miałby grać w Juve...
Marotta dał za niego 26 baniek :facepalm: .


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2019, 19:50

Garreat pisze:
21 grudnia 2019, 18:53
Ten cały Romero zupełnie nie wygląda na kogoś, kto miałby grać w Juve...
Marotta dał za niego 26 baniek :facepalm: .
Po pierwsze to zupełnie pomyliłeś tematy i proszę moderatora o przeniesienie naszych wpisów do innego wątku. Natomiast wracając do meritum Twojej wypowiedzi, to nasz guru Paratici a nie Marotta zapłacił za Romero 26 baniek, ale niektórzy wciąż mają jakieś problemy w stosunku do Beppe za to, że przeszedł do Interu. Na ocenę Argentyńczyka przyjdzie jeszcze czas, bo przeważnie w spotkaniach przeciwko Juve Cristian prezentował się bardzo dobrze (zwłaszcza podczas pojedynków o górne piłki oraz agresywnych odbiorów).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2020, 22:21

To u nas na forum jakiś żartowniś pisał pozytywnie na temat Manolasa?

Ja oglądając spotkanie Napoli - Inter


Chyba tylko zgarnięcie Uszatka pozwoliłoby Gattuso zachować posadę; o ile wytrzyma do końca sezonu w co wątpię. Podobno lepsza od naszej pomoc ekipy spod Wezuwiusza zweryfikowana przez Gagliardiniego, Vecino i Brozo.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2020, 08:35

Cóż, Napoli przewidywalnie stacza się z klubu, który miał grać o scudetto do klubu, który będzie się raczej pałętał wokół LE, jeśli wreszcie dziadek ADL zacznie więcej obracać pieniędzmi a nie jadaczką. Kto tam mógł uznać, że zatrudnienie Gattuso było dobrym ruchem? Jeśli oni nie dostaną się do LM - a wiele na to wskazuje - pozostaje wątpić, że będą w stanie utrzymać swe gwiazdy Koulibalym na czele, ale też co ma trener zrobić, jeśli de facto konkretnych wzmocnień to tam nie było a pierwszym sygnałem kryzysu powinno być już wykupienie Igły.

Wygląda na to, że po Romie i Napoli to inter teraz zajmie tytuł głównego pretendera do tytułu dla Juve.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2020, 11:47

Napalałem się na jakiś remis, ale Napoli zagrało na poziomie Cagliari.
Pewien cykl dobiega końca. Hamsika nie ma, trio Insigne-Mertens-Callejon pokryła rdza. Dobra może Mertens jeszcze trzyma poziom. Hysaj najchętniej wbiegłby do własnej bramki zamiast faulować na linii 16. Zieliński czy Lozano to nie są liderzy, którzy dowiozą zespół do LM. Zawodzi Manolas. Carlo przejechał rok na spadku po Sarrim i zostawia spaloną ziemię. Zaburzone schematy ujawniają nędzę wielu członków składu. Gattuso ostatecznie nic nie osiągnął z Milanem więc pytanie, jak on pasuje do aspiracji klubu. Brali co było. Aktualny plan to pewnie 4. miejsce, a po drodze jeszcze bicie od Barcelony.

Szczyt możliwości został osiągnięty za kadencji Sarriego i teraz może być tylko gorzej.
ADL musi znormalizować funkcjonowanie klubu, przekuć miniony okres w systemowe usprawnienia. Z tym, że teraz to już trochę za późno. Żaden 'top' nie przyjdzie tam grać, jak będą dalej żądać praw wizerunkowych na wyłączność. Stadion sypie się w oczach. Nawet coś tak prozaicznego jak koszulka meczowa, proponuję dokleić jeszcze kilka logotypów w kontrastujących kolorach. Piłkarze wyglądają jak skoczkowie w Innsbrucku.
Na dzisiaj 4. miejsce to fikcja, trzeba będzie ciąć koszty, sprzedać parę dużych nazwisk. Hajs przejedzony, na inwestycje nie będzie.
Kibicom Napoli pozostaje liczyć, że pojawi się nowy Sarri, wystąpi korzystny układ planet i jakoś to będzie. Może Di Francesco, może De Zerbi albo Gasperini (nie sądzę by ten chciał odejść).
I nie chodzi tu o żadne scudetto, bardziej o dołączenie do grupy pościgowej Rzym - Bergamo.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2020, 22:43

Napoli całkiem rozwalone, 4 porażka w 5 meczach Gattuso, zawodnicy bez chęci i ambicji - kompletne dno. Musimy zniszczyć ich za tydzień bo nie wygrać z nimi to będzie dla nas kompromitacja. Nie ma innej opcji mimo, że na nas jak na nikogo zepną się szczególnie, że do Igły dołączył Sarri i obaj są wrogami publicznymi numer 1.
Juve to drużyna, która daje rywalowi nadzieję i tego się obawiam, że z nami Napoli się przełamie.


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2020, 23:44

No no Genaro odmienił oblicze Napoli 🤣 Aurelio tak się spinał, to teraz z Napoli się zrobi średniak.


miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2020, 07:52

Gra Napoli wyglądała koszmarnie . Jedynym zawodnikiem który starał się robić różnicę był nasz Zielek w nagrodę został zmieniony w 60 min 🤔 czuję w kościach blamaż w LM coś w stylu pamiętne 7 /1 Romy z United .


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2021, 20:21

Fabian Ruiz z covid-19 i nie zagra w Superpucharze.

Ps. niemal rok od ostatniego posta pod tym tematem ;)


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2021, 13:20

Po 45 minutach Napoli gromi Fiorentinę 4:0... Powiem Wam, że nadal mnie bolą poślady jak myślę o tym naszym 0:3 i chyba tylko wywalczenie scudetto to zmieni.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2021, 14:29

Skończyło się 6:0, ale pan Comisso powie, że wygrali z Juve. Ich największych sukces..

Ja nie wiem jak my z nimi przegraliśmy. Bo nawet nasze i ich wyniki na to nie wskazywały. Po prostu to był ich idealny mecz połączony ze szczęściem, a nam nic nie wychodziło.

ale trzeba wygrać w środę, bo nie przeżyję tego, że Napoli niejako wygrało 2 trofea za 2020 r., a my "tylko" Scudetto. Tylko, żeby nie było karnych, bo w tych to nie mamy szczęścia....


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2021, 15:34

To nie szczęście tylko umiejętności w naszym przypadku.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2021, 15:37

rammstein pisze:
17 stycznia 2021, 14:29
Ja nie wiem jak my z nimi przegraliśmy.
szybko ludzie zapominają więc przypomnę - sędzia nas przekręcił


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2021, 16:06

Maly pisze:
17 stycznia 2021, 15:37
rammstein pisze:
17 stycznia 2021, 14:29
Ja nie wiem jak my z nimi przegraliśmy.
szybko ludzie zapominają więc przypomnę - sędzia nas przekręcił
Ja to dobrze pamiętam, ale nie chciałem o tym pisać, bo inni napiszą że skoro przekręcil to i tak Juve powinno 4 bramki strzelić i by nie było gadania...


ODPOWIEDZ