Wszystko o SSC Napoli

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 24 maja 2015, 14:13

Podobno Benitez z Higuainem urządzili sobie dziką awanturę w szatni, po której Argentyńczyk został zmieniony i nawet nie usiadł z kolegami na ławce. Real musiał chyba oszaleć jeżeli prawdą są doniesienia, że Benitez ma zastąpić Ancelottiego.


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 maja 2015, 15:28

Britos 3 mecze zawieszenia za uderzenie Alvaro. Malo.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 maja 2015, 15:57

Robaku pisze:Britos 3 mecze zawieszenia za uderzenie Alvaro. Malo.
Myślę, że istotne były tutaj te przeprosiny i stwierdzenie, że zachował się kompletnie bezsensu. Na całe szczęście Alvaro nic się nie stało. Gdyby - załóżmy Morata miał złamany nos to Britos pojawiłby się na boiskach Serie A gdzieś w październiku.


Obrazek
mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 26 maja 2015, 16:13

Byly jakies doniesienia o Wodeckim? Ma jakas prace? Wydaje mi sie, ze jego powrot do Napoli bylby dobry dla obu stron.

Benitez w Realu? Ni to smutne, ni to smieszne.


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 maja 2015, 16:16

mateusz6 pisze:Byly jakies doniesienia o Wodeckim? Ma jakas prace? Wydaje mi sie, ze jego powrot do Napoli bylby dobry dla obu stron.

Benitez w Realu? Ni to smutne, ni to smieszne.
Ja nic o Wodeckim nie słyszałem, najpoważniejsza kandydatura do Sinisa z Sampy.
Z drugiej strony jest kilku ciekawych na rynku Włochow: Prandelli, diMateo ( czy ciekawy to nie jestem przekonany) no i prawdopodobnie Montella


MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 26 maja 2015, 16:21

Benitez w Realu? Ni to smutne, ni to smieszne.
Przy tak wielkich zdolnościach trenerskich tego pana, który mając gotową pakę do top3 we Włoszech i wygrania LE skompromitował się w każdym szczeblu rozgrywek zaskoczeniem będzie jak realnie powalczy o tytuł. Barca gra jak to Barca Messiego, Atletico i Sevilla coraz bardziej naciskają. Nie zdziwię się jak spadnie z Realem poza top 3. Taki plus, że jego doświadczenie w pucharach może pomóc Realowi... tak samo jak pomogło Ancellotiemu :C suche lata się Realowi trafiły


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 maja 2015, 17:27

mateusz6 pisze:Byly jakies doniesienia o Wodeckim? Ma jakas prace?
Ostatnio mignęło mi info, że zainteresowanie jego osobą przejawia kilku angielskich średniaków.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
trayor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2007
Posty: 181
Rejestracja: 28 lipca 2007

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 21:09

Nie wiem czy było na forum, ale podobno wczoraj w Neapolu kibice Napoli świętowali naszą porażkę w finale LM... link 1, link 2

Jeżeli to rzeczywiście prawda (źródeł jest mało) to do przemyślenia wszystkim ściskającym za nich kciuki lub przynajmniej dobrze życzących (w tym mnie, ech) w europejskich Pucharach dla dobra włoskiej piłki...


Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 21:12

trayor pisze:Nie wiem czy było na forum, ale podobno wczoraj w Neapolu kibice Napoli świętowali naszą porażkę w finale LM... link 1, link 2

Jeżeli to rzeczywiście prawda (źródeł jest mało) to do przemyślenia wszystkim ściskającym za nich kciuki lub przynajmniej dobrze życzących (w tym mnie, ech) w europejskich Pucharach dla dobra włoskiej piłki...
Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie? Oczywiście w tej wyliczance wiadomo kto jest Bogiem... ;)
A tak na poważnie, nie musimy zniżać się do ich poziomu. Gdyby Napoli grało w finale, to normalnie trzymałbym za nich kciuki, dla dobra włoskiej piłki.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 23:06

Nie wiem czy to prawda, ma ktoś potwierdzenie?

