Wszystko o SSC Napoli

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 01 marca 2014, 19:03

Panie i panowie, oto Marek Hamsik, kapitan SSC Napoli.
Obrazek
:lol: :lol: :lol:


Obrazek
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 01 marca 2014, 19:10

Dzięki. Teraz już na zawsze będę kojarzył Napoli z tym kimś powyżej :lol:


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 31 marca 2014, 16:59

Patrzcie na buca De Lamentisa:
Prezydent Napoli wkrótce będzie rozmawiał z burmistrzem miasta Neapol w sprawie sytuacji stadionu. Aurelio De Laurentiis poważnie myśli o opuszczeniu miasta jeżeli rozmowy nie przyniosą rezultatów.

- Stadion znajduje się w słabej kondycji. Nie możemy nawet pomieścić muzeum. Dzisiaj spotkam się z burmistrzem aby dowiedzieć się czy mamy opuścić Neapol czy nie. Chcemy dowiedzieć się jak o nas dbają - oświadczył prezydent włoskiego klubu.

- Jestem zmęczony tym wszystkim. Jeżeli opuścimy Neapol, burmistrz będzie jednym z odpowiedzialnych za to. Włochy to kraj w którym wiele przepisów bardzo ogranicza nawet demokrację.

- Samym futbolem nie jestem zmęczony, to pasja od wielu lat i dzięki kibicom nie brakuje motywacji - dodał.
Ten człowiek naprawdę nie jest normalny.

źródło: http://seriea.pl/index.php?dzial=aktual ... kul=275615


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2014, 12:18

Czy ja wiem, to chyba dobrze, ze stawia na rozwoj, a nie tylko i wylacznie na to co jest tu i teraz. Wlochy to takie panstwo, ktore jeszcze nie dojrzalo do zmian jakie panuja w pilce w calej europie, przykladem jest tutaj juz walkowany temat bundesligi, nawet Francja juz powoli to zrozumiala, pora chyba na wlochow, a takimi zagrywkami jakie pokazuje De laurentis jest to jeszcze bardziej mozliwe. Jak jednemu sie uda przelamac mur, to reszta wezmie przyklad - nie mowie, zeby Milan od razu wynosil sie z Mediolanu, bo nie moga sie dogadac z miastem w sprawie stadionu, ale na pewno tez znalazl by sie jakis zloty srodek.
Dla miasta to tez duze zyski, ze maja jakis klub, ktory regularnie sie pokazuje w Europie, a jezeli napoli im pogrozi palcem, to ba bank sie ugna, bo po prostu nie maja wyjscia.


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2014, 23:42

Beppe miał racje prowincjonalny klub z jeszcze bardziej prowincjonalnym prezesem,
http://www.calcionapoli24.it/zoom/video ... 71701.html
ADL sponiewieral kibica po meczu z Parmą, włoskie media trąbia o tym od godziny.
Ok, wiadomo cos wiecej zaatakował fana Napoli, na tym filmiku za wiele nie widać,ale do czegos musiało dojsć.
http://www.football-italia.net/47501/vi ... ttacks-fan


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2014, 00:44



W opisie do tego filmu jest podane, że dziadzio wydymił do kibica, który krzyknął: "Presidente noi non vogliamo vincere solo con la Juventus e basta...", zresztą te słowa bardzo dobrze słychać na początku nagrania. I co z tego, że nakupuje za gruby hajs Higuainów i Callejonów, jak na koniec i tak mu słoma z butów wyjdzie :lol:


Obrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2014, 01:56

Wygrali honorowe scudetto, pokonując Juventus w ostatniej kolejce, to mogą po tym oszałamiającym sukcesie odpuścić jak Bayern :rotfl:


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2014, 22:06

Ponoć Higuain obraził się na Beniteza... Ktoś orientuje?


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2014, 22:21

Corriere dello Sport podaje, że przy zmianie poszło vaffa... w kierunku sympatycznego hiszpańskiego szkoleniowca. Co by nie mówić, Argentyńczyk nie miał prawa tak zareagować, szczególnie że (patrząc na statystyki), dobrego meczu nie zaliczył. Benek pewnie zbagatelizuje sprawę i nie wykluczy go ze składu, bo przecież Zapata nie będzie grała na szpicy w podstawie.


Obrazek
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2014, 22:27

Spoglądając na potencjał kadrowy Napoli z tego sezonu i porównując go do sezonów poprzednich zastanawiam się czy odsunięcie Mazzariego to był dobry ruch. Walter czuł neapolitański klimat. Dostał napastnika może nie na poziomie Cavaniego, ale naprawdę solidnego... Benitez nigdy do mnie nie trafił.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2014, 22:38

Benitez nigdy nie miał większego posłuchu.. Conte po takim zachowaniu wysłałby Higuaina na trybuny, ale nie.. Do takiej sytuacji w ogóle by nie doszło. Benitez przypomina mi nieco Manciniego - obaj nie mają jaj. Wystarczy spojrzeć na to, jak w Turynie prowadzi się Tevez - wzorowo. Wcześniej robił, co chciał.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2014, 22:47

mrozzi pisze:B Wystarczy spojrzeć na to, jak w Turynie prowadzi się Tevez - wzorowo. Wcześniej robił, co chciał.
Mówiło się już wcześniej, że Tevez przemyślał parę spraw i spokorniał po tym jak jego żona zabrała dzieci i wyjechała do Argentyny. Nie dawałbym tutaj jakiejś większej zasługi Conte.


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2014, 08:22

zoff pisze:zastanawiam się czy odsunięcie Mazzariego to był dobry ruch.
Nie masz się nad czym zastanawiać, bo to nikt nie odsunął Waltera od Napoli. Sam odszedł, chciał nowych wyzwań.
Ja Beniteza będę rozliczał w jego 2. sezonie.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2014, 09:07

ale liczysz, że za sezon będą wyżej? bo ja obstawiam raczej, że niżej niż teraz ;) rywale nie śpią a benitez to benitez... w pucharach sobie może pograć co najwyżej...

zresztą minionego lata ściągnął kilku ciekawych zawodników więc prawem beniteza teraz ściągnie chłam ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
risto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2005
Posty: 264
Rejestracja: 19 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2014, 21:13

tym czasem Higuain hattrick...


ODPOWIEDZ