Wszystko o SSC Napoli

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9968
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2015, 08:02

zbysioJuve pisze:
Siewier pisze:
mateo369 pisze: Takich ludzi powinno się karać z urzędu. Wieś.
Karać? A za co? Że pomazali kilka napisów na ścianach tak zasyfionych, że w zasadzie dodali im tylko kolorytu?
A że wieś to masz na myśli wygląd stadionu?
Siewier a jakby Ci ktoś mazał tak np. po twoim domu to też byłbyś zadowolony z takiego faktu? Trochę raczej tak nie przystoi takie zachowanie a tym bardziej, ze byli tam tylko w roli gości zwiedzających stadion. Goście raczej tak się nie zachowują. Nie zdziwiłbym się tez gdyby kibiców Legii nie wpuszczono na rewanż w Neapolu jak tez w ogóle zakazano przyjazdu do Neapolu po tym co ostatnio pokazywali w Rzymie przy okazji meczu z Lazio w LE.
Ja do nikogo nie chodzę robić syfu w mieszkaniu więc i do mnie nikt w takim rewanżu nie wpada. Zresztą gdybym miał wysypisko w mieszkaniu to nie robiłoby mi różnicy, że ktoś wyrzucił papierek na podłogę a nie do kosza.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 02 października 2015, 08:19

@Siewier
Ale to nie o to chodzi? Chodzi o ogólne zachowanie i trochę kultury. A nie jak to jest często w zachowaniu kibiców Legii i nie tylko, że gdzie się pojawią robią burdel i syf. A tak w ogóle odnosząc się do tego czy ktoś wpada do kogo czy nie wpada to czy ktoś z neapolitańczyków robił jakiś burdel wcześniej w Warszawie? Nie wiem, ale raczej nic mi o tym nie wiadomo. A co się tyczy stadionu to czy jest w lepszym czy gorszym stanie to niech będzie w takim jakim jest i nie wiem co ma na celu jeszcze , że tak powiem "dopiększanie" go. Każdy ma takie mieszkanie, stadion na jaki go w danym momencie stać chyba.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9968
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2015, 08:48

No to właśnie wytłumacz mi o co chodzi, bo ja widzę polowanie na czarownicę i wielkie oburzenie tym, że kibice Legii wymalowali kilka napisów na murach stadionu.
Szok i niedowierzanie! Jak można było coś takiego bestialskiego uczynić! :jaw: I to w centrum kultury kibicowskiej jakim jest Neapol, gdzie wszyscy są witani chlebem i solą, a gdy sami gdzieś jeżdżą to świecą przykładem :whistle:

Piszesz o tym, że każdy ma taki stadion na jaki go stać. Ale to, że tam jest po prostu syf, to nie kwestia stanu posiadania. Może być biednie, ale czysto.
Nie musisz się ubierać w markowe ubrania, ale możesz być schludny i czysty, a przez to wyglądać dobrze, prawda?

Byłem na tym stadionie dwa razy i z tego co widzę nic się nie zmieniło. Nie raził mnie przestarzały stadion, bo to faktycznie kwestia pieniędzy, zresztą bywałem na gorszych. Raził mnie natomiast wszechobecny bałagan i brud. W takim stanie i w takim klimacie kojarzy się to nie z obiektem zmagań sportowych, a raczej z jakimś więzieniem meksykańskim.
Tym bardziej śmieszy mnie oburzanie się o kilka napisów - jest ich tam w cholerę, namazanych zarówno przez miejscowych jak i przyjezdnych.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 02 października 2015, 08:58

Okey, Siewier byłeś tam, widziałeś jak tam to wszystko wygląda, na pewno wiesz lepiej. Twoja racja i nie ma się już dalej o co sprzeczać ;)
Zresztą trzeba wstawać i brać się za jakąś robotę bo my tu gadu -gadu o jakiś tam mało znaczących rzeczach a tu już przed dziewiątą.


Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 02 października 2015, 09:12

Wieś tańczy i śpiewa. To jak wejść do kogoś do domu (nawet zaniedbanego) i nasrać na środku pokoju ....

Jakiego nie miałbym zdania o Napoli to takie zachowanie "kibica" to zwykłe buractwo. Legia poziomem piłkarskim jest na poziomie Serie B, z Napoli nie ma żadnych szans więc chociaz tak chce zaznaczyć swoją obecność ... moze o to właśnie chodzi :roll:

[b]@Siewier[/b] typowe polskie podejście "nic sie nie stalo", pewnie róbmy syf wszędzie gdzie się pojawimy, bo nic sie nie stalo i tak jest brudno.

Jak jesteś na grzybach w lesie i widzisz leżące śmieci to też swoje wyrzucasz bo "i tak jest brudno" ? - przykład pierwszy lepszy, ale wiadomo o co chodzi.

Szkoda, że niektorzy maja tak małostkowe podejście :/


Zero szacunku dla Pogby
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 02 października 2015, 10:46

Spoko spoko, camorra namierzy tego malarza i się zrewanżuje ;-)

Co się tyczy zaś sportowego aspektu to wynik zgodny z tym, co można było przewidzieć.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 02 października 2015, 11:41

Siewier pisze: Karać? A za co? Że pomazali kilka napisów na ścianach tak zasyfionych, że w zasadzie dodali im tylko kolorytu?
A że wieś to masz na myśli wygląd stadionu?
Karać za chuligaństwo. Inna sprawa, że nie można im odmówić ciekawego wyczynu.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 02 października 2015, 11:48

Chuligaństwo to namazać bazgrole na jakimś odnowionym budynku czy na nowym stadionie a nie na rozsypującej się budowli zwanej Stadio San Paolo.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 02 października 2015, 20:03

Ale,że jak kibice Legii sobie weszli na Sao Paolo i robili co chcieli :prochno: ?


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 03 października 2015, 11:12

No właśnie, to jest najciekwasze w tym wszystkim :rotfl:


Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 03 października 2015, 13:14

A może kibice Legii to Yamakasi?


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2015, 12:39

Jakieś mam takie wrażenie, że dzisiaj Bolognia sprawi niespodziankę.


edit : o prawie karny dla Bologni :)

edit 2 : Tak jak mówiłem, Napoli lekceważy Bolognie i przegrywa 1 : 0. Ale szczerze trzeba oddać Bologni, że po zmianie trenera grają przynajmniej na środek tabeli.


Obrazek
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2015, 12:50

Cabrini_idol pisze:Ale szczerze trzeba oddać Bologni, że po zmianie trenera grają przynajmniej na środek tabeli.
Bologna od początku grała na środek tabeli, ale zawsze im czegoś brakowało. Donadoni zorientował się czego i teraz wyniki mają na miare swojego bardzo przyzwoitego składu.

edit: 2:0.
Ostatnio zmieniony 06 grudnia 2015, 12:54 przez Baczu, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2015, 12:54

No na razie jest dobrze, czekamy przydało by się dobicie rywala!

No i to jeszcze Mattia Destro strzelcem bramki, zapomniany talent. Świetny miał sezon 2013/2014. Ciekawe czy przy coraz lepiej grającej Bologni, ma szanse odbudować swoją formę i dzięki temu załapać się do kadry na Euro! Kto wie?


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2015, 12:55

O już 2-0. Oby tego nie spartolili.


ODPOWIEDZ