Jeżeli nawet tak, to nie mam im tego za złe. Są jak małe ujadające ratlerki. W tym sezonie przegrali wszystko, w dodatku na koniec sezonu zrobili z siebie pośmiewisko na cały świat. Rozumiem ich frustracje. Juve walnęło dublet i doszło do finału najważniejszych rozgrywek klubowych na świecie, podczas gdy Napoli nie potrafiło się dostać do finału pucharu pocieszenia.
Każdy ma sukcesy na swoją miarę. Dla Juve to są dwa puchary, dla wieśniaków z Napoli porażka rywala.
W pucharach będę trzymał za nich kciuki, bo nie jestem Włochem i jako kanapowego janusza, te animozje mnie nie dotyczą. Wolę się podniecać zwycięstwami drużyny z którą sympatyzuje, ale jak ktoś woli porażki rywali ( bo na własne sukcesy jest za cienki jak sik pająka ), to już jego osobista sprawa.


Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 23:13



Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2015, 19:57

To jest najbardziej żałosny i zakompleksiony wyrób klubopodobny w Italii. Nikt nie ma szans ich przebić. To, sikanie do worków i rzucanie w naszych kibiców, niszczenie toalet na nowym stadionie czy wybijanie szyb w naszym autokarze oraz rzucanie jajkami. Trzeba coś dodawać? Szczyt sukcesu to SPW i CI.


Obrazek
Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2015, 00:36

trayor pisze:Nie wiem czy było na forum, ale podobno wczoraj w Neapolu kibice Napoli świętowali naszą porażkę w finale LM... link 1, link 2

Jeżeli to rzeczywiście prawda (źródeł jest mało) to do przemyślenia wszystkim ściskającym za nich kciuki lub przynajmniej dobrze życzących (w tym mnie, ech) w europejskich Pucharach dla dobra włoskiej piłki...
jw.

Chyba najbardziej drażnią te łebki wypisujący na innych forach rozmaite czułości odnośnie Wielkiego Milanu na którego powrót czekają z tak dużym utęsknieniem :doh: Tylko, że jak nazajutrz po finale LM odwiedziłem jedno z tych for dyskusyjnych to największymi prześmiewcami i hejterami Juventusu byli właśnie ci kibice "Wielkiego Klubu, którego Wielki powrót da nadzieje na lepsze czasy dla Serie A i całej włoskiej piłki" :angry:

Juventini, Sabo - nie idźcie tą drogą :stop:

W czasie II wojny światowej Polacy mieli takie powiedzenie: Martwy Niemiec to dobry Niemiec. Parafrazując go nieco: Milan spoczywający na 10. miejscu w tabeli to dobry Milan i niech tak już na razie zostanie. Po co się wtrącać? Po to żeby za jakiś czas Fantomas, Berlu-Bunga-Bunga, Baśka i teraz jeszcze ten Taj robili Juventusowi kwas w mediach? (tak jak przy okazji ostatniego meczu na JS). Naprawdę tego chcecie? Dla mnie jest dobrze jak jest. Przemiły widok widzieć Mediolańczyków (jednych i drugich) w takiej formie :smile:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2015, 23:43

Za to Neapol podpisał prawie Valdifioriego i chce bardzo Saponarę. Nie wiem czy te wzmocnienia Sarriego, wywidnują Neapol na top3. Wydaje się,że jesli odejdzie Igła, Callejon i Albiol a jest to b. mozliwe to zawodnicy tego formatu nie zastąpią ich. Sarri jeszcze chce Ciro I. ponieważ szuka zawodników, którzy bedą walczyć za Neapol. Zobaczymy.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 lipca 2015, 19:09

Neapol podobnie jak my ma nowego sponsora techniczniego - Kappa. I te stroje w miare wyglądają już nie są takie "szalone" jak to co zrobił Macaron. Jeszcze tylko zrobią porządny gabinet medyczny, wychowają kibiców, przebudują stadion i będzie drużyna w sam raz na Serie A.


ODPOWIEDZ