Wszystko o SSC Napoli

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2015, 13:49

Bologna aplikuje 3 bramkę tej żelaznej obronie. Oby tak dalej.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2015, 13:51

Jak Juventus nie wygra majstra to będzie wstyd.
Sorry ale i Roma i Napoli nigdy nie będą zespołami takimi jak Juventus czy Milan za najlepszych lat.
To pisałem ostatnio o Romie teraz piszę o Napoli, oni zawsze będą mieli gorsze momenty, niemal prymitywne.
Napoli nawet z Sarrim nie będzie lepsze jak to Mazzariego czy Beniteza, mają okresy świetnej gry a potem przychodzą momenty takiego wstydu że idzie się zapaść pod ziemię, to samo jest przecież z Romą.


kubus1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2007
Posty: 63
Rejestracja: 30 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2015, 13:54

Możecie wierzyć lub nie, ale postawiłem wczoraj kupon na Bologne po kursie 7,50. Teraz żałuje że za symboliczne pieniądze :)


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2015, 13:55

Destro co dziś kopnie to wpada do siatki. Mirante broni niepewnie, ale jednak nic nie puścił jeszcze. Napoli miało całkiem sporo dobrych sytuacji, a przeciwnik co pół okazji stworzy to pada gol. Poznaliśmy ten scenariusz na własnej skórze, ale nie aż w takich rozmiarach. Do końca meczu jeszcze troche i wiele się może zdarzyć, ale aktualne 3-0 to bardziej zasługa Donadoniego niż przypadku.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2015, 13:56

Nie spodziewalem sie takiego wyniku po tym, jak wszyscy widzieli juz w Napoli majstra. :smile: Ciekawe, czy Bologna to dowiezie, ale... Przeciez w sumie 3-0.

Nie mozemy tego spartolic. GODO! :juve:


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2015, 14:07

Ten Diawara wygląda świetnie w środku pola. Robi w tym meczu niezłą robotę. Przynajmniej w drugiej połowie.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2558
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2015, 14:13

@vitoo
Coś mi się kojarzy, że nawet nim się interesowaliśmy, ale chyba odpuściliśmy. Potencjał ma olbrzymi, a dopiero 18 lat.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2015, 14:13

sebatiaen pisze:Jak Juventus nie wygra majstra to będzie wstyd.
Sorry ale i Roma i Napoli nigdy nie będą zespołami takimi jak Juventus czy Milan za najlepszych lat.
To pisałem ostatnio o Romie teraz piszę o Napoli, oni zawsze będą mieli gorsze momenty, niemal prymitywne.

To fakt. Juventus, mimo tak słabego początku... W obecnej chwili znów jest faworytem do Scudetto. Trzeba przyznać, że liga stała się zdecydowanie ciekawsza. Bardzo cieszy mnie taka gra Bologni - nie tylko ze względu na korzystny dla nas wynik. Fajnie to Donadoni poukładał, choć personalnie fajerwerków tam nie ma. Mam nadzieję, że "efekt nowej miotły" w przypadku Bologni utrzyma się przez cały sezon, bo Roberto (mimo, niepowodzenia ze Squadra Azzurra) to na prawdę niezły w swoim fachu gość. Napoli... Nie spodziewałem takiego wyniku. Czyżby po Romie i na nich przyszła pora? Niebawem się okaże.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2015, 14:13

To ta drużyna co jej pryncypał twierdził że gra na poziomie Realu i Barcy :D to ich zmotywował. Dobrze, że założyłem się z turkami w kebabie już w październiku, że na święta Juve będzie tuż tuż za czołówką albo wśród niej :) Napoli przegra majstra tam gdzie zawsze - w meczach z ogórkami, podobnie jak Roma.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2015, 14:15

To co, czekamy aż urwie dziś coś Udinese?

Za tydzień gramy z Violą, a Napoli z Romą... Jeśli wygramy... :snackgy:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2015, 14:17

Ech 3-1 Higuain - Boże jak ja go nie cierpię! Ech żeby jeszcze tego nie przegrała Bologna.

Edit 3-2 - No bez kitu! I znów ten brodacz!

Ufff - 3-2 Dowieźli To! Najgorsze że te 2 gole strzelił Higuain. No bez kitu, ciężko będzie go dogonić.

Do Napoli 4 Pkt! - Najważniejsze!
Ostatnio zmieniony 06 grudnia 2015, 14:27 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 1 raz.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2015, 14:19

Ale Bolognia puściła zwieracze na koniec i robi się niebezpiecznie. Igła...ech


alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2015, 14:29

Chyba czas zacząć włączać mecze Serie A od 80 minuty... Czy pisałem, że liga włoska zrobiła się najciekawsza od kilku sezonów? Brawa dla Bologni za zwycięstwo, brawa dla Napoli za tą walkę w końcówce. Dla nas kolejny korzystny wynik. Wszystko wraca do normy, tylko miejsce jeszcze nie te, ale i na to przyjdzie pora.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2015, 14:29

albertcamus pisze:To co, czekamy aż urwie dziś coś Udinese?

Za tydzień gramy z Violą, a Napoli z Romą... Jeśli wygramy... :snackgy:
jeśli mam wybierać, to wolałbym, żeby za tydzień coś Udinese urwało;)


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2015, 14:32

Napoli po raz pierwszy od ilu? 20 lat? zasiadło na fotelu lidera Serie A i najwyraźniej nie mieli pojęcia co z tym zrobić :lol:

Teraz widać komu należne jest pierwsze miejsce.


ODPOWIEDZ