Wszystko o SSC Napoli

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2019, 01:45

Tuż po losowaniu napisałem, że faworyt jest tylko jeden i Napoli ma niewielkie szanse na ugranie awansu. Jest tu jeden użytkownik, który wtedy był wielce oburzony i mocno do mnie sapał (nic nowego). Nie pamiętam nicku, ale jeśli kojarzy naszą wymianę postów to niech napiszę co sądzi po pierwszym meczu. Szkoda tego backupu.

Przy super spłaszczonej tabeli PL Arsenal z Emrym, który wygrywanie w czwartki ma opanowane do perfekcji, nie odpuści szansy na wywalczenie awansu do LM poprzez LE. Chelsea też pewnie się zepnie, chociaż Sarri ze Slavią postawił oszczędzić nieco sił.
Wojtek pisze:No bo jeśli wicemistrz Włoch odpada w 1/4 LE to nie wygląda to dobrze i świadczy o marności tej ligi, a bez silnej ligi nie będzie silnego Juve. Oby Milan wrócił jak najszybciej do TOPu bo na Napoli nie ma co liczyć.
Nic nowego w ostatnich latach, chociaż Roma występami w LM próbowała zatuszować faktyczny stan rzeczy. Na Rossonerich trzeba będzie poczekać jeszcze ze 2-3 lata zakładając wariant optymistyczny.
Ostatnio zmieniony 12 kwietnia 2019, 11:11 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2019, 08:19

tak na prawdę to Arsenal nie grał tak dobrze tylko Napoli tak źle, niedokładni na maksa, wiele podań zbyt lekkich no i brak Milika w 1 połowie gdzie 3/4 piłek było wybijanych z obrony i Mertens musiał walczyć o górne z Koscielnym... oczywiście fajnie się oglądało te wyjścia Kanonierów bo dla kibica Juve to coś nie do osiągnięcia żeby zagrać z pierwszej 3-4 razy z rzędu przesuwając się do przodu a nie do obrony ale to też moim zdaniem wynik marności Napoli w tym meczu którzy nawet ze spalonymi mieli ogromny problem

nie mieli też szczęścia bo choć Ramsey zmarnował na 3-0 wcześniej przecież podarowali im te gole + przy drugim rykoszet a przy pierwszym był wg mnie faul (więc gdyby był VAR...), no i sami też mieli super szanse na gola ale Zielu robił co mógł żeby tego nie strzelić

na ich szczęście grają z Arsenalem a oni już nie raz w dwumeczu mieli zupełnie dwa różne mecze i u siebie nie będą na straconej pozycji


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 00:25

Hysaj : "To koniec przygody w Napoli. Chcę zacząć wygrywać trofea"

:laugh: :laugh: :laugh:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 00:28



Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 08:24

Coś czuję, że dziadziuś ADL albo zacznie sięgać do kieszeni, albo niedługo przestanie zdobywać moralne scudetto, bo rychło Napoli wywalą z drugiego miejsca.

Jeszcze jakbyśmy im podebrali Koulybaliego, to już w ogóle. :pray:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2019, 12:18

Podobno z powodu dobrych występów Jamesa na Copa Perez podniósł jego cenę i deal z Napoli upadł. :D


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2019, 12:33

:D :D :D


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2019, 12:39

Ja bym sie cieszył jakby taki James trafił do Napoli. Większy fejm ligi i mocniejsza liga. Oby im się udał ten transfer.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2019, 12:48

Bierzmy De Ligta póki city się nim nie zainteresuje, albo psg nie przyciśnie.
Carlo Alvino ze sky, ponoć obeznany w sprawach niebieskich, twierdzi, że klub, który go kupi będzie musiał zapłacić klauzulę 150 mln. Inaczej nie zostanie sprzedany. :-)

Sam KK podczas ANC miał niekoniecznie wskazywać na pewność pozostania w Neapolu.

Ach ten ADL i jego interesy :prochno:


miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 08:33



Taka tam kosmetyka, ale zawsze to lepiej się będzie w tv oglądać.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 08:45

Kosmetyka ale stadion wygląda zdecydowanie lepiej :ok:


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2019, 18:11

Manolas zmienił zdanie i teraz oczekuje o Napoli 4 mln. Hue Hue Raiola działa. :D


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 22:04

Lozano już we Włoszech. Jutro testy.


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2019, 20:05

Il Fenomeno pisze:Lozano już we Włoszech. Jutro testy.
Świetny transfer Napoli za fajną kasę. Już jeden taki z PSV im mocno wypalił...


Obrazek
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2019, 14:48

Dragon pisze: Świetny transfer Napoli za fajną kasę. Już jeden taki z PSV im mocno wypalił...
Ja chłopaka jeszcze nie znam, ale widzę, że ludzie mocno gratulują takiego ruchu Napoli. Też widziałem sporą podjarkę Eljifem Elmasem kibiców po jego pierwszym sparingu.

Uważam Napoli za bardzo groźną drużynę w tym sezonie, co prawda te 2 transfery to dla mnie spora niewiadoma. Natomiast co sprawia, że mogą być groźni? Duet obrońców Koulibaly-Manolas. Wg mnie spory skok jakościowy. Tak, Manolas nie był w ubiegłym roku skałą nie do przejścia, ale grał w bardzo słabo broniącej Romie, wiadomo jak chłopak potrafił grać. Myślę, że Kostas z Kalidou będzie się świetnie uzupełniać i środek obrony będą mieć bardzo, bardzo dobry. Druga rzecz, wiele osób spodziewało się, że transfery jednych, będą spłacać sprzedaże drugich - z pierwszego składu, tu wiele osób wieszczyło pewne odejście Allana, były nawet plotki o Insigne, czy Manolasie w miejsce Kalidou Koulibalego. Tymczasem nikt ważny nie odszedł i na 99% nie odejdzie.


Obrazek
ODPOWIEDZ